با این قوانین ثروت را به سمت خود جذب کنید

نظرات 11 1
28 دقیقه مطالعه

با این قوانین ثروت را به سمت خود جذب کنید

چگونه با قانون جذب پولدار شویم

نحوه جذب ثروت مبحثی است که در این مقاله قصد بررسی آن را داریم. تاکنون با انسان های زیادی روبه رو شده ایم که دائم می گویند: از زمانی که به یاد دارم هرگز پولدار نبوده ام! حتی زمانی که در کنار خانواده ام زندگی می کردم، همیشه از بی پولی رنج می بردم و به سختی زندگی خود را سپری می کردم! یا می گویند: زمانی که موفق شدم هزینه های کسب و کار خود را پرداخت کنم، همسرم از من جدا شد! یا این که در یکی از سرمایه گذاری های اخیرا با ضرر زیادی کردم و به شدت شکست خوردم! به راستی چه زمانی قرار است از این وضعیت بد رهایی پیدا کنم؟!

مهم ترین چیزی که باید به آن ها بگوییم این است که شما بیشترین تمرکز خود را روی نداشته هایتان قرار داده اید! و همین مطلب باعث می شود بیشتر از قبل با فقر و مشکلات دست و پنجه نرم کنید. چون طبق قانون جذب انسان ها به هر چیزی که فکر کنند و تمرکز خود را روی آن بگذارند خواهند رسید. حالا اگر قرار باشد شما دائما به مشکلات خود فکر کنید و همیشه به این بیندیشید که چه کاستی هایی در زندگی تان وجود دارد، قطعا قادر نخواهید بود به چیزهایی خوب و ثروت برسید.

سعی کنید موارد منفی را نادیده بگیرید

سعی کنید موارد منفی را نادیده بگیرید

پس اولین کاری که باید انجام دهید این است که روی وضعیت بدی که اکنون دارید به هیچ وجه تمرکز نکنید و تنها آن را نادیده بگیرید. شاید این کار و نادیده گرفتن آن بسیار سخت باشد، چون ذهن شما عادت کرده است که دائما به آن بیندیشد ولی در عوض می توانید مسیر آن را با فکرهای دیگری عوض کنید و به موارد خوب بیندیشید.

اگر الان فکر بدی به ذهنتان آمده که باعث می شود احساس بدی داشته باشید، باید سریعا آن را با فکر بهتری جایگزین کنید. در این صورت قطعا احساس بهتری پیدا خواهید کرد و احساس قبلی تان دیگر وجود نخواهد داشت. دقیقا کاری که در این زمان باید انجام دهید این است که وانمود کنید فردی ثروتمندی هستید و آن نقش را بازی کنید. بر اساس قانون جذب زمانی که به بازیگری در این نقش بپردازید، بعد از مدتی خواهید دید که واقعا زندگی تان تغییر کرده است و تمام ثروت دنیا را می توانید به سمت خود جذب کنید.

درواقع این همان چیزی است که قانون جذب به ما می گوید «بخواهید و به آن فکر کنید تا به دستش آورید». حتی اگر چیز بدی هم باشد آن را به دست خواهید آورد چون ذهنتان در حال تلاش به دستیابی آن است، و در این راه تمام کائنات نیز به کمک شما خواهند آمد.

دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله به شرح قوانینی می پردازیم که باعث می شود پول و ثروت زیادی جذب کنید. با ما همراه باشید.

باید سخت کوش و مصمم باشید، ولی این فقط نیمی از راه است!

باید سخت کوش و مصمم باشید، ولی این فقط نیمی از راه است!

برای این که بتوانید به موفقیت برسید، باید داری ویژگی های مختلفی باشید و خصوصیات مثبت زیادی داشته باشید. قطعا اگر درباره ی این خصوصیات از فردی سوال کنید سخت کوشی جزو اولین پاسخ های او خواهد بود. چون قطعا یکی از مهم ترین دلایل موفقیت می تواند سخت کوشی باشد. ولی باید بدانید سخت کوشی به تنهایی کافی نیست و شما برای دستیابی به موفقیت باید کاری کنید که سخت کوشی تان به خوبی جواب دهد.

این وظیفه ی شماست که سخت کوش باشید و برای پول درآوردن و جذب ثروت تلاش کنید. ولی زمانی این تلاش به خوبی اثرات خود را نشان می دهد که احساس موفقیت و شایستگی را در خود تقویت کنید و در هرلحظه از زندگی تان به خود بقبولانید که می توانید و به خوبی از پس این کار و موفقیت هایی که خواهان آن هستید برمی آیید. شما باید این را از ته قلب خود حس کنید و این باور را به تک تک سلول های بدن خود منتقل کنید که شما انسانی شایسته و توانا هستید.

بسیاری از افراد به خودشان ایمان ندارند و نسبت به توانایی هایشان احساس تردید می کنند و مطمئن نیستند که می توانند از پس هر کاری بربیایند یا خیر! نکته ی مهم این نیست که فقط کار کنید، مهم این است که بتوانید هوشمندانه کار کنید و به خودتان، تجربیاتتان و چیزهایی که دارید اعتماد کامل داشته باشید.

بسیاری از افراد فکر می کنند زمانی قادر هستند به موفقیت برسند که با خودشان بجنگند و با سختی کار کنند ولی به هیچ وجه این طور نیست. تنها کافی است که خودتان را باور داشته باشید و روزبه روز به باورها و زندگی رویایی که قصد ساختن آن را دارید نزدیک تر شوید، هیچ چیز بهتر از آن نیست که خود را مستحق بهترین چیزها در زندگی بدانید.

دنیا نقاش بزرگی است

دنیا نقاش بزرگی است

مهم ترین قانونی که باید در مورد زندگی بدانید این است که زندگی نقاش بزرگی است همین و بس! زمانی که بتوانید این را به خوبی درک کنید خواهید دید که زندگی تان به طور کلی تغییر خواهد کرد و شاهد موفقیت هایی روز افزونی خواهید بود. ولی آیا معنی این قانون را می دانید؟!

تنها کافی است بدانید که زندگی از افکار شما به عنوان رنگ و مرکب استفاده می کند و به هر چیزی که فکر کنید با استفاده از آن زندگی تان را به تصویر می کشد. اگر روی چیزی تمرکز کنید و آن را در ذهن خود بپرورانید که رسیدن به آن را دوست نداشته باشید، در حقیقت عکس این عمل رخ می دهد.

شما روز به روز به آن اتفاق بد نزدیک تر خواهید شد و زندگی به راحتی آن را به تصویر می کشد ولی اگر تمام تمرکز خود را بر روی اتفاقات خوب بگذارید و تمام فکر و ذهن خود را با این افکار پرکنید، قطعا زندگی با استفاده از این ها می تواند تمام ثروت های روی زمین را در اختیار شما قرار داده و آن ها را به تصویر بکشد. این گونه می توانید هرروز موفقیتتان را بیشتر از روز قبل حس کنید.

منفی بافی

اگر انرژی تان را صرف چیزهایی کنید که زندگی تان را تباه کند …

یکی از اتفاقاتی که می تواند برای شما به راحتی رخ دهد، این است که در کل طول روز فقط انرژی خود را صرف چیزهایی کنید که زندگی تان را تباه می کند. یعنی شما زمان و انرژی خود را ناخواسته در راه رسیدن به تباهی صرف می کنید. این واقعا می تواند عجیب باشد ولی درست است.

وقتی که از رخ دادن اتفاقی بترسید و دائم به آن فکر کنید این احتمال به صورت قطع وجود دارد که شما بعد از مدتی با آن دست و پنجه نرم کنید، پس بهتر است فکر خود را درگیر چیزی هایی کنید که دوست دارید به دست آورید.

تصور کنید به تمام آرزوهایتان دست یافته اید

اگر فکر کردن به چیزهای بد می تواند آن ها را برای شما رقم بزند، پس قطعا فکر کردن به چیزهای خوب بیشتر از آن می تواند رخ دهد. پس باید مطمئن باشید که به موفقیت دست پیدا خواهید کرد. تنها کافی است تصور کنید تمام چیزهایی که آرزوی آن را داشته اید، اکنون در اختیارتان است و شما در همان شرایطی زندگی می کنید که انتظار آن را دارید.

در جهانی که زندگی می کنیم چیزهای شبیه به هم، یکدیگر را جذب می کنند

در جهانی که زندگی می کنیم چیزهای شبیه به هم، یکدیگر را جذب می کنند

زمانی که دائما به خاطر وضعیتی که در آن قرار گرفته اید تاسف می خورید، نباید انتظار آن را داشته باشید که به هر چه می خواهید دست پیدا کنید. این تاسف خوردن ممکن است به رفتار اطرافیانتان در دوران کودکی شما برگردد. به هرحال نتیجه این می شود که تمام افکار و تاسفی که از حال خود دارید را به صورت خودکار به آینده خود پیوند می زنید، و جهان به راحتی آن ها را در زندگی تان اجرا خواهد کرد. در این صورت دائم از خود می پرسید که چرا نمی توانید ثروتمند شوید و ثروت را به سمت خود جذب کنید.

مشکلات به قانون جذب مربوط می شود نه تلاش!

زمانی که هر کاری می کنید و به موفقیت در زندگی دست پیدا نمی کنید، باید بدانید که یک جای کار به شدت مشکل دارد و این قسمتی است که به افکار شما پیوند خورده است. درواقع بسیاری از انسان ها از زمان کودکی خود این گونه تصور می کنند که هیچ گاه نمی توانند به ثروت زیادی دست پیدا کنند و همیشه در فقر دست و پنجه خواهند زد.

این طرز فکر به تنهایی می تواند ثروت را از شما دور کند و باعث شود هرگز به آن چیزی که می خواهید نرسید! چون تنها یاد گرفته اید که نمی شود و گوشتان از این افکار منفی پر است. این در صورتی است که شاید بسیار تلاش کنید و به شدت با خود بر سر موفقیت کلنجار بروید ولی تا زمانی که افکارتان را تغییر ندهید، هیچ اتفاق مثبتی در زندگی تان رخ نخواهد داد.

رازهایی برای جذب پول و ثروت با استفاده از قانون جذب

سرازیر کردن خوشبختی، ثروت و شادمانی در زندگی کار چندان دشواری نیست اگر تنها یک بار برای آن زمان صرف کنید. در حقیقت، بهترین روش برای رسیدن به نتیجه شروع با یک چیز است. در اینجا هشت راهکار وجود دارد که به شما در نهادینه‌کردن و جذب خوشبختی کمک می‌کند و می‌تواند ثروت و شادمانی بیشتری را به زندگی شما تزریق کند. آیا شما آماده‌ی شروع هستید؟ به یاد داشته باشید که استفاده از قانون جذب برای سرازیر کردن ثروت در زندگی شما راه‌حل چندان سریعی نیست. علاوه براین کلید دستیابی به موفقیت در هر روشی، صبوری کردن و تداوم است. اگر شما پرتلاش نباشید و هر روز برای رسیدن به اهداف خود تلاش نکنید، بعید است موفق شوید. اگرچه، افراد پرتلاش و پشتکار شکست را گزینه‌ای می‌دانند که در نهایت منجر به موفقیت آن‌ها می‌وشد.

اگر به شما بگویند که شما فرد رویاپردازی هستید و قدرت ماوراءالطبیعه‌ای دارید که هر چیزی که می‌خواهید را برای شما به بار می‌آورد چه خواهید کرد. مشخص می‌شود که این رویا دیگر فصله‌ی چندانی از موفقیت ندارد. در حقیقت، این مفهوم کاملا جدید به واقعیت و روش‌های آن مربوط می‌شود. این همان قانون جذب است.

بر اساس این قانون جذب، شما می توانید هر چیزی که بخواهید را داشته باشید، تا زمانی که این را در ذهن خود بپرورانید. مردم عمدتا از قانون جذب برای جذب ثروت استفاده می‌کنند و بسیاری از مردم توانستند وضعیت مالی خود را بهبود ببخشند. در اینجا هفت راز رسیدن به موفقیت با استفاده از این قانون جذب برای رسیدن به پول بیان می‌شود.

رسیدن به شفافیت

باید دقیقا مشخص کنید که چه چیزی می خواهید. شما باید اهداف مشخصی داشته باشید تا بتوانید سریع‌تر کار کنید. شما باید مقاصد خود در رابطه با میزان پولی که می خواهید دریافت کنید را مشخص کنید. 

از تکینک‌های تصویرسازی کمک بگیرید.

برای جذب ثروت از این تکنیک استفاده کنید. تصویرسازی یکی از روش‌های قدرتمند انگیزش و ایجاد تغییر در وضعیت ذهنی و هیجانی شماست. بر اساس علم فیزیک، هر مقدار انرژی که صرف می‌کنید، به شما بر می‌گردد. زمانی که شما چیزهایی که می‌خواهید دریافت کنید را تصور کنید، آن را در واقعیت‌های هر روز خود جذب می‌کنید. بگذارید بگوییم که شما نیازمند حجم بالایی از پول و آزادی مالی هستید.شما باید خود را در این شکل جدید از هستی تصور کنید، اگر همه‌ی پولی که نیاز داشتید و یا حتی بیشتر از آن را در اختیار داشتید، چه احساسی می‌کردید؟ تصور کنید که شما این پول را دارید ، به خانه‌ی جدید خود نقل مکان کرده‌اید، در ماشین رویایی خود در حال رانندگی هستید و یا اینکه در حال سفر به یک مقصد خارجی هستید. شما حتی می‌توانید از تکنیک بو کردن پول برای حس کردن داشتن پول استفاده کنید.

ریشه‌کن کردن عقاید محدودکنندگی

زمانی که صحبت از پول می‌شود، بیشتر افراد مجموعه‌ای از ارزش‌های منفی را در ذهن خود دارند. زیرا پول یکی از موانع مهم برای بشریت است، بنابراین موضوعی است که انگاره‌های منفی زیادی را به دنبال دارد. شما نمی‌توانید چیزی که دیدگاه منفی نسبت به آن دارید را جذب کنید. این درست است که شما در ابتدا با دشواری‌هایی روبرو می‌شوید،‌ولی به عقاید خود در رابطه با پول توجه کنید. آیا واکنش شما نسبت به افراد ثروتمند منفی است و یا انتظارات منفی در رابطه با پول دارید؟ شما می‌توانید از تکنیک‌های تصویر سازی برای شفاف‌سازی الگوهای قدیمی و جاری کردن ثروت در زندگی خود استفاده کنید.

تمرکز بر روی فراوانی

هرچقدر بر روی یک موضوع بیشتر تمرکز کنید، فراوانی آن در زندگی شما بیشتر می‌شود. تمرکز بر روی فراوانی که هم‌اکنون دارید را به یک عادت روزانه تبدیل کنید. شما باید قدردان پول، خودرو، خانه‌ی فعلی و تمامی راحتی‌های زندگی روزانه‌ی خود باشید. فکر کنید که شما ثروتمند هستید و در گذر روزها، ثروتمندتر هم می شوید.

غلبه‌کردن بر روی نقاد درونی خود

از دیگر روش های جذب ثروت همین است. زمانی که چیزها به اندازه‌ای که فکر می‌کنیم سخت نیستند، عقاید ما سبب تخریب خود ما می‌شوند. هر زمانی که تلاش می کنید تا فراوانی را به زندگی خود سرازیر کنید، صدای درونی شما به شما می گوید که شایستگی آن را ندارید. این صحبت منفی از خود شما سرچشمه نمی گیرد، این بازتابی از والدین و شرایط تحمیل شده بر روی پول از طرف جامعه است. هر زمان که منتقد درونی شما یک تفکر و یا پول شاد را نقض می کند، می‌توانید از تکنیک‌های تصویر سازی مانند تابلوی علامت توقف و یا X بزرگ استفاده کنید و یا شما حتی می‌توانید عبارتی در تضاد با انتقاد بیان کنید. این عبارت می‌تواند این باشد «پول درآوردن کار آسانی است و همه لیاقت ثروتمندتر شدن را دارند.»

بیشتر به سمت احساسات خود متمایل شوید

ثروتمند بودن باید احساس خاصی را در شما ایجاد کند. چه احساسی خواهید داشت اگر هر چیزی که می خواستید را داشتید؟ باید این احساس خاص را در سرتاسر روز حفظ کنید. بسیاری از افراد دوست دارند ثروتمند و شاد باشند. با این وجود، عکس این موضوع اتفاق خواهد افتاد. گویی این در آموزه‌های مذهبی دنیا به شما آموزش داده شده است، ایمان فراتر از واقعیت است. با خود مهربان باشید و تا می‌توانید به سمت احساسات خود متمایل شوید. هر چقدر احساس بهتری داشته باشید، عملکرد شما در هر جنبه از زندگی خوب خواهد بود.

از فکر کردن زیاد دست بردارید

برای جذب ثروت از فکر کردن زیاد دست بردارید. چیزی که واقعا بر تخریب و محدود کردن قانون جذب تاثیر دارد فکر کردن زیاد درباره‌ی چیزی است که می خواهید. این سبب ایجاد حس تنش و مقاومت می‌شود. باید نسبت به وضعیت احساسی خود آگاه باشید و بدانید که چیزی که واقعا خواستار آن هستید در راه رسیدن به شماست. از فکر کردن به آن دست بردارید، خدا و دنیا پشت شما هستند.

اهداف بلند-مدت خود را یادداشت کنید.

باب پراکتور و دیگر معلمان توسعه‌ی شخصی معتقدند که یکی از مهم‌ترین چیزهایی که می‌توانید انجام دهید نوشتن اهداف بر روی تکه‌ای کاغذ و مرور کردن روزانه‌ی آن است. شما می‌توانید آن را بر روی یک استیکی نوت نوشته و آن را بر روی آینه‌ی دستشویی و یا کیف پول خود قرار دهید. هرکاری می خواهید انجام دهید،  ولی باید اطمینان کسب کنید که هر روز به آن مراجعه کرده و آن را مرور می کنید. با این کار، شما تمایل خود برای رسیدن به اهداف را در جهان اشاعه کرده و در گذر زمان، دنیا آن را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

از جملات مثبت و تاکیدی استفاده کنید.

برای جذب ثروت از جملات مثبت استفاده کنید. عبارات ثروت، موفقیت، لذت، خوشی، خنده، پول و یا هر کلمه‌ی دیگری که خواستار آن هستید را بنویسید. این کلمات باید برای مشا مثبت و واقعی باشند. پیش از رفتن به تخت خواب، حداقل 5 دقیقه بلند بلند این عبارات را با خود بگویید. در طول زمان، ذهن ناخودآگاه شما به سمت عمل کردن رفته  و جست‌و‌جو برای بهترین روش برای رسیدن به اهداف را آغاز می کند. انتظار دیدن نتایج آنی از این جملات مثبت را نداشته باشید، ولی در عوض در طول زمان شاهد این بهبودهای تدریجی باشید. در نهایت، این ایده‌ها به ماهیت ثانویه‌ی شما تبدیل شده و تغییرات بدن هیچ تلاش و تقلایی در زندگی شما نمایان می‌شوند.

هرگز قدردانی را فراموش نکنید.

موفقیت به سراغ افراد قدردانی می‌آید که به خاطر همه چیز شکرگزار هستند. بخاطر اینکه جهان به شما روی آورده و همه چیز را در اختیار شما قرار داده است، نسبت به آن شکرگزار باشید. تمرکز خود را بر روی چیزهایی بگذارید که هر روز بخاطر آن از خدا تشکر می‌کنید. برای چیزهایی ارزش قائل شوید که می‌خواهید بیشتر شوند. از افرادی تشکر کنید که به شما ایمان دارند، افرادی که همواره از شما حمایت کرده و بدنی که برای شخص شما در حال کار کردن است. خود را در محاصره‌‌ی افرادی قرار دهید که به رویا و بینش شما اعتقاد راسخ دارند. ممکن است سخت به نظر برسد ولی باید از افرادی که رویاهای شما را خراب می‌کنند و خلاقیت شما را با موانع زیادی روبرو می‌کنند، دوری کنید. حقیقت این است که بیشتر افراد در الگوهای منفی گیر افتاده و قادر به دیدن دنیایی که در آن موفق هستند، نیستند. در حقیقت، باب پراکتور معتقد است باید از افرادی که انرژی منفی دارد دوری کرد. دلیل این کار این است که خواه دوست داشته باشید یا خیر، این ارتعاش منفی تاثیر منفی بر روی شما خواهد داشت. همواره شکرگزار باشید تا دنیا نیز به شما رو کند.

احساسات مثبت را تایید کرده و احساسات منفی را تکذیب کنید.

برای اینکه بتوانید همواره ارتعاشات مثبت را به سمت خود جذب کنید، باید احساسات مثبت را به خود راه داده و احساسات منفی را از خود دور کنید. تفکر بر روی ناخودآگاه شما بیشترین تاثیر را دارد. احساسات منفی باید بررسی شده و درک شوند، ولی هیچ گاه نباید به آن‌ها اجازه دهید تا بر روی وضعیت و حال شما تاثیر بگذارند. در حقیقت، وضعیت روانی شما تنها در صورتی تحت کترل خواهد بود که آن را انتخاب کنید. این بدان معناست که شما دیگر نمی توانید بهانه بیاورید که دنیای بیرون بر شما تاثیرگذار است و در عوض باید انتخاب کنید تا شاد و مثبت زندگی کنید. این دنیا پر از شادمانی و اعجاب است و این بستگی به شما دارد که به نیمه‌ی خالی لیوان نگاه کنید یا نیمه‌ی پر آن. این احساس مثبت به محیط رفته و افراد با تفکر مشابه را جذب یکدیگر خواهد کرد. با قرار گرفتن در یک وضعیت روانی منفی، شما افراد منفی مشابه خود را جذب خواهید کرد. به خاطر داشته باشید که تفکر شما سرنوشت شما را کنترل می کند پس باید به دقت فکر کنید.

مشارکت در اقدامات مثبت

مشارکت در کارهایی که بدن، ذهن و روح شما را به آرامش می‌رساند از اهمیت زیادی برخوردار است. به یاد داشته باشید که ماهیت شما کاملا وحشی است و باید خود را از شهر دور نگه دارید و بیشتر در طبیعت زندگی کنید. شما باید از رایانه‌ی خود دوری جسته و برای پیاده روی به جنگل بروید. طبیعت بهترین ارتعاش را دارد و باید بیشترین اوقات خود را حتی الامکان در مزرعه بگذرانید. زمانی که در بیرون از خانه مشغول انجام کاری می‌شوید، ذهن خود را درگیر تاریخ‌ها ، فهرست‌های انجام کار و مسائل کاری نکنید. در عوض، به بررسی موضوعات اصلی و یا تصویر کلی زندگی خود در رویاها و اهداف خود بپردازید. هم‌چنین باید مدت زمان معینی را صرف تمرکز بر روی تنفس عمیق کنید. یکی از دلایل انجام این کار این است که زمانی که بر روی تنفس عمیق تمرکز می کنید، دیگر نمی‌توانید به چیز دیگری فکر کنید. در فعالیت‌هایی شرکت کنید که احساس خوبی به شما دست می‌دهد. مطالعات انجام شده نشان می دهند که شرکت در این فعالیت‌ها سبب رو آمدن غرایز شما می‌شود و احساس سرزندگی و شادابی به شما می‌دهد.

تعرق زیاد

تعرق یکی از روش‌های خوب ترشح هورمون اندورفین است و حال شما را بهتر می‌کند. من ترجیح می‌دهم در فعالیت‌های فیزیکی شرکت کنم که از آن‌ها لذت می‌برم، بنابراین کار می‌کنم و از آن لذت می‌برم. البته کارهایی مانند دویدن، دوچرخه سواری، کوهنوردی، پیک‌نیک رفتن و یا هر کار دیگر قطعا به بهتر شدن ال شما کمک می‌کند. هم‌چنین می توانید وش آب گرم، سونا، حمام آب گرم و اتاق‌های بخار را برای عرق کردن امتحان کنید. هرکاری که دوست دارید انجام دهید، نکته‌ ی مهم این است که شما باید هم بدن فیزیکی و هم بدن روحانی خود را درگیر کنید. زمانی که شما هر دوی این بدن‌ها را به طور همزمان درگیر می‌کنید، می‌توانید سلامت جسم و جان خود را بهبود ببخشید. 

شادی کردن برای موفقیت دیگران

یکی از کارهای مثبتی که می‌توانید انجام دهید این است که برای موفقیت دیگران شادمانی کنید. تمامی رهبران بزرگ معتقدند که پیشرفت زمانی اتفاق می‌افتد که شما از رقابتی بودن به خلاق بودن تغییر جهت دید. اگر شما از موفقیت دیگران خوشحال نشوید نمی‌توانید خلاق باشید و در حقیقت، شما باید بتوانید دیگران موفق اطراف خود را دوست داشته باشید. یک ضرب‌المثل قدیمی می‌گوید «وقتی جزر و مد بالا می‌آید همه‌ی کشتی‌ها نیز بالا می‌آیند.» و این ضرب‌المثل برای تمامی موفقیت‌های زندگی و کاری کاربرد دارد. برای موفقیت دیگران شاد باشید و همین سبب بار آوردن موفقیت بیشتری برای شما می‌شود. شما باید در بیشتر اوقات در زندگی خود مثبت بیاندیشید. شما باید در کار خود اعتماد به نفس داشته باشید و از پیروزی اطرافیان خود خوشحال شوید. در عوض، آن‌ها نیز زمانی که شما به هدف، رویا و تمایلات خود دست پیدا می‌کنید، برای شما خوشحال می‌شوند.

فراموش نکنید که به یادگیری خود ادامه دهید

مهم نیست که فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید، همیشه چیزهای زیادی وجود دارند که می‌توانیم از شادمانی، و موفقیت فرا بگیریم. هزاران معلم در بیرون هستند که هر یک دیدگاه خاص خود را دارند. زمانی که در حال یادگیری چیز جدیدی هستم، حتما باید چیزی را یاد بگیرید که با شما هم‌خوانی دارد نه چیزی که درست نیست. شما نمی‌توانید 100 درصد با هر معلم موافق باشید تا بتوانید چیزی را از آن‌ها فرا بگیرید. در عوض، تنها یک یا دو ناگت قدیمی که مناسب شما باشد را برداشته و باقی را نادیده بگیرید.

افکار نهایی

شما می توانید از قانون جذب برای هرچیزی استفاده کنید. تنها چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که این سفر یک سفر لذت بخش است و نیازمند گذراندن سختی‌ها نیست. در حقیقت، هر چه زندگی را راحت‌تر بگیرید، قانون جذب نیز برای شما سریع‌تر و کارآمد تر خواهد بود. 

 

4.4/5 - (66 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

11 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
11
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx