نکاتی برای جذب افراد جدید به زندگی

نظرات 8
3 دقیقه زمان مطالعه

18cb7ijohlmctjpg

هیچ چیز بهتر از ارتباط با افراد جدید نیست که به ما انرژی می‌دهند و دیدگاه‌ های جدیدی به زندگی ما می‌ بخشند. امروز در این مطلب می‌ خواهیم ۱۰ نکته ساده را با شما در میان بگذاریم که به شما کمک می ‌کند تا افراد جدید را به زندگی خود جذب کنید.

۱- همه چیز در ذهن شماست

بله، اغلب ما تصور می‌ کنیم که نباید در برابر دیگران چندان مودب یا شوخ‌ طبع باشیم. خبر خوب اینکه، همه چیز از ذهن شما ناشی می‌ شود، مردم بیش از آنچه تصور می‌ کنید مودب هستند.

۲- قضیه کمدی است و نه یک فیلم ترسناک

ملاقات افراد جدید اغلب می‌ تواند تجربه‌ ایی وحشتناک باشد. هر چه شوخ‌ طبع‌ تر بوده و سخنور بهتری باشید، کم‌ تر وحشت خواهید کرد، پس همواره خودتان باشید.

۳- گامی کوچک بردارید

اگر برای ملاقات افراد جدید به اندازه کافی اعتماد به نفس ندارید، با گامی ساده آغاز کنید: با فرد جدیدی در محل کار گفتگو کنید تا مهارت‌ های اجتماعی خود را پرورش دهید.

۴- مجبورید راهی شوید!

بله. شما آماده اجتماعی شدن هستید. افراد جدید کجا هستند؟ قطعاً مجبورید از خانه خارج شوید و به افراد، کارگاه‌ های آموزشی، گروه‌ ها و فعالان در زمینه‌ های مختلف که بدان‌ ها علاقمندید بپیوندید و افراد جذابی را ملاقات کنید.

۵- نخستین حرکت را انجام دهید

هنگامی که آماده پذیرش دوستی‌ های جدید هستید، به طور ناگهانی بپرید داخل گود. از این حقه روانشناسی بهره ببرید که به برقراری ارتباط و شکل‌ گیری دوستی‌ های جدید کمک می‌ کند.

۶- قضاوت مساویست با باخت

گاهی مفاهیم از پیش تعیین شده‌ ایی از دوستان جدید در ذهن وجود دارد. با این وجود، افرادی که در ابتدا ظاهراً نقطه مشترکی با شما ندارند، می‌ توانند به جالب‌ ترین افرادی بدل شوند که تا به حال در عمر خود ملاقات کرده‌ اید. به آنها یک شانس بدهید.

۷- نشانه علاقمندی

فراموش نکنید که همه ما باید پیش از سخن گفتن، گوش کردن را بیاموزیم. دیگران نیز خواستار توجه و شنیده شدن هستند، همانطور که شما به توجه نیاز دارید. به دیگران نشان دهید که شما نیز به برقراری ارتباط با آنها علاقمندید.

۸- با یکدیگر وقت بگذرانید

یک دوستی تازه طی زمان ثبات پیدا می‌ کند. صرف شام با یکدیگر، مهمانی، سینما و مکان‌ هایی که می‌ توانید زمان‌ های خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنید، بهترین انتخاب‌ ها هستند.

۹- در تماس باشید

گاهی در تماس بودن با دوستان اندکی دشوار است. با این وجود، تنها راه حفظ دوستی همین نکته است. از رسانه‌ های اجتماعی محبوب خود(اینترنت، تلفن و..) بهره جویید، تا از احوالات یکدیگر آگاه شوید.

۱۰- دوست خوبی باشیم

به دوستان خود کمک کنید، از آنها حمایت کنید و اجازه دهید دریابند که می‌ توانند روی شما حساب کنند.

به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

8 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
8
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx