چیزی که مشخص می‌کند شما چه میزان می‌توانید موفق باشید

یک نظر اضافه کنید
4 دقیقه مطالعه

دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله چیزهایی که مشخص می کند شما چه میزان می توانید موفق باشید را  بررسی کنیم . نگرش ما، مسئله‌ای است که سطح پتانسیل ما را تعیین می‌کند، شدت فعالیت ما را تولید می‌کند و کیفیت نتیجه‌ای را که ما دریافت می‌کنیم را پیش بینی می‌کند.

نگرش تعیین می‌کند که اجازه داریم چه اندازه از آینده را ببینیم. این موضوع اندازه رویاهای ما را تعیین می‌کند و هنگامی که با چالش‌های جدیدی روبرو هستیم، بر عزم ما تأثیر می‌گذارد.

هیچ شخص دیگری روی زمین بر نگرش ما سلطه ندارد. افراد با یاد دادن عادات فکری ضعیف یا به طور ناخواسته و غیرعمد با دادن اطلاعات غلط به ما یا در اختیار گذاشتن منابع منفی تاثیر گذار، می‌توانند بر روی نگرش ما اثر بگذارند. اما هیچ کس نمی‌تواند نگرش ما را کنترل کند مگر اینکه ما داوطلبانه تسلیم کنترل آن شویم.

هیچ کس دیگری  “ما را عصبانی نمی کند” . ما وقتی تسلیم نگرش خود می‌شویم، خودمان را عصبانی می‌کنیم. آنچه شخص دیگری ممکن است انجام داده باشد بی ربط است. ما انتخاب میکنیم ؛ نه آن‌ها. آن‌ها صرفاً نگرش ما را امتحان می‌کنند.

موفقیت در زندگی

اگر با خصومت، عصبانیت، حسادت یا شک، یک نگرش ناپایدار را انتخاب کنیم، در نتیجه  در امتحان رد شده‌ایم. اگر ما خودمان را با این اعتقاد که بی ارزش هستیم محکوم و سرزنش کنیم، باز هم ما در امتحان شکست خورده‌ایم.

اگر اصلاً به خودمان اهمیت می‌دهیم، باید مسئولیت کامل احساسات خود را بپذیریم. ما باید یاد بگیریم که از احساساتی که توانایی رهبری نگرشمان را در مسیر اشتباه دارند، محافظت کنیم و احساساتی را تقویت کنیم که می‌توانند ما را با اطمینان به آینده بهتر هدایت کنند.

اگر می‌خواهیم جوایزی را که آینده برایمان به امانت نگه داشته است را دریافت کنیم، بنابراین باید با حفظ سلطه کامل بر نگرش خود، مهمترین گزینه‌ای را که به عنوان اعضای نسل بشر به ما داده‌اند را اجرا کرده و به کار ببریم. نگرش ما یک دارایی است، گنجی از ارزش بسیار بزرگی که باید بر این اساس محافظت شود.

هنگامی که شما دارای نگرش صحیح هستید، می‌توانید نکات قابل توجهی را انجام دهید.

داشتن نگرش مناسب یک شرط اساسی برای موفقیت و خوشبختی است. نگرش درست یکی از اصول زندگی خوب است. به همین دلیل است که باید دائماً احساساتمان را در مورد نقش خود در جهان و در مورد امکاناتمان برای دستیابی به رویاهای خود را بررسی کنیم.

این ماهیت عاطفی ما است که بر روی اکثر رفتارهای روزانه ما در دنیای شخصی و تجاری ما حاکم است. این جنبه عاطفی تجربیات ما است که رفتار ما را تعیین می‌کند.

احساسی که ما در برابر رویدادهای زندگی داریم نیرویی قدرتمند است که می‌تواند به ما در مسیرهایمان آسیب برساند و ما را بی حرکت کند یا هر روز در جهت انجام اقدامات فوری الهام بخش ما باشد. با نگرش غلط ، انسان شروع به حرکت دادن کوه‌ها کرده ( منظور شروع به انجام کارهای غیر ممکن می‌کند) و حتی با کوچکترین  دانه ماسه خرد شده و آسیب می‌بیند.

www.success.com

 

4.3/5 - (9 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx