سری هجدهم پاسخ به سوالات شما در مورد قانون جذب

نظرات 55
8 دقیقه مطالعه

قانون جذب

پادکست سری هجدهم پاسخ به سوالات شما در مورد قانون جذب

پرسش و پاسخ های قانون جذب با امیر شریفی

دوستان عزیز سایت پرورش افکار با سری هجدهم پرسش و پاسخ های قانون جذب و فراوانی در خدمت شما هستیم. در ادامه می توانید سوالات مربوطه و پاسخ های استاد امیر شریفی را مطالعه کنید. لازم به ذکر است که فایل کامل صوتی این پرسش و پاسخ هم در این صفحه قرار داده شد. با ما در ادامه همراه باشید.

سوال: من دوره های زیادی در مورد موفقیت و ان ال پی گذرانده ام، اما تا حالا به موفقیتی نرسیده ام. باید چه کنم؟

دوستان عزیز من نمی گویم که گذراندن دوره های موفقیت و ان ال پی و مدیریت زمان بد هستند. اما پایه چیز دیگری است. من هم این دوره ها را رفته ام و از کانون ان ال پی ایران هم مدرک دارم. ولی حقیقت این است که خیلی به کارم نیامدند. روش های سخت و پیچیده واقعا جواب نمی دهد. شما باید قانون جذب را خوب یاد بگیرید. من خودم زمانی که قانون جذب را واقعا فهمیدم، تغییرات مثبت زیادی در زندگی ام اتفاق افتاد.

سوال: من یک بار اعتیادم را ترک کردم اما بعد از مدتی دوباره به سمت مواد مخدر برگشتم. همه چیز برایم عادی شده و بی احساس و بی خیال شده ام. لطفا مرا راهنمایی کنید.

مواد مخدر یک تغییر دهنده در حس و ادراک است. پس شما حستان خیلی برایتان مهم است که مواد مخدر استفاده می کنید. نیاز به حس خوب و آرامش است که باعث می شود شما به سمت مصرف مواد مخدر بروید. ماده مخدر در مغز یک شاهراه لذت باز می کند، که دیگر شما نه تنها از این راه خیلی لذت می برید بلکه اگر استفاده نکنید دچار رنج فراوانی هم می شوید. ولی جای بد داستان این است که شما دیگر نمی توانید از هیچ چیز دیگری لذت ببرید، چون لذت بزرگ شما همان شاهراهی است که برایتان در مغز باز شده است.

پیشنهاد من این است که به کلاس های ان ال (NA) بروید. حتی زمانی هم که ترک کردید باز هم به این کلاس ها بروید. تا ببینید و لمس کنید که می شود از راه های دیگری هم لذت برد.

سوال: شما در جواب سوالی مربوط به ای اف تی گفته بودید که ما نمی توانیم اتفاقات را با قانون جذب تغییر دهیم، برای من ابهام به وجود آمده است. لطفا در این رابطه توضیح دهید.

با قانون جذب شما نمی توانید اتفاقی که قبلا رخ داده را تغییر دهید. اما ای اف تی می آید و اثر حسی شما را روی اتفاقاتی که قبلا افتاده است خنثی می کند. قانون جذب می گوید اتفاقی که در گذشته افتاده را باید رها کنید و از این به بعد باید روی چیزهای مثبت تمرکز کنید تا اتفاقات مثبت برایتان بیفتد.

باور

سوال: زمانی که با دیگران در مورد باورهایم حرف می زنم، با واکنش های منفی مواجه می شوم و کلا حسم عوض می شود.

من به شما گفته بودم که در مورد باورهای تان تا جایی که می توانید با کسی صحبت نکنید. اصلا دلیلی ندارد که بخواهید آن ها را بیان کنید. در موارد خیلی خاص مثلا زمانی که به درجه بالایی رسیدید و به یک کارشناس قدرتمند در زمینه قانون جذب تبدیل شدید، در آن صورت می توانید فکر کنید که مثلا در مورد باورهایتان با همسرتان صحبت کنید یا خیر!

یادتان باشد که مجموعه باورهای هر انسانی با انسان دیگر فرق می کند و این کاملا طبیعی است. من یک سری چیزها از جهان ورودی می گیرم و شما یک سری چیزهای دیگر! من یک سری اهداف دارم و ارتعاش آن را می فرستم و شما یک سری اهداف و ارتعاشات دیگر دارید. بنابراین هیچ وقت هدف و زندگی تان را به فرد خاصی وابسته نکنید.

سوال: من قانون جذب را باور دارم اما نمی دانم چرا نمی توانم حسم را خوب نگه دارم.

این که می گویید حستان بر می گردد، خیلی طبیعی است. ما یک عمر جور دیگری بزرگ شده ایم و حالا داریم آن ها را تغییر می دهیم. قانون جذب فهمش ساده است، ولی عمل کردن به آن واقعا طول می کشد. اگر قرار بود شما بتوانید در عرض چند روز بتوانید حستان را خوب کنید و همان جور بمانید، مطمئنا الان همه مردم دنیا داشتند قانون جذب را اجرا می کردند.

این فاصله انجام دادن تا جواب گرفتن و این تلاشی که باید در این میان انجام شود، باعث می شود که خیلی ها از ادامه دادن راه قانون جذب منصرف شوند. دوستان عزیزی که می خواهید در دوره آموزش قانون جذب شرکت کنید، من به شما می گویم که از اول دوره عمر روند جذب شما شروع می شود و تا آخر عمر ادامه خواهد داشت. چون با یک بار ارتعاش مثبت فرستادن تا آخر نمی توانید ثروتمند و خوشبخت باشید. همان طور که با یک بار ارتعاش منفی فرستادن تا ابد مشکلات مالی و بدبختی نمی آید. دقیقا مثل غذا خوردن که ما غذا می خوریم و سیر می شویم؛ اما باز هم سر وعده بعدی باید غذا بخوریم. توصیه من به شما این است که تلاشتان را بیشتر کنید و صبور باشید؛ مطمئن باشید که با قانون جذب به نتیجه می رسید.

تجسم

سوال: من زمانی که تجسم خواسته هایم را انجام می دهم انرژی لازم را ندارم، جوری که خیلی زود انرژی ام را از دست می دهم و دیگر قادر به ادامه دادن نیستم. لطفا مرا راهنمایی کنید.

اگر تصویرسازی برایتان سخت است، بهتر است که آن را انجام ندهید. شما اگر یک دقیقه در مورد اهداف خود صحبت کنید برایتان راحت تر است. فرض کنید کسی در کنار شما قرار دارد و شما دارید در مورد اهدافی که به دست آورده اید با او صحبت می کنید. سعی کنید چیزهایی که می خواهید را در ذهن آن شخص خیالی بسازید. این کار خیلی برای شما راحت تر خواهد بود.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید بر خلاف این که تجسم را خیلی بزرگ جلوه می دهند، حرف زدن در قانون جذب خیلی خیلی قوی تر از تجسم کردن است. چون زمانی که تجسم می کنید وسط راه قطع می شود، اما حرف زدن قطع نمی شود. من می توانم بی وقفه 40 دقیقه در مورد خواسته ها و اهدافم حرف بزنم ولی واقعا نمی توانم 40 دقیقه بدون وقفه تجسم کنم. من به شما اطمینان می دهم که صحبت کردن در مورد اهداف کولاک می کند، ولی باید یا آدمی که هم ارتعاش شما است را پیدا کنید یا این که برای خودتان صحبت کنید.

3/5 - (2 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

55 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
55
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx