داغ ترین پرسش و پاسخ های امیر شریفی در مورد ثروت و روابط

نظرات 40
10 دقیقه مطالعه

ثروت و روابط

پادکست داغ ترین پرسش و پاسخ های امیر شریفی در مورد ثروت و روابط

پاسخ به سوالات آموزش قانون جذب در مورد ثروت و روابط

دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله بیشتر به سوالات مربوط به ثروت و روابط در قانون جذب می پردازیم. لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

سوال: من در دوست شدن با دیگران مشکل دارم، چطور این مشکل را برطرف کنم؟!

این سوال زمانی قابل پاسخ دادن است تا به طور کامل بگویید که در کجای ایجاد ارتباط مشکل دارید. مثلا کسی هست که از برقراری روابط با دیگران ترس دارد و دیگری از مشکل خجالت رنج می برد. باید به طور کامل بدانیم که مشکل شما دقیقا چیست. معمولا افرادی که در برقراری ارتباط با دیگران مشکل دارند، در ارتباط با خودشان و خدای خودشان هم مشکل دارند. به این خاطر که دنیای بیرون آینه درون ماست.

سوال: ما کلی وقت صرف آموزش قانون جذب می کنیم اما در روزمرگی غرق می شویم و این کارها را انجام نمی دهیم. راه چاره چیست؟

این طبیعی است، به این خاطر که ما عادت کرده ایم و بیشتر این عادت ها نجواهای شیطان هستند که به چیزهایی که می بینیم توجه کنیم. ما چیزی را همیشه فراموش می کنیم، این که شیطان هرگز بیکار ننشسته است. چون شیطان از خداوند اجازه خواسته تا زمانی که زنده است انسان را گمراه کند. بنابراین مشخص است که همواره چیزی در گوش شما نجوا می کند که کار نکن و بیشتر بخواب! به منفی ها توجه کن! پشت سر دیگران غیبت کن!

از طرف دیگر، ما عادت کرده ایم و به مدت یک عمر، نسبت به همه چیز واکنش نشان داده ایم. این که به یکباره بخواهیم از تمام این ها برگردیم، خیلی سخت است. اما این را بدانید که با وجود آموزش جذب و تلاش برای مثبت بودن، پس از یک مدتی این مقوله برای شما به مراتب راحت تر خواهد شد.

منفی بافی

سوال: همسرم به دنبال کارهای بزرگی می رود، اما من دائما نفوس بد می زنم. آیا این منفی بافی های من روی کار همسرم تاثیر می گذارد؟

خیر. البته در صورتی که شما نتوانید احساس همسرتان را بد کنید، یا این که همسرتان به حرف های شما گوش ندهد، این نفوس بد و افکار منفی شما، روی کار همسرتان تاثیر نمی گذارد.

سوال: من دو ماهه که بیکار شدم و دنبال کار خوب و مورد علاقه ام می گردم. به نظر شما این بیکاری بد است؟

شما اگر می بینید که احساس تان با بیکار بودن بد نمی شود و از طرف دیگر مطمئن هستید که شغل مورد علاقه تان را پیدا می کنید، این اصلا بد نیست. با این تفاسیر شما دارید بهترین کار را انجام می دهید و من به شجاعت شما آفرین می گویم.

سوال: من حس خوبی از نماز خواندنم ندارم و از آن لذت نمی برم. باید چه کار کنم تا این موضوع درست شود؟

این یک مسئله شناختی است. یعنی باید خداوند را جور دیگری بشناسید و نعمت های او را ببینید. شما می توانید بیشتر قرآن بخوانید و مخصوصا به معانی آن دقت کنید. این مهری است که به مرور به دل شما می افتد. دقیقا مانند این است که کسی به شما بگوید که فلان چیز را دوست داشته باش. و شما بگویید که می نمی توانم، مهر این به دل من نمی نشیند!

این مهر بالاخره یک جایی به دل شما می افتد. و مطمئن باشید که مهر خداوند، هم خیلی خوب و هم خیلی زود به دلتان می افتد. به نظر من اگر شما علم خودتان را نسبت به خودشناسی بالا ببرید و نعمت های خداوند را بیشتر ببینید، این اتفاق خیلی زود برایتان می افتد.

سوال: من آدمی هستم که تنبلی می کنم و اصلا پشتکار ندارم. آیا دوره آموزش قانون جذب برای من مفید خواهد بود؟

من نمی دانم که شما تا چه اندازه تنبل هستید و در چه کارهایی تنبلی می کنید. ما در دوره آموزش قانون جذب تمرین هایی به شما ارائه می دهیم که شما باید آن ها را انجام دهید. اگر احساس می کنید که این تمرین ها را نمی توانید انجام دهید، مسلما این دوره آموزش قانون جذب به درد شما نمی خورد.

البته لازم به ذکر است که وقتی شما این فایل های صوتی آموزشی را گوش می دهید، باورهایی که دارید تا حدودی بهتر می شوند. یعنی یکی از تمرین های خیلی خوب همین است که گوش دهید. مثلا می توانید کتاب صوتی های مختلفی که در زمینه مثبت اندیشی هستند را گوش دهید، یا این که از فایل های صوتی آموزش قانون جذب ما استفاده کنید.

سوال: من به قانون جذب کاملا اعتقاد دارم، آزمون ارشد دارم و می خواهم دانشگاه روزانه قبول شوم. تمرین سوالات رگباری را انجام می دهم ولی ذهن و باورم در برابر آن مقاومت می کند. لطفا مرا راهنمایی کنید.

شما ابتدا این سوال را از خودتان بپرسید: چرا من نمی توانم دانشگاه روزانه قبول شوم؟! مطمئنا باید دلیلی داشته باشید. مثلا اگر ذهنتان می گوید به خاطر این که من تنها روزی چهار ساعت درس خواندم، کافی است کسی را پیدا کنید که با مطالعه روزی نیم ساعت قبول شده است. شما می توانید به صورت منطقی باورهای منفی خود را سرکوب کنید.

چطور با قانون جذب می توانم مسیری که خشنودی و صلاح خداوند هست را جذب کنم؟

سوال: چطور با قانون جذب می توانم مسیری که خشنودی و صلاح خداوند هست را جذب کنم؟

اگر بتوانید کاری را انجام دهید که عرفا انجام می دهند. عرفا اصلا به فکر، اعتقادی ندارند. آن ها می گویند شما کافی است که توکل کنید. توکل هم یعنی حس خوب. یعنی این که شما ارتعاش خوب می فرستید، بعد حستان به هر کاری خوب بود، همان را انجام می دهید.

شما حس را می دهید، و بر اساس قانون جذب همان حس را می گیرید. راه رسیدن به آن هم اصلا مشخص نیست و ما نمی دانیم از کجا قرار است برسد. ما فقط آن حس را در خود به وجود می آوریم که انگار خواسته خود را به دست آورده ایم. مطمئن باشید راهی، سر راه شما قرار می گیرید که شما را به آن حس می رساند.

سوال: ممنون می شوم اگر در مورد مرحله دریافت یعنی زمانی که نتیجه ارتعاشات عینی می شوند، صحبت کنید.

شما باید از این لحظه حس خود را خوب کنید تا به مقصد برسید. اصلا نباید بین این ها فاصله بیندازید. شک نکنید، چون با شک کار خود را خراب می کنید. شما از این لحظه تصمیم بگیرید که احساستان خوب است و تا به مقصد برسید، احساستان را خوب نگه می دارید و به خودتان اطمینان دهید که حتما به آن می رسید.

یک چیز فوق العاده جالب به شما بگویم که همیشه نیست ولی معمولا اتفاق می افتد، هروقت به این موضوع برخوردید نسبت به آن کنجکاو شوید. معمولا راه هایی برای کسب ثروت به ذهنتان می رسد که غالبا با خودتان می گویید، چرا این ایده قبلا به ذهنم نرسیده بود. یعنی این که آن ایده خیلی برای تان طبیعی است به طوری که باورتان نمی شود، و همان ایده شما را ثروتمند می کند.

سوال: لطفا حس خوب و حس بد را بشکافید. مثلا چطوری میشه در مورد پول یا روابط حس خوب داشت؟

حس خوب به پول را خودتان می توانید بفهمید. این اصلا کاری ندارد. شما همین الان بنشینید و با کسی در مورد پول، پول درآوردن و پول خرج کردن صحبت کنید. یا این که صدای خودتان را با گوشی ضبط کنید و ببینید که ذهنتان در مورد پول چه چیزهایی می گوید. ولی به هیچ وجه سعی نکنید که نقش بازی کنید. در این صورت متوجه می شوید که احساس واقعی شما در مورد پول و ثروت چیست.

4.7/5 - (29 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

40 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
40
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx