بهترین راه های افزایش جذابیت فردی و محبوب تر شدن

یک نظر اضافه کنید
11 دقیقه مطالعه

کلمه “جذاب” ، طبق فرهنگ لغت انگلیسی آکسفورد ، به معنای لذت بردن از ظاهر یا داشتن خصوصیاتی است که باعث علاقه می شود. با افزایش جذابیت فردی ، گذشته از بالا بردن چشمگیر توانایی خود برای جلب توجه بیشتر، اعتماد به نفس خود را نیز با کمی تلاش تقویت می کنید. افزایش جذابیت فردی ، می تواند انرژی بیشتری به شما بدهد ، روابط شما را بهبود ببخشد و تأثیر کلی بر سلامت و زندگی شما بگذارد.

روش های مختلفی وجود دارد که بتوانید ظاهر خود را بهبود ببخشید و باعث افزایش جذابیت فردی شوید.

در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید با انجام دادن این کارها فورا جذاب تر بنظر برسید.

چند راه فوری برای افزایش جذابیت فردی

وقتی می گویم فوری ، منظور در عرض چند دقیقه ، در بعضی موارد ، صرفاً ثانیه است. در اینجا مختصر توضیح داده شده است که چگونه انجام میشوند:

  1. لبخند بزنید – از حالات صورت خود آگاه باشید.
  2. حالت خوب را تمرین کنید – همه چیز در مورد زبان بدن است.
  3. نوع بدن خود را بشناسید و لباس هایی بپوشید که بهترین ویژگی های شما را برجسته می کند.
  4. بدانید چه رنگهایی روی شما خوب به نظر می رسد.
  5. از عطر های مناسب استفاده کنید
  6. ورزش و تمرین کنید
  7. بامزه و مهربان باشید

این همه چیزی است که در آن وجود دارد. این پیچیده نیست و مهم نیست که اندازه شما چقدر است یا چه مقدار پول دارید یا ندارید. هر کسی می تواند این کارها را انجام دهد. پس برای چه منتظر هستید؟

1- حالات چهره

گفتن آن آسان است ، “لبخند بزنید و فوراً جذاب تر خواهید شد” ، اما واقعیت دارد.

وقتی می گوییم لبخند ، لبخندی نیست که از روی اجبار یا یخ زده روی صورت شما چسبیده باشد.

چون این لبخند نه تنها جذاب نیست بلکه بسیار بی روح و آزار دهنده است.

منظور من از لبخند این است که به سادگی از آنچه در چهره شما می گذرد آگاه باشید.

آیا بیشتر اوقات تمایل به جدی بودن صورت خود دارید؟

خواه متوجه شوید یا نه ، افراد اطراف شما به چهره شما توجه می کنند و این سیگنال را برای آنها می فرستید که آیا شما به آن ها نزدیک می شوید یا نه.

کسی که با چهره جدی به اطراف خود می پیوندد ، از کسی که  آرامش در چهره اش نمایان است به نظر می رسد که از دسترسی کمتری برخوردار است.

برای افزایش جذابیت فردی لازم نیست همیشه لبخند بزنید ، اما وقتی خارج از خانه هستید ، سعی کنید عضلات صورت خود را شل کنید و از اینکه چه نوع پاسخ هایی را چهره شما نشان می دهد آگاه باشید.

اگر مطمئن نیستید که صورت شما بیشتر اوقات چگونه است ، به یکی از دوستان خود بگویید که از شما چند عکس بگیرد یا خودتان از خودتان عکس بگیرید تا ببیند چه شکلی هستید و یا باید روی آرامش عضلات صورت خود چقدر کار کنید.

این یک چیز کوچک است ، اما واقعاً می تواند تأثیر بسزایی داشته باشد. کسی که خوشحال به نظر می رسد و چهره ی دوستانه ای دارد جذابیت فردی بیشتری دارد و قابل دسترسی تر است.

جذب دیگران

2- حالت خوب را تمرین کنید.

آیا مادر شما همیشه به شما نگفته است که نخورید؟

وضعیت بد نه تنها از نظر سلامتی برای شما وحشتناک است بلکه به افراد اطراف شما پیامی می فرستد که شما از اعتماد به نفس برخوردار نیستید و مطمئناً شما از برجسته کردن چهره خود طرفداری نمی کنید.

نکته بسیار جالبی در مورد پیاده روی با وضعیت خوب وجود دارد ، این یک تأثیر مستقیم و فوری بر روحیه شما دارد و با تغییر ساده نحوه حمل خود ، می توانید از نظر جسمی حال خود را تغییر دهید. به من اعتقاد نداری؟ همین حالا امتحان کنید!

فقط چند ثانیه طول می کشد تا وضعیت بد خود را اصلاح کنید (که به طور معمول شامل شانه های شل شده ، سر خم شده و ریزش عضلات و غیره) با چرخاندن شانه ها به عقب و بالا آمدن چانه خود شما نه تنها بلندتر به نظر می رسید ، بلکه فوراً جذاب تر میشوید! با حرکت دادن شانه های خود به عقب، سینه طبیعتاً جلو می آید و بنابراین سینه های شما کمی بزرگتر و حتی کوچک و باریک به نظر می رسد؟

3- لباس هایی بپوشید که متناسب با نوع بدن شما باشد

هر کسی از بدن خود شکل منحصر به فردی دارد. برخی از افراد به شکل گلابی ، برخی دیگر سیب هستند. برخی از آنها منحنی ندارند و برخی دیگر دارای چهره های ساعت شنی هستند. با درک نوع بدنتان و پوشیدن لباس متناسب با آن ، می توانید به افزایش جذابیت فردی کمک کنید.

پوشیدن آخرین مد اگر از نظر شما مناسب باشد، باعث افزایش جذابیت فردی می شود. این شلوار جین تنگ ممکن است شما را باریک تر به نظر برساند ، اما ممکن است باعث شود شما خیلی سنگین تر یا کوتاه تر از آنچه در واقع هستید ظاهر شوید.

به عنوان مثال ، مادر من به سختی 54 کیلو است و اگر دامن هایی را که دارای خط شکاف زیر زانو است ، بپوشد ، بسیار کوتاه تر به نظر می رسد.

برخی از سبک های مختلف لباس در انواع خاصی از بدن بهتر به نظر می رسد. شما می توانید کاملاً عاشق لباس قرمز جدید باشید. لباسی را که در بازار خریداری کردید ، اما می تواند باعث شود که باسن شما حتی بزرگتر از آن چیزی باشد که هست. چه کسی این را می خواهد؟

پس از فهمیدن اینکه آیا سیب ، گلابی ، توت فرنگی ، مستطیل یا ساعت شنی هستید ، می توانید کمد خود را چک کنید و ببینید چه لباس هایی با نوع بدن شما هماهنگ است و چه نوعی هماهنگی ندارد.

اغلب ، می توانید موارد متنوعی داشته باشید تا بتوانید بدن خود را بهتر نشان دهید ، بنابراین نگران نباشید که اکنون مجبورید تمام لباس هایی را که مناسب شما نیست ، اهدا کنید یا دور بریزید.

4- بدانید چه لباسهای رنگی به نظر برای شما مناسب است.

اگر شما ظاهر آراسته داشته باشید و موهایتان را نیز به درستی مرتب کرده باشید اما رنگ اشتباهی را بپوشید، می تواند باعث شود که به نظر برسید بیمار هستید.

از رنگ مناسب استفاده کنید و فوراً سالم و درخشان به نظر خواهید رسید و باعث افزایش جذابیت فردی می شوید.

چگونه می توانید بدانید که چه رنگی به شما می آید؟

خب ، با دانستن تن پوست شما شروع می شود.

مثلا آیا پوست شما صورتی رنگ است و یا زرد تر است؟

همچنین به رنگ مو شما نیز بستگی دارد.

یکی از بهترین منابع برای کشف رنگ های مناسب برای شما کتاب Color Me Beautiful اثر کارول جکسون است.

این کتابی بود که نحوه انتخاب لباس را برای همیشه تغییر داد.

همه در یکی از چهار فصل قرار می گیرند و بر اساس رنگ مو و رنگ پوستشان (این ربطی به روز تولد شما ندارد) یک پالت رنگی دارند که به بهترین وجه برای آنها متناسب است.

فهمیدم که من “بهار” هستم و از خرید لباس هایی که خاکستری یا مشکی باشد ، دوری می کردم زیرا آنها فقط مرا رنگ پریده و مریض جلوه می دادند.

دفعه بعد که می خواهید لباس بخرید ، پوشاک را طوری نگه دارید که درست در کنار دست لخت شما باشد و شاید بتوانید ببینید رنگ دارای تکه های گرم یا خنک است یا خیر و متوجه خواهید شد که رنگ های خاصی در کنار پوست شما بهتر به نظر می رسند تا کنار پوست دیگران.

به طور کلی ، زنانی که رنگ پوستشان به رنگ صورتی روشن است ، از نظر رنگ ، رنگهای آبی برایشان مناسبتر به نظر می رسند. زنانی که پوستشان زرد رنگ است ، با رنگ های تیره بهتر هستند.

5- از عطرهای مناسب استفاده کنید.

درست است که انتخاب عطر هزینه دارد ولی برای افزایش جذابیت فردی بسیار کارامد است.

مطالعات در مورد علم بو و جاذبه نشان داده‌اند که زنان به طور ناخودآگاه از حس بویایی خود برای تعیین اینکه چگونه یک انسان از آن‌ها متفاوت است استفاده می‌کنند و همین امر باعث میشود که افراد خاصی برای آنها جذابیت بیشتری داشته باشند.

اجازه دهید بوی طبیعی شما تا جایی که ممکن است بیاید تا زنی را جذب کند.

برخی می‌گویند که خاطرات رایحه‌های خاص به احساسات متصل می‌شوند .

اما حواستان به فصل‌ها باشد . اگر یک عطر سنگین را ترجیح می‌دهید , ببینید که آیا سبک تابستانی سبک‌تر است یا نه .

6- ورزش و تمرین کنید.

داشتن یک استایل و هیکل متناسب و برای مردان بیشتر داشتن هیکلی ورزشکاری باعث افزایش جذابیت فردی آن ها می شود.

اگر نمیتوانید به باشگاه های ورزشی بروید با دیدن کلیپ های ورزشی در خانه ورزش کنید.

اما دقت کنید که تمرین ها را اشتباه انجام ندهید.

  1. بامزه و مهربان باشید.

کسانی که شوخ و بامزه هستند جذابیت بیشتری دارند و افراد بیشتری دوستدارند با آن ها معاشرت کنند.

این افراد بامزه، خنده را به لبهای دیگران می آورند.

5/5 - (1 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx