تاثیر احساسات را در قانون جذب جدی بگیرید

نظرات 2
9 دقیقه زمان مطالعه

تاثیر احساسات را در قانون جذب جدی بگیرید

تکنولوژی پیشرفت احساسی و نقش احساسات در قانون جذب

همه ما به این مسئله واقف هستیم که تمامی تغییراتی که در زندگی ما به وجود می آید به دلیل ایجاد یک تغییر احساسی می باشد. در واقع ما در نظر داریم تا احساسات ناخوشایندی که اکنون با آن دست و پنجه نرم می کنیم را به یک احساس خوش تبدیل کنیم تا بتوانیم در کار و زندگی مان به موفقیت های بزرگی برسیم.

نکته ای که باید نسبت به آن آگاهی داشته باشید این است که حالت بدن ما در هر احساسی که داشته باشیم موثر خواهد بود. به عبارت دیگر احساسی که اکنون با آن دست و پنجه نرم می کنیم، چیزی جز تشعشعات ذهن ما نمی باشد که می تواند آن را با استفاده از ابزار جسم و تغییر حالت آن با شیوه های خاص مثلا حالت چهره تغییر دهد.

اما موضوع اصلی این است که تا چه اندازه نسبت به تمرکز ذهن اطلاعات دارید؟

در واقع تمرکز ذهن دومین راهی است که با کمک آن می توان دست به کنترل احساسات زد و با کمک آن و قانون جذب، احساسات ناخوشایند را تغییر داد و به موفقیت در زندگی نزدیک تر شد. شما می دانید احساسی که در هر لحظه دارید، به دلیل شرایط فیزیکی جسم شما در آن زمان به وجود آمده است. اگر در جسم خود احساس ناراحتی می کنید مثلا خوب نخوابیده اید و یا از روحیه مناسبی بهره مند نیستید و یا اگر می خواهید فیلمی ببینید که فشار خونتان را بالا ببرد، مطمئنا احساس راحتی نخواهید کرد.

علاوه بر حالت فیزیکی آن چه هم اکنون فکرتان را متوجه خود کرده، بر روی احساسات شما نیز موثر خواهد بود. مطمئنا شما دچار سردرد شده اید و حتی در برخی مواقع فکر می کنید که مغزتان در حال انفجار می باشد و در آن لحظه رنج می برید؛ به همین خاطر به سراغ مصرف انواع دارو می روی.، اما اگر در آن لحظه کسی از شما سوالی بپرسد و یا بخواهد که کاری انجام دهید که تا تمام حواس شما معطوف آن شود، ناگهان متوجه می شوید که دیگر سردرد ندارید. در واقع شما بدون این که دارویی مصرف کرده باشید این مشکل را درمان کرده اید.

ببینید تمرکز ذهن شما بیشتر روی چه چیزهایی است

ببینید تمرکز ذهن شما بیشتر روی چه چیزهایی است

بنابراین باید در جریان باشید که جسم تنها زمانی می تواند چیزی را حس کند که ذهن به آن توجه داشته باشد. در واقع تمرکز ذهن بر روی مسائل گوناگون است که احساسات ما را تعیین می کند و این احساسات است که رفتار ما را کنترل می کند. مسلما شما هم این تجربه را داشته اید؛ زمانی که احساس خستگی دارید بهتر می توانید برخی از کارها را انجام دهید. اما تاکنون از خودتان پرسیده اید چرا؟!

در واقع در این روزها شما به ناچار برای این که بر روی این مسئله که چقدر خسته هستید تمرکز کنید، ذهنتان را مجبور کرده اید تا با تمام توجه دست به انجام کارها بزند. شما باید بدانید که قدرت بسیار زیادی در تمرکز فکری قرار دارد که اگر بتوانید از آن استفاده کنید، نه تنها می توانید بر افکارتان کنترل داشته باشید بلکه جسمتان نیز به کنترل شما در خواهد آمد.

برای این کار باید قدرت تمرکز و تجسم را در خود تقویت کنید. هر چقدر بتوانید تصاویر بیشتری را در ذهن خود داشته باشید و هر چه این تصاویر پر رنگ تر باشند، تمرکز شما نیز بیشتر خواهد بود و بر اساس قانون جذب  بسیار قدرتمندتر می توانید به سمت موفقیت در زندگی حرکت کنید.

تصور کنید که ذهنتان یک دوربین است

شما باید ذهنتان را یک دوربین فرض کنید و به این باور برسید که در یک میهمانی قرار دارید. همان طور که می دانید این که شما چه احساسی در این میهمانی داشته باشید به خودتان بستگی دارد و یا این که خودتان را چگونه بینید. ولی دوربین ذهن شما بر روی هر چیزی متمرکز شود، دقیقا همان چیز را احساس خواهید کرد!

اگر دوربین ذهن خود را فقط بر روی افراد کسل و بی حال متمرکز کنید، این گونه احساس می کنید که هیچ کسی از آن میهمانی لذت نبرده است. دقت کنید در این قسمت اشکال از میهمانی نیست؛ بلکه دقیقا از دوربین شماست. زیرا دوربین شما قادر نخواهد بود که به طور همزمان همه چیز را ثبت نماید و تنها در حال نگاه کردن به بخش کوچکی از میهمانی است.

انسان ها از قدرت تشخیص آگاهانه محدودی بهره مند هستند

انسان ها از قدرت تشخیص آگاهانه محدودی بهره مند هستند

به همین دلیل است که نمی توانند در یک زمان تمام اتفاقات را با هم درک کنند. به عبارت بهتر برای این که بتوانید وقایع اطراف خود را درک کنید، باید آن را از صافی ذهن خودآگاهتان رد کنید. زیرا ذهن خودآگاه ما این توانایی را دارد که بسیاری از مسائل را حذف کرده و یا از آن ها صرف نظر کند. به همین دلیل است که ما قادر به شناخت و تشخیص آن ها نیستیم.

بسیاری از افراد بر این عقیده هستند که این مسئله یک نقص در بشر محسوب می شود؛ اما باید بدانید که حذف برخی از مسائل می تواند ارزش های بسیار زیادی را برای انسان ها به همراه داشته باشد و به عبارت دیگر ما را به سمت موفقیت در زندگی هدایت کند.

اگر به اطرافتان با دقت نگاه کنید متوجه می شوید که چه چیزهایی به نفع شما خواهد بود. در واقع ذهنتان بر روی خوشی های زندگی شما متمرکز می شود و همین مسئله باعث می شود که در طول زندگی احساس رضایت و شادابی داشته باشید و بر اساس قانون جذب شادی های بیشتری را به زندگی خود دعوت کنید.

اگر در زندگی افراد موفق کند و کاو کنید، متوجه می شوید که آن ها نیز در بزرگ نمایی زندگی خود تبحر بسیار زیادی پیدا کرده اند؛ زیرا به طور مرتب در حال تمرین می باشند و به همین دلیل است که توانسته اند زندگی خود را تحت کنترل در آورند. از همین رو شما نیز باید آن چیزهایی را که در اختیار دارید، بزرگتر از آنچه هست ببینید و بدانید که هیچ میهمانی وجود ندارد که کسی در آن خوش نگذراند.

همه چیز در زندگی به کیفیت احساسات شما بستگی دارد

مهم نیست که روزگار شما چگونه در حال سپری شدن است، اگر شما بخواهید می توانید با کمک ذهن خود موقعیتی را فراهم آورید که احساس عالی و خوشایندی در شما به وجود آورد و رسیدن به موفقیت در زندگی را برایتان شیرین و دست یافتنی جلوه دهد.

شما می توانید نعمت های کوچکی را که در اختیار دارید را بزرگتر ببینید، تا بر اساس قانون جذب احساس خوب در شما شکل بگیرد. اما سوالی که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول می کند این است که انجام این کار چه فایده ای می تواند برای افراد در پی داشته باشد؟

در واقع اگر در نظر دارید تا کیفیت زندگی خود را بالا ببرید، باید به این مسئله آگاه باشید که بر اساس قانون جذب کیفیت زندگی شما به احساساتی که هر روز با آن ها درگیر هستید بستگی دارد. زیرا آن چیزی که شما هر روز انجام می دهید و یا رفتارهایی که با دیگران دارید و… تمامی آن ها به احساسات شما بستگی دارد.

از همین رو برای این که بتوانید کیفیت زندگی خود را بالا ببرید باید نسبت به این دو مسئله آگاهی داشته باشید. این که چگونه بتوانید از جسم خود استفاده کنید و این که چگونه فکر خود را بر روی مسائل گوناگون متمرکز نمایید.

۴.۷/۵ - (۶ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

2 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
2
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx