7 روش پولدار شدن با قانون جذب

نظرات 3
9 دقیقه مطالعه

7 روش پولدار شدن با قانون جذب

آشنایی با روش های پولدار شدن با قانون جذب

آیا با روش های پولدار شدن از طریق قانون جذب آشنا هستید؟ دوست دارید یاد بگیرید که چگونه باید از طریق قانون جذب پولدار و ثروتمند شوید؟ در صورتی که با صدای بلند فریاد بزنید که من می خواهم به آهنربای ثروت تبدیل شوم، یعنی آمادگی کامل برای پولدار شدن را دارید. این یعنی شما روحیه و انگیزه ی لازم برای تبدیل شدن به یک ثروتمند را در آینده خواهید داشت.

پولدار شدن از طریق قانون جذب چیزی است که همه به دنبال آن می باشند. با این وجود عده ی اندکی وجود دارند که برای دستیابی به این قانون تلاش می کنند و در نتیجه به اهداف والای خود در زندگی می رسند. امروز قصد داریم تا راهکارهای لازم برای تبدیل شدن به آهنربای پول و هم چنین ثروتمند شدن را از طریق قانون جذب به شما آموزش دهیم.

دوستان عزیز سایت پرورش افکار با استفاده از این قانون ها و درس هایی که در این مقاله به شما داده خواهد شد، روند مالی شما به خطی صعودی تبدیل خواهد شد و قانون جذب شما را به یک پولدار واقعی تبدیل خواهد کرد. لطفا برای آشنایی با این روش ها در ادامه با ما همراه باشید.

1 – افکار منفی در مورد پولدار شدن را بشناسید

یک جمله ی قدیمی وجود دارد که می گوید: پول ریشه شر نیست بلکه بی پولی ریشه ی شر و بدی است. آیا می دانید چه چیزی بیشتر از هر عامل دیگری از تبدیل شدن شما به فردی پولدار و ثروتمند جلوگیری می کند؟ بله درست است افکار منفی؛ اگر شما یک احساس منفی نسبت به پولدار شدن داشته باشید، هیچ گاه نخواهید توانست به آهنربای پول و ثروت تبدیل شوید.

حتی در صورتی که با افکار منفی خود به ثروت نیز برسید باز هم نخواهید توانست برای همیشه این ثروت را نگه دارید یا در بهترین حالت در یک سطح باقی خواهید ماند و با رشد در سرمایه خود رو به رو نخواهید شد. افکار منفی همانند سوراخ های یک آبکش هستند، بنابراین هر چقدر آبکش را با آب پر کنید هیچ آبی درون این ظرف قرار نمی گیرد، درست مثل رشته افکار منفی که ثروت شما را نابود خواهد کرد.

حالا هر چقدر این افکار منفی بیشتر باشد بدین معناست که سوراخ های بیشتری هم در آبکش وجود دارد و تعدد افکار منفی به معنای از دست رفتن ثروت است. این اولین قانون جذب است که افکار مثبت، عامل افزایش ثروت شما هستند.

ذهنیت مثبت شما را به آهنربای پول تبدیل خواهد کرد

2 – ذهنیت مثبت شما را به آهنربای پول تبدیل خواهد کرد

قانون جذب می گوید افکار مثبت عامل تبدیل شما به فردی پولدار خواهد بود. قدرت جذب پول توسط شما همواره به باورهای مثبت شما بستگی دارد. این باورها مجموعه افکار شما هستند که شما در مورد پولدار شدن دارید. از طرفی به یاد داشته باشید که تنها فکر کردن به پولدار شدن نمی تواند عامل موفقیت شما باشد، بلکه این کل باورهای شماست که در تبدیل شما به آهنربای پول نقش خواهد داشت.

با خودتان صادق باشید و ببینید که افکارتان نسبت به پولدار شدن مثبت است یا منفی، آن گاه به یک درک صحیح نسبت به خودتان خواهید رسید. با کمی نگاه به اطرافیان خود به این درک خواهید رسید که بیشتر افرادی که با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کنند، همان کسانی هستند که با نگرش منفی نسبت به پول می اندیشند. آن ها مدام از بی ارزش بودن پول و تاثیر نگذاشتن آن روی زندگی می گویند در حالی که اشتباه می کنند. اگر شما هم چنین نگرشی در مورد پول داشته باشید بر اساس قانون جذب هیچ گاه به ثروت دست پیدا نخواهید کرد. افکار منفی که در وجودتان ایجاد شده است را از میان بردارید تا با افکاری مثبت به سوی پولدار شدن گام بردارید.

3 – اعتقاد به شایستگی پولدار شدن

سومین نکته در مورد قانون جذب آن است که به شایستگی های خود ایمان داشته باشید و خودتان را لایق پولدار شدن بدانید، در غیر این صورت به هدفتان نخواهید رسید. اکثر انسان ها به هیچ وجه در زندگی خود به مراتب بالا نمی رسند چرا که فکر می کنند لایق بهره مندی از آن درجات نمی باشند، شاید چنین چیزی از نظر شما عجیب باشد اما همه ی ما همواره با انسان هایی برخورد می کنیم که خودشان را برای پولدار شدن و موفقیت شایسته نمی دانند.

همه ی ما رویاها و آرزوهای زیادی در سر داریم اما اگر لحظه ای به توانایی های خویش شک کنیم نخواهیم توانست به اهداف بلند مدت خودمان برسیم. به هیچ وجه خودتان را در دام چنین مسائلی نیندازید و بدانید که شما لیاقت بهترین ها را دارید. برای نمونه اگر X هدف شما می باشد شما بایستی به 10X فکر کنید و به کمتر از آن راضی نشوید.

4 – به صورت حساب های خود اهمیت بدهید

قانون جذب می گوید که شما باید برای تک تک پرداختی ها و صورت حسابی های خود شکرگزار باشید. چرا که وقتی قرار است بابت محصول یا خدماتی پولی پرداخت کنید، آیا ناراحتی ثمره ای هم دارد؟ این بزرگ ترین اشتباه هر انسانی است که فکر می کند راهی برای فرار از خرید محصولات ضروری وجود دارد و همواره خودش را با محدود کردن، قانع می کند.

5 – نسبت به خوش بختی دیگران، احساس رضایت داشته باشید

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که فردی پولدار را دیده باشید و برای او آرزوی موفقیت کرده باشید؟ اگر چنین شخصیتی هستید طبق قانون جذب شما یک آهنربای پول هستید، چرا که انسان های بسیاری از چنین حسی برخوردار نیستند. حسادت ورزیدن همواره یکی از بدترین احساساتی است که می تواند به شما ضربه بزند.

برای ثروتمند بودن افراد خوشحال باشید، چه آن فرد دوست و آشنای شماست و چه یک سلبریتی سینما یا فوتبال، به هیچ وجه به این فکر نکنید که این ثروت را از راه خلاف به دست آورده است، چرا که این توجیهی بسیار نامناسب می باشد.

در ذهن خود تصویری از زندگی ایده آل تان بسازید

6 – در ذهن خود تصویری از زندگی ایده آل تان بسازید

در مورد زندگی خوب و سرشار از شادی که برای خودتان متصور هستید فکر کنید و تصویری از آن را در ذهن خود پدید آورید. در این تصویرسازی سعی کنید خودتان را غرق در شادی و ثروت ببینید، هر روز چند دقیقه را به این احساس اختصاص دهید و اجازه دهید تا قانون جذب بقیه کارها را انجام دهد. در تصویرسازی محدودیتی را برای خود در نظر نگیرید و لوکس ترین زندگی را برای خویش متصور شوید.

7 – بخشنده باشید

بخشیدن یکی از تجربه های بسیار خوب در زندگی هر انسانی می باشد. شاید با خود بگویید وقتی من به اندازه ی خودم پول ندارم چطور می توانم به بقیه ببخشم؟ اما بایستی بدانید که بخشیدن همواره مادی نیست. وقتی در شغل خود تمام سعی و تلاش خود را برای کار به کار می گیرید یعنی در حال بخشش هستید، وقتی با دیگران به خوبی رفتار می کنید در حال بخشش هستید و مثال هایی از این دست که همگی در قانون جذب بیان شده اند، خودتان را بیشتر و بیشتر به پول و ثروتی که در طلب آن هستید و واقعا لیاقت آن را دارید نزدیک خواهید کرد.

4.2/5 - (4 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

3 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
3
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx