چند نکته مهم که باید در مورد جذب ثروت بدانید

3 comments
9 Min Read

چند نکته مهم که باید در مورد جذب ثروت بدانید

نکاتی در مورد به دست آوردن پول و ثروت با قانون جذب

دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله می خواهیم روش هایی را به شما آموزش دهیم که با استفاده از آن می توانید پول و ثروت بیشتری را جذب کنید. با این روش ساده قادر خواهید بود برخورد منطقی با پول داشته باشید.

روزی چند بار این گفته را به زبان بیاورید و با خودتان بگویید: «من از پول به روش عاقلانه ای استفاده می کنم و اسراف و ولخرجی نمی کنم. پولی که چرخ زندگی مرا می چرخاند به زندگی ام رونق و رفاه می بخشد. اگر پول را منطقی و صحیح خرج کنم از من دور نمی شود و زندگی ام را می چرخاند. من از نعمت هایی که خداوند به من داده سپاسگزار هستم»

تصور کنید که در زمینی معدن طلا، مس، نقره، سرب و یا آهن پیدا کرده اید. آیا می گویید که این ها مواد خطرناکی هستند؟ مسلما خیر! بنابراین نتیجه می گیریم که هر بدی و ناراحتی از فکر انسان نشات می گیرد. فکری که از درون تیره و تاریک او تراوش می کند و از غفلت، جهل و تعبیر غلط او از زندگی و استفاده نادرست از ضمیر ناخودآگاه ناشی می شود.

به این خاطر که سرب، اورانیوم، مس و سایر فلزات هم می توانند به صورت یک شی مبادلاتی در روابط اقتصادی در بیایند، همان طور که ما اکنون از اوراق بهادار مانند چک و سفته استفاده می کنیم. بنابراین این اشیا ذاتا نمی توانند بد و خطرناک باشند.

آیا زیاده خواهی یک عیب است؟

اگر برای سازمان یا شرکتی کار می کنید و فکر می کنید که مدیران و مقامات بالادست قدر زحمات شما را نمی دانند و به اندازه ارزش کاری که برایشان انجام می دهید، پول و مزد کافی پرداخت نمی کنند، یقین داشته باشید که روزی رئیس کارگزینی شما را احضار می کند و می گوید «ما ناچار هستیم همکاری خود را با شما قطع کنیم»!

در واقع این خود شما هستید که حکم اخراج تان را به دست خود امضا کرده اید. رئیس کارگزینی هم تنها عامل اجرای این تمایل منفی ذهنی شما است و چاره ای به جز این کار ندارد. این کار به موجب قانون جذب و اصل عمل – عکس العمل صورت گرفت. عمل افکار شما بود و عکس العمل پاسخ ضمیر ناخودآگاه شما!

چگونه بر مشکلات مالی غلبه کنیم

چگونه بر مشکلات مالی غلبه کنیم

مطمئنا شما هم بارها با افرادی برخورد کرده اید که به راحتی پشت سر دیگران شروع به بدگویی و غیبت می کنند. مثلا می گویند:

  • فلانی را دیدی؟ این آدم از آن دزدها و قالتاق های سر گردنه است.
  • آن یکی را می شناسی؟ از آن دزدهایی است که لنگه ندارد. من از موقعی که او را می شناختمت آه در بساط نداشت.
  • آن یکی به نان شب محتاج بود، معلوم نیست چه کرده که حالا پولش از پارو بالا می رود و خدا را بنده نیست.

اگر با روحیه گوینده ای حرف ها آشنا باشید حتما متوجه می شوید که آن شخص در وضعیت مالی بدی به سر می برد و یا هرچه می دود به جایی نمی رسد. یا از این که دوستانش از او سبقت گرفته اند، ناراحت شده و به آن ها حسادت می کند. البته علت شکست هرکسی دلایل مختلفی دارد. محکوم کردن پول و ثروت دیگران، افکار منفی را به سر راه می دهد، و بر اساس قانون جذب هم انسان آرزوی پول و ثروتی که دارد را از دست می دهد و همای سعادت را از روی شانه های خود می پراند.

در واقع ندای درونی او به دو صورت ابراز می شود، از طرفی می گوید: پول و ثروت زیادی به سمت من می آید. ولی ندای خاموش تری در اعماق وجودش شروع به گلایه می کند که من به حال فلانی غبطه می خورم که چرا من به جای او نیستم!

برای جذب ثروت هرگز به کسی حسادت نکنید

پس اگر می خواهید ثروتمند و سعادتمند شوید به هیچ وجه به کسی بخل و حسادت نکنید. اگر از جهت اوضاع مالی خود نگران هستید و بر سر دوراهی سرگردان مانده اید و نمی دانید کدام راه را انتخاب کنید، بهتر است که این گفته را آویزه گوش تان کنید و آن را چندین بار شب ها، زمان خواب تکرار کنید. با خودتان بگویید «عقل و هوش بی کرانم راه را به من نشان می دهد» بعد از مدتی عینا متوجه خواهد شد که با کمک قانون جذب راه اصلی را پیدا کرده اید، و زمانی که بتوانید ارزش های خود را بشناسید و از آن ها بهره بگیرید، فرا رسیده است.

در بسیاری از فروشگاه های بزرگ افرادی مسئول این هستند که مراقب باشند کسی اجناس را به سرقت نبرد، یا این که با استفاده از سیستم مراقبت الکترونیکی سارقان را به دام می اندازند. هر روزه چند نفری هم به این شکل گیر می افتند و این روند همچنان ادامه دارد. موردی که قابل توجه است این است که این سارقان افراد حقیری هستند که نه تنها از جهت فکری در موقعیت حقیرانه ای زندگی می کنند، بلکه صلح، شرافت، آرامش و اعتماد به نفس را هم از خود سلب می کنند. از طرف دیگر شان اجتماعی و نام نیک خود را هم به باد فنا می دهند.

این افراد معمولا کسانی هستند که خود را بیش از حد دست کم گرفته اند و با طرز کار ذهنیات و قدرت خلاقه آن آشنا نیستند که به این کارها دست می زنند. اگر تنها کار را به نیروی ناخودآگاه شان می سپردند همان راه درست زندگی را به آن ها نشان می داد، آن گاه با تکیه بر اعتقاد، پشتکار و صداقت خود می توانستند از گرداب ذلت باری که در آن گرفتار شده بودند، رهایی پیدا کنند و به سعادت، عزت و آرامش در زندگی دست پیدا کنند.

پس انداز دائمی چگونه امکان پذیر است؟

پس انداز دائمی چگونه امکان پذیر است؟

برای سپری کردن راهی که ما را به رفاه و آسایش می رساند، نیازی به تلاش و کوشش فوق العاده نخواهیم داشت، بلکه کافی است که از قدرت های بی کران ضمیر ناخودآگاه و نیروی فکر و تصویر ذهنی کمک بگیریم تا بتوانیم با کمک قانون جذب به اهداف و مقصود خود برسیم. قبل از هر کاری باید این نکته را مدنظر قرار دهیم که ضمیر ناخودآگاه ما باید ایده زندگی راحت را بپذیرد. مطمئن باشید که تصور ذهنی و امید رسیدن به زندگی خوش و راحت بسیار کارساز خواهد بود و چیزی نمی گذرد که این رویا به حقیقت خواهد رسید.

به این منظور این عبارت را روی قلب خود حک کنید و روزی چند بار آن را تکرار نمایید:

من به نیروی سرشار ضمیر باطن خویش ایمان دارم.

این حق من است که خوشبخت، شاد، سالم و در رفاه باشم.

من از پول گریزان نیستم و آن را به دست می آورم.

من ارزش استعدادهای خود را می دانم و با بهره گیری از آن ها زندگی شرافتمندانه ای خواهم داشت و به ثروت و خوشبختی دست پیدا می کنم.

مطمئن باشید با تکرار این عبارات و باور به آن ها هر روز پول و ثروت بیشتری را وارد زندگی خود می کنید و به معنی واقعی کلمه به سعادت، آرامش و خوشبختی دست پیدا خواهید کرد.

۴/۵ - (۳ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

3 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
3
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx