بیوگرافی و زندگینامه کوین ترودو

5 comments
11 Min Read

 

کوین ترودو (متولد ۶فوریه ، ۱۹۶۳در شهر لین ماساچوست آمریکا) یک کارآفرین ، یک میلیونر خودساخته آمریکایی و از برترین اساتید قانون جذب است وی نویسنده ای فوق العاده است که کتابهایش فروش بالایی دارد . پدر او رابرت ترودو یک جوشکار بوده و خرج خانواده آنها از یک مغازه کوچک جوشکاری تامین می شده است و همین امر موجب شده بود که خانواده کوین ترودو وضع مالی بسیار خوبی نداشته باشند

کودکی کوین ترودو

کوین ترودو به درس علاقه بسیاری داشت و مطالعات زیاد او سبب شده بود که او از نظر ذهنی از هم سن و سال های خود برتر باشد و در سال ۱۹۸۱ به عنوان شاگرد برتر مدرسه ی خود معرفی شد.

مصاحبه با کوین ترودو

کوین ترودو در سن ۱۷ سالگی به بازار خرید و فروش ماشین های دست دوم پا گذاشت وی با اینکه در شغل خرید و فروش ماشین موفق بود و در آمد قابل توجهی داشت ولی تصمیم گرفت.

کلاس های تقویت حافظه برگزار کند. به گفته کوین ترودو این کلاس ها اولین گام او در عرصه موفقیت فردی و قانون جذب بوده است. کوین ترودو برای کسب درآمد بیشتر در سال ۱۹۹۳ وارد نت ورکینگ (شبکه ارتباطی) شد و با استفاده از قوانینی که توانسته بود با مطالعات فردی و تحقیق های فردی اش بدست آورد در این شغل موفقیت های مالی بسیاری بدست آورد و ثروت قابل توجهی را از شغل نت ورکینگ بدست آورد.

اولین فعالیت کوین ترودو

کوین ترودو به واسطه یکی از دوستانش فعالیت خود را در تلویزیون شروع کرد. او برای شرکت های مختلف تیزر های تبلیغاتی ساخت و همچنین به ساختن تبلیغات کوتاه تلویزیونی مشغول شد.
در کتاب (درمان های طبیعی) ترودو اشاره می کند که “آنها” نمی خواهند شما بدانید! هم چنین در آن کتاب ، ادعاهای مختلفی راجع به ایمنی و سلامت مواد غذایی مطرح شده و هم چنین در این کتاب بیان می شود که بیماری هایی مانند سرطان را می توان با مواد طبیعی درمان کرد. او همچنین معتقد است که صنعت داروسازی فعالانه در حال سرکوب این معجزه ها است تا بتواند از درمان های اختراع شده توسط خود سود ببرد.

منتقدان ترودو اشاره به تاریخ کیفری وی کرده و به خریداران هشدار داده اند تا مراقبت مشاوره ها و نظرات وی باشند. او یک فروشنده با اعتماد به نفس و یک بازاریاب فریبنده نامیده شده است اما با این حال، آگهی های تجاری ترودو کاملا موفق بوده است. به گفته نیویورک تایمز، روز یکشنبه ۲۵ سپتامبر ۲۰۰۵،کتاب (درمان های طبیعی) ترودو اولین کتاب غیر علمی- تخیلی پر فروش در ایالات متحده است.

کوین مارک ترودو

نوشته های کوین و کتاب هایش پر از نکاتی راجع به سلامت، رژیم غذایی و هم چنین ناکارآمدی های مالی که در سراسر جهان پراکنده شده است، می باشد.

کوین ترودو به سرعت تبدیل به پرطرفدارترین مدافع مصرف کنندگان شد. او مأمور کسب و کار خود و مردم شناخته شد و وعده ای برای «تاثیر مثبت بر کل افراد »داد.
کوین ادعا می کند که محصولاتی که توسط شرکت های تجاری وی به فروش می رسند را خود استفاده کرده و ۱۰۰٪ از آنها رضایت دارد. کوین خود را شخصا مسئول همه ی افراد در سراسر جهان می داند و هم چنین وی آگاه است که چگونه دولت و کسب و کار های بزرگ سعی دارند افراد را تشویق کنند تا از تبلیغ محصولاتی که می تواند سود شرکت های بزرگ چند ملیتی را به خطر بیندازد دوری کنند.

کوین بیشتر وقت خود را صرف هدایت یک وب‌سایت می کند که آموزش هایی در مورد درمان های طبی طبیعی ارائه می کند و هم چنین دارای یک وب سایت است که سوء استفاده ها و فساد های اداری و دولتی را افشا می کند.

کوین به طور فعالانه به دنبال بازخواست شرکت ها ، سازمان های دولتی و افرادی است که از مصرف کننده های طبقه متوسط سوءاستفاده می کنند. او همچنین به تشکیل بنیادهای مختلف برای پیگیری این اهداف پرداخته و خود را برای این هدف وقف کرده است. (دوره آرزوی تو دستور توست) یکی از پربازدید ترین و معروف ترین دوره های کوین ترودو است.

بیوگرافی کوین ترودو

این دوره به مدت ۱۳ ساعت در کوه های آلپ برگزار شده و طبق گفته های کوین ترودو و افرادی که در این دوره حضور داشتند افراد ثروتمند و مشهور و همچنین سیاستمداران زیادی از آمریکا و سرتاسر جهان نیز در این دوره حضور داشته اند ولی این افراد حاضر نبودند که مردم از وجود آنان در این دوره با خبر بشوند به همین دلیل کوین ترودو نامی از آنان در این دوره نبرده است و این دوره را نیز به صورت صوتی انتشار داده تا هیچ تصویر و ویدیویی از این دوره انتشار پیدا نکند.

این مدرس قانون جذب اعتقاد دارد ما به هر آنچه که آرزویش را داریم می‌توانیم برسیم به عبارت دیگر آرزوهای ما به سادگی می‌توانند محقق شوند فقط کافی است ما باور داشته باشیم که به آنها می رسیم.

زندگینامه

در سال ۱۹۹۰ او به دلیل اشتباه کوچکی درباره ی یک چک ، ۸۰.۰۰۰ دلار جریمه شد که طی ۳۰ روز آن را پرداخت کرد و سپس یک سال بعد در ۱۹۹۱ نیز به دلیل تغییر اطلاعات کارت اعتباری به دو سال زندان محکوم شد . در مورد چک او با محاسبات ریاضی ذکر می کند که خطایی از طرف وی نبوده و بانک اشتباهاتی را انجام داده است .

در مورد کارت بانکی هم او توضیح می دهد که با بسته شدن یکی از کارت های اعتباری اش، وی به دلیل تاخیر یک هفته ای در باز پرداخت وام مجبور به حذف اسم وسط ” مارک ” و ایجاد حساب های دیگر شده که پس از چند سال با مشکل قانونی مواجه شده است . او حتی پس از آزادی از زندان باور نمی کرد که چنین اشتباه ساده ای باعث شده تا او را مجرم شناسایی کنند.

کوین ترودو و همسرش
همچنین دلیل اینکه او را متقلب می دانند این است که وی از کلمه “دکتر ذهن” هنگام فروش دوره های تقویت حافظه استفاده کرده است( به شوخی از این کلمه استفاده می کرده است! ) به این شکل بانک در نظر گرفته که او واقعا یک دکتر است و همین امر باعث شده وی متهم به تقلب شود.

کتاب های کوین ترودو

کتاب خود آموز تقویت حافظه-مگا حافظه کوین ترودو-۲۰۰۵

بدهی درمانی که آنها نمی خواهند شما راجع به آن بدانید-۲۰۰۵

کتاب درمان های طبیعی که آنها نمی خواهند شما بدانید-۲۰۰۶

کتاب درمان با کاهش وزن، که آنها نمی خواهند شما راجع به آن بدانید-۲۰۰۷

کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست-۲۰۰۹

درمان رکود اقتصادی:ثروتمند شدن در دوران سخت- کوین ترودو-۲۰۰۹

خستگی آدرنالینی و خستگی مزمن:چگونه کابوس هایم را متوقف کنم ؟-۲۰۱۰

کتاب پول رایگانی که آنها نمی خواهند شما راجع به آن بدانید-۲۰۱۰

کتاب آرزوی تو دستور توست-۲۰۱۱

کتاب درمان های طبیعی (تغذیه و رژیم غذایی)-کوین ترودو-۲۰۱۲

کتاب رمان طبیعی درد-کوین ترودو-۲۰۱۴

تجربه پزشکی

یک انتقاد عمومی توسط گروه های مصرف کننده محصولات کوین این است که ترودو هیچ آموزش پزشکی ندیده است. ترودو در این رابطه پاسخ می دهد که وی حتی با نداشتن چنین آموزش هایی نسبت به شرکت های دارویی و FDA خوش بین نیست و به این نکته اشاره می کند که پزشکان تنها در مورد نحوه نوشتن دستورالعمل ها برای تجویز “دارو” و هم چنین “برش اعضای آناتومی بدن شخص” آموزش دیده اند.

ادعاهای دروغین

در آگوست ۲۰۰۵، هیئت نظارت بر مصرف کننده نیویورک به مصرف کنندگان هشدار داد که ترودو از ادعاهای دروغین برای تایید و تبلیغ محصولاتش استفاده کرده است و اشاره کرد که روی جلد کتاب درمان های طبیعی اطلاعات غلطی چاپ شده است. علاوه بر این، NYCPB اعلام می کند که در تبلیغات تلویزیونی ترودو، “اطلاعات غلطی در رابطه با شیمی درمانی به نفع ” درمان های طبیعی “ذکر شده در کتاب ترودو توسط مجری بیان شده است.
همان مجری قبل از مرگش (از سرطان) بیان کرد که اطلاعات ترودو درست نیست و او روند دوباره شیمی درمانی اش را آغاز کرد.

نتیجه گیری

کوین ترودو ثروت زیادی را از ۶۰ شرکت خود و همچنین مغازه های خود بدست آورده است و واضح است که وی برای کمک به مردم، قوانین موفقیت فردی و ثروتمند شدن را به همگان آموزش می دهد و به پولهای حاصل از این دوره ها و کتاب ها نیازی ندارد. سخنان و آموزش های کوین ترودو پیش تر توسط خود کوین ترودو در زندگی اش به کار رفته است و او از صحت این قوانین اطمینان کامل را بدست آورده است.

۴.۴/۵ - (۱۵ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

5 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
5
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx