مقدمات جذب ثروت از طریق قانون جذب

نظرات 3
7 دقیقه مطالعه

مقدمات جذب ثروت از طریق قانون جذب

قانون جذب پول و ثروت

زمانیکه از افرادی می خواهیم فهرستی از خواسته ها و آرزوهایشان را تهیه نمایند، بدون شک همیشه یکی از موارد ثابت مبحث پول و ثروت می باشد. اما زمانیکه از آنها سوال می کنیم که با این مقدار پول و ثروت چه برنامه ای برای خودتان دارید؟ عموماً جواب مناسبی برای این سوال پیدا نمی کنند. از روی همین اصل تصمیم بر این گرفتیم این مطلب را به جذب ثروت اختصاص داده و راهکارهای لازم را نیز برای شما عزیزان ارائه دهیم.

جذب ثروت با نیروی فکر

بدست آوردن هر چیزی در جهان ابتدا نیاز به مقدماتی دارد، بطور مثال ما برای اینکه بتوانیم وسیله نقلیه ای را خریداری کنیم و با آن رانندگی کنیم، پیش از آن نیاز به گرفتن گواهینامه خواهیم داشت. زیرا بدون گواهینامه عملاً استفاده کردن از خودرو خطرساز و مشکل آفرین خواهد بود. چه باور داشته باشیم چه نداشته باشیم، ثروت نیز به همین صورت است و حتی آن را می توان خطرناک تر دانست.

ما باید تصمیم بگیریم که با پول و ثروتی که کسب کرده ایم چه می خواهیم بکنیم. اکثر مردم زمانیکه به ثروت دست میابند و یا در آرزوی رسیدن به آن هستند، در جواب سوال اینکه چه برنامه ای برای پول و ثروت بدست آمده دارند، بلافاصله یک فهرست بلندبالا از نیازهای زندگی شان را نام می برند که عموماً شامل: خانه در بهترین نقطه شهر، ماشین مدل … و چندین لوازم دیگر میشود. این یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که یک فرد می تواند در زندگی خود مرتکب شود و حتی نام آن را مقدمات جذب ثروت بنامد.

مقدمات جذب ثروت از طریق قانون جذب

عموماً افراد از لحاظ مالی سه دسته اند:

بصورت موروثی ثروتمند هستند و نیازی به روش های جذب ثروت و غیره ندارند.
قشر متوسط و رضایتمند جامعه می باشند و نیازی به داشتن بیشتر نمی بینند.
قشر زحمتکش و بدون سرمایه جامعه که تنها چاره و راه نجاتشان استفاده از تکنیک و روش های قانون جذب و انگیزش و تغییر باورهاست.

لذا افرادی که در دسته آخر قرار دارند برای جذب ثروت باید مسیری دشوار را بپیمایند، و این مسیر دشوار پس از به بار نشستن امکان دارد در اثر عدم مدیریت صحیح به سرعت از دست برود. پس شدیداً توصیه میشود که به این مسئله بصورت یک فرصت طلایی نگاه کنیم. یا همان مثال قدیمی خودمان که شانس یک بار در خانه را میزند را مد نظر داشته باشیم. حال برای این فرصت طلایی چه مقدماتی نیاز است که به راحتی آن را از دست ندهیم؟

هدف گذاری

لازم است برای تومان به تومان پولی که بدست می آوریم برنامه مالی خوب و هدفمندی داشته باشیم. خریدن ویلا، وسیله نقلیه، ملک و املاک را نمیتوان بعنوان دارایی قلمداد کرد بلکه هزینه نامیده می شوند. با این کارها فقط پولمان را هدر میدهیم. البته سرمایه گذاری در این موارد جهت خرید و فروش علیرغم اینکه با ریسک همراه است اما باعث گردش مالی شده و از راکد ماندن آن جلوگیری میکند. لذا آغاز مقدمات جذب ثروت داشتن هدف برای تکثیر ثروت می باشد.

در تجسم های خودمان باید کسب و کاری که با این ثروت راه اندازی می کنیم را نیز لحاظ کنیم و آن را با تمام وجود حس نماییم، برای لحظه لحظه ی آن برنامه ریزی داشته باشیم. این امر باید به این صورت انجام گیرد که وقتی آن ثروت و سرمایه رؤیایی را بدست آوردیم طوری به نظر برسد که انگار قبلاً آن را در جایی سرمایه گذاری کرده یا کسب و کارمان را راه انداخته ایم. در این صورت میدانیم که باید با آن چه کار کنیم.

مقدمات جذب ثروت از طریق قانون جذب

بالا بردن سطح هوش مالی

زمانیکه صحبت از قانون جذب برای کسب مواردی مثل ثروت به میان می آید، منظور این نیست که در خانه بنشینیم و منتظر رسیدن میلیون ها تومان پول از آسمان باشیم. بلکه باید بعنوان مقدمات جذب ثروت تغییراتی هم روی خودمان اعمال کنیم. یکی از مهمترین نکات مقدمات جذب ثروت داشتن هوش مالی می باشد. بدون تعارف بگویم اگر جزء دسته سوم از افرادی که بالاتر نام بردم هستید، پس هیچ هوش مالی ندارید و یا از سطح کمی از آن برخوردارید. بنابراین باید روی این قسمت بیشتر تمرین داشته باشید. بهترین راهی که میتوانم پیشنهاد نمایم، رفتن به یک دوره کلاس های حسابداری است. حتی اگر ریاضی تان هم خیلی ضعیف هست باید حتماً این دوره را بگذرانید تا به سطوح مناسب هوش مالی دست پیدا کنید.

تغییر رفتار و اخلاق اجتماعی

ما از کائنات می خواهیم که ثروتی را در اختیارمان قرار دهد، آیا تاکنون به این فکر کرده ایم که آیا لیاقت داشتن همچنین ثروتی را داریم یا نه؟

شدیداً تأکید میکنم که لازم است برای جذب ثروت، با ایجاد تغییر در رفتار، تفکر و سطح اجتماعی مان لیاقت خودمان را برای کسب ثروت به کائنات اثبات کنیم. به همین منظور برای انجام این امر مهم، لازم است حسادت، غیبت کردن، بدگویی، منفی گرایی، غرور، عصبانیت و بسیاری از رفتارهای ناشایست را کنار بگذاریم و همچنین شکرگزار چیزهایی باشیم که داریم. به کائنات میزان بخشندگی خود را نشان دهیم و قلب بزرگمان را به رخ او بکشیم. شک نداشته باشیم که همه چیز آنطور پیش خواهد رفت که ما می خواهیم و البته استحقاق آن را داریم.

5/5 - (1 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

3 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
3
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx