چگونه با قانون‌ جذب شغل رویایی خود را جذب کنیم ؟

نظرات 7
12 دقیقه مطالعه

 

آیا شغل مناسب و ایده آل برای استعدادها و توانایی های ما وجود دارد؟ اگر چنین شغلی برای ما وجود دارد، چگونه می توانیم آن را به سمت خود جذب کنیم؟ از چه نقطه ای باید شروع کنیم تا با استفاده از قدرت قانون جذب به شغل مناسبی دست پیدا کنیم؟

زمانی شما برای جستجوی شغل رویایی تان آماده هستید که خواست قلبی پیدا کردن چنین شغلی را داشته باشید، به دنبال یافتن آن حرکت کنید و از جهان پیرامون تان سپاسگزار باشید. شاید بپرسید دلیل این سپاسگزاری چیست. شما به این دلیل باید سپاسگزار باشید چون در اولین گام رسیدن به هدف تان قرار گرفته اید و یک مرحله از افرادی که هنوز کاری برای رسیدن به شغل دلخواه شان انجام نداده اند، جلوتر هستید. به عبارتی شما در این گام، موفق به خلق رویای تان شده اید و این همان نقطه آغاز راه شما به سوی موفقیت است. تصور کنید اگر هیچ گاه به عمرتان به چنین چیزی فکر نکرده باشید و چنین رویایی در سر نداشته باشید، چگونه به این هدف می توانید برسید؟

پس به شما تبریک می گویم که موفق به برداشتن اولین گام به سمت رویای تان شده اید و اکنون جهان آماده پذیرایی از رویای شما است. از اینجا به بعد، مدام به خود انرژی مثبت بفرستید و با خود تکرار کنید: بله، هر چیزی امکان پذیر است. بله! بله! بله! من در مسیر رسیدن به هدف خود یعنی شغل رویایی و مناسب خود قرار گرفته ام.

شروع برای استفاده از قدرت قانون جذب

شما باید روی افکار مثبت تان متمرکز باشید و سعی کنید همیشه با حفظ شادی و رضایت، استرس و اضطراب را از خود دور کنید و از یاس و ناامیدی بپرهیزید تا به شغل مناسب و دلخواه تان برسید. سعی کنید در این مسیر آرامش داشته باشید و آنگونه آرام و مطمئن باشید که انگار این شغل از قبل از آن شما بوده است.

تصور کنید شما یک خانه بزرگ و زیبا دارید. با وجود خانه آیا باز هم نگران این هستید که شب را کجا بگذرانید و کجا بخوابید؟ قطعا نه! چون شما می دانید که یک خانه بزرگ دارید که اتاق خواب و تخت راحتی را برای خوابیدن در اختیار شما قرار می دهد. پس اگر تصور کنید که شغل ایده آل تان را اکنون در اختیار دارید، دیگر جای نگرانی نیست.

بنابراین اگر شما رویای داشتن شغلی مناسب و ایده آل را در سر می پرورانید، دلیلی بر اضطراب و نگرانی وجود ندارد. پس سعی کنید راضی و خوشنود به سمت رسیدن به شغل تان گام بردارید، زیرا زمانی باور می کنید که به شغل دلخواه تان خواهید رسید که با مثبت اندیشی و ذهنی آرام و هدفمند به سمت آن حرکت کنید. زیرا وقتی شما برای داشتن چیزی، حتی قبل از رسیدن به آن، خوشحال و راضی باشید، به معنی این است که به جهان پیرامون تان این پیام را می دهید که لایق و شایسته داشتن آن چیز هستید.

به عبارت دیگر، اگر شما در مسیر رسیدن به شغل ایده آل تان، نگرانی و اضطراب داشته باشید، به خودتان این باور را القا می کنید که در شایستگی خود برای داشتن چنین موقعیتی تردید دارید. پس شک نکنید و به خودتان ایمان داشته باشید.

خلق ذهنیت شغل مناسب و ایده آل

برای رسیدن به شغل ایده آل تان هرگز از رقابت با دیگران یا عقب نشینی یا هر چیز دیگری هراس نداشته باشید. بلکه سعی کنید شاد و مثبت اندیش باشید. هر روز به خودتان یادآور شوید که این روز، روز بزرگی است، فارغ از مکان جغرافیایی، شرایط و یا کشوری که در آن زندگی می کنید، هر روز به خودتان بگویید: اینجا سرزمین فرصت ها است، من عاشق این سرزمین ام، شغل ایده آل من در همین سرزمین است و هم اکنون در حال نگاه کردن به من و در انتظار من است. هر زمانی که فکر و ایده شغل رویایی تان به ذهن تان می رسد، این جملات را به خودتان بگویید تا در روح و ذهن تان نفوذ کند و مغزتان پر از تفکرات مثبت و روشن شود. هر چقدر این افکار در ذهن تان بیشتر نفوذ کند، زودتر به هدف تان می رسید.

حرکت به سمت هدف اولین مرحله برای استفاده از قدرت قانون جذب

شروع به حرکت به سمت هدف تان کنید و با تصمیم گیری بر روی موارد زیر، تصویری از رویای تان در ذهن خود بسازید:

  • زمینه ای که می خواهید در آن کار کنید
  • موقعیت جغرافیایی شغل تان
  • میزان حقوقی که نیاز دارید
  • صنعتی که علاقه به فعالیت در آن دارید
  • شرکت یا کارخانه مدنظرتان
  • مقصد و مکان اصلی شغل تان با تمام جزییات محیط کاری

پس از مشخص کردن موارد بالا، آنها را در دفترچه تان یادداشت کنید و تصویری کامل از شغل ایده ال تان با تمام جزییات آن روی صفحه دسکتاپ لپ تاپ یا گوشی تان و یا دفترچه یادداشت تان ترسیم کنید.

هر روز به این تصویر نگاه کنید و به معجزه رسیدن به شغل آینده تان فکر کنید و از داشتن چنین شغلی خوشنود باشید.

گرفتن شغل مورد علاقه با قانون جذب

 

لیستی از خواسته‌هایتان برای شغل دلخواه تهیه کنید

لیستی از خواسته هایتان از شغل دلخواه تان تهیه کنید و آن را تبدیل به خواسته ها و نیازهای مثبت کنید. مثلا اگر نمی خواهید شغلی با تعداد ساعات کاری ۶۰ ساعت در هفته داشته باشید، افکار و ذهنیات خود را بر روی پیدا کردن شغلی متمرکز کنید که نهایتا ۴۰ ساعت در هفته ساعات کاری دارد. حتی سعی کنید مشخصات رییس، همکاران و شرایط کلی محیط کارتان را هم در این لیست بگنجانید.

به خودتان ایمان داشته باشید و به توانایی ها و استعداد های تان برای کسب این شغل اعتماد کنید. هرچقدر شما دریافتن فرصت ها و امکانات بیشتر برای داشتن احساس خوب و شادی و رضایت تلاش کنید، با استفاده از قدرت قانون جذب زودتر به خواسته تان می رسید.

به رویا و تفکرات تان در رسیدن به شغل ایده آل تان پایبند باشید و در راه رسیدن به هدف تان استقامت و پایداری داشته باشید. قطعا شما با تردید و دودلی و بدون پافشاری بر روی خواسته های تان نمی توانید شغل ایده ال تان را از آن خود کنید. شما باید قاطعانه تصمیم بگیرید و برای این تصمیم خود محکم و استوار بایستید.

شغل مناسب شما منتظر شماست

شغل های زیادی برای همه افراد بر روی کره زمین وجود دارد و شغل مناسب و دلخواه شما هم آماده و منتظر شما است. هزاران موقعیت شغلی مناسب و صندلی های خالی برای به دست آوردن وجود دارد و هر روزه، شغل های بیشتری هم به وجود می آید. وقتی شما شغلی به دست بیاورید، به معنی این نیست که موقعیت شغلی فرد دیگری را از چنگ او درآورده اید و یا فرصت کاری او را از آن خود کرده اید. همین طور هم اگر شخص دیگری شغلی را به دست می آورد، به معنی این نیست که فرصت این شغل را از شما ربوده است. مطمئن باشید که به اندازه کافی و یا حتی بیشتر از اندازه کافی برای همه شغل مناسب وجود دارد.

شما نمی توانید فقط در جای خود بنشینید و منتظر رسیدن شغل آینده تان بمانید تا از راه برسد و در دستان شما قرار گیرد. رسیدن به هر شغلی نیاز به تلاش و کوشش دارد. شما باید شغل مناسب تان را جستجو کنید، برای آن درخواست و تقاضا دهید، در امتحان کتبی و یا مصاحبه آن شرکت کنید و وقتی که به شما پیشنهاد شد، آنگاه آن را بپذیرید.

بهره‌گیری از قدرت قانون جذب ابتدا از شما شروع می شود. اگر شما اکنون برای کاری که دارید و یا موقعیتی که در آن هستید، شور و اشتیاق نداشته باشید، احتمالا در آینده هم به شغل مناسبی دست پیدا نخواهید کرد. شما باید روی چیزهایی که اهمیت دارند متمرکز شوید. وقتی شما این کار را انجام دهید، هر چیز دیگری در جای درست خود قرار خواهد گرفت.

تصور کنید شغل دلخواهتان را دارید

تصور کنید اکنون به شغل دلخواه تان رسیده اید و هم اکنون مشغول انجام آن هستید، در این صورت چه احساسی خواهید داشت و روحیه تان چطور خواهد بود؟ چشمان تان را ببندید و به احساسات خود فکر کنید. در صورت داشتن شغل دلخواه تان چگونه زندگی می کردید؟ آن احساسات را پیدا کنید و در آغوش بکشید. وقتی صبح ها از خانه خارج می شوید، تصور کنید که به محل کار جدید و دلخواه تان می روید و با همان حس و حال و رضایت و خوشنودی روزتان را به پایان برسانید.

به خودتان باور داشته باشید که لایق و شایسته تمام اتفاقات خوب ممکن هستید که احتمال رخ دادن در زندگی تان را دارند و شایسته کسب شغل دلخواه تان با تمام توانایی ها و استعدادهای تان هستید. شما برای بهره گیری از قدرت قانون جذب باید به خودتان ایمان داشته باشید و باور کنید که توانایی رسیدن و داشتن شغل رویایی تان را دارید.

شما با انجام این ترفندها و با متمرکز شدن بر روی جزییات آنها و با تمرین زیاد و مکرر و مثبت اندیشی می توانید از قدرت قانون جذب معجزه ای خلق کنید و آن چیزی را که تا دیروز برایتان غیرممکن بود، ممکن کنید و رویای تان را به واقعیت تبدیل کنید. افراد زیادی توانسته اند با قدرت قانون جذب و با تلاش و کوشش فراوان به موقعیت های شغلی، زندگی و رویاهای شان دست پیدا کنند پس شما هم قطعا می توانید.

https://www.linkedin.com/pulse/law-attraction-how-attract-dream-job-ajay

https://catherinepray.com/law-of-attraction-dream-job/

4.1/5 - (7 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

7 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
7
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx