۹ تکنیک تجلی قانون جاذب که باید بلد باشید

7 comments
11 Min Read

دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله قصد داریم ۹ تکنیک تجلی قانون جاذب که باید بلد باشید را بررسی کنیم .  اگر به قدرت قانون جذب اعتقاد دارید، پس حتما تمام بهترین تکنیک‌های تجلی قانون جذب را بلد هستید…

تجسم کردن و تفکر مثبت داشتن، معروف‌ترین آن‌ها هستند، بایدم باشند! این دو تکنیک، برای تازه‌کاران ساده و سرراست و برای افراد باتجربه، بسیار قدرتمند هستند.

به هر حال، تکنیک‌های تجلی دیگری هم هستند که اگر می‌خواهید یاد بگیرید که چگونه واقعا باید به صورت موثر و کارآمد از قانون جذب استفاده کنید، باید بتوانید از آن‌ها استفاده کنید.

در ادامه، این ۹ مورد از بهترین تکنیک‌های تجلی قانون جذب که باید بلد باشید را بیان می‌کنم:

  1. تجسم چند دیدگاهی

وقتی یک تمرین تجسم کردن خلاقانه انجام می‌دهید، تصور می‌کنید که دارید کاری را انجام می‌دهید که می‌خواهید برای شما پیش بیاید، درست است؟ خب، همچنین می‌توانید از دیدگاه یک فرد دیگر نیز این تجسم را انجام دهید، یعنی خودتان را از دید شخص دیگری ببینید.

در واقع، مطالعات نشان داده‌اند که ستارگان دنیای ورزش گاهی مهارت‌هایشان را به صورت موثرتری از طریق دیدن خودشان از دید دیگران، تقویت می‌کنند.

سعی کنید دیدگاهی که دارید را تغییر دهید و ببینید که کدام یک بهترین نتایج را برایتان به ارمغان می‌آورد. در بسیاری از موارد، افراد متوجه شده‌اند که دیدگاه فرد دیگر بهترین دیدگاه است، البته اگر همیشه تجسم‌های خود را از دیدگاه اول شخص انجام می‌دادید، پس کمی تلاش و زمان می‌خواهد تا به این روش عادت کنید.

  1. تغییر دادن قصد و نیت

قصد و نیت، شاید محرمانه‌ترین قانون جذب باشد. اکثر موفقیت‌های من، مستقیما از درک بهتر نسبت به اینکه قصد و نیتم چیست و یاد گرفتن نحوه تنظیم آن‌ها برای برقراری یک ارتباط مستحکم‌تر و بهتر با کائنات، حاصل شده‌اند.

در برخی موارد، تکنیک‌های مشخص کردن قصد و نیت، تا زمانی که مفهوم قصد و نیت را درک نکنید، اصلا کاربرد ندارند.

قصد و نیت، به زبان ساده، “نقطه تلاقی” بین قلب و ذهن شماست. وقتی قصد و نیت خود را کشف می‌کنید، در واقع یک ارتعاش انرژی بالاتری از خودتان ساتع می‌کنید تا چیزهای خیلی سریع‌تر و آسان‌تر به سمت شما جذب شوند.

  1. تجسم کردن چند حسی

درست مثل تغییر دادن دیدگاه در زمانی که دارید تجسم می‌کنید، خیلی مهم است که یاد بگیرید چطور تجسم کردن چند حسی را نیز انجام دهید. منظورم این است که، شما باید چیزی بیش از صرفا حس دیدن را در هنگام تصور رویای زندگی‌تان دخیل کنید.

از تمام حس‌های خود برای ایجاد یک تصور تا حد امکان واضح استفاده کنید. چه صداهایی می‌شنوید؟ محیط اطرافتان چه بویی می‌دهد؟ اگر اشیاء یا شخصی را لمس می‌کنید، در پوست دستتان چه حسی دارید؟

هر چه تجارب حسی بیشتری را درگیر کنید، تلاش تجلی شما قدرتمندتر می‌شود. اگر یک تجسم مختصر، اما غنی داشته باشید که سرشار از داده‌های حسی باشد، خیلی بهتر از این است که یک تجسم طولانی داشته باشید که در آن کل سرگذشت یک روز را تصور کرده‌ باشید، اما یک لحظه شگفت‌انگیز را نه.

  1. باورهای خود را زیر سوال ببرید

هر موقع دیدید که دارید با خودتان صحبت‌های منفی می‌کنید یا باور منفی به شما می‌گوید که هیچ کاری نمی‌توانید انجام دهید، از خودتان بپرسید این پیغام از کجا آمده است؟ بالاخره می‌توانید رد آن را در یک اتفاق در گذشته خود پیدا کنید. معمولا، تجربه‌ای است که در کودکی داشته‌اید. مشخص کردن محل پیدایش آن، به شما کمک می‌کند تا باور خود را از یک نقطه نظر هدفمندتر قضاوت کنید.

برای مثال، پیغامی که می‌گوید:

شما در هیچ چیز خلاقانه‌ای خوب نیستید

، وقتی بفهمید صدای یک معلم نادان و حسود بوده است که در گذشته با او سر و کار داشته‌اید، به مقدار زیادی قدرتش را از دست می‌دهد.

در عین حال، پیغامی مثل

تو دوست داشتنی نیستی

ممکن است از طرف عزیزترین فرد زندگی شما به شما القاء شود که مسلما باید صدای خشن او را نادیده بگیرید. حالا که این را می‌دانید، می‌توانید روش‌هایی برای رهایی کامل از آن نیز بیابید.

  1. با یک شیء ارتباط برقرار کنید

اگر شیئی را پیدا کردید که نشان دهنده واقعیتی است که می‌خواهید ظهور کند، می‌توانید از آن به روش‌های زیادی استفاده کنید. برای مثال، اگر قصد دارید شغل خود را ارتقاء دهید،

می‌توانید آن شیء را در یک مصاحبه کاری در جیبتان قرار دهید و قبل از اینکه وارد اتاق شوید، آن را لمس کنید تا دوباره اعتماد به نفس و قطعیت خود را بازیابید.

همچنین می‌توانید شیء مورد نظر را در طول تجسم کردن‌هایتان نیز در دستتان نگه دارید. برخی افراد دوست دارند کریستال‌هایی که مرتبط با تجلی مورد نظرشان هست را پیدا کنند (مثل بلور رز یا قرمز برای عشق)، در حالی که خیلی‌ها سنگ‌ها، صدف‌ها، سکه‌ها یا قطعات جواهر را ترجیح می‌دهند.

به هر حال، قلبتان، شما را به سمت شیء مناسب هدایت خواهد کرد – وقتی نیرویش را حس کردید، به آن اعتماد کنید.

  1. برد رویاها

این یک تکنیک تجلی است که شاید قبلا هم امتحانش کرده باشید، اما اگر نکرده‌اید، پس الان وقت شروع کردن است! در کتابم توصیه‌های بیشتری ارائه دادم، اما درکل این تکنیک ساده شامل فراهم کردن یک برد (یا یک دیوار سفید و خالی) و استفاده از آن برای نمایش دادن تصاویر و کلماتی است که بیان کننده چیزی که شما می‌خواهید متجلی شود باشند.

پس، مثلا، اگر می‌خواهید یک عشق جدید را به سمت زندگی خود جذب کنید، می‌توانید چند تصویر از زوج‌های خوشبخت که در مجلات موجود است، مکان‌هایی که دوست دارید به آنجا بروید، غذایی که دوست دارید با هم بخورید و کلماتی که دوست دارید در آن لحاظت بگویید را روی برد یا دیوار خود ثبت کنید.

خلاق باشید – همچنین می‌توانید از نقاشی‌ها، نوشته‌ها، عبارات یا حتی چیزهایی که خودتان در طبیعت یافته‌اید نیز استفاده کنید. حتما برد رویای خود را در یک موقعیت دائمی قرار دهید که در طول روز چندین بار بتوانید آن را ببینید.

تبدیل افکار منفی، به نکات مثبت

  1. تبدیل افکار منفی، به نکات مثبت

همانطور که به خوبی آگاهید، اینکه بتوانید مثبت‌نگر باشید (از درون و اعماق وجودتان) یکی از پله‌های موفقیت در استفاده کامل از پتانسیل قانون جذب است. کارهای خیلی زیادی هستند که می‌توانید برای تسهیل این روند، آن‌ها را انجام دهید.

ساده‌ترین کار، شاید این باشد که یک دفترچه قدردانی داشته باشید. در این دفترچه، باید سه چیز را که هر روز احساس قدردانی در شما ایجاد می‌کنند و دو چیز خوب که می‌توانید تجربه‌های سخت یا چالش‌هایی که داشتید بیرون بکشید را بنویسید.

این فرآیند، هم شما را به خوشحالی متصل می‌کند و هم باعث می‌شود بفهمید که هر اتفاقی می‌تواند درسی به شما بیاموزد، حتی وقتی تجربه اولیه آن اتفاق، دردآور باشد.

همچنین روش‌های موثرتر و مبتنی بر مدیتیشن هم برای تبدیل افکار منفی به مثبت نیز وجود دارند، مثل تمرین “چرخش احساسات” من (که در ضمیمه تجلی “اصول” توضیح دادم).

  1. استفاده از چرخ تمرکز

چرخ تمرکز، یک روش ساده، اما به شدت توصیه شده برای تغییر دادن تمرکز شما به سمت افکار و رفتارهای مثبت، در زمانی است که قصد دارید چیزهایی که می‌خواهید را به سمت خود جذب کنید.

یک قطعه کاغذ بردارید، یک دایره کوچک در مرکز آن رسم کنید و چیزی که می‌خواهید را بنویسید. مثلا، استقلال مالی، یک همسر دوست داشتنی، پیشرفت در کسب و کار یا سلامتی کامل.

سپس، یک باور مثبت که راجع به موضوع دارید را بنویسید، این باور را در درون دایره در نزدیکی مرز آن بنویسید. پس مثلا، با هدف آغاز کردن یک کسب و کار جدید، ممکن است این باور مثبت را بنویسید: “من تحصیلات و تجربه خوبی در زمینه چگونگی برنامه‌ریزی یک کسب و کار دارم.”

ادامه دهید، هر تعداد باور مثبتی که به ذهنتان می‌رسد را بنویسید، همیشه در داخل و نزدیک مرز دایره. در نهایت، صفحه شما پر از عباراتی می‌شود که از باور شما در مورد واقعیتی که می‌خواهید ظهور کند، حمایت می‌کنند.

اگر دوست دارید، این چرخ تمرکز را به برد رویاهای خود اضافه کنید. یا، فقط آن را روی درب یخچال یا درب خروجی خانه نصب کنید تا همیشه با حقیقتش ارتباط مسقیم داشته باشید.

  1. زندگی کردن “چیزی که می‌خواهید”

در آخر، به جای اینکه در زندگی کنونی خود که منتظرید تا زندگی ایده‌آلتان سر برسد، سیر کنید، همین الان بلافاصله شروع به زندگی کنید، به طوری که گویا به خواسته خود رسیده‌اید‌!

با حالتی راه بروید که اگر به هدف شغلی خود می‌رسیدید، آنگونه راه می‌رفتید. وسایلی را بخرید که اگر همسر رویایی خود را می‌یافتید، می‌خریدید. یا، کمد لباس خود را پر از لباس‌هایی کنید که اگر به تناسب اندام مناسب و سالم‌تر می‌رسیدید، آن‌ها را می‌پوشیدید.

این نوع اعمال، سیگنال‌های قدرتمندی به سمت کائنات ارسال می‌کنند، و (به عنوان جایزه) شما را در حال و هوای خوبی نگه می‌دارند!

https://www.thelawofattraction.com/9-law-attraction-techniques-using/

 

۳/۵ - (۲ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

7 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
7
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx