نحوه استفاده صحیح از روش تجلی 55×5

یک نظر اضافه کنید
15 دقیقه زمان مطالعه

نحوه استفاده صحیح از روش تجلی ۵۵×۵

شاید در مورد روش تجلی ۵۵×۵شنیده باشید – به هر کجا که نگاه می کنیم به نظر می رسد مردم از این روش برای تجلی اهداف خود سریعتر و کارآمدتر از همیشه استفاده می کنند. اما این روش چیست؟ و چگونه می توانید آن را در زندگی خود به کار ببرید؟

ابتدا به این موضوع می پردازیم که این روش شامل چه چیزی است. در مرحله بعد، دقیقاً بررسی خواهیم کرد که چرا باید فکر کنیم که این روش موثر است. و در ادامه آن، چهار مرحله اصلی را که باید برای شروع امتحان این رویکرد جدید از امروز استفاده کنید، تشریح خواهیم کرد. در نهایت، ما با برخی از رایج‌ترین سوالاتی که مردم در مورد استفاده از روش ۵۵×۵ در قانون جذب دارند این مطلب را به پایان می رسانیم.

نحوه استفاده صحیح از روش تجلی 55×5

روش ۵۵×۵ دقیقاً چیست؟

متدولوژی ۵۵×۵ دقیقا چیست؟

هدف این روش این است که دقیقاً به آنچه از زندگی می خواهید فکر کنید، سپس آن را به یک جمله تاکیدی روزانه قدرتمند تبدیل کنید که خواسته شما را خلاصه می کند.

سپس هر روز زمانی را برنامه ریزی می کنید که برای پنج روز آینده مناسب شما باشد، و فقط بر روی این جمله تمرکز کنید و آن را ۵۵ بار بنویسید.

این همان جایی است که ۵۵×۵ از آنجا می آید. ۵۵ عمل تکرار در طول ۵ روز، باعث تغییر شدید در روان و ارتعاش شما می شود.

ساختار این روش تجلی به این معنی است که جمله تاکیدی شما به عمیق ترین بخش های ضمیر ناخودآگاه شما وارد می شود. بنابراین سیستم های اعتقادی اساسی را تغییر می دهد و شما را به طور مثبت با چیزی که می خواهید هماهنگ می کند. و همانطور که می دانید، قانون جذب به ما می آموزد که آنچه را که منتشر می کنیم جذب می کنیم. در این مورد، ما در مورد چیزی که روی آن تمرکز کرده‌ایم، کاملاً به طور مثبتی آن را منتشر می‌کنیم و به طرز قدرتمندی آن را به سمت خود می‌کشیم.

تکنیک تجلی ۵ روزه چقدر موثر است؟

با توجه به موارد فوق، ممکن است در حال حاضر متوجه شوید که چگونه این تکنیک تجلی خاص ظرفیت شروع تغییرات مثبت را از طریق یک عمل متمرکز تکرار دارد. با این حال، آیا واقعاً اینقدر مؤثر است؟

چه مدرکی وجود دارد که شما باید این روش تجلی را انتخاب کنید؟ بیایید اکنون نمونه هایی از موفقیت بپردازیم.

نحوه استفاده صحیح از روش تجلی 55×5

مثال ها و داستان های موفقیت

مانند روش تجلی ۳۶۹، روش ۵۵×۵ تکنیکی ملموس و قابل دستیابی برای جذب آنچه می خواهید به شما می دهد.

مردم از فرمول تجلی ۵۵×۵ برای ایجاد همه چیز از کاهش وزن گرفته تا فراوانی، اقلام مادی، عادات جدید، روابط و فرصت های شغلی استفاده کرده اند. مثال:

چملات تاکیدی برای تکرار عبارتند از:

“من از اینکه به خانه رویایی خود نقل مکان کردم سپاسگزارم.”

“خوشبختم که شریک مناسبم را ملاقات کردم.”

“من بسیار خوشحالم که در این هفته ۱۰۰۰ دلار دریافت می کنم.”

“من برای کاهش وزن ثابت خود سپاسگزارم.”

“من هر روز اعتماد به نفس بیشتری دارم.”

در مورد موفقیت‌های ملموسی که از طریق روش تجلی ۵۵×۵ به دست آمده‌اند، تعداد زیادی برای انتخاب وجود دارد.

یکی از تمرین‌کنندگان قانون جذب گزارش داد که آنها متوجه شدند که تنها پس از چند روز تمرین این روش، حرکت‌های ملموسی را به سمت هدف خود تجربه می‌کنند. در همین حال، مردم اغلب گزارش می دهند که دقیقاً در زمانی از زندگی خود به سمت کتاب ها یا مقالاتی با روش ۵۵×۵ کشیده می شوند که بیشتر به یک تکنیک تجلی مؤثر نیاز دارند.

علاوه بر این، مردم از این که چقدر تجلی راحتی در مقایسه با روش‌های سنتی قانون جذب، دارند شگفت‌زده می‌شوند. بنابراین اگر تا به حال برای جذب چیزهایی که بیشتر می‌خواهید تلاش کرده‌اید، استفاده از این تمرین تکرار جملات تاکیدی می‌تواند قدمی باشد که باید بردارید تا در نهایت قدرت قانون جذب را تحت کنترل خود قرار دهید.

نحوه استفاده صحیح از روش تجلی 55×5

نحوه استفاده از روش تجلی۵۵×۵ در ۳ مرحله آسان

اکنون که عمل تکرار را در عمق روش تجلی ۵۵×۵ بیان کردیم، بیایید ببینیم که چگونه با این تکنیک به راحتی تجلی کنیم. مهم نیست که چه چیزی را می خواهید به زندگی خود جذب کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که این سه مرحله اصلی را دنبال کنید و به طور مداوم به روش پایبند باشید.

 1. هدف تان را تعریف کنید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که به اهداف زندگی خود فکر کنید.

در مورد آنچه می خواهید بسیار با دقت فکر کنید و مطمئن شوید که یک تصویر خاص ایجاد کنید. به عنوان مثال، اطمینان حاصل کنید که هدف شما این نیست که دیگران به شما بگویند که چه باید داشته باشید (مثلاً نوع خاصی از رابطه) – روی آنچه واقعاً و عمیقاً می خواهید تمرکز کنید.

از خود بپرسید که چرا هر چیزی را که هست می خواهید، تا به حقیقت انگیزه های خود برسید و مطمئن شوید که آنها منعکس کننده خود واقعی شما هستند.

در همین حال، زمانی که پیشنهاد می کنیم یک هدف خاص را تنظیم کنید، منظور ما افزودن جزئیات به تصویر است. برای مثال، فقط به یک شغل رویایی امیدوار نباشید – یک تصویر ذهنی از کاری که انجام می‌دهید، وضعیت همکارانتان و حتی محیطی که در آن کار می‌کنید ایجاد کنید.

در حالی که تمام جزئیات دقیق را در جملات خود ثبت نمی کنید، این مرحله تضمین می کند که در مرحله تکرار ۵۵×۵ چیز واضحی در ذهن دارید.

نحوه استفاده صحیح از روش تجلی 55×5

 1. ایجاد جملات تاکیدی مثبت

اگر مدتی است که از قانون جذب استفاده می کنید، احتمالاً با جملات تاکیدی مثبت آشنا هستید. این روش تجلی جملات تاکیدی را با یکی دیگر از تکنیک‌های آشنای قانون جذب – ژورنال نویسی – ترکیب می‌کند. مثل همیشه، مهمترین کاری که باید انجام دهید این است که راه ایده آلی برای توصیف هدف خود پیدا کنید. به طور خاص، مطمئن شوید که تأیید شما این است:

 • مختصر
 • مهیج
 • خاص
 • نوشته شده در زمان حال (مثلاً “من هستم”)
 • دارای قاب مثبت

برای مثال، «من آنقدر خوب خواهم بود که شریک رویایی‌ام را داشته باشم» به‌طور مناسب مشخص نیست، در زمان درستی نیست، و دارای یک خودپنداره منفی است که به این ایده اشاره دارد که شما هنوز خوب نیستید. برای داشتن آنچه می خواهید کافی است در مقابل بنویسید «من به خاطر شریک دوست داشتنی ام سپاسگزارم» این جمله ای کامل و مناسب است. هرچه بیشتر بتوانید در جملات تاکیدی خود سپاسگزاری کنید، بهتر است – قدردانی محرکی برای مثبت اندیشی است و به شما کمک می کند در فرکانس بالایی از فراوانی ارتعاش کنید.

نحوه استفاده صحیح از روش تجلی 55×5

 1. تمرکز بر روی جملات تاکیدی

در نهایت ۵۵ بار نوشتن جملات تاکیدی به مدت ۵ روز روی آنها متمرکز می شوید.

این می تواند چالش برانگیزترین بخش باشد، به همین دلیل برای شما بسیار مهم است که زمانی را برای استراحت و تمرکز روی فعالیت اختصاص دهید.

یک پیشنهاد این است که صبح زودتر از خواب بیدار شوید و زمان جدیدی را برای انجام مراسم تجلی ۵۵×۵ در نظر بگیرید. گزینه دیگر این است که تکرار جملات تأکیدی خود را در فعالیت های عصرانه خود بگنجانید، حتی می توانید درست قبل از خواب، آنها را بنویسید. مهم نیست که چه زمانی این کار را انجام می دهید، اما باید بتوانید وارد فضایی آرام تر و مثبت شوید و مکانی را پیدا کنید که حواستان پرت نشود.

هنگام نوشتن، سعی کنید تصویری از هدف خود را در ذهن داشته باشید. اگر این کار به شما کمک می کند، می توانید در حین نوشتن کلمات آنها را با صدای بلند بگویید و نوعی شعار ایجاد کنید که ذهن آگاهی را تشویق می کند.

نحوه استفاده صحیح از روش تجلی 55×5

چرا عدد ۵۵ در این فرمول مهم است؟

ممکن است از خود بپرسید: «چرا عدد ۵۵ در اینجا اینقدر مهم است؟ و چرا باید این فعالیت را به مدت ۵ روز انجام دهم؟ منظور از ۵۵۵ چیست؟

منطق پشت این موضوع به شماره فرشته گره خورده است. اینها ترکیبات رقمی معناداری هستند که به هدف زندگی شما و راهنمایی هایی که از کیهان دریافت می کنید مربوط می شود. این اعداد وقتی می بینید که در اطراف شما تکرار می شوند می توانند به شما پیام دهند. شما همچنین می توانید آنها را خودتان تحت کنترل بگیرید تا قدرت بیشتری به مراسم و تمرینات اضافه کنید.

به طور خاص، تکرار ۵ – و به خصوص ۵۵ – با تغییرات بزرگ مرتبط است. این می تواند تغییری در زندگی شخصی، محل کار، وضعیت مالی یا حتی شکل بدن شما باشد. این به ایده تغییر و رشد به بهترین خود مرتبط است.

این همچنین نشان دهنده رها کردن چیزهایی است که دیگر به شما خدمت نمی کنند و اعتماد به اینکه آینده چیزهای بهتری را در خود دارد.

نحوه استفاده صحیح از روش تجلی 55×5

سوالاتی در مورد روش تجلی ۵۵×۵

 1. آیا باید تأییدیه خود را ۵۵ بار را به یکباره بنویسم؟

بهتر است جملات تاکیدی خود را یکباره بنویسید، اما اگر متوجه شدید که دستتان خسته شده است، نگران نباشید! مهمترین چیز این است که در تمام مدت زمانی که طول می کشد ۵۵ بار تکرار خود بنویسید را بر روی هدف خود تمرکز کنید. اگر این بدان معناست که برای بستن چشمان خود و تجسم به مکث نیاز دارید، مشکلی نیست.

 1. آیا می توانم در این روش جملاتم را در تلفن یا رایانه خود تایپ کنم؟

اگر می توانید، نوشتن با دست به دادن قدرت به جملات کمک می کند. در حالی که حرکات دست شما به مغرتان نیز کمک می کند. با این حال، اگر بخواهید آن را در تلفن یا رایانه خود تایپ کنید، هنوز قدرتی در تمرین وجود دارد. باز هم، نکته کلیدی تمرکز کامل است، بنابراین بهتر است برای جلوگیری از هر گونه حواس پرتی، اعلان های خود را خاموش کنید!

 1. با استفاده از این روش تجلی ۵۵×۵ می توانم چند چیز را آشکار کنم؟

روش تجلی ۵۵×۵ را می توان برای به طور مطلق برای هر هدفی در قانون جذب، چه شخصی و چه حرفه ای مورد استفاده قرار داد. با این حال، مهم است که هر بار که تمرین ۵ روزه را انجام می‌دهید، روی یک جمله تاکیدی خاص تمرکز کنید. تمرکز روی بیش از یک هدف، انرژی شما را تقسیم می کند و اثر آن را کم می کند.

نحوه استفاده صحیح از روش تجلی 55×5

 1. آیا می توان کمتر از ۵ روز جملات تاکیدی خود را بنویسم؟

شما می توانید تا هر زمان جملات تاکیدی خود را بنویسید. با این حال، نویسندگان متخصص قانون جذب شما را تشویق می کنند که به الگوی ۵ روزه پایبند باشید، حتی اگر مطمئن هستید که قبل تر آنچه که می خواهید آشکار شده و به دست آورده اید. این کار برای اطمینان از این است که بخش جدید از زندگی خود را تا حد امکان “پایدار” می کنید. به علاوه آن را در ذهن و زندگی شما جاسازی می کند.

 1. اگر به روز ۵ برسم بدون اینکه هدفم تجلی نشده باشد، چه باید بکنم؟

گاهی اوقات، بیش از پنج روز طول می کشد تا کائنات آنچه را که نیاز داریم به ما بدهد. با این حال، مطمئن باشید که آنچه می خواهید و نیاز دارید در زمان مناسب به دست شما می رسد. در آینده، می‌توانید بگویید که چرا هدفتان بلافاصله در روز ۵ ظاهر نشد.

 1. اگر شروع به نوشتن کنم اما به طور تصادفی عبارت تاکیدی خود را تغییر دهم چه؟

تا زمانی که تغییر جزئی باشد و احساس و عقیده جمله تغییر نکرده باشد. این نوع اشتباه زیاد مهم نیست. صرفاً سعی کنید در ادامه تاکیدات را ثابت نگه دارید، و اجازه ندهید که خودتان را سرزنش کنید. تا زمانی که اهداف روش ۵۵×۵ خود را ثابت نگه دارید، مشکلی پیش نمی آید و همه چیز خوب پیش می رود.

 1. اگر به طور تصادفی بیش از ۵۵ بار نوشتم – چه کار کنم؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم، عدد ۵۵ پیوند ویژه ای با تحول و رشد شخصی دارد. با این حال، اگر به طور تصادفی بیش از ۵۵ تکرار را انجام دهید، هیچ اتفاق بدی نخواهد افتاد. ممکن است که کائنات به شما علامت داده باشد که تعداد دیگری از جملات تاکیدی را بنویسید. همه اینها به این دلیل است که عدد فرشته متفاوت، به نحوی به هدف شما مرتبط است.

منبع:

به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx