یازده راهی که “قانون جذب” می تواند زندگی شما را بهبود بخشد

نظرات 17
5 دقیقه مطالعه

 یازده راهی که "قانون جذب" می تواند زندگی شما را بهبود بخشد

۱- ما اتفاقات خوب یا بد را براساس تفکراتمان تجربه می کنیم:

“شخصی که همیشه در مورد بیماری صحبت میکند، بیمار میشود و کسی که به طور مداوم در مورد رفاه صحبت میکند، در رفاه و آسایش به سر خواهد برد.” استر و جری هیکس اشاره می کنند که “ما تمام اینها را براساس تفکرات مان جذب می کنیم.” با تمرکز کردن بر روی چیزی، باعث می شویم آن مسئله برایمان اتفاق افتد.

۲- ما با فکر کردن به چیزی آن را به سمت خودمان میکشانیم و جذب می کنیم، حتی اگر آن را نخواهیم:

“ما با فکر کردن به هر چیزی از طریق قانون جذب، آن را بزرگ و بزرگتر و قویتر خواهیم نمود.” پس سعی کنیم افکار خود را مثبت نگه داریم.

۳- هر چه بیشتر بر روی مسئله ای تمرکز نماییم، قویتر می شود:

مورد مذکور این قابلیت را به ما خواهد داد تا حقیقت زندگی خود را با افکارمان ساخته و مسائلی که دوست داشته ایم را تجربه نماییم، روزی به آنان دست خواهیم یافت. ما با نگرانی های خودمان باعث می شویم اتفاقات بدی برایمان رخ دهد.

یازده راهی که "قانون جذب" می تواند زندگی شما را بهبود بخشد

۴- بهتر است به احساسات خود اعتماد کنیم تا آنکه بیش از حد به تصمیماتمان فکر نماییم:

به ندای قلب خود گوش دهیم. به جای فکر بیش از حد به انتخابهایمان اجازه دهیم احساساتمان، ما را به سمت درست هدایت کند. با این روش زندگی رضایتمندانه تری را تجربه خواهیم نمود.

۵- ما با تفکر مثبت خود می توانیم باعث شویم اتفاقات خوب با سرعت بیشتری برایمان رقم خورد:

“خواستن و تمایل” شامل تمرکز به یک موضوع آن هم به صورت کاملأ مثبت است. زمانیکه به موضوعی با دقت نظر کامل به گونه ای مثبت می نگریم، آن مسئله بسرعت برایمان به وقوع خواهد پیوست . . . شک نکنیم.”

۶- برای ایجاد یک تغییر، باید به مسائل آن گونه که آرزو داریم باشند، بنگریم نه آن گونه که در واقع هستند:

این رازی است که تنها افراد موفق می دانند و در کتاب های علمی با عنوان “تجسم دیداری” از آن یاد میشود. مایکل فلپس هر شب قبل از خواب خود را برنده تجسم می کرد. همان گونه که می بینیم وی در حال حاضر پرافتخارترین قهرمان تاریخ بازی‌ های المپیک و دارنده ۲۲ مدال شنا می باشد. پس “به منظور تأثیر هر چه بیشترِ تفکرات مثبت بر روی اتفاقات، بایستی نادیده بگیریم که چه کارهای دشواری هستند- و هم چنین به اینکه دیگران ما را چگونه می بینند کاملاً بی توجه باشیم. و تنها تمام تمرکز خود را حول این محور بگنجانیم که دوست داریم چه اتفاقاتی برایمان به وقوع بپیوندند.

۷- ما می توانیم قدرت مغناطیسی جذب اتفاقات خوب خود را با اختصاص دادن زمان روزانه به “افکار قدرتمند” افزایش دهیم:

۱۵ دقیقه از روزمان را به طور جدی به فکر کردن در مورد اهداف، رؤیاهایتان و آن چه از زندگی می خواهید اختصاص بدهیم. این عمل میتواند شانس ما را برای رسیدن به موفقیت بسیار افزایش دهد.

۸- موفقیت یک منبع تمام نشدنی است. هر کس می تواند از آن بهره برد:

فراموش نکنید که موفقیت دیگران، موفقیت ما را محدود نخواهد کرد. از آن طرف، ما با جذب موفقیت، موفقیت دیگران را محدود نخواهیم کرد.

یازده راهی که "قانون جذب" می تواند زندگی شما را بهبود بخشد

۹- به خودمان اجازه ندهیم در ناامیدی ها غرق شویم:

ناامیدی تنها باعث جذب اتفاقاتی میشود که ناراحتی ما را بیشتر خواهند کرد و تنها نشانه آن است که ما به هدفی که در زندگی آرزویش را داشته ایم، نرسیده ایم. بنابراین به جای حسرت خوردن برای از دست دادن آرزوهایمان، تنها به آنچه دوست داریم و می خواهیم، فکر کنیم.

۱۰- از تماشای برنامه های تلویزیونی همانند جنایت و بیماری که انرژی های منفی را به ما منتقل می کنند، دوری کنیم:

با دیدن این برنامه ها تنها موجب می گردید به آنان بیشتر فکر کرده و شانس اتفاق افتادنشان را افزایش دهیم. باز هم یادآوری می کنیم که: “با توجه ما به هر چیزی، آن مورد بیشتر و بیشتر به سمت ما کشیده خواهد شد.”

۱۱- بدانیم اگر روابط مان با دیگران بد است، تنها خودمان موجب آن گشته ایم:

توجه به مسائل منفی هم چون گرفتن انتقام می تواند موجب ویرانی روابط شخصیمان باشد. با این ذهنیت که “هیچ چیز به وقوع نخواهد پیوست مگر آن که شخصاً آن را جذب کرده باشیم”، می توانیم از روابط بد با همسر و بستگان مان رهایی یابیم.

5/5 - (1 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

17 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
17
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx