قانون جذب از زبان انسان های موفق

یک نظر اضافه کنید
12 دقیقه مطالعه

قانون جذب در انسان های موفق مانند جادو عمل می کند. شما رویای چیزی را در سر دارید، هر روز آن را تصور می کنید و پس از مدتی آن چیز به واقعیت تبدیل می شود. همه افراد دوست دارند قدرت ماورایی ای داشته باشند که بتوانند رویا پردازی های خود را به واقعیت تبدیل کنند.

ولی اگر از قبل آن قدرت ماورایی را داشته باشید چطور؟

بخواهید. باور داشته باشید. به دست آورید. می گویند به همین سادگی است. اما نمی توانید همه چیز را خلق کنید. شما تنها با تصور کردن نمی توانید به بازیگر، ورزشکار، تاجر و مخترعی بزرگ تبدیل شوید. چیزی که می توانید خلق کنید آن است که از اعماق قلب خود خواستار آن هستید. باید خود را با خواست خود تطبیق دهید.

 اگر می خواهید بازیگری بزرگ شوید، می توانید. بستگی به اعتبار شما دارد. از خود بپرسید واقعا چه چیزی را می خواهید؟ قانون جذب در انسان های موفق زیاد موثر بوده است. به مثال های از آثار استفاده از قانون جذب در انسان های موفق می پردازیم.

۱ . جیم کری

“من کاملا باور دارم. به واقعی شدن تصورات باور دارم. به فرستادن موشکی از خواسته ها در کائنات باور دارم. شما زمانی آن را به دست خواهید آورد که باور کنید آن را دارید‌. مردم هنوز می نشینند و می گویند ‘ کی میرسد، کی میرسد' و این راه اشتباه است. شما دارید از آن دور می شوید. باید بگویید ‘ اینجاست، اینجاست، اینجاست'”

جیم کری همیشه عادت داشت به خیابان مالهلند برود و خود را بازیگری موفق تصور کند که از کارگردانان مطرح پیشنهاد دریافت می کند. ما هنگامی دارای وفور می شویم که محدودیتی برای باورهایمان نگذاریم. هر چیزی را که می خواهید تصور کنید و احساس کنید از قبل آن را دارید. این گونه است که از قانون جذب استفاده می کنید.

۲. باب پروکتور

” اگر آن را در ذهن خود ببینید، آن را در دستان خود خواهید گرفت.”

می توان گفت قدرت تخیل و تصور در قانون جذب در انسان های موفق یک ابزار قدرت مند است. اگر بتوانید خودتان را ببینید که به اهدافتان رسیده اید، به آن ها خواهید رسید.

۳. آرنولد شوارتزینگر

” وقتی خیلی جوان بودم، خود را با آنچه که می خواستم باشم و می خواستم داشته باشم تصور می کردم. از نظر ذهنی، هیچ وقت هیچ تردیدی در رابطه با آن نداشتم. ذهن واقعا خارق العاده است. قبل از این که اولین عنوان مستر یونیورس خود را ببرم، طوری در تورنومنت راه می رفتم انگار که آن عنوان الان هم مال من است. عنوان از قبل مال من بود. انقدر در ذهنم آن را برده بودم که شکی نداشتم آن را خواهم برد. وقتی هم به بازیگری کوچ کردم همین اتفاق افتاد. خودم را بازیگری بزرگ تصور می کردم که پول زیادی در می آورد. می توانستم موفقیت را حس کنم و بچشم. فقط می دانستم که تمامی آن ها اتفاق می افتد.”

نمونه های کاربرد قانون جذب در انسان های موفق این را اثبات می کند که وقتی رویاهایتان را تصور می کنید، چیزهایی که واقعا از ته دل می خواهید، منابعی را جذب می کنید و لازم است به پیش بروید. ذهن ناخوداگاه شما در پشت صحنه کار می کند تا تمامی اطلاعاتی که لازم دارید را در اختیار شما بگذارد. با این وجود تعداد افراد کمی از این تمرین استفاده می کنند که رویایشان را به واقعیت تبدیل کنند.

۴. کانر مک گروگر

” اگر می توانید آن را در ذهن خود ببینید و شجاعت کافی برای بیان آن را دارید، اتفاق خواهد افتاد. من این شات ها و این صحنه ها را می بینم و از آن ها فرار نمی کنم. مواقع زیادی است که مردم به چیزی باور دارند اما آن را پیش خودشان نگه می دارند. آن ها بیانش نمی کنند. اگر واقعا به آن اعتقاد داشته باشید و آن را بیان کنید، در حال تشکیل قانون جذب هستید و آن چیز به واقعیت تبدیل خواهد شد.”

همه افراد خلاقیت دارند. همه افراد در انجام کاری خوب هستند. اما چیزی که افراد عادی را از افراد خارق العاده جدا می کند کمبود باور است. چون مردم به توانایی هایشان باور ندارند روی یک چیز تمرکز نمی کنند. و این باعث می شود که در رده عادی باقی بمانند. استفاده از قانون جذب در انسان های موفق است که آن ها متمایز می کند.

۵. استیو هاروی

باید درک کنید: شما یک آهن ربا هستید. هر چیزی که هستید، همان را به خود جذب می کنید. اگر منفی باشید، انرژی منفی را به خود جذب می کنید. مثبت هستید؟ انرژی مثبت را به خود جذب می کنید. انسان مهربانی هستید؟ بیشتر مردم با شما مهربانند… اگر آن را در ذهنتان ببینید، آن را در دستانتان خواهید داشت. این کاملا درست است.”

اگر فکر کنید در حال انجام کاری هستید، آن کار را انجام خواهید داد. اگر بگویید که نمی خواهید کاری را انجام دهید، قادر نخواهید بود آن را انجام دهید. پس حواستان به افکارتان باشد و آن ها را قدرتمند کنید.

۶. آلبرت انیشتین

” قدرت تخیل همه چیز است. این تخیل و تصور است که از جاذبه های پیش رو به ما خبر می دهد.”

قدرت تخیل و تصور این توانایی را دارد که قدرت لایتناهی هوشیاری انسان را پیش ببرد. هیچ وقت از رویا پردازی دست نکشید. ارزوی یک زندگی عالی را داشته باشید و هر روز به دنبال رویاهایتان بروید.

۷. دکتر جوئی ویتالی

“کائنات سرعت را دوست دارد. تاخیر نکنید. تردید نداشته باشید. شک نکنید. هنگامی که فرصت دارید، هنگامی که جرقه ای زده می شود، و هنگامی که انگیزه دارید، دست به کار شوید. این کار شماست. و این تمام چیزی است که باید انجام دهید.”

مردم می گویند ” دارم روی رابطه ام کار می کنم، بله من عادت دارم کار ها را به تعویق بیاندازم، دارم روی آن کار می کنم”.  مشکل ” کار کردن روی آن” این است که شما زمان زیادی را برای کار روی آن تلف خواهید کرد و به جایی نخواهید رسید. هرچیزی که احتیاج دارد در زندگی شما تغییر کند می تواند سریع تر از آن چیزی که فکر می کنید تغییر کند. فقط کافیست صفحه را عوض کنید و سریع باشید.

۸. دکتر دنیز وایتلی

” هنگامی که تصور می کنید، شروع به تولید می کنید. اگر با ذهنتان آن جا رفته اید، با بدنتان به آن جا خواهید رفت.”

شما تنها می توانید به جایی برسید که در ذهنتان قادر به رسیدن به آن هستید. اگر میخواهید رشد کنید، تغییر باید از درون آن بیرون بیاید.

موفقیت و قانون جذب

۹. جیمز آلن

” یک فرد تنها زمانی می تواند رشد کند، دست یابد و به دست آورد که تفکراتش را والا تر کند. او تنها زمانی ضعیف، رقت انگیز و ناتوان می ماند که از والا کردن تفکرات خود بگریزد.”

هر چه قدرتمندتر به خود باور داشته باشید، افکارتان نیز قدرتمندتر خواهد بود. با افکار قدرتمند، قادر خواهید بود با قدرت عمل کنید و نتایج مثبتی به دست آورید. قانون جذب به همین سادگی است.

۱۰. ناپلئون هیل

” هر چیزی که امروز به آن فکر می کنید ، چیزی است که شما فردا خواهید بود. ذهن خود را بر چیزی که در زندگی می خواهید متمرکز کنید، نه چیزی که نمی خواهید. انسان به تنهایی قدرت این را دارد که تفکرات خود را به واقعیات فیزیکی تبدیل کند. انسان به تنهایی می تواند رویا پردازی کند و رویاهایش را به واقعیت تبدیل کند.”

ما مثل آهن ربا هستیم و چیزهایی که فکر می کنیم، حس می کنیم و باور داریم را جذب می کنیم‌. پس از قدرت تخیل خود استفاده کنید تا اتفاقات مثبت را در زندگیتان ببینید نه اتفاقات منفی. به چیزی که می خواهید فکر کنید. فرقی نمی کند شغل رویاییتان باشد، رابطه ای رضایت بخش باشد یا مکان مورد علاقه تان برای مسافرت.

انرژی رویای خود را در درون خود احساس کنید و به آن فکر کنید، انگار که از قبل آن را در دست دارید. یک فرد قادر است بر میلیون ها نفر تاثیر بگذارد و زندگی آن ها را تغییر دهد. به کسی که اینترنت را اختراع کرد فکر کنید. او زندگی همه ما را برای همیشه عوض کرد‌. ذهن شما مثل خاکی است که می توانید ایده هایتان را در آن بکارید و به ثمر نشستن آن ها را تماشا کنید.

به کار گیری قانون جذب

به کارگیری قانون جذب برای کسب موفقیت بسیار ساده است. کافی است قانون جذب در انسان های موفق را بررسی کنیم و تعداد زیادی از افراد موفق را الگوی خود قرار دهیم و مانند آن ها عمل کنیم. اما در وهله اول باید به خود و اهدافمان باور داشته باشیم. پس از اینکه در ذهن خود باور کردیم‌ موفق هستیم، با قانون جذب موفق خواهیم شد.

باید از قدرت تصور و تخیل خود بهره بگیریم تا زندگی ایده آل خود را در رویاهایمان بسازیم. سپس با باور به رویاهایمان و دنبال کردن آن ها می توانیم قانون جذب را به کار بیاندازیم و زندگی رویایی خود را به جای ذهنمان، جلو چشم خود و در دستان خود ببینیم.

بیشتر اعمال ما توسط ناخوداگاه ما کنترل می شود. چگونه می تواتیم از اطلاعات ناخوداگاهمان استفاده کنیم؟ مثبت باشید و هر روز اهدافتان را به خود یاداوری کنید. قدردان داشته هایتان باشید برای رسیدن به اهدافتان تمرکز کنید. هر چه بر روی بهترین ها تمرکز کنید بهترین ها را دریافت خواهید کرد. قانون جذب این گونه عمل می کند.

4.2/5 - (5 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx