دوره پر مخاطب ( کارشناس جذب شوید ) دارای بیش از 100 هزار مخاطب در سراسر دنیا
اطلاعات بیشتر و ثبت نام

نحوه جذب خواسته ها و آرزوها با قانون جذب

نحوه جذب خواسته ها و آرزوها با قانون جذب

همیشه سوال های بسیاری پیرامون قانون جذب وجود دارد و مردم می خواهند بدانند که راز رسیدن به آرزوها به وسیله قانون جذب چگونه است؟! میزان اشتیاق و حجم جستجوهای مردم در اینترنت نیز تایید کننده این موضوع می باشد. دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله قصد داریم روش دست یابی به اهداف به وسیله قانون جذب را با شما در میان بگذاریم.

۱ – در مرحله اول بخواهید‍!

خواستن! فقط کافی است چیزی را بخواهید. چیزهای بزرگ را طلب کنید و هرگز به کم قانع نشوید. باید خواسته هایتان به اندازه لیاقت و شایستگی شما باشد. البته باید میزان لیاقت خود را به درستی درک کرده باشید. و این نکته را به یاد داشته باشید که مطمئناً شما لایق کسب بهترین ها هستید. پس با تمام وجود بخواهید تا قانون جذب خواسته های شما را برآورده کند.

۲ با تمام وجود به آن ها باور داشته باشید!

باید با تمام وجود به قانون جذب و محقق شدن خواسته های خود باور داشته باشید. به خاطر داشته باشید که باور کردن تفاوت بسیاری با تصور کردن دارد. در تصور کردن، کار اصلی ذهن این است که چیزهایی که وجود ندارد را تصویرسازی کند. به عبارت دیگر این کار ذهن یک لذت و خوشی زودگذر می باشد.

اما در باور کردن، نوع کاری که ذهن انجام می دهد کاملاً فرق دارد. برای این منظور ذهن می بایست چیزی که وجود ندارد را تصویرسازی کند و بپذیرد که واقعیت دارد و آن را در خود پرورش دهد. باید چیزی که در آینده اتفاق افتاده را تصویرسازی کند. در صورتی که قادر باشید مراحل «باور پذیری قانون جذب» را به خوبی پشت سر بگذارید، بخش بزرگی از راه درست استفاده کردن از قانون جذب را پشت سر گذاشته اید.

اکنون می توانید آن ها را دریافت کنید

۳ اکنون می توانید آن ها را دریافت کنید!

پس از این که چیزی را طلب کردید و به این باور رسیدید که آن را دریافت کرده اید، کافی است قدمی بردارید و چیزی که می خواهید را به دست آورید. البته نکته مهمی که در این مطلب نهفته است، این است که قانون جذب، به هیچ وجه قانون «بخواه و بخواب میاد» نیست. در واقع قانون جذب، قانون «بخواه و با انگیزه و پر قدرت قدم بردار» حتما به دست می آوری می باشد. به عبارت دیگر در مرحله دریافت، الزاماً می بایست کاری انجام دهید تا خواسته خود را به دست آورید و در صورتی که صرفاً چیزی را بخواهید که برای آن تلاشی نکرده باشید، هرگز آن را به دست نخواهید آورد.

در تایید این صحبت ها، در کتاب «راز» نوشته ی خانم راندا برن نیز مثالی ذکر شده که گویای این مسئله می باشد، باید باور داشته باشید که خواسته ی شما منتظر است که کاری برایش انجام دهید. در واقع، باید برای رسیدن به خواسته ها تلاش کنید. تلاش، تلاش و تلاش زیرا تنها با پشتکار می توانید به خواسته های بزرگ خود دست پیدا کنید.

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
۱ از ۱۳۰

حال باید یاد بگیریم چگونه مدیتیشن کنیم؟!

بهتر است ذهن خود را با استفاده از یکی از روش های مختلف مدیتیشن، برای مدت پنج تا ده دقیقه آرام نمایید. قدرت کارایی مغز شما با انجام دادن این کار به میزان چشم گیری افزایش خواهد یافت و همچنین ذهن خود را در یک وضعیت آرام و آرامش بخش قرار خواهید داد. لازم به ذکر است که انجام این مرحله اجباری نمی باشد، ولی تاثیر فوق العاده آن را دست کم نگیرید، کافی است یک بار مدیتیشن را امتحان کنید تا خودتان شاهد نتایج معجره آسای آن باشید.

لیست رویاها

لیست رویاهای خود را همین الان تهیه کنید

نکته ی مهم دیگر، آماده کردن لیست خواسته ها می باشد. برای این منظور باید همین الان لیست خواسته ها و آرزوهایی که دارید را در یک دفترچه بنویسید و از بین آن ها بزرگ ترین و مهم ترین اهداف خود را به همراه تاریخ دست یابی به آن یادداشت نمایید. به خاطر داشته باشید که در این مرحله ی مهم، کمترین تردید و کم باوری به معنای نخواستن و منصرف شدن از درخواست خود به قانون جذب و به عبارتی به کائنات می باشد.

می بایست این مسئله را همیشه به این صورت در ضمیر ناخودآگاه خود قرار دهید که شما یک درخواست برای کائنات ارسال کرده اید. وقتی که شما یک فکر در ذهن خود به وجود می آورید، در واقع آن درخواست را به کائنات می دهید. کار اصلی کائنات هم این است که خواسته ها و سفارش های شما را دقیقاً به سوی شما باز گرداند. به همین دلیل می بایست دقیقاً تعیین کنید که هدفتان چیست و بر روی آن تمرکز کنید. البته باید خواسته هایی که دارید واقعی و با تمام وجود باشد. در صورتی که از خواسته های خود به طور دقیق مطمئن نباشید و یا کمترین تردیدی نسبت به آن داشته باشید، ذهن شما درخواست های نامفهومی به سوی کائنات می فرستد. درخواست و پیامی که واضح نباشد، پاسخ نامشخص و بی ربطی را از سوی کائنات دریافت خواهد کرد. به خاطر داشته باشید که افکار غیر واضح، درخواست های غیر واضحی به سمت کائنات می فرستد و کائنات نیز شرایط غیر واضحی در مسیر شما ایجاد می کند.

چگونه آرزوهای بزرگ را نیز جذب کنیم؟!

چگونه آرزوهای بزرگ را نیز جذب کنیم؟!

تقاضا کنید. تصویری از آن چیزی که با تمام وجود می خواهید را به سمت کائنات ارسال کنید. قانون جذب به وسیله ی کائنات همیشه به درخواست های شما پاسخ می دهند و این پاسخ ها نیز هواره مثبت خواهد بود. همزمان باید آن را برآورده شده ببینید. این تصویرسازی را باید کاملاً درست انجام دهید. به هر میزانی که جزئیات بیشتری را تصویرسازی کنید، به همان اندازه تاثیرگذارتر خواهد بود.

در صورتی که در دل آرزوی داشتن یک اتومبیل خاص را دارید، باید خودتان را پشت فرمان و در حالی که با آن ماشین رانندگی می کنید در خیابان های شهر ببینید. پای خود را روی گاز بگذارید و کمی سرعت بگیرید، حتی آینه های بغل را تنظیم کنید. شتاب ماشین را امتحان کنید و از رانندگی لذت ببرید. شیشه سانروف ماشین مورد علاقه تان را باز و بسته کنید و با تمام وجود از رانندگی با ماشین محبوب خود لذت ببرید. برای دوستانتان که در پیاده رو در حال قدم زدن هستند، دست تکان بدهید. حتی می توانید یکی از آن ها را سوار خودرو کنید. پس از این که دوست خود را رساندید، به سمت منزل بروید؛ همسر و فرزندانتان یا پدر و مادر خود را سوار کنید و باهم کمی خیابان های شهر را بگردید. همه چیز باید واقعی باشد. حتی با رعایت و تجسم کوچک ترین جزئیات. به خاطر داشته باشید که سیستم برآورده کردن خواسته ها، همیشه به واکنش های احساس چه منفی و جه مثبت، خیلی دقیق تر و سریع تر جواب خواهد داد. پس به همین دلیل تا جایی که می توانید لذت ببرید.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
4 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
مشاوره ثبت نام دوره