زندگی نامه سرخیو راموس – فوتبالیست

نظرات 3
9 دقیقه مطالعه

زندگی نامه سرخیو راموس – فوتبالیست

پادکست زندگی نامه سرخیو راموس فوتبالیست

بیوگرافی سرخیو راموس (زندگینامه ورزشکاران)

سرخیو راموس یکی از بهترین مدافعان حال حاضر دنیا و کاپیتان فعلی تیم فوتبال رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا می باشد. دوستان عزیز سایت پرورش افکار برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاع از زندگینامه سرخیو راموس با ما همراه باشید.

دوران کودکی سرخیو راموس

دوران کودکی

نام کامل این فوتبالیست، سرخیو راموس گارسیا به اسپانیولی Sergio Ramos García می باشد. سرخیو در تاریخ ۳۰ مارس سال ۱۹۸۶ میلادی، در سویل اسپانیا متولد شد. وی در محله ی کاماس سویل واقع در اندولوس دوران نوجوانی خود را سپری کرد.

سرخیو از همان ابتدا علاقه ی زیادی به فوتبال داشت و توانست در همان سن و سال کم به تیم جوانان سویا اسپانیا راه یابد. در آن زمان وی با بازیکنانی مانند «آنتونیو پوئرتا» و «خسوس ناواس» همبازی بود. درخشش وی در تیم جوانان سویا باعث شد که در سن ۱۷ سالگی اولین بازی خود را برای تیم بزرگ سالان این باشگاه انجام دهد و خیلی زود با بازی های خوب، توجه بسیاری از تیم های بزرگ دنیا را به خود جلب کند.

زندگی نامه سرخیو راموس – فوتبالیست

آغاز فعالیت حرفه ای

سرخیو راموس از زمانی که در سویا بازی می کرد، بسیار درخشان ظاهر شد و توانست خود را به عنوان یکی از بهترین مدافعان جهان به مردم سراسر دنیا معرفی کند. او در سال ۲۰۰۵ از سوی کنفدراسیون فوتبال اروپا «یوفا» به عنوان یکی از بهترین مدافعان اروپا انتخاب شد. این مدافع بلند قامت خیلی زود توجه تیم های بزرگ دنیا را به خود جلب کرد و سرانجام در سال ۲۰۰۵ به پرافتخارترین تیم تاریخ فوتبال یعنی رئال مادرید پیوست.

راموس در آن زمان با دستمزد ۲۷ میلیون یورو به تیم رئال مادرید ملحق شد که این مبلغ در آن زمان و در بین مدافعان یک رکورد محسوب می شد. شاید در آن زمان کمتر کسی تصور می کرد آن جوان بی نام و نشان روزی به عنوان یک کاپیتان افسانه ای در این تیم به شمار بیاید. اما به دلیل بازی های درخشان در قسمت دفاعی و به ثمر رساندن گل های حیاتی و تعیین کننده در نقش یک مدافع گل زن، محبوبیت بسیار زیادی در بین طرفداران تیم فوتبال رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا برای خود به دست آورد.

سرخیو راموس زمانی که در سویا حضور داشت به عنوان یک مدافع راست به بازی گرفته می شد و در سال های اولیه ی دوران بازی خود در رئال مادرید نیز در این پست بازی می کرد. اما به مرور به مدافع مرکزی تغییر پست داد و در حال حاضر نیز به عنوان یکی از بهترین بازیکنان جهان در این پست شناخته می شود.

حضور در تیم ملی

سرخیو راموس در سال ۲۰۰۴ زمانی که تنها ۱۸ سال داشت، برای تیم ملی بزرگ سالان اسپانیا بازی کرد و به عنوان «جوان ترین بازیکن تاریخ اسپانیا» لقب گرفت. وی همچنین یکی از اصلی ترین بازیکنان زیر ۲۱ سال تیم ملی اسپانیا محسوب می شد.

راموس با بازی های درخشان خود در تیم رئال مادرید، موفق شد جای «میشل سالگادو» همبازی خود را در تیم ملی اسپانیا بگیرد و در رقابت های یورو و جام جهانی به یکی از بهترین های اسپانیا تبدیل شود. سرخیو راموس در سال ۲۰۱۲ توانست در تیم منتخب جام ملت های اروپا قرار بگیرد.

گل زنی های سرخیو راموس

گل زنی های سرخیو راموس

وظیفه گل زنی معمولاً در تیم های فوتبال بر عهده ی مهاجمین تیم می باشد اما سرخیو راموس توانست خود را به عنوان یکی از گل زن ترین مدافعان تاریخ معرفی کند. وی موفق شده گل های حساس و کلیدی را در طول دوران فوتبال خود به ثمر برسانده که از مهم ترین گل های وی می توان به دو گل مهم در بازی با بایرن مونیخ و گل زنی در فینال جام باشگاه های جهان اشاره کرد.

مهم ترین گل دوران فوتبال وی به فینال دسیما بر می گردد، در حالی که بازی با یک گل به نفع آتلتیکو مادرید بود و تمام امیدهای تیم رئال مادرید در حال نابودی بود، یک ضربه کرنر به نفع رئال مادرید اعلام شد. تنها یک دقیقه به پایان بازی مانده بود، که سرخیو راموس با یک پرواز تماشایی و یک ضربه ی سر استادانه و مهار نشدنی توانست دروازه ی تیم رقیب را باز کند و تاریخ معاصر رئال مادرید را تغییر دهد. هنوز هم با گذشت سال ها از آن بازی باز هم صحنه آن گل به یادماندنی در یاد و خاطره ی طرفداران فوتبال باقی مانده است.

سرخیو راموس در سال ۲۰۱۵ قرارداد خود را تا سال ۲۰۱۲ با باشگاه رئال مادرید تمدید نمود.

زندگی خصوصی سرخیو راموس

زندگینامه سرخیو راموس

زندگی خصوصی

وی در سال ۲۰۱۲ با مجری تلویزیونی، خبرنگار و مدل اسپانیایی به نام «پیلار روبیو» ازدواج کرد و در حال حاضر ۳ فرزند پسر به نام های سرخیو، مارکو و آلخاندرو‌ دارند که به ترتیب در سال های ۲۰۱۴، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ به دنیا آمده اند.

سرخیو در کنار فوتبال، علاقه ی زیادی به گاوبازی دارد. از دیگر ورزش هایی که به آن ها علاقه بسیاری دارد می توان به بسکتبال و تنیس اشاره کرد. رویای اولیه ی وی فوتبالیست شدن نبود بلکه همیشه علاقه داشت وارد حرفه ی گاوبازی شود.

راموس روی بدن خود خالکوبی های زیادی دارد هر کدام از آن ها برای وی معنای خاصی دربردارد. به عنوان مثال یک خالکوبی در پشت بازوی چپ خود دارد که در آن حروف اول نام پدر و مادر خود به همراه عدد ۷ که اعتقاد دارد برای وی شانس می آورد را تتو کرده است. همچنین حرف اول اسم خواهر و برادر خود را روی یکی از انگشت های دست خود خالکوبی کرده است.

عکس های سرخیو راموس

بیو گرافی سرخیو راموس

آغاز فعالیت سرخیو راموس

زندگینامه سرخیو راموس

زندگی نامه سرخیو راموس – فوتبالیست

سرخیو راموس

خانواده سرخیو راموس

بیوگرافی سرخیو راموس

زندگینامه سرخیو راموس

بیوگرافی سرخیو راموس

بیوگرافی سرخیو راموس

تمرینات سرخیو راموس

سرخیو راموس

بیوگرافی سرخیو راموس

سرخیو راموس

زندگینامه سرخیو راموس

افتخارات و جوایز فردی سرخیو راموس

افتخارات و جوایز سرخیو راموس

افتخارات فردی

کسب عنوان بهترین بازیکن اروپا در سال ۲۰۰۴ میلادی توسط یوفا

کسب عنوان بهترین مدافع جهان در سال های ۲۰۱۱، ۲۰۱۲، ۲۰۱۵، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ میلادی

عنوان بهترین بازیکن لالیگا در سال ۲۰۰۵ میلادی

انتخاب به عنوان بهترین مدافع فصل لالیگا در سال های ۲۰۱۲، ۲۰۱۳، ۲۰۱۴، ۲۰۱۵، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷

حضور در تیم منتخب سال یوفا در سال های ۲۰۰۸، ۲۰۱۲، ۲۰۱۳، ۲۰۱۴، ۲۰۱۵، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷

انتخاب به عنوان بهترین مدافع جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی و حضور در تیم منتخب جام

حضور در تیم منتخب سال فیفا در سال های ۲۰۱۴، ۲۰۱۵، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷

افتخارات سرخیو راموس در تیم رئال مادرید

افتخارات در تیم فوتبال رئال مادرید

قهرمانی در لالیگا اسپانیا در سال های ۲۰۰۷، ۲۰۰۸ ۲۰۱۲ و ۲۰۱۷

کسب عنوان قهرمانی کوپا دل ری اسپانیا در سال های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۴

قهرمانی سوپر جام فوتبال اسپانیا در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۷

کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا در سال های ۲۰۱۴، ۲۰۱۵ و ۲۰۰۱۷

قهرمانی در سوپرجام اروپا در سال های ۲۰۱۴، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷

کسب عنوان قهرمانی در جام جهانی باشگاه ها در سال های ۲۰۱۴، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷

افتخارات سرخیو راموس در تیم ملی

افتخارات در تیم ملی

کسب مقام قهرمانی در جام ملت های اروپا در سال ۲۰۰۸ میلادی به همراه تیم ملی اسپانیا

کسب مقام قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی به همراه تیم ملی فوتبال اسپانیا

قهرمان جام ملت های اروپا در سال ۲۰۱۲ میلادی

۴.۶/۵ - (۱۷ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

3 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
3
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx