راه های سریع پولدار شدن

یک نظر اضافه کنید
9 دقیقه مطالعه

راه های سریع پولدار شدن

چگونه می توان سریع پولدار شد

یکی از مهم ترین سوالاتی که پس از چند سال زندگی باید از خودمان بپرسیم این است که آیا توانسته ایم به هدف اصلی زندگی خود دست پیدا کنیم؟ هدفی که بخش مهمی از آن در کسب درآمد، پولدار شدن و رسیدن به موفقیت در زندگی می باشد. اگر تا به این جای زندگی خود نتوانسته اید به آن ثروتی که در نظر دارید، برسید، شاید دانستن چند نکته بتواند شما را در رسیدن به هدفتان یاری کند.

دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله با ما همراه باشید چرا که قصد داریم چند نکته کلیدی برای پولدار شدن را برای شما بیان کنیم تا با به کارگیری آن ها بتوانید به موفقیت در زندگی تان دست پیدا کنید. دانستن این نکات همچنین در دستیابی شما به اهداف والا کمک می کند و به اصطلاح شما را حلال همه ی مشکلات خواهد کرد.

آیا سریع پولدار شدن ممکن است؟!

دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم کاملا متفاوت با چیزی است که 40 یا 50 سال پیش وجود داشته است. امروزه فناوری های ارتباطی و تکنولوژی به قدری گسترده شده است که ما در کمترین زمان ممکن می توانیم از اخبار آن سوی کره زمین آگاه شویم. به عبارتی قوانین دنیای کسب و کار و تجارت در دنیای امروزی نسبت به گذشته دچار تحولی شگرف شده است.

هر کدام از ما انسان ها در طول زندگی خودمان تغییرات مختلفی را مشاهده خواهیم کرد. در دنیای کسب و کار نیز تغییرات بسیار زیادی به وجود آمده است؛ تغییراتی که سبب شده تا پولدار شدن به جای آن که چند دهه به طول بیانجامد در 4 یا 5 سال به ثمر برسد.

به خودتان تلقین کنید که می توانید پولدار شوید

به خودتان تلقین کنید که می توانید پولدار شوید

یکی از راه های سریع پولدار شدن تلقین کردن است. آیا تا به حال قانون پارکینسون را شنیده اید و با آن آشنایی دارید؟ این قانون می گوید که هر کاری در مدت زمانی به طول می انجامد که شما برای آن برنامه ریزی نموده اید. درباره پولدار شدن نیز شرایط به همین صورت است. اگر شما تصمیم گرفته باشید که مثلا در مدت پانزده سال به ثروت مورد نظر خود دست پیدا کنید، بعید است که زودتر از این زمان بتوانید به ثروت مورد نظر دست پیدا کنید. زمان پولدار شدن شما کاملا وابسته به زمانی است که شما برای این هدف در ذهن خودتان برنامه ریزی کرده اید. پس به خودتان تلقین کنید که می توانید در مدت زمانی کوتاه پولدار و ثروتمند شوید.

ارزش و هدفی بزرگ برای خود در نظر بگیرید

میزان درآمد شما در یک بازه ی زمانی مشخص رابطه ی مستقیمی با میزان مهارت و استعداد شما خواهد داشت. میزان تقاضا برای خدمت شما و هم چنین سختی جایگزین کردن خدمت شما با دیگری از سه عاملی می باشند که ارزش شما را در بازار هدفتان مشخص می کند. با در نظر گرفتن سه عامل ذکر شده و هم چنین اندکی خلاقیت خواهید توانست به هدف بزرگ خود و به طبع آن به موفقیت در زندگی دست پیدا کنید. بنابراین برای آن که سریع پولدار شوید باید برای خود در نظر بگیرید که چه ارزش والایی را برای خدمات خود می توانید در نظر بگیرید و آن را در اختیار مصرف کننده قرار دهید.

برای آن که در این نمونه به موفقیت لازم دست پیدا کنید دو راهکار مهم پیش روی شما قرار می گیرد. اول عرضه ی یک کالا توسط شخص شما می باشد؛ شما باید کالایی را به مصرف کننده عرضه کنید که رابطه ی مستقیمی با کسب و کار فعلی تان داشته باشد. برای نمونه اگر شما مربی بدنسازی هستید باید کالاهایی مثل مکمل های غذایی را به مصرف کننده ی خود ارائه دهید. اما دومین راهکاری که در رابطه با نمونه ی ذکر شده، یعنی مربی بدنسازی می توان نام برد، ارائه خدمت مورد نظر به صورت مستقیم می باشد. یعنی به جای آن که به عنوان مربی برای باشگاهی کار کنید و هر ماه دستمزدی را از رئیس باشگاه دریافت کنید، خودتان یک باشگاه بدنسازی تاسیس کنید و به کسب درآمد دلخواه بپردازید.

یاد بگیرید که انجام هر فعالیتی به زمان مناسبی نیاز دارد

یاد بگیرید که انجام هر فعالیتی به زمان مناسبی نیاز دارد

یکی دیگر از راه هاي سريع پولدار شدن این است که بدانید هرکاری زمان مخصوص به خودش را دارد. هر کالا یا خدمتی که شما تصمیم گرفته اید به مصرف کننده تان عرضه کنید دارای یک زمان مشخص می باشد. به عبارت دیگر مردم در یک زمان نسبت به یک خدمت روی خوش نشان می دهند، اما پس از مدتی بنا به دلایل متفاوتی نسبت به خدمت مورد نظر روی بر می گردانند و در نتیجه کسب و کار قبلی دچار مشکل می شود.

برای نمونه سایت های اینترنتی زمانی از رونق بسیاری برخوردار بودند، اما با گذشت زمان و با روی کار آمدن شبکه های اجتماعی این وب سایت ها محبوبیت خودشان را از دست دادند یا آن که تنها تعداد اندکی از آن ها توانستند خودشان را حفظ کنند و بقیه از میدان رقابت به در شدند. حال به نظر شما در چنین شرایط دشواری چه کسی می تواند خودش را بالا نگه دارد؟

مطمئنا کسی که خودش را با زمان وفق داده باشد مثلا اگر ما مدیر یک وب سایت بوده ایم، در زمانی که شبکه های اجتماعی رونق گرفته اند به تاسیس صفحه سایت خود در شبکه اجتماعی مورد نظر پرداخته باشیم. در این صورت است که می توانیم خودمان را در شرایط جدید نیز حفظ کنیم.

یک سیستم مشخص برای اهدافتان تعیین نمایید

یک سیستم مشخص برای پولدار شدن می تواند سرعت دستیابی شما به اهداف تان را افزایش دهد. اصولا یک سیستم موفق مجموعه ای منطقی از راهنماهای کاربردی است که می تواند در رساندن شما به موفقیت در زندگی موثر باشد. یک سیستم خوب می تواند برای شما بسیار مفید و سودده باشد و پایه های کسب و کارتان را محکم کند.

سیستمی که شما برای هدف خود که در اینجا پولدار شدن است ایجاد می کنید باید سود مورد نظر را به شما بدهد؛ در غیر این صورت ناکارآمد است. به یاد داشته باشید که به عنوان یک کارآفرین پولدار همیشه باید رهبر باشید و بر همه چیز دقت داشته باشید. یک عضو عادی مجموعه یا شرکت هیچ گاه در شرایط عادی نمی تواند پولدار شود.

فروش کسب و کار و درآمدزایی از این طریق

فروش کسب و کار و درآمدزایی از این طریق

پس از آن که کسب و کار شما به سود لازم دست پیدا کرد وقت آن است که هم برای نجات خود و هم نجات آن کسب و کار تصمیم مهمی اتخاذ نمایید. پس از آن که در یک کسب و کار به موفقیت می رسید راهکارهای زیادی پیش رو دارید؛ می توانید خودتان به مدیریت آن ادامه دهید، بخشی از آن را واگذار کنید و یا آن که آن را به طور کامل بفروشید.

ولی اگر در نظر دارید به سرعت و در مدت زمان کوتاهی پولدار شوید بایستی کسب و کار خودتان را به فروش برسانید. به خاطر داشته باشید که در هر زمانی با ارزش ترین کالای شما کسب و کارتان است؛ پس شما باید این سیستم کسب و کار را به یک ماشین درآمدزایی تبدیل کنید و در زمان مناسب با اتخاد تصمیمی صحیح به اهداف والای خود و به طبع آن موفقیت در زندگی برسید.

5/5 - (1 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx