75 نقل قول در مورد تغییر

یک نظر اضافه کنید
51 دقیقه مطالعه

۷۵ نقل قول در مورد تغییر «نقل قول های تغییر دهنده زندگی»

ما در دنیایی زندگی می کنیم که به سرعت در حال تغییر است. زندگی پیوسته به طرق مختلف در حال تکامل است. تغییر در اطراف ما وجود دارد و نمی توان از آن اجتناب کرد. این یکی از جنبه های طبیعی زندگی است. با این حال، اگرچه تغییر یک جنبه جدایی ناپذیر از زندگی ما است، ولی ما آن را زیاد دوست نداریم. در بسیاری از موقعیت ‌ها، ما سعی می‌ کنیم تا جایی که می ‌توانیم از تغییر اجتناب کنیم زیرا ترسناک، دلهره ‌آور و ترسناک به نظر می ‌رسد.

عناوین مقاله
۷۵ مورد از بهترین نقل قول ها در مورد تغییرویکتور ای. فرانکل در مورد تغییر خودمایا آنجلو در مورد تغییر نگرشراب سیلتانن در مورد کسانی که دنیا را تغییر می دهند.اکهارت توله در مورد تغییراتی که منفی به نظر می رسد.فردریش نیچه در مورد تغییر باورهاگاندی در مورد تغییر کردنلئو تولستوی در مورد تغییر خودلائوتسه در مورد تلاش برای مقاومت در برابر تغییرجان کراکائر در مورد زندگی در شرایط ناخوشایندجرج برنارد شاو در مورد پیشرفتآلبرت انیشتین در مورد طرز فکرهاروکی موراکامی در مورد زندگی طوفانیدن میلمن در مورد راز تغییر کردنآلن واتس در مورد ایجاد دیدگاهی منطقی راجع به تغییر.سقراط در مورد حرکت جهانویلیام باروز در مورد ناامیدی.مادر ترزا در مورد تغییر جهانباکمینستر فولر در مورد مبارزه با واقعیت های موجودمولانا در مورد تغییر جهانراینهولد نیبور در مورد چیزهایی که نمی توان تغییر دادوینستون چرچیل در مورد بهبود یافتنجان اف کندی در مورد قانون زندگینیکوس کازانتزاکیس در مورد طر فکر درباره واقعیتفئودور داستایوفسکی در مورد برداشتن گامی جدیداستیو مارابولی در مورد به دست گرفتن کنترل تغییراتهراکلیتوس در مورد عمر تغییرباربارا کینگ سولور در مورد تغییرات ترسناکنورمن وینسنت پیل در مورد تغییر افکارکاترین هپبورن در مورد سرزنش دیگرانسی. جوی بل سی در مورد رشد خودچارلز سویندول در مورد تغییر گذشتهمایا آنجلو در مورد قدم گذاشتن در مسیری جدیداندی وارهول در مورد زمانآلدوس هاکسلی در مورد تغییر جهان.فردریک داگلاس در مورد تلاش کردناستفن کاوی در مورد تغییر خودکارل مارکس در مورد تفسیر جهانریک وارن در مورد اینکه وضعیت فعلی ما نتیجه گذشته مان استوین دایر در مورد تغییر نگرش شما نسبت به رویدادهاپائولو کوئیلو در مورد تغییر به عنوان یک چالشاستیو مارابولی در مورد دنبال کردن رویاهااستیون کینگ در مورد نقشه های تغییر.جیمز گوردون در مورد قدرت ارادهنلسون ماندلا در مورد آموزش.راینر ماریا ریلکه در مورد رفع ناراحتیجورج برنارد شاو در مورد رفتار معقولتینا فی در مورد تغییر عقایدملاله یوسف زی در مورد تغییر جهانباراک اوباما در مورد انتظار تغییر داشتنورونیکا راث در مورد زمان لازم برای تغییرمری شلی در مورد تغییرات ناگهانییوهان ولفگانگ فون گوته در مورد آمادگی برای تغییر کردناندی وارهول در مورد آمادگی برای تغییر کردن.هلن اکسلی در مورد کتاب های تغییر دهنده زندگیفردریک داگلاس در مورد پیشرفتدایان دوان در مورد قدرت افکارنیکلاس اسپارکس در مورد اجتناب ناپذیر بودن تغییرلائوتسه در مورد تغییر مسیرجیم ران در مورد مسئولیت پذیریمدونا در مورد بهتر شدناریکا جونگ در مورد پذیرش ترساستیو مارابولی در مورد تلاش نکردن برای تغییر دادن کسی.ناتانیل براندن در مورد گام های تغییر کردنهنری دیوید ثورو در مورد این سوال که آیا اوضاع تغییر می کند؟راینر ماریا ریلکه در مورد نتیجه گیری کردنداگلاس آدامز در مورد دلسرد شدناستیو مارابولی در مورد رها کردن گذشتهشانون ال. الدر در مورد خشم و کینهلیبا بری در مورد اینکه تغییر چطور رخ می دهدسارا اوکلر در مورد رها نکردنتوماس ال فریدمن در مورد آدم های بدبین و خوش بینفیلیپ پولمن در مورد تغییر دادن آنچه هستیدلیزا لوتز در مورد توانایی سازگاریاوید در مورد صبر کردنسی. جوی بل سی. در مورد ترس از تغییر کردنمنبع:

تغییر ما را با ناشناخته ها مواجه می کند، تقابلی که ترجیح می دهیم از آن اجتناب کنیم. این امر ما را نسبت به آنچه در آینده پیش خواهد آمد نامطمئن می کند و به ما نشان می دهد که چقدر در برابر تحولات خارجی آسیب پذیر هستیم. تغییر اغلب ترسناک به نظر می رسد، اما باید همینگونه باشد.

انتخاب جملات زیر از ۷۵ نقل قول گلچین شده، طرز تفکر شما را در مورد تغییر بسیار عوض خواهد کرد. آن ها شما را تشویق می‌ کنند که در مورد تغییر متفاوت فکر کنید و فرصت ‌های غنی‌ کننده زندگی را کشف کنید. به معنای واقعی کلمه، اینها واقعاً نقل قول هایی هستند که زندگی را تغییر می دهند.

کنار آمدن با تغییر می تواند فوق العاده دشوار باشد و شما را از منطقه امن خود خارج کند و اغلب باعث می شود از محدودیت های خود فراتر بروید؛ اما هر چقدر هم که تغییر سخت به نظر برسد، اغلب به نفع شماست. اگر افرادی که برای دستیابی به چیزهای خارق‌العاده حاضر به ریسک کردن چیزهای معمولی نبودند، هیچ چیز در زندگی محقق نمی ‌شد.

«هرگز شک نکنید که گروه کوچکی از شهروندان متفکر و متعهد می توانند دنیا را تغییر دهند. در واقع، این تنها چیزی است که تا به حال دیده شده است.»

مارگارت مید

شما نمی توانید جلوی وقوع تغییر را بگیرید؛ اما شما همیشه می توانید نحوه تفکر خود در مورد روند تحول را تغییر دهید. تغییر تنها زمانی می تواند شما را بشکند که به زور سعی کنید در برابر آن مقاومت کنید. با برخورد راحت تر در برابر فرصت های جدیدی که تغییر ایجاد می کند، می توانید این فواصل منظم تغییرات را بسیار روان تر و راحت تر کنید.

با این حال، تغییر همیشه بر ما تحمیل نمی شود، بلکه در بسیاری از موقعیت ها، در اعماق وجود خود احساس می کنید که نیاز به تغییر دارید. این باعث می شود متوجه شوید که زندگی شما در حال گذر است و باید کاری برای آن انجام داد. نقل قول هایی راجب تغییر به شما کمک می کنند تا به یاد آورید که چرا تغییر دارای اهمیت بسیاری است و چرا اغلب باعث پیشرفت های بزرگ در زندگی شما می شود.

75 نقل قول در مورد تغییر

۷۵ مورد از بهترین نقل قول ها در مورد تغییر

هنگامی که با تغییر مواجه می شوید، هرگز نباید فراموش کنید که در واقع به شما کمک می کند تا به عنوان یک فرد رشد کنید. تغییر می تواند پیچیده و دلهره آور باشد، اما فرصت های هیجان انگیز جدیدی را به زندگی شما معرفی می کند.

مسلماً، تغییر اغلب شما را از چیزهایی که به آن ها عادت کرده اید دور می کند. دوره های سختی را در زندگی شما به وجود می آورد که اصلا راحت نیستند. با این حال، به محض اینکه این فرآیند دگرگون کننده تمام شود، متوجه خواهید شد که به نوعی شما را یک قدم به سمت عظمت نزدیک تر می کند. همچنین این لحظه ای را فراهم می کند تا متوجه شوید که تغییر شما را مجبور کرده است که حد وسط را پشت سر بگذارید تا به سوی رویاهای خود قدم بردارید.

در طول فرآیند دشوار تغییر، خواندن افکار برخی از عاقل ‌ترین انسانان و زنانی که تا به حال بر روی این زمین قدم گذاشته ‌اند و چگونگی ارتباط آن ها با تغییر می‌ تواند بسیار انگیزه‌ بخش باشد. این نقل قول های باشکوه در مورد تغییر به شما کمک می کند تا تغییرات را بهتر ببینید.

از نقل قول های زیر در مورد تغییر لذت ببرید.

 1. ویکتور ای. فرانکل در مورد تغییر خود

«وقتی دیگر قادر به تغییر یک موقعیت نیستیم، به چالش کشیده می شویم تا خودمان را تغییر دهیم.»

ویکتور ای. فرانکل

همه جنبه های زندگی شما قابل تغییر نیستند. درک این موضوع که نمی ‌توان چیزهای خاصی را تحت تأثیر قرار داد، در حالی که مهم نیست چه کاری انجام می‌دهید، می ‌تواند بسیار دردناک باشد. حتی باعث می شود احساس درماندگی و آسیب پذیری کنید. با این حال، همه امیدمان در این شرایط از بین نمی روند. با پذیرش اینکه قادر به تغییر یک موقعیت خاص نیستید، به تدریج شروع به وفق دادن می کنید. با تغییر خود، به آرامی موقعیتی را که با آن روبرو هستید از منظر دیگری مشاهده می کنید.

شما نمی توانید بسیاری از مشکلاتی که با آن ها روبرو هستید را تغییر دهید، اما همیشه می توانید طرز فکر خود را در مورد آن ها تغییر دهید. شما همیشه می توانید خود را تغییر دهید تا با این مشکلات سازگار شوید. این انتخاب همیشه با شماست.

75 نقل قول در مورد تغییر

 1. مایا آنجلو در مورد تغییر نگرش

«اگر چیزی را دوست ندارید، آن را تغییر دهید. اگر نمی توانید آن را تغییر دهید، نگرش خود را راجع به آن تغییر دهید.»

مایا آنجلو

طرز فکر شما در مورد مشکلات می تواند تاثیر زیادی بر نحوه مقابله شما با آن ها داشته باشد. ممکن است بسیاری از موضوعات تغییرناپذیر در زندگی شما وجود داشته باشد که آن ها را دوست نداشته باشید، اما همیشه می توانید طرز فکر خود را در مورد آن ها تغییر دهید. اگر بتوانید نگرش خود را نسبت به این چیزها تغییر دهید، دیگر شما را درگیر نمی کنند. انجام این کار به شما کمک می کند تا خود را از هر چیزی که شما را از رسیدن به عظمت باز می دارد دور نگه دارید.

یکی از جنبه های اصلی تغییر نگرش در مورد موضوعاتی که نمی توانید تغییر دهید، یادگیری مثبت اندیشی است. مثبت اندیشی می تواند به شما کمک کند تا بر باورهای محدود کننده خود غلبه کنید و به شما این امکان را می دهد که خود را از اثرات زیادی که روی شما می گذارند دور کنید.

 1. راب سیلتانن در مورد کسانی که دنیا را تغییر می دهند.

«اینجا برای دیوانه هاست. کسانی که موضوعات را متفاوت می بینند. شما می توانید از آن ها نقل قول کنید، با آن ها مخالف باشید، آن ها را تمجید کنید یا از آن ها بدگویی کنید. تنها کاری که نمی توانید انجام دهید نادیده گرفتن آن هاست. چون آن ها چیزها را تغییر می دهند. آن ها نسل بشر را به جلو می برند؛ و در حالی که برخی ممکن است آن ها را دیوانه ببینند، ما نابغه می بینیم؛ زیرا افرادی که آنقدر دیوانه هستند که فکر می کنند می توانند دنیا را تغییر دهند، همان هایی هستند که واقعا این کار را می کنند.»

راب سیلتانن

اگر می خواهید برای ایجاد تغییر در زندگی خود و دنیای اطرافتان تأثیرگذار باشید، اعتقاد راسخ به آن یک پیش نیاز است. افراد زیادی وجود خواهند داشت که شما را به خاطر عقایدتان مسخره خواهند کرد. برخی حتی ممکن است سعی کنند شما را متوقف کنند؛ اما اگر به راه خود ادامه دهید، اگر اجازه ندهید عوامل خارجی شما را متوقف کند، هیچ چیز هرگز نمی تواند مانع پیشرفت شما شود.

 1. اکهارت توله در مورد تغییراتی که منفی به نظر می رسد.

«برخی تغییرات در ظاهر منفی به نظر می رسند، اما به زودی متوجه خواهید شد که فضایی در زندگی شما برای ظهور چیز جدیدی ایجاد می شود.»

اکهارت توله

اگر به زندگی خود نگاه کنید، متوجه خواهید شد که بسیاری از تغییراتی که با آن ها مواجه شده اید، آنقدرها که در نگاه اول به نظر می رسید بد و منفی نبوده اند. شاید حتی متوجه شوید که بسیاری از این تغییرات فضا را برای ظهور چیزهای جدید و هیجان انگیز، بهتر ایجاد کرده است.

هر تغییر منفی که سعی می کنیم از آن اجتناب کنیم همیشه بد نیست. در واقع، بسیاری از تحولات منفی منجر به چیزهای مثبت می شود.

75 نقل قول در مورد تغییر

 1. فردریش نیچه در مورد تغییر باورها

«ماری که نمی تواند پوست بیاندازد باید بمیرد. همچنین اذهانی که از تغییر عقاید باز می ‌مانند، دیگر ذهنی مفید نیستند.»

فردریش نیچه

اجتناب از تغییر غیرممکن است. با تمام تلاش خود برای اجتناب از هر نوع تغییر، فقط رکود را به زندگی خود دعوت خواهید کرد. همین امر در مورد نظراتی که شما دارید نیز صادق است. اگر تمایلی به تغییر باورهای غیرمفید یا نادرست ندارید، هرگز ماهیت واقعی برخی موضوعات را کشف نخواهید کرد.

 1. گاندی در مورد تغییر کردن

«تو باید همان تغییری باشی که می‌ خواهی در دنیا ببینی.»

گاندی

رویای دنیای بهتر به ندرت چیزی را تغییر می دهد. همین امر در مورد انتقاد از وضعیت موجود صادق است. اگر واقعاً می خواهید تغییراتی را در دنیای اطراف خود ایجاد کنید، باید رویکردی فعال داشته باشید. تنها با محقق کردن تغییری که می‌ خواهید در جهان ببینید، می ‌توانید روی زندگی خود تأثیر بگذارید.

 1. لئو تولستوی در مورد تغییر خود

«همه به تغییر جهان فکر می کنند، اما هیچکس به تغییر خود فکر نمی کند.»

لئو تولستوی

وقتی می خواهید دنیا را تغییر دهید، باید از خودتان شروع کنید. اگر فقط سعی کنید تغییرات ظاهری را بدون تغییر درون خود تحت تأثیر قرار دهید، کارخاصی صورت نخواهد گرفت.

 1. لائوتسه در مورد تلاش برای مقاومت در برابر تغییر

«زندگی مجموعه ای از تغییرات طبیعی و خود به خود است. در مقابل آن ها مقاومت نکنید، زیرا فقط غم ایجاد می کنند. اجازه دهید واقعیت، واقعیت باشد. بگذارید همه چیز به هر شکلی که هستند و به طور طبیعی به جلو حرکت کنند.»

لائوتسه

مقاومت در برابر تغییر اغلب کارها را دشوارتر می کند. تنها با استفاده از فرصت هایی که تغییر در اختیار شما قرار می دهد، می توانید از پیشرفت های غیرمنتظره بهترین استفاده را ببرید.

75 نقل قول در مورد تغییر

 1. جان کراکائر در مورد زندگی در شرایط ناخوشایند

«بسیاری از انسان ها در شرایط ناخوشایندی زندگی می ‌کنند و با این وجود ابتکار عمل را برای تغییر وضعیت خود به عهده نمی‌ گیرند، زیرا عادت به زندگی امن، همنوایی و محافظه ‌کاری دارند، البته ممکن است به نظر برسد همه اینها به انسان آرامش خاطر می‌ دهند، اما در واقع اینطور نیست. برای یک روح ماجراجویی یک انسان خطرناک تر از آینده ای مطمئن است. دلیل اصلی روح زنده یک انسان، اشتیاق او به ماجراجویی است. احساس لذت زندگی از رویارویی ما با تجربیات جدید ناشی می شود.»

جان کراکائر

ما اغلب از تأثیرگذاری بر تغییرات مفید در زندگی خود اجتناب می کنیم زیرا از نتیجه آن می ترسیم. با این حال، سوال واقعی این است که آیا ما واقعاً می‌خواهیم بهای یک زندگی که مطابق میل ما نیست را فقط برای حفظ سطح فعلی امنیت درک شده خود بپردازیم؟ اگر برای داشتن یک زندگی امن، تمایل به تغییر داشته باشید، بیش از هرچیزی که می توانستید به دست آورید، ضرر خواهید کرد.

 1. جرج برنارد شاو در مورد پیشرفت

«پیشرفت بدون تغییر غیرممکن است و کسانی که نمی توانند فکر خود را تغییر دهند نمی توانند چیزی را تغییر دهند.»

جورج برنارد شاو

اگر انسان ها آنقدر شجاع نبودند که تغییرات را اعمال کنند، هیچ پیشرفتی نمی توانست حاصل شود. هر پیشرفت بزرگ در زندگی یک فرد یا در جوامع بزرگ با تمایلات نامحدود برای تغییر آغاز می شود. در عین حال، بدون تمایل به تغییر نظر و اندیشه، هیچ تغییر بزرگی هرگز اتفاق نخواهد افتاد.

 1. آلبرت انیشتین در مورد طرز فکر

«جهانی که ما آن را خلق کرده‌ایم، نتیجه تفکر ماست. بدون تغییر فکر نمی توان آن را تغییر داد.»

آلبرت انیشتین

بعید است که بتوان راه حلی برای یک روش فکری خاص که مسئول پیدایش یک مشکل خاص است، ارائه داد. برای تغییر مشکلاتی که با آن مواجه هستیم، باید راه ‌هایی جدید و مبتکرانه برای اعمال تغییر پیدا کنیم. در عین حال، شناسایی عیوب در تفکرمان نیز بسیار مهم است تا بتوانیم این تغییرات را ایجاد کنیم.

افکار آلبرت انیشتین لزوماً فقط به دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم محدود نمی شود. آن ها برای زندگی خود شما نیز صادق هستند. با تغییر طرز تفکر خود می توانید به تدریج بر مشکلاتی که شیوه های تفکر مشکل ساز یا ناکارآمد را ایجاد کرده اند، غلبه کنید.

75 نقل قول در مورد تغییر

 1. هاروکی موراکامی در مورد زندگی طوفانی

«وقتی از طوفانی بیرون آمدی، همان کسی نخواهی بود که وارد آن شد. این طوفان دقیقا به خاطر همین تغییر است.»

هاروکی موراکامی

تغییر اغلب مانند یک طوفان تاریک به نظر می رسد که به سرعت در حال نزدیک شدن است و هنگامی که طوفان فرا می رسد، به نظر می رسد که خورشید از زندگی شما ناپدید شده است. ابرها ممکن است روز را تاریک کنند، طوری که به نظر می رسد همه امیدها از دست رفته اند؛ اما دیر یا زود متوجه می شوید که طوفان در حال پایان یافتن است. آن وقت است که می بینی باری دیگر خورشید می درخشد. حتی بیشتر متوجه خواهید شد که باران نیز بسیاری از ناخالصی های زندگی را از بین برده است.

تجربیات سخت زیادی در زندگی شما وجود خواهد داشت که در آن متوجه می شوید شما را برای تبدیل شدن به فردی بهتر تغییر داده اند. برخی از این تجربیات ممکن است شما را به فردی قوی تر تبدیل کرده باشند، در عین حال برخی دیگر نیز ممکن است شما را تشویق کرده باشند که بر تغییرات مهم زندگی خود تأثیر بگذارید.

 1. دن میلمن در مورد راز تغییر کردن

«راز تغییر این است که تمام انرژی خود را متمرکز کنید، نه برای جنگیدن با عادات قدیمی، بلکه برای ساختن عادات جدید.»

دن میلمن

بسیاری از مردم به دنبال مبارزه با شیوه های قدیمی و جا افتاده به دنبال ایجاد تغییر هستند. این تلاش ها اغلب ناموفق هستند. برای درک تغییرات در دنیایی که در آن زندگی می کنیم، لازم است چیزی جدید بسازیم که بتواند رویکردهای قدیمی را زائد کند.

 1. آلن واتس در مورد ایجاد دیدگاهی منطقی راجع به تغییر.

«تنها راه برای فهمیدن تغییر، غرق شدن در آن، حرکت با آن و پیوستن با آن است.»

آلن واتس

هر زمان که با تغییری مواجه شدید، یا می توانید سعی کنید با آن مبارزه کنید و در برابر آن مقاومت کنید، یا می توانید از فرصت های جدیدی که به شما ارائه می شوند استفاده کنید. گزینه اول به احتمال زیاد شما را از زندگی با تغییرات تحمیل شده باز نمی دارد. با این حال، گزینه دوم به شما این امکان را می دهد که به طور فعال از هر چیزی که با آن رو به رو هستید بهترین استفاده را ببرید. در واقع، تمایل به غوطه ور شدن آشکارا در این تغییرات اولین قدم برای استفاده عالی از چیزهایی است که برای شما اتفاق می افتد.

 1. سقراط در مورد حرکت جهان

«آن کسی که می خواهد جهان را به حرکت درآورد، باید ابتدا خودش را حرکت دهد.»

سقراط

اگر واقعاً می خواهید دنیا را تغییر دهید، ابتدا باید از خودتان شروع کنید. به جز این، هیچ راه دیگری برای ایجاد تغییرات طولانی مدت وجود ندارد.

 1. ویلیام باروز در مورد ناامیدی.

«ناامیدی شروع تغییرات شدید است. فقط کسانی که می توانند هر چیزی که تا به حال به آن باور داشته اند، پشت سر بگذارند، می توانند امید به فرار از آن داشته باشند.»

ویلیام اس. باروز

گاهی اوقات، زندگی ما را به آخر خط می رساند، مهم نیست که ما خواستار آن بوده ایم یا خیر. این موقعیت ‌ها می ‌توانند فوق ‌العاده دردناک باشند، اما اغلب بیشتر از چیزی که به نظر می ‌رسد وجود دارند. وقتی در موقعیت ‌های ناامیدکننده قرار می ‌گیریم، مایلیم بر تغییرات ضروری در زندگی‌ مان تأثیر بگذاریم، حتی اگر شدید و غیر ممکن به نظر برسند.

75 نقل قول در مورد تغییر

 1. مادر ترزا در مورد تغییر جهان

«من به تنهایی نمی ‌توانم دنیا را تغییر دهم، اما می‌ توانم سنگی را روی آب بیندازم تا موج‌ های زیادی ایجاد کنم.»

مادر ترزا

یک نفر به تنهایی هرگز نمی تواند کل دنیا را تغییر دهد؛ اما این نباید دلیلی برای دست کشیدن از تلاش ‌هایتان برای تأثیرگذاری بر تغییرات مفید در طول زندگی شما باشد. شما ممکن است فقط یک نفر باشید، اما اعمال شما به طور بالقوه می تواند الهام بخش صدها یا حتی هزاران نفر دیگر باشند. درست مانند سنگی که به داخل آب پرتاب می شود، می توانید تغییرات گسترده ایجاد کنید. حتی فراتر از این، شما می توانید دیگران را تشویق کنید تا در ماموریت خود برای تغییر جهان به شما کمک کنند.

 1. باکمینستر فولر در مورد مبارزه با واقعیت های موجود

«شما هرگز مسائل را از طریق مبارزه با واقعیت موجود تغییر نمی دهید. برای تغییر چیزی، یک نگرش جدید بسازید، به طوری که مدل های موجود تا الان را منسوخ کند.»

باکمینستر فولر

مبارزه با شیوه‌های رفتاری موجود می ‌تواند بسیار دشوار و شاید حتی غیرممکن باشد. اگر واقعاً می‌ خواهید اوضاع را تغییر دهید، باید راه ‌حل ‌های جدیدی ارائه دهید که بتواند تمام واقعیت‌ های قدیمی را منسوخ کند.

 1. مولانا در مورد تغییر جهان

«دیروز باهوش بودم، بنابراین می‌ خواستم دنیا را تغییر دهم. امروز عاقلم و می خواهم خودم را تغییر دهم.»

مولانا

همانطور که بارها به آن اشاره شد، با تغییر خود می توانید به آرامی دنیای اطراف خود را تغییر دهید.

 1. راینهولد نیبور در مورد چیزهایی که نمی توان تغییر داد

«خدایا به من آرامشی عطا کن تا چیزهایی که نمی توانم تغییر دهم را بپذیرم، شهامتی عطا کن تا چیزهایی را که می توانم، تغییر دهم و خردی عطا کن تا تفاوت آن ها را بدانم.»

راینهولد نیبور

هیچ چیز مهم تر از دانستن چیزهایی که می توانید در زندگی خود تغییر دهید و چیزهایی که نمی توانید، نیست. ممکن است بارها با مشکلاتی رو به رو شوید که به ظاهر تغییر ناپذیر هستند. در این شرایط، مهم است که فکر کنید آیا آن ها واقعاً قابل تغییر نیستند و یا اینکه آیا باورهای محدود کننده به سادگی باعث پس رفت شما می شوند.

 1. وینستون چرچیل در مورد بهبود یافتن

«بهبود به معنای تغییر است. بی نقص بودن یعنی غالبا در تغییر بودن.»

وینستون چرچیل

تمایل به تغییر، پیش نیاز پیشرفت کردن است. بدون تغییر، جایی برای رشد وجود نخواهد داشت. در عین حال، هر چه بیشتر تمایل داشته باشید که فعالانه به دنبال تغییر در زندگی خود باشید، بیشتر به عنوان یک فرد رشد خواهید کرد.

75 نقل قول در مورد تغییر

 1. جان اف کندی در مورد قانون زندگی

«تغییر قانون زندگی است و کسانی که فقط به گذشته یا حال نگاه می کنند، مطمئناً آینده را از دست خواهند داد.»

جان اف کندی

تغییر نه تنها اجتناب ناپذیر است، بلکه جنبه جدایی ناپذیر زندگی است. زندگی طوری طراحی شده است که در حال تغییر مداوم باشد. راه دیگری به جز این وجود ندارد، این قانون زندگی است.

 1. نیکوس کازانتزاکیس در مورد طر فکر درباره واقعیت

«از آنجایی که نمی ‌توانیم واقعیت را تغییر دهیم، اجازه دهید چشمانی را که این واقعیت را می ‌بینند تغییر دهیم.»

نیکوس کازانتزاکیس

نحوه درک شما از موضوعات می تواند اهمیت زیادی داشته باشد. هر زمان که نمی ‌توانید این موقعیت ‌هایی که با آن ها مواجه می ‌شوید را تغییر دهید، باید راه ‌هایی برای تغییر طرز فکرتان در مورد آن ها پیدا کنید.

 1. فئودور داستایوفسکی در مورد برداشتن گامی جدید

«برداشتن یک گام جدید، به زبان آوردن یک کلمه جدید، چیزی است که مردم بیشتر از هرچیزی از آن می ترسند.»

فئودور داستایفسکی

ترس از ناشناخته ها می تواند تا حد زیادی شما را عقب نگه دارد. در عین حال، بدون تمایل به غرق شدن در شرایط ناشناخته، به ندرت چیز جدیدی به دست خواهید آورد؛ اما اگر شجاعت برداشتن گام اولیه را داشته باشید، خواهید دید که به سرعت خود را با آن تطبیق می دهید.

 1. استیو مارابولی در مورد به دست گرفتن کنترل تغییرات

«تغییر باورنکردنی در زندگی شما زمانی اتفاق می ‌افتد که تصمیم بگیرید به جای اینکه بخواهید کنترل چیزهایی را که ندارید به دست بگیرید، کنترل آنچه را که انجام می ‌دهید را به دست بگیرید.»

استیو مارابولی

هیچ فایده ای ندارد که از ناتوانی خود در مورد شرایط خاصی از زندگی خود ابراز تاسف کنید. به جای هدر دادن زمان گرانبهای خود، کنترل جنبه هایی از زندگی خود را در دست بگیرید که واقعاً می توانید بر آنها تأثیر بگذارید. انجام این کار به شما کمک می کند تا راه های مبتکرانه ای برای غلبه بر چیزی که نمی توانید کنترل کنید پیدا کنید.

 1. هراکلیتوس در مورد عمر تغییر

«هیچ چیز دائمی نیست جز تغییر.»

هراکلیتوس

این مهم است که بدانید هر جنبه ای از زندگی شما در معرض تغییرات است. همه چیز در نهایت شروع به تغییر می کنند و به چیزی جدید تبدیل می شوند. اگر انتظار داشته باشید همه چیز همیشه ثابت بماند، تغییرات بسیار شما را شگفت زده خواهند کرد. با این حال، اگر از نظر ذهنی برای تغییراتی که قرار است رخ دهد آماده باشید، در موقعیت بهتری برای استفاده از فرصت ‌هایی که با تغییر به وجود می ‌آیند خواهید بود.

75 نقل قول در مورد تغییر

 1. باربارا کینگ سولور در مورد تغییرات ترسناک

«تغییراتی که ما بیش از همه از آن می ترسیم ممکن است در نهایت موجب رستگاری ما شوند.»

باربارا کینگ سولور

تغییرات الزاماً نباید چیز بدی باشند. در واقع، آن تغییراتی که ترسناک ترین به نظر می رسند، اغلب بهترین فرصت ها را برای بهبود شرایط فراهم می کنند.

 1. نورمن وینسنت پیل در مورد تغییر افکار

«افکار خود را تغییر دهید و سپس دنیای خود را تغییر دهید.»

نورمن وینسنت پیل

افکار شما تا حد زیادی بر نحوه دیدگاه شما از جهان تأثیر می گذارد. دلیل یک نفر برای رمز و راز، فرصت شخصی دیگر برای رشد است. با تغییر طرز تفکر خود در مورد جهان، می توانید به تدریج دنیای اطراف خود را تغییر دهید. اگر این درک را درونی کنید، دیگر اهمیتی ندارد که در زندگی چه اتفاقی برای شما می افتد. تنها چیزی که مهم است این است که چگونه در مورد آن فکر کنید و چگونه برنامه ریزی می کنید که به آن پاسخ دهید.

 1. کاترین هپبورن در مورد سرزنش دیگران

«به ما آموخته اند که باید پدر، خواهران، برادران، مدرسه و معلمان خود را مقصر بدانیم، اما هرگز خودتان را سرزنش نکنید و هیچوقت تقصیر شما نیست؛ اما درواقع همیشه تقصیر شماست، زیرا اگر می‌ خواهید تغییر کنید، این شما هستید که باید تغییر کنید.»

کاترین هپبورن

اگر می خواهید تغییر کنید، باید خودتان این کار را انجام دهید. هیچ کس دیگری هرگز این روند تحول را برای شما آغاز نخواهد کرد. هیچ کس دیگری هرگز تمام تلاش خود را برای تغییر شخصیت شما انجام نخواهد داد. گفتن این حرف بسیار سخت به نظر می رسد، اما در نهایت به شما کمک می کند تا کنترل زندگی خود را دوباره به دست آورید. برای اینکه بتوانید اوضاع را برای بهتر شدن تغییر دهید، متوقف خواهید شد تا یک قربانی درمانده به نظر برسید.

75 نقل قول در مورد تغییر

 1. سی. جوی بل سی در مورد رشد خود

«تنها راهی که می توانیم زندگی کنیم این است که رشد کنیم. تنها راهی که می توانیم رشد کنیم این است که تغییر کنیم. تنها راهی که می توانیم تغییر کنیم این است که یاد بگیریم. تنها راهی که می توانیم یاد بگیریم این است که در معرض دید قرار بگیریم و تنها راهی که می‌ توانیم در معرض آن قرار بگیریم این است که خودمان را به جهان بیرون پرتاب کنیم.»

سی. جوی بل سی

این یک نقل قول فوق العاده در مورد تغییر است که ارتباط متقابلی با رشد شخصیتی و زندگی واقعی دارد.

 1. چارلز سویندول در مورد تغییر گذشته

ما نمی ‌توانیم گذشته خود را تغییر دهیم. نمی ‌توانیم این واقعیت را تغییر دهیم که مردم به شیوه هایی خاص عمل می کنند. ما نمی توانیم چیزی که اجتناب ناپذیر است را تغییر دهیم. تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که با امکاناتی که در دست داریم تمام تلاشمان را کنیم و این درواقع نگرش ماست. من متقاعد شده ‌ام که زندگی ۱۰ درصد آن چیزی است که برای من اتفاق می ‌افتد و ۹۰ درصد نحوه واکنش من به آن است. در حقیقت ما مسئول نگرش های خود هستیم.»

چارلز آر. سویندول

مهم نیست که در زندگی چه اتفاقی برای شما می افتد. در بیشتر موارد، به هر حال نمی توانید آن را تغییر دهید. با این حال، آنچه مهم است نحوه واکنش شما به اتفاقات رخ داده است. شما همیشه می توانید به خودتان اجازه دهید که در مورد آنچه اتفاق افتاده احساس بدبختی کنید همیشه می توانید اجازه دهید این موضوعات شما را به پایین بکشانند. در عین حال، همیشه این امکان برای شما وجود دارد که نگرش خود را درباره آن تغییر دهید. با تغییر نحوه تفکر و واکنش خود به تحولات منفی، می توانید رشد خود را به عنوان یک شخص بسیار تسریع کنید.

 1. مایا آنجلو در مورد قدم گذاشتن در مسیری جدید

«قدم گذاشتن در یک مسیر کاملاً جدید دشوار است، اما دشوارتر از ماندن در موقعیتی نیست که که پیشرفتی به همراه ندارد.»

مایا آنجلو

از بین تمام نقل قول ها در مورد تغییر، این مورد به طور ویژه ای مفید است. در حقیقت به شما نشان می دهد که شروع مسیرهای جدیدی که هنوز کاوش نکرده اید می تواند بسیار ترسناک باشد؛ اما همچنین نشان می‌ دهد که این ماجراجویی‌ های جدید ممکن است برای غلبه بر مشکلات امروزی ضروری باشند.

 1. اندی وارهول در مورد زمان

«آن ها همیشه می گویند زمان مسائل را تغییر می دهد، اما در واقع باید خودتان آن ها را تغییر دهید.»

اندی وارهول

اغلب اوقات، انتظار برای تغییر کافی نیست. زمان همیشه همه چیز را تغییر نمی دهد. تنها میل به تغییر اوضاع می تواند به شما تضمین دهد که نتایج بهتری به دست خواهند آمد.

 1. آلدوس هاکسلی در مورد تغییر جهان.

«من می خواستم دنیا را تغییر دهم؛ اما دریافته ‌ام که تنها چیزی که می ‌توان از تغییر آن مطمئن بود، این است که بتوانیم خودمان را تغییر دهیم.»

آلدوس هاکسلی

این شاید چهارمین نقل قول در مورد تغییر است که اهمیت تغییر خود را قبل از تغییر جهان برجسته می کند. این نقل قول تغییر کمی منفی تر از بقیه است، اما در نهایت، هدف آن همچنان همان است. ممکن است همیشه در موقعیتی نباشید که بتوانید دنیای اطراف خود را تغییر دهید؛ اما همیشه می توانید مطمئن باشید که اگر عمیقاً بخواهید خودتان را تغییر دهید، موفق خواهید شد.

75 نقل قول در مورد تغییر

 1. فردریک داگلاس در مورد تلاش کردن

«بدون تلاش، هیچ پیشرفتی وجود ندارد.»

فردریک داگلاس

تغییر اغلب شما را با مشکلات و تلاش های بیشتری مواجه می کند. بهتر است در این مواقع سعی کنید به خود یادآوری کنید که غلبه بر این موانع برای پیشرفت مهم در زندگی ضروری است.

 1. استفن کاوی در مورد تغییر خود

«برای اینکه خودمان را به طور مؤثر تغییر دهیم، ابتدا باید باورهای بنیادین خود را تغییر دهیم.»

استفان آر. کاوی

نویسندگان نقل قول ‌های خارق‌العاده درباره تغییر که مثالش در بالا ذکر شد، اغلب بر اهمیت فرآیندهای فکری یا باورهای ما در مورد تغییر تأکید می ‌کنند. استفن آر. کاوی یک بار دیگر تاکید می کند که تغییر ابتدا در افکار ما آغاز می شود.

 1. کارل مارکس در مورد تفسیر جهان

«فیلسوفان فقط جهان را به طرق مختلف تفسیر کرده اند؛ اما نکته این است که آن را به هر طریقی تغییر دهیم.»

کارل مارکس

مطمئناً مهم است که درک عمیق ‌تری از دنیایی که در آن زندگی می ‌کنید به دست آورید. شما باید فعالانه در کارهای مختلف شرکت کنید و باید دنیایی که در آن زندگی می کنید را تغییر دهید.

 1. ریک وارن در مورد اینکه وضعیت فعلی ما نتیجه گذشته مان است

«ما نتیجه گذشته خود هستیم، اما لازم نیست اسیر آن باشیم.»

ریک وارن

هرگز اجازه ندهید گذشته اتان شما را اسیر کند. گذشته فقط شما را به فردی که امروز هستید تبدیل کرده است، اما هرگز نباید اجازه دهید که شخصیت فعلی شما را مشخص کند. اجازه ندهید گذشته توانایی تغییر شما را محدود کند.

75 نقل قول در مورد تغییر

 1. وین دایر در مورد تغییر نگرش شما نسبت به رویدادها

«اگر نگاه خود را به رویدادها تغییر دهید، مسائلی که به آن ها نگاه می کنید نیز تغییر خواهند کرد.»

وین دایر

این نقل قول شگفت انگیز نیازی به شرح بیشتر ندارد.

 1. پائولو کوئیلو در مورد تغییر به عنوان یک چالش

«زمانی که ما اصلاً انتظارش را نداریم، زندگی برای امتحان شجاعت و تمایل ما به تغییر، مشکلی را برایمان ایجاد می‌ کند. در چنین لحظه ای، هیچ فایده ای ندارد وانمود کنیم که هیچ اتفاقی نیفتاده یا اینکه هنوز آماده آن نیستیم. مشکلات منتظر ما نخواهند ماند. زندگی به عقب نگاه نمی کند. یک هفته زمان کافی است برای تصمیم گیری در مورد پذیرش یا عدم پذیرش سرنوشتمان.»

پائولو کوئیلو

مهم نیست که سعی کنیم از تغییر فرار کنیم یا آن را نادیده بگیریم، نکته اینجاست که تغییرات باز هم در زندگی ما ظاهر می شوند.

 1. استیو مارابولی در مورد دنبال کردن رویاها

«افرادی که فاقد شجاعت یا عزم کافی برای دنبال کردن رویاهای خود هستند، اغلب راه‌ هایی برای دلسرد کردن رویاهای شما پیدا می‌ کنند. وقتی برای بهتر شدن تغییر می کنید، افراد اطراف شما نیز الهام می گیرند تا تغییر کنند؛ اما تنها پس از انجام تمام تلاش خود برای متوقف کردن شما این الهام را می گیرند. حقیقت وجودی خود را زندگی کنید و هرگز در راه آن متوقف نشوید.»

استیو مارابولی

هرگز اجازه ندهید دیگران شما را از دنبال کردن اهدافتان بازدارند. در عوض، به آن ها نشان دهید که از پیگیری علایق یک فرد چه رضایت و خوشبختی می تواند حاصل شود.

 1. استیون کینگ در مورد نقشه های تغییر.

«هیچ کس نمی تواند بگوید بین فردی که بودید و شخصی که تبدیل شده اید چه چیزی گذشته است. هیچ کس نمی تواند آن بخش تنهایی جهنم را در ذهنش ترسیم کند. هیچ نقشه ای برای تغییر وجود ندارد. شما تنها می توانید تصمیم بگیرید که از پس آن بر می آیید یا خیر.»

استیون کینگ

75 نقل قول در مورد تغییر

 1. جیمز گوردون در مورد قدرت اراده

«موضوع این نیست که برخی از مردم اراده دارند و برخی ندارند. بلکه موضوع این است که برخی افراد آماده تغییر کردن هستند و برخی دیگر نه.»

جیمز گوردون

اگر به شدت مصمم به تغییر کردن هستید، اراده لازم را برای غلبه بر موانعی که در مقابل شما قرار دارد نیز خواهید داشت.

 1. نلسون ماندلا در مورد آموزش.

«آموزش قوی ترین سلاحی است که می توانید برای تغییر جهان از آن استفاده کنید.»

نلسون ماندلا

آموزش به عنوان زمینه ای است که می توان بر اساس آن دنیای بهتری ساخت.

 1. راینر ماریا ریلکه در مورد رفع ناراحتی

«چرا می‌ خواهید هر ناراحتی، غم و افسردگی را از زندگیتان دور کنید؟ زیرا نمی ‌دانید این شرایط درونی چگونه بهتر می شوند. فقط به خاطر داشته باشید که بیماری وسیله ای است که بدن ساختار خود را از آنچه بیگانه است پاک می کند؛ بنابراین باید به سادگی به آن کمک کرد تا بیمار شود، تمام بیماری ها را داشته باشد و عاری از آن شود، زیرا این تنها راهی است که اوضاع بهتر می شود.»

راینر ماریا ریلکه

شکست ها و مشکلات می توانند بسیار دردناک باشند. در عین حال، اغلب این تجربیات بیشتر از آنچه در نگاه اول به نظر می رسند وجود دارند. شما هرگز نمی توانید با اطمینان کامل بدانید که چه نوع تغییرات مهمی در شما ایجاد می کنند. به همین خاطر سعی نکنید از این تجربیات فرار کنید. در عوض، سعی کنید ببینید که چگونه رویدادهایی که در زندگی شما اتفاق می افتند، درس های مهمی را برای شما به ارمغان می آورد تا یاد بگیرید.

 1. جورج برنارد شاو در مورد رفتار معقول

«تنها انسانی که معقولانه رفتار می کند و من او را می شناسم، خیاط من است. او هر بار که مرا می بیند اندازه های من را دوباره می گیرد. بقیه به اندازه‌گیری ‌های قدیمی‌ شان ادامه می‌ دهند و از من انتظار دارند که بدنم را مطابق میلشان متناسب کنم.»

جورج برنارد شاو

موقعیت هایی در زندگی شما پیش می آید که متوجه می شوید افراد خاصی تغییر کرده اند. اغلب اوقات، این ممکن است در ابتدا شما را آزار دهد؛ اما اگر باورهای قدیمی ‌تان را کنار بگذارید، ممکن است بتوانید شخصیت جدید آنها را بهتر درک کنید.

75 نقل قول در مورد تغییر

 1. تینا فی در مورد تغییر عقاید

«انرژی خود را در تلاش برای تغییر عقاید دیگران هدر ندهید. کار خود را انجام دهید و اهمیتی ندهید که بقیه آن را دوست دارند یا نه.»

تینا فی

بیایید با این واقعیت رو به رو شویم، شما نمی توانید طرز فکر دیگران را در مورد خودتان تغییر دهید. این اتلاف وقت است و شما فقط با تلاش برای توجیه کردنتان ارزش خودتان را پایین خواهید آورد.

 1. ملاله یوسف زی در مورد تغییر جهان

«یک کودک، یک معلم، یک کتاب و یک قلم می توانند جهان را تغییر دهند.»

ملاله یوسف زی

فقط به این دلیل که یک نفر هستید، هرگز از تغییر دنیا ناامید نشوید. زمان بارها و بارها ثابت کرده است که مردم عادی نیز اگر به اندازه کافی مصمم باشند که این کار را انجام دهند می توانند کل جهان را تغییر دهند.

 1. باراک اوباما در مورد انتظار تغییر داشتن

«اگر منتظر شخص دیگری یا زمان دیگری باشیم، تغییری حاصل نخواهد شد. ما همان کسانی هستیم که منتظرشان بودیم. ما تغییری هستیم که به دنبال آن هستیم.»

باراک اوباما

هرگز زمان مناسبی برای تغییر جنبه های خاصی از زندگی شما وجود نخواهد داشت. به طور مشابه، بسیار بعید است که فردی در نهایت برای ایجاد تغییراتی که شما منتظر آن هستید، به کمکتان بیاید.

 1. ورونیکا راث در مورد زمان لازم برای تغییر

«تغییر هم مانند شفا پیدا کردن زمان می برد.»

ورونیکا راث

تغییرات شدید نیاز به صبر زیاد دارد. کسانی که مشتاق نتایج فوری هستند، وقتی متوجه شوند که تلاش هایشان تاکنون بی نتیجه بوده است، به سرعت ناامید خواهند شد.

75 نقل قول در مورد تغییر

 1. مری شلی در مورد تغییرات ناگهانی

«هیچ چیز به اندازه یک تغییر بزرگ و ناگهانی برای ذهن انسان دردناک نیست.»

مری شلی

 1. یوهان ولفگانگ فون گوته در مورد آمادگی برای تغییر کردن

«زندگی متعلق به زندگان است و کسی که زندگی می کند باید برای تغییرات نیز آماده باشند.»

یوهان ولفگانگ فون گوته

 1. اندی وارهول در مورد آمادگی برای تغییر کردن.

«وقتی انسان ها آماده باشند، تغییر می کنند. آن ها هرگز قبل از آمادگی این کار را انجام نمی دهند و حتی گاهی اوقات قبل از رسیدن به آن سطح از آمادگی عمرشان به پایان می رسد. اگر خودشان نخواهند، شما نیز نمی ‌توانید کاری کنید که تغییر کنند، درست مثل زمانی که اگر بخواهند، نمی ‌توانید جلوی آن ها را بگیرید.»

اندی وارهول

کمک به دیگران برای تغییر همیشه آسان نیست. اول و مهم تر از هر چیز، احساس نیاز به تمایل برای تغییر است. اگر این تمایل وجود نداشته باشد، به احتمال زیاد تلاش شما بیهوده خواهد بود.

 1. هلن اکسلی در مورد کتاب های تغییر دهنده زندگی

«کتاب ‌ها می‌ توانند خطرناک باشند. به خصوص آنها که همچین شعاری داشته باشند: این کتاب می تواند زندگی شما را تغییر دهد.»

هلن اکسلی

 1. فردریک داگلاس در مورد پیشرفت

«اگر تلاشی وجود نداشته باشد، پیشرفتی نیز وجود نخواهد داشت.»

فردریک داگلاس

بسیاری از مردم امیدوارند که به راحتی در مسیر پیشرفت قرار گیرند. اینها دقیقاً همان افرادی هستند که دائماً تعجب می کنند که چرا نمی توانند بر تغییرات زندگی خود تأثیر بگذارند. اغلب اوقات، برای غلبه بر مشکلاتی که مانع از پیشرفت می شوند، نیاز به تلاش زیاد است.

75 نقل قول در مورد تغییر

 1. دایان دوان در مورد قدرت افکار

«اگر باور جدیدی در خود ایجاد کنید جهان تغییر می کند. چون خود شما حالا با این باور تغییر کردید. وقتی تغییر کردید، چیزهای دیگری شروع به تغییر کردن می کنند.»

دایان دوان

 1. نیکلاس اسپارکس در مورد اجتناب ناپذیر بودن تغییر

«تغییر نه تنها اجتناب ناپذیر نیست، بلکه معمولاً پاداش هایی به همراه دارد.»

نیکلاس اسپارکس

اگر تغییرات بزرگی را که در زندگی شما رخ داده اند را از نزدیک تجزیه و تحلیل کنید، ممکن است متوجه شوید که بسیاری از آن ها شما را با فرصت های جدید و مفیدی آشنا کرده اند.

 1. لائوتسه در مورد تغییر مسیر

«اگر مسیر را تغییر ندهید، ممکن است به همان جایی که شروع کردید برسید.»

لائو تزو

 1. جیم ران در مورد مسئولیت پذیری

«شما باید مسئولیت شخصی را بپذیرید. شما نمی توانید شرایط، فصل ها یا جهت باد را تغییر دهید، اما می توانید خودتان را تغییر دهید. این چیزی است که شما مسئول آن هستید.»

جیم ران

شما نمی توانید جهت باد را تغییر دهید، اما همیشه می توانید بادبان های خود را تنظیم کنید.

 1. مدونا در مورد بهتر شدن

مهم نیست که چه کسی هستید، مهم نیست که چه کاری انجام داده اید، مهم نیست که از کجا آمده اید، شما همیشه می توانید تغییر کنید و به نسخه بهتری از خود تبدیل شوید.»

مدونا

 1. اریکا جونگ در مورد پذیرش ترس

«من ترس را به عنوان بخشی از زندگی پذیرفته ام، مخصوصاً ترس از تغییر را. با وجود تپش قلبی که می گوید به عقب برگرد، به مسیرم ادامه دادم.»

اریکا جونگ

75 نقل قول در مورد تغییر

 1. استیو مارابولی در مورد تلاش نکردن برای تغییر دادن کسی.

«بهترین راه برای دوست داشتن کسی این نیست که او را تغییر دهم، بلکه این است که به او کمک کنم تا بتواند بهترین نسخه از خود را بروز دهد.»

استیو مارابولی

 1. ناتانیل براندن در مورد گام های تغییر کردن

«اولین قدم به سوی تغییر آگاهی است و مرحله دوم پذیرش است.»

ناتانیل براندن

 1. هنری دیوید ثورو در مورد این سوال که آیا اوضاع تغییر می کند؟

«اوضاع تغییر نمی کند؛ این ما هستیم که تغییر می کنیم.»

هنری دیوید ثورو

 1. راینر ماریا ریلکه در مورد نتیجه گیری کردن

«درباره نتیجه گیری از اتفاقاتی که برای شما می افتد خیلی عجله نکنید. خیلی سادگی اجازه دهید اتفاقات به روال طبیعی خود رخ بدهند، در غیر این صورت، برای شما بسیار آسان خواهد بود که وقتی به گذشته نگاه می کنید احساس سرزنش به شما دست بدهد. طبیعتاً گذشته شما در هر آنچه که امروز هستید سهمی دارد.»

راینر ماریا

 1. داگلاس آدامز در مورد دلسرد شدن

«همیشه لحظه ‌ای وجود دارد که دلسرد می شوی، چه از یک شخص باشد، چه یک ایده و یا یک اتفاق. وقتی سال ها بعد برای خودتان ماجرا را مرور می کنید دیگر آنقدرها هم ناراحت کننده نخواهد بود. توجه داشته باشید که در واقع به این معنی است که همه چیز هرگز نمی تواند کاملاً مثل قبل باشد.»

داگلاس آدامز

 1. استیو مارابولی در مورد رها کردن گذشته

«تجدیدنظر کنید، رها کنید، بگذرید. دیروز رفت و هیچ کاری نمی توانید انجام دهید تا آن را برگردانید. شما نمی توانید کاری برای آن انجام دهید. شما فقط می توانید یک کار انجام دهید. دوباره خودتان را خلق کنید. از وابستگی ها و حسرت گذشته رها شوید؛ زیرا که امروز روز جدیدی است!»

استیو مارابولی

75 نقل قول در مورد تغییر

 1. شانون ال. الدر در مورد خشم و کینه

«خشم، رنجش و حسادت قلب دیگران را تغییر نمی دهند، بلکه فقط قلب شما را تغییر می دهند.»

شانون ال. آلدر

 1. لیبا بری در مورد اینکه تغییر چطور رخ می دهد

«و اینگونه است که تغییر اتفاق می ‌افتد. یک حرکت، یک شخص و در یک لحظه.»

لیبا بری

 1. سارا اوکلر در مورد رها نکردن

«من به چیزی متوسل شده بودم که دیگر وجود نداشت. اینکه کسی که دلم برایش تنگ شده بود دیگر وجود نداشت. آدم ها تغییر می کنند. چیزهایی که دوست داریم و دوست نداریم نیز تغییر می کنند؛ و ما می توانیم آرزو کنیم که آن ها نتوانند همیشه همینطور باشند، اما این فکر هرگز جواب نمی دهد.»

سارا اوکلر

 1. توماس ال فریدمن در مورد آدم های بدبین و خوش بین

«آدم های بدبین معمولاً حق دارند و خوش بین ها معمولاً اشتباه می کنند، اما همه تغییرات بزرگ توسط خوش بین ها خلق شده است.»

توماس ال. فریدمن

 1. فیلیپ پولمن در مورد تغییر دادن آنچه هستید

«شما نمی توانید آنچه هستید را تغییر دهید، فقط می توانید کاری که انجام می دهید را تغییر دهید.»

فیلیپ پولمن

 1. لیزا لوتز در مورد توانایی سازگاری

«توانایی ما برای سازگاری شگفت انگیز است، اما توانایی ما برای تغییر آنقدرها هم دیدنی نیست.»

لیزا لوتز

 1. اوید در مورد صبر کردن

«چکیدن آب، سنگ را سوراخ می کند، این اتفاق نه از طریق زور و فشار، بلکه از طریق مداومت و پیوستگی روی می دهد.»

اوید

 1. سی. جوی بل سی. در مورد ترس از تغییر کردن

«ما نمی توانیم از تغییر بترسیم. شما ممکن است در برکه ای که در آن هستید احساس امنیت کنید، اما اگر هرگز از آن خارج نشوید، قطعا هیچوقت نخواهید فهمید که چیزی به نام اقیانوس یا دریا وجود دارد.»

سی. جوی بل سی.

امیدوارم از این مجموعه از بهترین نقل قول ها در مورد تغییر لذت برده باشید. نظر شما در مورد تغییر چیست؟ آیا دوست دارید تغییرات را تجربه کنید یا ترجیح می ‌دهید همه چیز را همانطور که هستند رها کنید؟

موفق باشید!

منبع:

http://www.planetofsuccess.com/blog/2016/quotes-about-change/

۴.۴/۵ - (۱۰ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx