۴۰ نقل قول فوق‌ العاده که به ما انگیزه می‌ دهند

نظرات 5
9 دقیقه مطالعه

۴۰ نقل قول فوق‌ العاده که به ما انگیزه می‌ دهند

نقل قول فوق‌ العاده برای داشتن انگیزه (قانون جذب)

افراد موفق و تاثیرگذار در جهان به ما الهام می‌ بخشند تا بتوانیم بهترین باشیم و کارهای بهتری انجام دهیم. آنها نوید دهنده آینده‌ ای روشن می باشند. آنها به ما می‌ آموزند که اگر رویایی در سر داریم با سخت کوشی و تلاش می‌ توانیم تفاوت ها را رقم بزنیم.

روزهای سخت و دشوار اجتناب ناپذیرند، اما ما به انگیزه‌ نیاز خواهیم داشت تا به احساساتمان غلبه کرده و بهتر عمل کنیم. این 40 نقل قول فوق‌العاده از آدم‌های بسیار تاثیرگذار به شما کمک می‌کنند همچنان در راس کسب و کار و زندگی خود باقی بمانید. اگر به هر دلیلی امروز احساس خوبی ندارید، با خواندن این نقل‌ قول‌ها می‌توانید انگیزه بگیرید و با وضعیت فعلی خود مقابله کنید.

1- ” من هنوز هم یک جستجوگر هستم، اما از سوال کردن از کتاب‌ ها دست برداشته‌ ام؛ می‌ خواهم به زمزمه‌ های درونم گوش دهم.”

2- ” اگر زندگی ساز مخالف میزند، نگذاریم که سرود ما را قطع یا متوقف کند.”

3- مانکن‌ ها نمی‌ توانند خودشان لباس بپوشند. سنگ‌ ها به همانجایی میروند که ما پرتشان می‌ کنیم.”

4- ” انتقادها حواس ما را پرت نکنند. به خاطر داشته باشیم که برخی‌ ها فقط زمانی احساس موفقیت می‌ کنند که به ما نیش میزنند.”

5- ” درد موقتی است اما ترک کردن همیشگی.”

6- ” این سنگینی بار نیست که کمر ما را می‌ شکند، بلکه روشی است که آن را حمل می‌ کنیم.”

7- ” اگر می‌ خواهیم کشتی بسازیم، مردان را برای جمع کردن چوپ، تقسیم کار و دستور دادن، فرا نخوانیم. در عوض، شور و اشتیاق زدن به دریای بی‌ انتها و بی‌ کران را به آنها بیاموزیم.”

8- ” فرصت‌ ها می‌ آیند و میروند، اگر کاری نکنیم، برای همیشه از دستشان می‌ دهیم.”

9- ” پیش برویم. ادامه دهیم. هدفهای بزرگ داشته باشیم. برای اوج گرفتن برنامه‌ ریزی نماییم. کنار باند فرودگاه ننشینیم و انتظار داشته باشیم کسی بیاید و هواپیما را هل بدهد. روش خود را عوض کنیم و ارتفاع بگیریم.”

10- ” تفاوت ایجاد کنیم و تصمیم بگیریم که می‌ خواهیم این تفاوت از چه نوعی باشد.”

11- ” آیا می‌ خواهیم خودمان را بشناسیم؟ نپرسیم. عمل کنیم! عملمان شخصیت ما را تعریف خواهد کرد.”

12- ” یک روز کافی است که از ما شخصی کمی بزرگتر و یا کمی کوچکتر بسازد.”

13- ” شکست دادن کسی که هرگز تسلیم نمی‌ شود، کار دشواری است.”

۴۰ نقل قول فوق‌ العاده که به ما انگیزه می‌ دهند

14- ” پیش برویم و کوه‌ های جلوی راهتمان را فتح کنیم.”

15- ” حرف‌ هایی که از دهانمان خارج می‌ شوند، زندگی ما را تعیین نمی‌ کنند. آنچه را که برای خودمان زمزمه می‌ کنیم، بیشترین قدرت را دارد.”

16- ” تنها کسی که قرار است به آن تبدیل شویم، همان کسی که خودمان تصمیم می‌ گیریم باشیم.”

17- ” زندگی همان چیزی است که خودمان می‌ سازیم. همیشه این گونه است. همیشه این گونه خواهد بود.”

18- ” برای خودمان کار انجام دهیم. از ما انتظار نمیرود که جهان را تغییر دهیم. از ما انتظار نمیرود خانواده و دوستانمان را تحت تأثیر قرار دهیم. همانی باشیم که هستیم یا این که دوست داریم باشیم.”

19- ” اگر تمایلی به آموختن نداشته باشیم، هیچ کس نمی‌ تواند به ما کمک کند. اگر تصمیم داشته باشیم یاد بگیریم، کسی نمی‌ تواند ما را متوقف کند.”

20- ” برخلاف آنچه به ما گفته میشود، زندگی ساده است. ما با انتخاب‌ هایمان پیچیده‌ اش می‌ کنیم.”

21- ” بزرگ‌ ترین ریسک این نیست که اهداف بسیار بزرگی تعیین کنیم و نتوانیم به آنها برسیم، بلکه این است که اهداف کوچکی را در نظر بگیریم و در انجام آنها موفق باشیم.”

22- ” شکست زمانی است که ما تسلیم می‌ شویم. یک برنده واقعی کسی است که تسلیم نمیشود، حتی زمانی که فکر میکند همه چیزش را از دست داده است.”

23-“فکر نکنیم سرمایه‌ گذارها میلیون‌ میلیون پول روی میز ما می‌ گذارند تا ما خانه بزرگتر یا ماشین جدیدتر بخرید و آخر هفته به خوش‌ گذرانی بپردازیم و یا این که سبک زندگی خود را ارتقاء دهیم.”

۴۰ نقل قول فوق‌ العاده که به ما انگیزه می‌ دهند

24- ” موفقیت نتیجه عمل است. از حرف زدن اجتناب کنیم و به عمل بپردازیم.”

25- ” از این دو گروه بپرهیزیم: کسانی که فکر می‌ کنند وضعیت‌ مان بهتر از وضعیتی که در آن به دنیا آمده‌ ایم، نخواهد شد یا کسانی که فکر می‌ کنند هیچگاه پیشرفتی نسبت به موقعیتی که در آن هستیم، نخواهیم داشت.”

26- ” آیا می‌ دانید امروز همان فردایی است که دیروز در موردش حرف می‌ زدید؟ این وظیفه ما است که زندگی را برای بهتر شدن تغییر دهیم.”

27- ” برخی‌ ها نیاز به جنگیدن دارند، برخی‌ ها نیاز به قربانی شدن و برخی‌ ها باید الهام بگیرند و برخی دیگر باید قهرمان شوند.”

28- ” هدف کامل شدن نیست. بلکه تلاش است. و وقتی ما آن تلاش را هر روز وارد زندگی خود می‌ کنیم، آنجا است که دگرگونی اتفاق می‌ افتد. این گونه است که تغییر رخ میدهد.”

29- ” اگر می‌ خواهیم به آسمان پرواز کنیم، باید زمین را ترک کنیم. اگر می‌ خواهیم پیشرفت کنیم، باید گذشته را که ما را پایین میکشد، کنار بگذاریم.”

30- ” با پر وبال دادن به افکار منفی خود، آنها را تقویت نکنیم، چون باعث ناامیدی، نگرانی و ناراحتی ما در زندگی می‌ شوند.”

31-” سفر کردن دشوار می‌ گردد اگر مقصد را بدانیم و از مسیر صحیح آگاه نباشیم، شاید یک قدرت فوق‌ العاده، استقامت فیزیکی و اخلاقی ما را آزمایش میکند.”

32-” می‌ گویند وقتی نمی‌ توانیم راه پله را ببینیم، ایمان اولین قدم را برمیدارد. در واقع، عقل آسانسور پشت راه‌ پله را که می‌ تواند ما را به طبقه بالا ببرد، می‌ بیند.”

33- ” گاهی‌ اوقات این پیچیدگی است که در ذهن ما جا خوش کرده است.”

34- ” برخی آدمها به دنیا آمده‌ اند تا زنده بمانند. مهم نیست چه بر سر راهشان قرار میگیرد و چقدر دردسر می‌ کشند، آنها زندگی می‌ کنند.”

35- ” در برخی جاها، اتفاقات باورنکردنی رخ میدهد. بیرون نرویم تا محل رخ دادن آن اتفاقات را پیدا کنیم، بلکه بیرون برویم و کاری کنیم اتفاق بیافتند.”

36-“هرگز نباید مسئولیت زندگی خود را به دوش دیگری بیاندازیم.”

37- “کارهایی که در آنها تبحر داریم و از ما انتظار میرود، انجام دهیم. کنجکاو باشیم. منتظر فوران الهامات یا بوسه جامعه بر پیشانی خود نباشد. توجه کنیم. توجه نقش بسیار مهمی دارد. توجه ما را به دیگران وصل میکند. توجه ما را مشتاقتر میکند.”

38-” مردم می‌ گوید انگیزه ماندگار نیست. خوب حمام کردن هم اینگونه است. برای همین توصیه میشود هرروز این کار را انجام دهیم.”

39- “نشاط، نیروی زندگی، انرژی و روح بخشی در عمل تفسیر می‌ شوند.”

40-” اگر زندگی خسته کننده و مصیبت‌ باری داریم، به این خاطر است که افراد درستی را برای راهنمایی خواستن انتخاب نکرده‌ ایم، پس کسی را غیر از خودمان سرزنش نکنیم.”

به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

5 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
5
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx