قانون جذب میان سلبریتی ها ، سخنان سلبریتی ها در خصوص قانون جذب

1 نظر
12 دقیقه مطالعه

آیا تا به حال به استفاده از قانون جذب در میان سلبریتی ها فکر کرده اید و اینکه که سلبریتی ها چطور قادرند به موفقیتی که دارند دست پیدا کنند در حالی که میلیون ها نفر هیچ وقت قادر نخواهند بود به آن درجه از موفقیت دست پیدا کنند؟ تعدادی از آن ها مطمئنا از قانون جذب استفاده می کنند.

به بیانی ساده، قانون جذب واقعیت بخشیدن یا جذب کردن چیز هایی است که روی آن ها تمرکز می کنید. دنبال کنندگان قانون جذب بیشتر اوقات افکاری مثبت دارند تا انرژی مثبت ساطع کنند و تجربیات مثبت را جذب کنند. آن ها مدت زیادی وقت می گذارند تا بر چیز هایی که می خواهند تمرکز کنند. آن ها این کار را انقدر انجام می دهند تا چیز هایی که می خواهند در زندگیشان پدیدار شوند.

با این که تعداد زیادی از افراد به قانون جذب اعتقادی ندارند، قانون جذب میان سلبریتی ها و افراد موفق استفاده می شود. با استفاده از تکنیک هایی مثل تصور کردن، تایید، و برد های تصویری برای گرفتن شغلی که می خواهند، این بازیگران، خواننده ها، تجار و ستاره های دنیای ورزش بر قدرت مثبت فکر کردن قسم می خورند‌. آیا حق با آن هاست؟ شما قضاوت کنید.

نمونه هایی از قانون جذب میان سلبریتی ها

۱.جی زی

“من اعتقاد دارم که می توانیم با صحبت راجع به چیز هایی که می خواهیم‌ به آن‌ ها موجودیت دهیم.” حرف های ما قدرت فیزیکی دارند، هر طوری که صحبت می کنیم و فکر می کنیم، همان طور هم عمل می کنیم‌. اعمال ما نتایجی که می گیریم را تعیین می کنند. پس اگر می خواهید به جاهای بزرگ برسید، با خودتان مثبت باشید و افکار مثبتتان را بیان کنید.

۲.لیدی گاگا

” حدود ۵ سال پیش اتفاق افتاد اما مثل یک ورد می شود. هر روز آن را با خودتان تکرار می کنید.' موسیقی زندگی من است. موسیقی زندگی من است. شهرت در درون من است. من می خواهم یک آهنگ رتبه یک و و بهترین آهنگ را تولید کنم.' و هنوز اتفاق نیفتاده، دروغ است. شما این دروغ را بارها و بارها تکرار می کنید اما یک روز این دروغ به واقعیت تبدیل می شود.” ببینید چطور با خودتان حرف می زنید. آیا حرف هایی که با خود می زنید شما را قوی می کند یا باعث ضعیف شدن شما می شوند؟ از تصورات مثبت استفاده کنید و با خود مثبت حرف بزنید تا از منفی های زندگیتان خلاص شوید. این گونه است که خود را با قانون جذب قوی می کنید.

۳.ویل اسمیت

“افکار ما، احساسات ما، رویاهای ما در کائنات فیزیکی هستند. اینکه اگر رویای چیزی را داشته باشیم، اگر چیزی را تصور کنیم، یک شوک فیزیکی به سمت واقعیت اضافه می کند که نشان می دهد ما می توانیم واقعیات را به کائنات وارد کنیم. من باور دارم می توانم هر چیزی که می خواهم را خلق کنم. اگر بتوانم ذهنم را روی آن بگذارم، آن را مطالعه کنم و الگوی آن را بیاموزم- سخت است که بخواهم با کلمات آم را بیان کنم، همه اش متافیزیک و کیهان است، اما شدیدا احساس می کنم ما همان چیزی هستیم که خودمان انتخاب می کنیم.” افکار و احساسات ما قدرت فیزیکی دارند.

هنگامی که خواسته ای شدید داشته باشیم، کائنات به طرز معجزه آسایی تلاش می کند خواسته های ما را بر آورده کند. تنها کاری که باید بکنیم این است که به خودمان باور داشته باشیم. در قدرت ماست که خود را بسازیم. به دنیا اعتماد نکنید که به شما بگوید می توانید. انجامش دهید و به دنیا نشان دهید که می توانید. معجزات قانون جذب میان سلبریتی ها فقط نیست بلکه میان همه مردم می تواند باشد.

۴.

 

“هدیه ای که به ما عطا شده است را ببینید. می توانیم پیشرفت کنیم، خلق کنیم و رشد کنیم. من دنیای خودم را خلق می کنم، من می توانم هر وضعیتی را به واقعیت تبدیل کنم. تصور کنید هر چیزی که می خواستید را داشتید، هر چیزی. تصور کنید آن کسی که میخواستید باشید هستید و این حس را ثبت کنید. این راحت ترین راه برای جذب کردن چیزی است که می خواهید.” ما خالقانی قوی هستیم که توانایی بر جای گذاشتن اثراتی در کائنات را داریم. این قدرت را دست کم نگیرید. قانون جذب ثابت می کند که ما توانایی رسیدن به موفقیت های بزرگ را داریم چرا که خواسته های ما  با منابع آن ها در یک جهت قرار می گیرند.

۵. آرنولد شوارتزینگر

” وقتی خیلی جوان بودم، خود را با آنچه که می خواستم باشم و می خواستم داشته باشم تصور می کردم. از نظر ذهنی، هیچ وقت هیچ تردیدی در رابطه با آن نداشتم. ذهن واقعا خارق العاده است. قبل از این که اولین عنوان مستر یونیورس خود را ببرم، طوری در تورنومنت راه می رفتم انگار که آن عنوان الان هم مال من است. عنوان از قبل مال من بود. انقدر در ذهنم آن را برده بودم که شکی نداشتم آن را خواهم برد. وقتی هم به بازیگری کوچ کردم همین اتفاق افتاد. خودم را بازیگری بزرگ تصور می کردم که پول زیادی در می آورد.

می توانستم موفقیت را حس کنم و بچشم. فقط می دانستم که تمامی آن ها اتفاق می افتد.” وقتی رویاهایتان را تصور می کنید، چیز هایی که واقعا از ته دل می خواهید، منابعی را جذب می کنید و لازم است به پیش بروید. ذهن ناخوداگاه شما در پشت صحنه کار می کند تا تمامی اطلاعاتی که لازم دارید را در اختیار شما بگذارد. با این وجود تعداد افراد کمی از این تمرین استفاده می کنند که رویایشان را به واقعیت تبدیل کنند.

۶ . جیم کری

“من کاملا باور دارم. به واقعی شدن تصورات باور دارم. به فرستادن موشکی از خواسته ها در کائنات باور دارم. شما زمانی آن را به دست خواهید آورد که باور کنید آن را دارید‌. مردم هنوز می نشینند و می گویند ‘ کی میرسد، کی میرسد' و این راه اشتباه است.

شما دارید از آن دور می شوید. باید بگویید ‘ اینجاست، اینجاست، اینجاست'”. جیم کری عادت داشت به خیابان مالهلند برود و خود را بازیگری موفق تصور کند که از کارگردانان مطرح پیشنهاد دریافت می کند. ما هنگامی دارای وفور می شویم که محدودیتی برای باورهایمان نگذاریم. هر چیزی را که می خواهید تصور کنید و احساس کنید از قبل آن را دارید. این گونه است که قانون جذب میان سلبریتی ها موثر است.

۷. بیانسه

وقتی که خوداگاه از قانون جذب استفاده می کنیم، تعداد زیادی از افراد عادت دارند شیئی فیزیکی داشته باشند که به آن نگاه کنند تا به آن ها کمک کند تصویر آن چیزی که می خواهند را واضح تر ببینند. بیانسه درباره ی قانون جذب صحبت نمی کند اما آن را اجرا می کند، حتی اگر متوجه نشود. در یک مصاحبه ۶۰ دقیقه ای بیانسه گفت که وقتی روی تردمیل می دود، یک عکس از جازه اسکار را جلوی خود می گذارد تا هدف خود را در ذهن خود نگه دارد و رسیدن به آن را تصور کند.

افراد موفق و قانون جذب

هر چند او هنوز خودش جایزه ی اسکار را نبرده، فیلم او دریم گرلز برای تعدادی از جایزه های اسکار نامزد شد و حتی ۲ تا از آن ها را برد! این بیانسه است، مطمئنا جایزه ی اسکار در آینده منتظر اوست. استفاده از این تکنیک دقیقا چیزی که بیانسه می خواسته را برای او به ارمغان نیاورده، اما در دیگر ابعاد شغلی او کار آمد بوده، ابعادی که او در آن ها استاد است!

۸. کانیه وست

دنیا دوست دارد از کانیه وست بخاطر غرورش متنفر باشد. با اینکه درست است که شما می توانید بدون کوچک کردن دیگران اعتماد به نفس داشته باشید، در آخر، حتی کانیه وست نیز می داند موفقیت و جایگاه به خصوصش را مدیون توانایی اش در باور به خودش است. او بزرگ ترین طرفدار خودش است. قبل از اینکه کسی طرفدار او باشد، او مجبور بوده که طرفدار خود باشد و بر چیزی که می خواسته باشد تمرکز کند نه چیزی که آن موقع بوده‌.

او تبدیل شدنش به یک سوپر استار رپر را به تصور کردن این تبدیل ربط می دهد. ” من محصول خودم هستم‌. من فکر می کردم بهترین رپر دنیا هستم. می نشستم و به آن فکر می کردم و سپس کانیه وست شدم.” با اینکه او از کلمات قانون جذب استفاده نمی کند برای کسانی که با قانون جذب آشنایی دارند مشخص است که اون دقیقا داشته همین کار را می کرده!

تاثیر قانون جذب در میان سلبریتی ها

سلبریتی ها از موفق ترین افراد این دنیا هستند. حتی اگر از آن ها بدمان بیاید نمی توانیم میزان موفقیت آن ها را منکر شویم. بهره گیری قانون جذب میان سلبریتی ها  زیاد است و تعداد زیادی از آن ها، چه خود خواسته و چه نا خواسته از قانون جذب برای رسیدن با اهدافشان استفاده می کنند. خیلی از افراد مشهور قبل از اینکه به این جایگاه برسند، خود را در این جایگاه تصور کرده اند.

آن ها برای رسیدن به اهدافشان و به حقیقت رساندن رویاهایشان ابتدا خود را باور کرده اند و سپس با کمک تکنیک های قانون جذب، به اهداف خود دست پیدا کرده اند‌. با الگو برداری از نحوه استفاده قانون جذب میان سلبریتی ها  و افراد موفق جامعه، ما نیز می توانیم به رویاهایمان جامه ی حقیقت بپوشانیم. اول از همه باید خود را باور کنیم و سپس موفقیت را در دست خود ببینیم. قانون جذب این گونه عمل می کند.

4/5 - (4 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
1
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx