قانون جذب برای کانر مک گروگر، چگونه کانر مک گروگر موفق شد؟

1 comment
11 Min Read

جرقه ی کاربرد قانون جذب برای کانر مک گروگر در سال ۲۰۱۵ زده شد. فیلم ” راز ” محصول سال ۲۰۰۶ که راجع به قانون جذب است پای خود را به زندگی گروگر باز کرد. یک کپی از این دی وی دی در اختیار خواهر گروگر ، ارین بود و وقتی ارین حس کرد که برادرش به چنین انگیزه ای نیاز دارد، این فیلم را به او داد.

کانر پس از چند ماه دی وی دی را تماشا کرد و ابتدا تاثیری حس نکرد. او به بلیچر اسپورت در سال ۲۰۱۵ گفت که “اولین بار که فیلم را تماشا کردم گفتم این چرندیات چیست.” اما بعد یک جرقه اتفاق افتاد. او می خواست پولدار و مشهور شود، که این فیلم داشت راه را به او نشان می داد.

پس کانر به تمرین قانون جذب در زندگی روزمره و حتی برای جزئی ترین مسائل پرداخت. او گفت ” داشتم به مغازه می رفتم و جای پارک به خصوصی را تصور می کردم و دقیقا همان جا را هر دفعه می گرفتم.” سال ۲۰۱۵ نقطه شروع کانر جدید و نقطه پایان کانر قدیم بود. از آن به بعد قانون جذب نقش مرکزی ای در زندگی کانر مک گروگر داشت.

موفقیت کانر مک گروگر

در کمتر از یک سال کانر مک گروگر از شخصی ناشناس به اسطوره ای جهانی تبدیل شد. قانون جذب برای کانر مک گروگر باعث شد تا او تمام رکورد های مالی را در مسابقات قهرمانی نهایی ( یو اف سی) بشکند. دلیل بزرگی که سازمان یو اف سی ۴/۲ میلیارد در کم تر از یک سال فروخت. در نوامبر کانر مک گروگر از راز موفقیتش پرده برداری کرد.

او گفت که در طول سال همیشه خود را در مدیسون اسکور گاردن تصور میکرده که دو کمربند قهرمانی جهان را در بالای قفس مبارزه به عنوان تنها دارنده ی ۲ کمربند در تاریخ سازمان در دست دارد. و این نشان دهنده ی اعتقاد او به قانون جذب است. این سوپر استار هنرهای رزمی ترکیبی، نام خود را با قرار گرفتن در مقابل فلوید می و در در مسابقه ی بکس بر سر زبان ها اورد.

طرفدار مسابقات بکس هنر های رزمی ترکیبی نیستید؟ اشکالی ندارد، فقط بدانید که کانر مک گروگر ۱۰۰ میلیون دلار از یک مسابقه به دست آورد. شوکه شدید؟ خبر شوکه کننده تر این است که همین یک مسابقه نام او را به عنوان چهارمین ورزشکار پر در آمد سال ۲۰۱۸ در مجله فوربز ثبت کرد. واقعیت جالب دیگر این است که او از قانون جذب برای تمامی این اتفاقات استفاده کرد.

سوال این است که چگونه؟ به تعدادی از فاکتور های قانون جذب برای کانر مک گروگر اشاره می کنیم.

قانون جذب مک گرگور

فاکتورهای قانون جذب از دید کانر مک گروگر :

۱.تصور

“این قانون جذب است. در زندگی، هنگامی که اوضاع خوب پیش می روند و شما افتادن اتفاقات خوب را متصور می شوید کار راحتی است. چیزی که سخت است این است که زندگی خوب پیش نرود و شما متصور اتفاقات خوب باشید. و این کاری است که من قادر بودم آن را انجام دهم. متصور شدن اتفاقات خوب در زمان سختی ها، وقتی بتوانید انجامش دهید باعث می شود که قانون جذب به کار بیافتد و عمل کند. من خود را قهرمان می بینم. حتی قبل از اینکه شروع کنم خود را قهرمان می دیدم. همه چیز را تصور کنید، اگر در سر شما باشد، مقابل چشمان شما خواهد آمد.”

۲. باور

” اگر تصویر آشکاری از آنچه می خواهید اتفاق بیافتد در ذهن خود داشته باشید و باور آشکار داشته باشید که تحت هر شرایطی آن چیز حتما اتفاق خواهد افتاد، دیگر هیچ چیز جلو دار اتفاق افتادن آن نخواهد بود. چون مقدر شده که آن چیز اتفاق بیافتد و این عالیست. قانون جذب برای کانر مک گروگر اینگونه است : “من خیلی شفاف، خیلی دقیق و خیلی زیاد رویا پردازی می کردم، به گونه ای که خود را در واقعیت نشان می داد. من سکانس به سکانس مبارزه را در ذهن خود تصور می کنم و این اتفاق همیشه خود را در واقعیت نشان می دهد. باید به آن باور داشته باشید، احساسش کنید و به آن ایمان بیاورید تا اتفاق بیافتد.”

۳. قدر دانی از اطرافیان

” شما باید قدر دان چیز ها و اتفاقات اطرافتان باشید و به خاطر آن ها شکرگزار باشید. آن موقع است که اتفاقات خوب خواهند افتاد. اگر بدخلق و منفی نگر باشید، همه چیز بد پیش می رود. فکر می کنم این واقعیت که من قدر دان همه چیز هستم و به خاطر اطرافیانم شکرگزارم باعث شده که همه چیز برای من به خوبی پیش برود.”

۴. نشان دادن

 او در نشست خبری ۱۹۴ یو اف سی در دسامبر ۲۰۱۵ گفت که ” شجاعت این را داشته باشید که هدفتان را بیان کنید. اگر با شجاعت به بیان هدف خود بپردازید، قانون جذب باعث می شود که اتفاق بیافتد. اگر چیزی که واقعا به آن باور دارید را بیان کنید، قانون جذب درست می شود و فکر شما تبدیل به واقعیت می شود.”

۵. هر چیزی که گفته اید انجام خواهید داد، انجام می دهید

” به هر چیزی که گفته بودم به آن‌خواهم رسید، رسیدم.” قانو ن جذب برای کانر مک گروگر باعث این نتیجه شد. “وقتی که گفتم دومین مقام جهانی خود را کسب خواهم کرد، به من خندیدند. آن ها می گفتند ‘ این اتفاق نخواهد افتاد.' یک ایرلندی قهرمان یو اف سی می شود. وقتی این حرف را زدم به من خندیدند. اما من قهرمان شدم. الان تازه ژانویه ۲۰۱۷ است و من چهره ی یو اف سی هستم.”

۶. ایده آل باشید

“ایده آل گرا بودن یک توانایی نیست، بلکه یک نوع رفتار است. شما همان چیزی هستید که به خودتان می گویید و به آن باور دارید. من به خود اطمینان دارم پس هیچکس جلو دار من نیست.”

۷. همیشه بهترین را بخواهید.

کانر توضیح می دهد که ” من همیشه چیز بهتر را تصور می کردم. مثلا وقتی که در ماشین ساده ی خود در ایرلند بودم، تصور می کردم سوار یک بنتلی در حال گشت زدن در کالیفرنیا هستم. اجازه ندهید وضعیت کنونی شما جلوی تصورات شما را بگیرد.”

این قانون جذب است. قانون جذب برای کانر مک گروگر باعث تبدیل شدن او به قهرمان یو اف سی شد و یک شبه ۱۰۰ میلیون دلار در آمد کسب کرد. او فقط به یک جرقه احتیاج داشت تا خود را قهرمان دنیا تصور کند و به کمک قانون جذب به تصورات خود واقعیت بخشید. به گفته خواهر و خانواده ی او، کانر از بچگی  توانایی هدایت زندگی خود را در جهت مثبت داشته است اما پدرش می گوید که اصلا از هیچ چیز نمی شد فهمید که کانر روزی انقدر موفق می شود.

تاثیر استفاده از قانون جذب در زندگی کانر مک گروگر

 قانون جذب برای کانر مک گروگر نجات بخش زندگی‌اش بود و زندگی همه ما نیز می تواند نجات پیدا کند. هر کدام از ما ممکن است به جرقه ای نیاز داشته باشد و آن جرقه می تواند قانون جذب باشد. کافیست راه کانر مک گروگر را در پیش بگیریم.

می توانیم با تصور اهداف کوچک شروع کنیم. روی کارهای روزمره خود تمرکز کنیم و به مرور کم کم گستره ی تصورات خود را بیشتر کنیم. باید به تصور دقیق اهداف خود بپردازیم، خود را در آن موقعیت شغلی، در آن دانشگاه خاص یا در آن وزن به خصوص تصور کنیم. سپس به خودمان و اهدافمان باور داشته باشیم و برای رسیدن به آن ها تلاش کنیم.

اگر ما این قدم را برداریم قانون جذب به کمک‌ ما می آید. قدر چیز هایی که به دست می آوریم را بدانیم و برای داشته هایمان شکرگزار باشیم اما به آن ها قانع نشویم. همیشه بهترین را بخواهیم و از ایده آل بودن نترسیم. قانون جذب برای کانر مک گروگر نجات بخش بود و نشان داد که خواهان بهترین بودن نه تنها بد نیست بلکه شما را به اهدافتان نزدیک می کند.

از بیان تصورات خود نترسیم و آن ها را به طور آشکار برای همه بیان کنیم. اگر به خود اطمینان داشته باشید و خواسته های خود را بیان کنید آن ها را انجام خواهید داد. به یاد داشته باشید که نباید فقط در بهترین روز هایتان متصور بهترین ها باشید، بلکه اگر بتوانید در زمان های سخت بهترین اتفاقات را تصور کنید یک قدم به موفقیت نزدیک تر شده اید. تصورات و باور های شما تفکراتتان را به واقعیت تبدیل می کند. چیزهایی که در سر دارید جلوی چشم شما به واقعیت تبدیل می شوند. این قانون جذب است. هر چیز که در جستن آنی!

۴.۵/۵ - (۳۷ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
1
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx