5 راز ساده در مورد قانون فراوانی که می تواند شما را ثروتمند کند

نظرات 7
8 دقیقه مطالعه

قانون فراوانی

اصول مهمی که برای کسب ثروت باید در مورد قانون فراوانی جذب بدانید (قانون جذب)

همان طور که مطمئنا بارها شنیده اید، همه چیز از انرژی نشات می گیرد، حتی خود ما! ما انسان ها به گونه ای هستیم که دائما چیزی را به ارتعاش در می آوریم. به هر چیزی که فکر می کنیم و روی هر چیزی که تمرکز می کنیم، مشخص می کند که ارتعاشات ما چگونه است. همچنین با تمرکز کردن روی حقیقت آن چیزی که هستیم، کل وجود ما ارتعاش گسترده تری پیدا می کند.

به همین منظور از آن جهت که بر اساس قانون جذب، هر چیزی در جهان هستی مشابه خود را جذب می کند، پس ما هم هر چیزی که در تناسب با این انرژی درونی گسترده باشد را جذب خواهیم کرد.

قانون فراوانی می گوید در جهان هستی پول و ثروت فراوانی برای هرکسی که می داند آن را چگونه به دست آورد و چگونه آن را حفظ کند، وجود دارد. همه ی ما انسان ها در دنیای فراوانی و ثروت زندگی می کنیم که در آن پول کافی برای همه آن هایی که واقعا ثروت را می خواهند و اشتیاق کسب روزی فراوان را دارند وجود دارد.

زمانی که خودمان را با قانون فراوانی، سازگار و هماهنگ می کنیم، در آن صورت با آن یکی خواهیم شد. در این شرایط نیز، تنها عامل محدود کننده ما که همان باورهای مربوط به محدودیت و کمبود می باشد به طور کلی محو می شوند و از بین می روند. در نهایت چیزی که از ما بر جای می ماند، انسانی شاد، عاشق، آزاد و خلاق می باشد.

۱ قانون فراوانی در همه جا وجود دارد

ممکن است برای همه ی ما پیش آمده باشد که قانون فراوانی را در درون خود و تمام اطرافمان احساس کرده باشیم. برای استفاده از قانون فراوانی باید بخواهیم تا از باورهای خود و هر چیزی که روی آن تمرکز می کنیم، اطلاع پیدا کنیم.

اما این گونه به نظر می رسد که ما خودمان را از جذب فراوانی و ثروت منع کرده ایم. به این خاطر که بیشتر روی نداشته های خود تمرکز می کنیم نه برآورده شدن چیزهایی که می خواهیم آن ها را داشته باشیم. گفتیم که طبق قانون جذب، هر چیزی در این دنیا مشابه خودش را جذب می کند، پس با این تفاسیر ما هم دوباره فقدان خواسته های خود جذب می کنیم.

شما می توانید هر چیزی را که می خواهید داشته باشید

۲ شما می توانید هر چیزی را که می خواهید داشته باشید

در جهان هستی پول و ثروت فراوانی برای شما وجود دارد و هیچ کمبود واقعی وجود ندارد. شما بر اساس قانون جذب می توانید همه چیزی را که می خواهید و آن را نیاز دارید، به راحتی به دست آورید. یادتان باشد که ما در جهانی سخاوتمند زندگی می کنیم و تمام نعمت ها و مقعیت ها ما را در محاصره خود گرفته اند، تا هر چه را که واقعا آرزو می کنیم به دست آوریم. طبق قانون جذب تمایل و احساس شما نسب به پول، فراوانی یا کمبود تاثیر زیاد و مستقیمی روی پولدار شدن یا نشدن شما خواهد داشت.

۳ تصمیم بگیرید پولدار شوید

نخستین استنباط از قانون فراوانی می گوید: «مردم پولدار می شوند به خاطر این که با تمام وجود تصمیم می گیرند که پولدار شوند». آن ها ثروتمند می شوند، چون باور دارند که توانایی ثروتمند شدن دارند. و چون آن را کاملا باور دارند، در همین راستا نیز حرکت می کنند. به همین جهت قانون جذب آن ها را به سمت کاری هدایت می کند تا بتوانند باورهای خود را محقق کنند.

به همین منظور شما همیشه می توانید با نگاه به کارهای خود بگویید که باورهایتان چیست. راه دیگری وجود ندارد. دومین استنباط از این قانون می گوید: «مردم فقیر هستند، چون هیچ وقت تصمیم نگرفته اند که پولدار باشند»!

طرز فکر خود را در مورد پولدار بودن

۴ طرز فکر خود را در مورد پولدار بودن امتحان کنید

مارک فیشر در کتابی به نام «میلیونر سریع» نوشته است، میلیونر پیر به جوانی که از او می خواست پندی در مورد میلیونر شدن بدهد، گفت «چرا تاکنون پولدار نشدی؟». این سوال بسیار مهمی است که باید از خودتان بپرسید. طرز جواب دادن شما به این سوال، نکات زیادی را در موردتان آشکار می کند. این جواب ها باورهای محدود کننده شما، شک ها، ترس ها، بهانه ها و منطق و توجیه تان را نشان می دهند، و برای رسیدن به فراوانی و ثروت بسیار موثر هستند.

۵ دلایل خود را مرور کنید

چرا تا الان پولدار نشده ای؟ همه ی دلایلی که می توانید به آن ها فکر کنید را بنویسید. به کمک کسی که شما را به خوبی می شناسد، تک تک جواب ها را بررسی نمایید و نظر او را جویا شوید. مطمئن باشید از این کار به شدت شگفت زده خواهید شد، چون دلایلی که داشتید تنها بهانه هایی بوده اند که به آن ها دل بسته بودید.

دلایل و بهانه های شما هر چیزی که باشند، همین الان می توانید خودتان را از شر آن ها خلاص کنید و رهایی پیدا کنید. دنیا از صدها و هزاران آدمی که مشکلات زیادی داشتند که حتی تصورش را هم نمی توانید بکنید، پر است. آن ها آن قدر به خواسته های خود ادامه دادند تا هر جوری که بود توانستند به موفقیت برسند. پس شما هم می توانید این کار را انجام دهید.  

برای به کارگیری قانون فراوانی می توانید از این دو نکته استفاده کنید:

* ابتدا تصور کنید هر تجربه ای که تاکنون در مورد پول و ثروت داشته اید، درس خاصی در خودش داشته که فقط و فقط برای شخص شما طراحی شده بود تا به شما کمک کند در زندگی به استقلال مالی و ثروت زیادی دست پیدا کنید. بنابراین بررسی کنید مهم ترین درس هایی که تاکنون از زندگی گرفته اید، شامل چه چیزهایی می شود.

** در مرحله ی دوم سعی کنید خودتان را در کمال صداقت و روراستی مورد تحلیل قرار دهید. ببینید بزرگترین مانع و باور محدود کننده، که شما را از رسیدن به موفقیت مالی و کسب ثروت فراوان دور کرده چیست، آن ها را شناسایی کنید. سپس تصمیم جدی بگیرید از همین لحظه به بعد، به گونه ای رفتار کنید که انگار این مانع دیگر در ذهن و روح شما وجود ندارد.

۴.۳/۵ - (۱۵ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

7 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
7
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx