4 نکته برای ایجاد ذهنیت برای دستیابی به موفقیت در عصر دیجیتال

یک نظر اضافه کنید
5 دقیقه زمان مطالعه

۴ نکته برای ایجاد ذهنیت برای دستیابی به موفقیت در عصر دیجیتال

در حالی که فناوری با سرعت بی‌سابقه‌ای در حال پیشرفت است، کارشناسان معتقدند که طرز فکر هنوز برای دستیابی به موفقیت مهم‌تر از فناوری است. بیایید در مورد ۴ نکته برای توسعه ذهنیت که منجر به موفقیت در عصر دیجیتال می شود صحبت کنیم.

  1. تصدیق کنید که مردم قادر به رشد هستند

به عنوان یک کار حرفه ای، چند راه مختلف وجود دارد که می توانید به خودتان و افرادی که تیم شما را تشکیل می دهند نگاه کنید. اگر خود و اعضای تیمتان را ذاتاً قادر به یادگیری مهارت‌های جدید بدانید، ذهنیت رشدی دارید. اگر با کلیشه قدیمی موافقید؟ اینکه نمی توانید به سگ پیر ترفندهای جدید یاد دهید، ذهنیت ثابتی دارید.

با نرخ رشد تصاعدی کنونی نوآوری‌های تکنولوژیکی، سگ‌های پیر ضرب المثلی یا باید ترفندهای جدیدی بیاموزند یا در خطر از دست دادن شغل خود باشند. این ها رهبرانی هستند که دارای ذهنیت رشد هستند که در آینده به بیشترین سطوح موفقیت دست خواهند یافت.

4 نکته برای ایجاد ذهنیت برای دستیابی به موفقیت در عصر دیجیتال

  1. ضرورت یادگیری مداوم را بپذیرید

در گذشته، برای مردم عادی بود که احساس اطمینان کنند که می توانند با تحصیلات کافی از کالج فارغ التحصیل شوند تا بتوانند یک حرفه کامل را حفظ کنند. این روزها، مدرک دانشگاهی تنها آغاز آموزش مورد نیاز برای موفقیت شغلی است.

اگر بیش از چند سال پیش از دانشگاه فارغ التحصیل شده اید، ممکن است موضوعی که یاد گرفته اید تا حدی یا کاملاً قدیمی باشد. اگر هنوز در مدرسه هستید، برخی یا همه مفاهیمی که اکنون یاد می‌گیرید ممکن است در کمتر از یک دهه منسوخ شده باشند؛ و این امکان وجود دارد که بهترین مشاغل دهه آینده حتی هنوز اختراع نشده باشند.

همه اینها به چه معناست: شما باید بپذیرید که یادگیری دائمی یک ضرورت خواهد بود. با ظهور فناوری‌های جدید، همگام شدن با آنها مستلزم آموزش مداوم است. شاید در محیط‌های مدرسه سنتی، اما شاید هم نه. تعداد فزاینده ای از کتاب ها، دوره های آنلاین، برنامه های صدور گواهینامه و جوامع مجازی امکان یادگیری خارج از کلاس های درس سنتی را فراهم می کند.

4 نکته برای ایجاد ذهنیت برای دستیابی به موفقیت در عصر دیجیتال

  1. نحوه ایجاد روابط محلی و جهانی را بیاموزید

جهانی گرایی نیاز به تغییر ذهنیت جمعی گسترده را به وجود آورده است. در جهانی که به طور فزاینده ای به هم متصل می شود، روابط جهانی به اندازه روابط محلی اهمیت پیدا می کند.

راه های متعددی وجود دارد که می توانید به کار ایجاد روابط جهانی نزدیک شوید. اگر دانشجوی دانشگاه هستید، می توانید حداقل یک سال برای تحصیل در خارج از کشور وقت بگذارید.

اگر قصد تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را دارید، می توانید در یک برنامه مدرک بین المللی مانند برنامه های ارائه شده توسط دانشگاه جیمز کوک آنلاین ثبت نام کنید. اگر در حال حاضر برای یک شرکت چند ملیتی کار می‌کنید، می‌توانید با داوطلب شدن برای کار روی پروژه‌های شرکتی که از نظر وسعت جهانی هستند، روابطی را در سطح جهانی ایجاد کنید. این به شما این فرصت را می دهد که با همکاران خود در مکان های دیگر ارتباط برقرار کنید.

4 نکته برای ایجاد ذهنیت برای دستیابی به موفقیت در عصر دیجیتال

  1. به دنبال راه هایی برای کمک به دیگران برای رسیدن به اهداف خود باشید

فناوری های اتوماسیون در حال تغییر برخی چیزها در مورد تجارت در عصر دیجیتال هستند. با این حال، یک چیز مهم تکامل نیافته است: مردم هنوز در قلب هر معامله تجاری هستند.

اگر موفقیت شغلی هدف شماست، شناختن افراد زیاد، کافی نیست. شناخت افراد کمک چندانی به شما نخواهد کرد. ایجاد روابط مستحکم و سودمند چیزی است که واقعاً مهم است؛ و سرمایه گذاری روی موفقیت دیگران، ساده ترین راه برای وادار کردن آنها به موفقیت شماست. شما می توانید این روابط سودمند دوجانبه را با کمک به دیگران برای رسیدن به مهم ترین اهداف خود ایجاد کنید.

سعی کنید این ۴ مورد را در برنامه ریزی روزهای کاری آینده خود در نظر داشته باشید. پیروی از این پیشنهادات به شما در ایجاد طرز فکری که برای دستیابی به موفقیت در عصر دیجیتال نیاز دارید کمک می کند.

منبع:

  • https://www.successconsciousness.com/blog/success/success-in-the-digital-age
به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx