ویژگی‌ های آدم‌ های جذاب چیست

یک نظر اضافه کنید
5 دقیقه مطالعه

ویژگی‌ های آدم‌ های جذاب چیست

افراد جذاب عادت‌ ها و ویژگی‌ هایی دارند که باعث متمایز شدن از دیگران می‌ شوند. این افراد به طور ذاتی جذاب نیستند بلکه یاد گرفتند چگونه رفتار نمایند تا در نظر دیگران جذاب بیایند. ما در زیر به برخی از این عادت‌ ها و ویژگی‌ های آدمهای جذاب اشاره می کنیم.

چند ویژگی که ما را به آدمهای غیرجذاب تبدیل می‌کند و راه رهایی از آنها

بسیاری از افراد تلاش می‌ کنند تا مهربان، مراقب و دلسوز باشند. اما برای برخی از مردم همیشه این تلاش‌ ها نتیجه نمیدهد. رفتارها یا عادت‌ های بدی وجود دارند که آدم‌ ها را غیرجذاب و آزاردهنده نشان می‌ دهند و معمولاً کسی نمی‌ خواهد اطراف این گونه آدمها باشد.

آدمها شخصیت ما را قضاوت می‌ کنند!

بعضی‌ ها سعی می‌ کنند به خیال خودشان طوری رفتار نمایند یا حرف بزنند که نیت قلبی‌ شان مشخص نشود، غافل از اینکه نشانه‌ هایی وجود دارند که افراد از روی آنها می‌ توانند به راحتی به شخصیت و منش آنها پی ببرند و آنها را به قضاوت بنشینند. اطلاع از ویژگی‌ های شخصیتی فرد مقابل می‌ تواند به ما در تصمیم‌ گیری‌ های مهم زندگی کمک نماید.

شخصيت قدرتمند ما كه ديگران را می‌ ترساند

برخی انسان‌ های ویژگی‌ های شخصیتی قوی و قدرتمندی دارند که با بهره‌ گیری از آنها توانسته‌ اند رهبری عده زیادی را بر عهده بگیرند، متفاوت با دیگران باشند و تغییر و تحولات بزرگی را بی آفرینند. حال این ویژگی‌ های شخصیتی ممکن است در نگاه بعضی‌ ها گستاخانه یا سلطه‌ جویانه باشد، در حالیکه اینطور نیست. آنها تنها به درک درستی از خود و اطرافیان‌ شان رسیده‌ اند.

ویژگی‌ های آدم‌ های جذاب چیست

چگونه انسان‌ های باهوش با افرادی که دوست‌ شان ندارند، کنار می‌ آیند؟

ما در زندگی روزمره خود در اجتماع، محل کار یا در میان بستگان با افراد مختلفی در ارتباط می باشیم که ممکن است برخی از آنان بسیار به دل ما بنشینند و برخی‌ ها را اصلاً دوست نداشته باشیم. ویژگی شخصیتی افراد می‌ تواند نقش مهمی در این موضوع داشته باشد.

راز زبان بدن افراد موفق

بدن ما زبان مخصوص خودش را دارد و الفاظ آن همیشه محبت‌ آمیز نیستند. زبان بدن ما به احتمال زیاد بخش جدایی‌ ناپذیر وجود ما می باشد، تا جاییکه ممکن است حتی فکرش را هم نکنیم. پس اگر تاکنون به فکر زبان بدن خود نبوده‌ ایم، وقت آن رسیده کاری کنیم چون ممکن است در حرفه‌ مان تأثیر منفی بگذارد.

زندگی‌ های شاد و موفق

چرا با وجود آن که سخت کار می‌ کنیم، نتیجه چندانی نمی‌ گیریم؟ ممکن است بابت کاری که می‌ کنیم خوب دستمزد بگیریم، و ممکن است از کار کردن و بودن در کنار همکارانمان لذت ببریم.

ویژگی‌ های آدم‌ های جذاب چیست

در کمتر از یک دقیقه بیشترین تأثیر را در اولین ملاقات خود داشته باشیم!

برای همه ما مهم است که بدانیم دیگران در مورد ما چه فکری می‌ کنند، بخصوص در اولین ملاقات با دیگران دوست داریم به گونه‌ ای رفتار کنیم که به دل آنها بنشینیم و حس خوبی در آنها ایجاد کنیم. زبان بدن و کلمات ما در ثانیه‌ های اول ملاقات، می‌ توانند روی نظر دیگران تأثیر بگذارند. حال ببینیم که چگونه می‌ توانیم در کمترین زمان بیشترین تأثیر را روی فرد مقابلمان بگذاریم.

با این کار شادتر، سالم‌ تر و پولدارتر شویم

مهم‌ ترین رهاورد یا به عبارت دقیق‌ تر دستاوردی که از مطالعه بسیار عاید ما میشود، این است که تا آخر عمر با سطح بالایی از آگاهی و دانش با مشکلات زندگی روبرو خواهیم شد. این آگاهی به ما کمک میکند در رویارویی با مشکلات به جای آنکه عصبی شویم تصمیم درستی را اتخاذ کنیم.

ویژگی‌ های آدم‌ های جذاب چیست

ثروتمندان درباره خودشان چه فکری می‌ کنند؟

طرز فکر و رفتار ثروتمندان با بقیه آدمها فرق میکند. ثروتمندان با صفت ثروتمند بودن به دنیا نیامده‌ اند، بلکه توانسته‌ اند این صفات را یاد بگیرند. آنها افرادی هستند که رفتارها و تفکرات خود را انتخاب می کنند.

رفتار روزانه‌ ای که باهوش‌ ترین و خوشحال‌ ترین افراد انجام می‌ دهند

هر روز با تصمیم‌ هایی مواجه می‌ شویم که خارج از کنترل ما هستند. دفعه دیگری که یک قرار ملاقات مهم را به علت ناشی بودن راننده در یافتن آدرس از دست دادیم، یا رئیس بد خلقمان سرمان داد و فریاد کرد، بخاطر داشته باشیم که این اتفاق‌ ها خارج از کنترل ما هستند و ما مسئولیتی در قبال آنها نداریم.

به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx