نحوه استفاده از قانون جاذبه در زندگی روزانه

یک نظر اضافه کنید
7 دقیقه مطالعه

نحوه استفاده از قانون جاذبه در زندگی روزانه

اگر می خواهید از قانون جذب استفاده کنید، احتمالاً در مورد آنچه ممکن است به دست آورید بسیار هیجان زده هستید.

داشتن این انرژی در ماورای خود فوق العاده است، اما به همان اندازه مهم است که قبل از شروع فرآیند تجلی، برای مطالعه و کسب آگاهی کمی وقت بگذارید.

با کمی تحقیق دقیق می توانید از بسیاری از اشتباهات رایج جلوگیری کنید و به مهم ترین نتایج ممکن دست یابید.

در اینجا هشت نکته ذکر شده است که اکثر تمرین‌کنندگان قانون جذب آرزو می‌کردند از زمان شروع کار بدانند.

نحوه استفاده از قانون جاذبه در زندگی روزانه

  1. مقاومت طبیعی است

در ابتدا، قانون جذب می تواند آنقدر افراطی به نظر برسد که برای باور واقعی بودن آن تلاش کنید.

و این مقاومت ممکن است با شما باقی بماند حتی پس از اینکه در تمام تمرینات و تکنیک ها تثبیت شدید.

یکی از مؤثرترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که به طور منظم خود را با داستان های موفقیت آشنا کنید که به شما کمک می کند تا نمونه های واقعی و ملموس از تجلی در عمل را به شما نشان دهد و پایه شواهد شما را تقویت کنید.

علاوه بر این، موانع و چالش ها را به عنوان نشانه هایی مبنی بر واقعی نبودن قانون جذب تلقی نکنید.

با نگاهی به گذشته، می‌توانید ببینید که اینها بخش‌های ضروری داستان شما هستند و بسیاری از آنها در واقع پیشگام موفقیت هستند.

  1. مثبت بودن باید واقعی باشد

بله، شاد بودن به این معنی است که شما در فرکانس بالا ارتعاش می کنید. یکی فراوانی و دیگری که قادر به جذب چیزهای بهتر با سرعت بیشتری است.

با این حال، توصیه های گسترده ای که می گوید باید شاد باشید، در مورد تحمیل یا لبخند مصنوعی زدن برای اینکه نشان دهید شاد هستید نیست.

به عبارت دیگر، برای یافتن و حفظ عادات و روش‌های زندگی که شما را واقعاً خوشحال می‌کند، تلاش کنید. سعی کنید از نشان دادن و داشتن فقط چهره ای شاد و گفتن جملات غیر صادقانه خودداری کنید.

نحوه استفاده از قانون جاذبه در زندگی روزانه

  1. کار فردی یک پیش نیاز است

اگر می خواهید زندگی خود را با قانون جذب تغییر دهید، مقداری کار فردی کاملاً ضروری است.

شما باید زخم‌های قدیمی را بررسی کنید، یاد بگیرید چگونه بارهای قدیمی را پشت سر بگذارید، بیاموزید که چگونه مکانیسم‌های دفاعی خود را شناسایی کرده و به چالش بکشید و بتوانید آنچه را که واقعاً می‌خواهید شناسایی کنید… نه آنچه که دیگران از شما می‌خواهند که باشید.

راه های زیادی برای انجام این کار وجود دارد.

درمان و ژورنال نویسی (نوشتن) دو تا از رایج ترین راه ها هستند. با این حال، نکته این است که بعید است بدون آن نتایج قابل توجهی ببینید.

  1. شما هنوز باید کار کنید

خوب است تصور کنیم که قانون جذب به ما اجازه می دهد که استراحت کنیم، در حالی که کائناتتمام کارهای سنگین را برای ما انجام می دهد.

با این حال، اگر می‌خواهید با موفقیت چیزی را تجلی کنید، باید اقدام کنید. این به معنای بیرون رفتن برای یافتن و تعقیب فرصت‌های جدید، بیرون آمدن از منطقه آسایش و تحقیق فعال در مورد انواع چیزهایی است که از اهداف نهایی شما پشتیبانی می‌کنند.

نحوه استفاده از قانون جاذبه در زندگی روزانه

  1. قانون جذب در مورد کنترل دیگران نیست

اگر بخشی از جذابیت تجلی این ایده است که می توانید از قانون جذب برای احاطه کردن اراده آزاد شخص دیگری استفاده کنید، ارزش دارد که دوباره به اهداف خود نگاه کنید.

کیهان همه ما را با خودمختاری و استقلال آغشته کرده است. بنابراین، شما نمی توانید شخص دیگری را با استفاده از قانون جذب مجبور به انجام کاری کنید.

به علاوه، اگر بتوانید غیراخلاقی خواهد بود. مطمئناً، می‌توانید از قانون جذب برای نشان دادن یا تقویت ویژگی‌هایی استفاده کنید که به شما کمک می‌کند شریک یا کارمندی جذاب‌تر شوید، اما نمی‌توانید عشق یا محبت کسی را که هرگز چنین احساسی نسبت به شما ندارد، تجلی کنید.

  1. کائنات بهترین را می داند

شما باید در کار قانون جذب انعطاف‌پذیر باشید، نه اینکه فرض کنید دقیقاً می‌دانید پایان مورد نظرتان چگونه به نظر می‌رسد و سپس هر چیزی را که دقیقاً با این الگوی سفت و سخت مطابقت ندارد را رد کنید.

در بسیاری از موارد، متوجه خواهید شد که کائنات بهترین قاضی است در مورد آنچه که برای شما کارآمد است و شما را خوشحال می کند.

پس در مورد هر چیزی که سر راهتان قرار می گیرد ذهن باز داشته باشید. سعی کنید همه چیز را از دریچه امکان و فرصت ببینید.

نحوه استفاده از قانون جاذبه در زندگی روزانه

  1. همه برای رها کردن تلاش می کنند

یکی از چالش برانگیزترین جنبه های هر قانون جذب این است که بفهمید چگونه پس از تعیین هدف تان آن را رها کنید.

کارشناسان اغلب نیاز به انجام این کار را با فرآیند پرتاب بومرنگ مقایسه می‌کنند… اگر میخواهید بومرنگ به شما بازگردد، در واقع باید آن را عمداً به آن سو پرتاب کنید.

همانطور که گفته شد، باید بدانید که همه این کار را سخت می دانند و این مهارتی است که می توانید در طول زمان آن را پرورش دهید.

  1. تجلی مانند مراقبت از باغ است

این توصیف تجلی به شما کمک می کند تا بفهمید که شما (و دیگران) برای هر اتفاق بدی که می افتد مقصر نیستید.

در عوض، چیزهای «بد» به این دلیل اتفاق می‌افتند که برای رشد لازم هستند، و رشد می‌تواند به همان اندازه که می تواند دردناک باشد؛ در نهایت رضایت بخش است.

بنابراین، خود را معمار نهایی آینده خود تصور نکنید. در عوض، فکر کنید که با دقت از باغ وجودتان مراقبت می کنید و بهترین شانس را برای داشتن بهترین زندگی به خود می دهید.

منبع:

 

3.5/5 - (6 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx