12 روش ساده برای جذب انرژی مثبت

نظرات 7 1
9 دقیقه مطالعه

راهکارهای طلایی برای جذب انرژی مثبت در زندگی

راهکارهای طلایی برای جذب انرژی مثبت در زندگی

تمام اشیا ارتعاش دارند. در دنیا هر چیزی که می بینید، می شنوید و حتی لمس می کنید دارای ارتعاش هستند. وقتی هم خواسته یا ناخواسته به آن نزدیک می شویم، در حوالی ارتعاش قرار می گیریم. این مورد در رابطه با حوزه ی فکر و انرژی مثبت هم درست است.

مثلا اگر سلول مغز مرتعش شود موجی از انرژی الکتریکی از خود بروز می دهد که به دنبال مکانی برای مستقر شدن است. و اگر شما خواسته و یا ناخواسته داخل این حوزه قرار بگیرید، در طول ارتعاش سلول های مغزتان با این فرد سازگار می شوید. بنابراین بر اساس قانون جذب این ارتعاش ها می توانند خواسته ها یا ناخواسته های شما را جذب کنند؛ به همین دلیل است که آن ها به صورت مثبت و منفی روی ذهن شما تاثیر می گذارند. در ادامه راجع به چگونگی جذب انرژی مثبت صحبت می کنیم با ما همراه باشید.

هر فکری ارتعاش دارد و حتی قابل اندازه گیری است. وقتی این ارتعاش زیاد باشد می تواند به هدف تبدیل شود. این مرحله، مرحله ی بسیار جذابی است و شما می توانید در آن انرژی مثبت و شادی را به وضوح احساس کنید تا زندگی ایده آلی که در ذهن دارید تبدیل به واقعیت شود.

دکتر وین دایر در رابطه با این مطلب به خوبی در کتاب خود توضیح داده است. اگر چیزی را در درون خود می بینید نتیجه این انتخاب است که هر چیزی را در دنیا چگونه می بینید و چگونه پردازش می کنید. به زبان ساده تر شما هرچه در درون خود می بینید در دنیا هم می توانید ببینید. ولی اگر چیزی در خودتان نبینید، در دنیای پیرامون خود هم نمی توانید آن را ببینید. فقط آن چه شما را از هر چیز خوبی که دنیا برای شما نگه داشته محروم می کند، ناسازگاری خود شما با احساستان و انرژی مثبت است.

در این جا به 10 نکته ای که هر انسانی باید در رابطه با انرژی مثبت یاد بگیرد می پردازیم:

در مورد افکار خود آگاهی داشته باشید

1 – در مورد افکار خود آگاهی داشته باشید

فکرها همیشه به بار می نشینند پس بهترین ها را انتخاب کنید. هر فکری که به ذهن شما می آید در شما تاثیر زیادی می گذارد. اگر شما در طول روز مثبت فکر کنید و انرژی مثبت از خودتان ساطع کنید، بر اساس قانون جذب همان فکر مثبت به شما بر می گردد.

البته این اتفاق یک شبه به وجود نمی آید، باید از فکر مثبت کوچک شروع کنید و آن را ادامه بدهید تا نتیجه بگیرید. وقتی فکر منفی به ذهن شما خطور کرد، سریع آن را از ذهن خود پاک کنید و فکر مثبت را جایگزین آن کنید تا ذهن خود را عادت دهید. جمله های کوتاه را برای خود بنویسید و جلویتان بگذارید تا در کل روز بتوانید به آن نگاه کنید و آن را بخوانید. مثلا روی در یخچال. جلوی لپ تاپ و….

2 – برای جذب انرژی مثبت همیشه به نیروی برتر وصل شوید

اگر زمان کوتاهی را در اختیار دارید سکوت کنید و به انرژی مثبت وصل شوید. البته اوایل این کار برایتان خیلی سخت است. این که سکوت کرده و ذهن خود را آرام کنید خیلی سخت است. اما با تمرین می توانید در این موقعیت ها از ذهن قدرتمند خود استفاده کنید. مهم نیست از چه طریق و در چه مدتی این کار را انجام می دهید مهم این است که حتما آن را انجام دهید.

3 – در مورد غذایی که می خورید آگاهی کامل داشته باشید

غذاها دارای ارتعاش هستند برخی از غذاها ارتعاش بالایی دارند و برخی غذاهای دیگر ارتعاش پایین تری دارند. اگر از غذاهایی استفاده کنید که از افت کش استفاده شده باشد ارتعاش پایین تری دارد و غذاهایی که از مواد ارگانیک استفاده شده باشد، جزو غذاهایی هستند که ارتعاش بالاتری دارند.

غذاهایی که ارگانیک هستند مثل آجیل، سبزیجات، سویا و روغن زیتون خالص ارتعاش بالایی دارند و غلات و لبنیات و مواد غذایی ارتعاش پایین تری نسبت به آن دارند. البته این مورد راجع به همه ی آدم ها درست نیست. توجه به این که در حین غذا و دو ساعت بعد از غذا چه احساسی دارید برای تخمین زدن ارتعاش و انرژی مثبت و منفی تست درست تری است.

4 – بپذیرید همه چیز قابل کنترل نیست

اضطراب زیاد نتیجه شرایط بد است که ما روی آن کنترل نداریم. همیشه موقعیت هایی وجود دارد که شما از آن راضی نیستید زمانی که نمی توانید آن را درست کنید وقت آن است که بپذیرید و تلاش کنید بهتر شود. این را بدانید زمانی که کنترل چیزی در دست شما نیست، نگرانی مسئله مهمی نیست. اگر خود را در معرض نگرانی قرار دهید به مرور زمان به افسردگی مبتلا می شوید.

به موسیقی هایی که گوش می دهید توجه کنید

5 – به موسیقی هایی که گوش می دهید توجه کنید

شعرهایی که حاوی فحش، خشونت، ترس و هیجان هستند، این پیام ها را به ناخودآگاه خود می فرستند. اگر بخواهیم عشق را جذب کنیم باید ترانه های پرحرارت و شعرهایی که راجع به عشق های واقعی هستند، را گوش دهید. اگر به دنبال صلح و ارامش هستید باشد موسیقی های صلح را گوش کنید.

6 – برای جذب انرژی مثبت به محیط خانه خود توجه کنید

شما زمان زیادی را در خانه سپری می کنید که بر ارتعاش شما اثر می گذارد. مثلا مجسمه، تابلو، سنگ ها، کتاب ها، رنگ دیوارها و حتی چیدن مبلمان دارای انرژی هستند. انرژی خانه هایتان را با فنگ شویی بالا ببرید.

7 – برنامه هایی که ارتعاش منفی دارند را کمتر ببینید

برنامه تلویزیونی زیادی وجود دارد که صحنه های خشن و خونریزی دارد که انرژی منفی دارد و با دیدن این برنامه ها این انرژی منفی را وارد خانه می کنید.

8 – از سطح ارتعاش دوستان و خانواده تان اطلاع پیدا کنید

انرژی خودتان را با دوستانی که ارتعاش بالایی دارند، بگذرانید زیرا افراد قدرتمند شما را قدرتمند و بزرگ می کنند. دوستان شما انعکاسی از شما هستند.

9 – مهربانی کردن به دیگران را تمرین کنید

کارهای زیادی را می توانید انجام دهید به دیوار مهربانی می توانید کمک کنید، به کسی که محتاج است پول بدهید، اشغال را از زمین بردارید و به سطل اشغال بیندازید. این کارها انرژی مثبت را در شما تقویت می کند.

10 – برای جذب انرژی مثبت بخشش را تمرین کنید

گذشت نسبت به کسی و یا کسانی که به شما بدی کرده اند، جزو سخت ترین راه ها و البته مهم ترین راه ها است. فکرهایی که دنبال انتقام است. دارای انرژی و ارتعاش پایینی است ولی بخشش ارتعاش بالایی دارد.

روز خود را با انرژی مثبت آغاز کنید

11 – روز خود را با انرژی مثبت آغاز کنید

کارهایی را انجام دهید که روحیه شما بالا برود. مثلا کلاس یوگا بروید، وقتی صبح سر کار می روید آهنگ خوب گوش دهید، کلاس رقص بروید. لیستی از کارهایی که باعث می شود شما را سرشار از انرژی مثبت کند، تهیه کنید.

12 – با مدیتیشن روز خود را آرام آغاز کنید

هدف از مدیتیشن این است که از محیط خود آگاهی داشته باشید و بتوانید افکار خود را کنترل کنید و تمام کارهایی که باعث می شود، فعالیت روزتان از بین ببرد را حذف کنید. هر روز صبح در محیطی آرام با تمرین نفس کشیدن فکرتان را مدیریت کنید و با این کار به آرامش درونی دست پیدا کنید.

دوستان عزیز سایت پرورش افکار با استفاده از این 12 راهکار می توانید انرژی مثبت را در خود تقویت کنید و زندگی زیباتری برای خود رقم بزنید. موفق باشید.

4.2/5 - (55 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

7 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
7
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx