جذاب ترین پاسخ های امیر شریفی به سوالات مربوط به قانون جذب

نظرات 12
11 دقیقه مطالعه

قانون جذب

پادکست جذاب ترین پاسخ های امیر شریفی به سوالات مربوط به قانون جذب

کائنات از کجا می فهمد که ما چه می خواهیم (قانون جذب)

دوستان عزیز سایت پرورش افکار با سری نهم پرسش و پاسخ های امیر شریفی در مورد سوالات قانون جذب در خدمت شما هستیم. لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

سوال: دکتر فرهنگ در یک سخنرانی گفته اند که درصد تاثیر قانون جذب 40 درصد هست. لطفا در این مورد به من جواب بدهید.

دوست عزیز به نظر من بهتر است که شما از خود ایشان بخواهید جواب شما را بدهند. چون من می گویم درصد تاثیر قانون جذب در زندگی 9/99 درصد هست و آن مقدار باقی مانده را می توانیم روی حساب آزمایش الهی یا مرگ بگذاریم که دست ما نیستند.

به نظر من منطقی نیست هر کتابی را بخوانید یا به حرف های کسی گوش دهید و از من بخواهید که جواب شما را بدهم. چون من این حرف را نزده ام که بتوانم به شما جواب بدهم. به نظر من بهتر است این قبیل سوالات را از خود همان گوینده بپرسید. و این که خود من هم اعتقاد دارم که فیلم راز همه آن چیزی که باید را نمی گفت، ولی به نظر من خیلی کم در مورد قانون جذب گفت و اصلا زیاده گویی و اغراق نکرد.

در کل دیدگاه به قانون جذب خیلی مهم است. دیدگاه من این است که کاملا جواب می دهد. هر چند من ایشان را نمی شناسم ولی احترام زیادی برایشان قائل هستم. قطعا ایشان هم یک دیدگاه و علمی داشته اند که این حرف را زده اند، به همین خاطر است که می گویم بهتر است از خودشان بپرسید.

آدم های منفی

سوال: من به قانون جذب ایمان دارم فقط در مورد آدم های منفی باید چه راهکاری را در پیش گرفت؟

با آن ها زیاد حرف نزنید. شما وقتی با یک نفر تعامل نداشته باشید، آن شخص به شما کاری ندارد. شما خودتان وارد صحبت با آدم های منفی می شوید و بعد دنبال راهکار می گردین. توصیه من این است که شما کاری با آن ها نداشته باشید، مطمئن باشید که آن ها هم هیچ کاری با شما نخواهند داشت. و این که اگر مدتی ارتعاش خوب بدهید، آن ها هم از زندگی شما بیرون می روند.

سوال: مادرم به شدت آدم منفی و عجولی هست و دائم به من می گوید که ازدواج کنم. باید چه کار کنم؟

نمی شود که از همه آدم های اطراف بخواهید کاری کنند که احساس شما بد نشود. نه این منطقی نیست. چون آن ها هم زندگی خودشان را دارند. همان طور که اگر کسی به شما بگوید من از این به بعد می خواهم یک انسان منفی باف باشم، شما به حرف او گوش نمی دهید، چون به نظرتان حرف او درست نیست. پس به نظر دیگران هم حرف شما درست نیست.

هرکسی زندگی خودش را دارد. اصل قانون جذب این است که ما بفهمیم هیچ کس، هیچ تاثیری در زندگی ما ندارد و ما می توانیم زندگی مان را به زیبایی بسازیم.

سوال: چگونه با قانون جذب می توانیم برنده بلیط بخت آزمایی شویم

من آدمی هستم که تا حالا خیلی زیاد برنده قرعه کشی شده ام. ولی یک نکته ای را بگذارید به شما بگویم که من همیشه ارتعاش ثروت می فرستم. ارتعاش قرعه کشی را کسی می فرستد که پیش خودش می گوید من ارزش این را ندارم که خودم پول در بیاورم، پس باید از این راه پول در بیاورم.

کسی که به خودش ایمان دارد می گوید من ثروت می سازم، ارتعاش می دهم و حتی ماهی یک میلیارد تومان به دست می آورم. و مهم ترین موردی که وجود دارد این است که شما برای به دست آوردن ثروت، دارید به چگونگی به دست آوردن آن فکر می کنید. در صورتی که بارها به شما تاکید کرده ام که به چگونگی رسیدن به اهدافتان فکر نکنید. در صورتی که نباید برای کائنات راه تعیین کنید.

از طرف دیگر به شما گفته ام که با قانون جذب نمی توانید چیزی را برای کس دیگری جذب کنید. پس تصور کنید که این قرعه کشی قرار است یک برنده داشته باشد، شما وقتی می خواهید جایزه را ببرید یعنی حق طبیعی آن کسی که واقعا برنده است را می خواهید از او بگیرید. همان طور که می گویم در ازدواج نمی توانید یک نفر خاص را جذب کنید. دقیقا به همین خاطر که او می خواهد با یک شخص خاص ازدواج کند و شما می خواهید حق طبیعی او را بگیرید.

در صورتی که قانون جذب می گوید دنیا پر از فراوانی است تو بگو چه می خواهی تا من به تو بدهم. پس این ذهنیت کوچک ما است که می خواهیم از طریق قرعه کشی پولدار شویم. اصلا چرا باید راه تعیین کنیم. من به شما اطمینان می دهم که این افرادی که الان ثروتمند شده اند، هیچ کدام نمی دانستند از چه راهی قرار است این همه ثروت به دست آورند. پس هیچ وقت راه تعیین نکنید.

سوال: من خواب های پریشان زیاد می بینم، دلیلش چه چیزی است؟

من تعبیر خواب بلد نیستم ولی به شما می گویم اگر خوابی می بینید که احساستان بد است، این یعنی ارتعاش روز شما منفی است. یکی از نشانه هایی که می توانید ببینید که در مسیر جذب چیزهای خوب یا بد هستید، این است که وقتی از خواب بیدار می شوید ببینید چه احساسی دارید.

وقتی که شما می خوابید چه چیزهایی به ذهنتان می آید؟ این ها همان افکاری هستند که در ناخودآگاه شما می چرخد. بنابراین زمانی که با احساس بد از خواب بیدار می شوید، یعنی ارتعاش شما منفی است. شما اگر فکرهای روز خود را درست کنید، مطمئن باشید که خواب شبانه شما هم درست می شود. به همین راحتی

سوال: من به خرافات طالع ماه و … اعتقاد ندارم. نظر شما چطور است؟

من هم اصلا به این موارد اعتقاد ندارم.

خوانندگی

سوال: من از بچگی عاشق خوانندگی بودم ولی الان که متوجه شدم آهنگ های منفی چقدر تاثیر بد دارد، کمی ناامید شدم. چون برای خوانندگی باید آهنگ هایی را اجرا کنم که بار خیلی منفی دارد. باید چه کار کنم؟

اگر کمتر به آن توجه کنید، کمتر روی شما تاثیر می گذارد. خیلی فرق می کند بین آدمی که همین طور یک آهنگ را پخش می کند، با آدمی که آهنگ را با جان و دل می شنود و خودش را جای آن شخصیت ترانه می گذارد.

از طرف دیگر اصلا تصور نکنید که شما تنها آهنگ های منفی را می توانید آموزش ببینید، چون قطعا می توانید آهنگ های مثبت و شاد را هم کار کنید. چون بعضی آهنگ ها هم هستند که ریتم آرامی دارند ولی غمگین و منفی نیستند. و وقتی به مفهوم شعر توجه می کنید واقعا از آن لذت می برید.

سوال: من یک خانم خانه دار هستم، گفتید برای درآمد همسرم نمی توانم ارتعاش بدهم؟ پس من باید چه کار کنم؟

من بارها در فایل های صوتی آموزش قانون جذب این مطلب را توضیح داده ام. هیچ فرقی نمی کند، چون هیچ فرمول خاصی برای افراد خانه دار وجود ندارد که چگونه ثروت جذب کنند. شما الان می گویید که خانه دار هستید، پس نمی توانید پول در بیاورید. ولی اگر وارد مدار ثروت شوید، ممکن است از همین خانه دار بودنتان هم بتوانید پول در بیاورید. چون هنوز وارد مدار نشده اید، نمی دانید ممکن است از چه راهی به پول برسید.

کل حرف ما این است که وقتی شما ذهنیت خود را تغییر دهید، شرایطتان هم عوض می شود. پس شما با وضعیت الانتان که ذهنتان هم ثروتمند نیست، دارید سعی می کنید خودتان را توجیه کنید. شما ارتعاش ثروت بدهید، مطمئن باشید یک سری از ذهنیت هایتان فرق می کند، در ادامه آن ذهنیت ها یک سری کارها هم برایتان فرق می کند.

سوال: کائنات با احساس خوب داشتن که نمی فهمد ما چه چیزی می خواهیم!

واقعا فکر می کنید که کائنات نمی فهمد که شما چه می خواهید؟! این بزرگ ترین کلاهی است که می توانید سر خودتان بگذارید که باید حتما همه چیز را به زبان بیاورید تا کائنات بفهمد که شما چه می خواهید. مگر کائنات گوش دارد؟ یا مثلا فکر می کنید که چشم دارد که شما با کشیدن تابلوی آرزوها به هدفتان می رسید؟ آن تابلوی آرزوها باعث می شود که شما بیشتر به خواسته هایی که دارید توجه کنید. من در یکی از فایل های آموزش قانون جذب به طور کامل توضیح داده ام که ما در یک مرحله درخواست می دهیم، در یک مرحله اجابت می شویم و در یک مرحله به آن می رسیم.

ما اگر عبارات تاکیدی را می گوییم به خاطر این نیست که تند تند بگوییم خواسته مان چیست. بلکه خواسته ما را کائنات فهمیده آن را اجابت هم کرده و برای مرحله سوم است که از عبارات تاکیدی استفاده می کنیم. برای این که در مرحله دریافت با چیزی که می خواهیم هم ارتعاش شویم.

4.8/5 - (42 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

12 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
12
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx