تعقیب شادی

یک نظر اضافه کنید
5 دقیقه مطالعه

تعقیب شادی: راهی به سوی یک سبک زندگی متعادل

بدون شک، اکثر مردم مایلند سبک زندگی متعادلی داشته باشند، اما گفتن آن آسان تر از انجام دادن آن است.

فهمیدن اینکه چگونه در زندگی پیش برویم ساده نیست و برای کسانی که افراطی هستند و سعی می کنند همه چیز را به تنهایی انجام دهند، می تواند تنها مسیر باشد.

اگرچه ممکن است آسان نباشد، اما راه رسیدن به یک سبک زندگی متعادل ارزش زمان و تلاش را دارد، زیرا می تواند به شما کمک کند تا زندگی شادتر و الهام بخش تری داشته باشید.

ممکن است برای کسانی که نمی دانند از کجا شروع کنند خسته کننده باشد، اما نیازی به نگرانی نیست. در اینجا چند نکته گام به گام وجود دارد که به شما کمک می کند در مسیر یک سبک زندگی متعادل قرار بگیرید.

تعقیب شادی

  1. هرگز تأثیر خانواده و دوستان در زندگی خود را دست کم نگیرید

اول و مهمتر از همه، زمانی که تمام تلاش خود را برای پیشبرد حرفه خود می کنید، به طرز شگفت انگیزی آسان است که از شما دور شود.

چنین چیزی می تواند منجر به وسواس شود، جایی که دیگر با خانواده و دوستان برای بالا رفتن از نردبان شغلی ارتباط برقرار نمی کنید.

یکی از دلایلی که افراد مضطرب و افسرده می‌شوند این است که اغلب احساس می‌کنند تنها هستند.

خوشبختانه برای بیشتر افراد، خانواده و دوستان هرگز از آنها عقب نمی مانند، به خصوص اگر برای رسیدن به این موضوع وقت بگذارید. تنها چیزی که می تواند طول بکشد این است که چند دقیقه در روز با افرادی که دوستشان دارید وقت بگذرانید و در نتیجه با نشاط شوید.

همچنین عاقلانه است که اهداف خود را به خود یادآوری کنید، مانند عکس دوستان، خانواده، تعطیلات و موارد دیگر.

تعقیب شادی

  1. صحبت از عکس ها، خاطرات مورد علاقه خود را به منبع الهام تبدیل کنید

در حالی که این درست است که بهترین لحظات زندگی دوام نمی‌آورند، خاطرات مطمئناً ماندگار هستند، به خصوص اگر برای پیدا کردن آنچه واقعاً برای شما مهم است وقت بگذارید.

برای کسانی که از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام لذت می‌برند، داشتن رکوردی از خاطرات بسیار فوق‌العاده است، اما گم شدن آن عکس‌ها در موجی از خاطرات جدید نیز به همین راحتی است.

آیا خوب نیست که یک دفترچه فیزیکی از لحظات مورد علاقه خود داشته باشید؟

در حالی که هیچ مشکلی در عکس های دیجیتال وجود ندارد، هیچ چیز مانند داشتن یک دفترچه یادداشت فیزیکی در دستان شما نیست که بتوانید آن را ورق بزنید.

تعقیب شادی

  1. به سرگرمی های مورد علاقه خود نگاه کنید – یا به دنبال چیز جدیدی بروید

لذت بردن از زندگی یعنی دقیقا لذت بردن از زندگی.

قدردانی از چیزهایی که دارید زمانی که یک بشقاب کامل از مسئولیت‌ها دارید، چالش برانگیز است، اما حتی زمانی که علاقه‌ای به لذت بردن از سرگرمی‌های مورد علاقه‌تان در اوقات فراغت خود ندارید، بسیار چالش برانگیزتر است.

دلیلی وجود ندارد که هر لحظه بیداری را صرف کار یا فکر کردن در مورد شغل خود کنید، زیرا این کار فقط منجر به مشکلات بعدی خواهد شد.

در عوض، به سرگرمی های مورد علاقه خود برگردید، یا شاید به دنبال چیز کاملاً جدیدی باشید، زیرا این شما هستید که باید سرگرمی خود را انجام دهید. تا زمانی که آن را مفید می بینید، ارزش انجام دادن آن را دارد.

دنبال کردن شادی می‌تواند چالشی باشد که همه برای آن آماده نیستند، اما زمانی که از آن استفاده کنید، به‌طور شگفت‌انگیزی آسان است.

نکات بالا به شما کمک می کند تا در مسیر یک سبک زندگی سالم تر و متعادل تر قدم بردارید و به شما این امکان را می دهد که از کسب و کار و لذت حداکثر استفاده را ببرید.

منبع:

  • https://www.successconsciousness.com/blog/happiness-fun/chasing-happiness-the-road-to-a-balanced-lifestyle
به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx