استر هیکس اسطوره قانون جذب را بشناسید

نظرات 4
9 دقیقه مطالعه

 

آشنایی بیشتر با خانم استر هیکس

همان طور که می دانید در زمینه موفقیت و قانون جذب اساتید زیادی وجود دارند مثل کوین ترودو، برایان تریسی، آنتونی رابینز و … اما مطمئنا سم خانم استر هیکس را کمتر از بقیه اساتید شنیده اید. به همین منظور در این مقاله قصد داریم بیشتر به معرفی ایشان بپردازیم.

استر هیکس همان کسی است که نقش به سزایی در رابطه با پشت صحنه فیلم راز داشته است و حتی در رابطه با تحقیق و توسعه قانون جذب نقش مهمی داشته اند. از این رو به جرات می توانیم بگوییم که خانم استر هیکس جزو اصلی ترین سازنده های فیلم راز هستند. برای آشنایی بیشتر با این بانوی فرهیخته و مثبت اندیش در ادامه با ما همراه باشید.

نگاه کوتاهی به زندگینامه استر هیکس

ابتدا درباره زندگی نامه این استاد بزرگ می پردازیم. استر هیکس در دهه 50 میلادی در ایالات متحده آمریکا به دنیا آمد و در دهه 80 با شخصی به نام جری هیکس ازدواج کرد. این ازدواج در کارهایی که در آینده انجام داده بود، نقش مهمی داشت. به گونه ای که این زوج موفق و پر تلاش توانستند با کمک یکدیگر موسسه آبراهام را تاسیس کنند.

آن ها به دلیل علاقه شدیدی که به موضوعات ماورایی داشتند، کلاس های گوناگونی در مورد ذهن انسان تشکیل دادند که مهم ترین این کلاس ها در مورد کارگاه هنر پذیرش بود که خوشبختانه با استقبال زیادی روبرو شد.

چطور فرکانس خواسته ها را زیاد کنیم؟

چطور فرکانس خواسته ها را زیاد کنیم؟

خانم استر هیکس در یکی از سخنرانی های خود راجع به هم فرکانس بودن با خواسته هایمان صحبت کرده است. وی در مورد عملی شدن خواسته ها در مدت زمان هفده ثانیه و شصت و هشت ثانیه صحبت کرد. اینجا این سوال پیش می اید که چرا با وجود همه این اطلاعات باز به اهداف خود نمی رسیم؟

جواب استر هیکس بسیار جالب است. زمانی که شما ارتعاش ثروت می دهید، همزمان به بدبختی موجود در جامعه فکر می کنید و با این کار ارتعاش شما کم می شود؛ در نتیجه نمی توانید با مقدار ثروتی که می خواهید هم ارتعاش شوید.

اگر بتوانید در طول روز به مدت شصت و هشت ثانیه به خواسته خود فکر کنید، می توانید به مرور زمان به خواسته خود برسید. از اصلی ترین عوامل جذب خواسته خودآگاهی و تمرین کردن ذهنیت خوب و مثبت است.

هیچ عاملی مهم تر از احساس نیست

برایتان مثالی می زنیم تا بیشتر متوجه موضوع شوید. مثلا وقتی در رودخانه شنا می کنید چه زمانی انرژی شما به هدر می رود؟! مسلما زمانی که شما برخلاف جریان آب رودخانه شنا کنید. حالا این مسئله را از نگاه دیدگاه می سنجیم احساس افراد برخلاف هدف آن ها است. مثل اینکه شما برخلاف جریان آب شنا می کنید.

ما انسان ها رودخانه زندگی خود هستیم. زمانی که وارد زندگی خود می شویم، یعنی وارد رودخانه شده ایم. شما با هر خواسته ای سرعت آب را افزایش می دهید. یادتان باشد که شما همیشه در حال کامل شدن خواهید بود. با این کار خودتان را پروش می دهید و رشد می کنید. احساس شما مانند قطب نما عمل می کند و شما را در مسیر نگه خواهد داشت.

احساسات شما سطح هماهنگی شما را با فردی که شده اید نشان می دهد

همه این چیزها با فرکانس دادن شروع می شود. هر چیزی که در محیط اطراف خود می بینید، ابتدا فرکانس داده اید و بعد آن را در زندگی خود دیده اید. این مورد یکی از موارد مهم قانون کائنات است. خواسته های شما مثل گوی کروی شکل می ماند که در سرازیری قرار می گیرد و با سرعت در حرکت است. آیا منبعی آن را هل می دهد یا خود به خود به حرکت ادامه می دهد؟!

اهداف شما هم مثل همین گوی است و مدام در حال حرکت است؛ فقط شما باید به آن سمت و سو بدهید. این گونه است که به طرف خواسته های مثبت یا منفی می رود.

سه نکته مهم در مورد قانون کائنات

سه نکته مهم در مورد قانون کائنات

قانون اول: قانون جذب

شما می توانید هر چیزی مثل خود را جذب کنید. این مهم ترین نکته درباره قانون جذب است. شما اگر بخواهید در راه اهداف و خواسته ها قرار بگیرید، اول این را باید در نظر بگیرید و بعد اهداف خود را معین کنید.

قانون دوم: قانون آفرینش و جهت دهی

همانطور که زمین خلق شده است شما هم می توانید ذهن خود را خلق کنید. مانند این است که قصد دارید به مسافرت بروید، به آژانس هماپیمایی می رود و فروشنده به شما می گوید کجا می خواهید بروید؟ ولی شما مقصد را نمی دانید. مفهوم قانون دوم این است که اگر بخواهید چیزی را در ذهن خود پروش دهید و خلق کنید اول جزئیات آن را باید بنویسد و بعد با آن زندگی کنید.

این جا به معنی آرزو بیشتر می پردازیم. اول باید خواسته خود را که شکل گرفته پیش خودتان تجسم کنید. سپس ارتعاش آن را به کائنات بدهید. مرحله دوم مرحله ای است که باید به جزئیات توجه کرد نه به رسیدن و نرسیدن!

استر هیکس می گوید که نباید روی زمان پافشاری کنید؛ زیرا کائنات خود در زمان بهتر خواسته شما را به شما می دهند مثلا شما بخواهید فلان تاریخ خانه بخرید، ولی خداوند در تاریخ دیگری برای شما آن خانه را فراهم کرده است. پس هیچ وقت زمان خاصی را مشخص نکنید.

قانون سوم: کسب اجازه

اگر در موقعیت خوب نباشید قانون جذب مطمئنا برعکس عمل می کند. این را بدانید که نمی توانید مانع اهدافتان شوید؛ فقط می توانید خوب و بد آن را مشخص کنید. مثلا وقتی بگویید باید از شر این ماشین خلاص شوم، بدانید که دارید خلاف جهت رودخانه شنا می کنید.

نکته مهم این است که اگر بخواهید مخالف نظم دنیا عمل کنید کسی که خسته و ناامید می شود خود شما هستید. پس توصیه استر هیکس این است که دل به رودخانه بدهید تا شما را هر جا که صلاح می داند ببرد.

بخشی از سمینار خانم استر هیکس

بخشی از سمینار خانم استر هیکس

همه ما انسان ها موجودات ابدی هستیم و سفر ما هیچ وقت تمام نمی شود. این را بدانید تضادهایی در زندگی وجود دارد که می توانیم با استفاده از آن ها زندگی جدیدی برای خود خلق کنیم. ما باید قبول کنیم بدن ما بیشتر از یک بدن مادی است و باید این را به بدنمان بقبولانیم. باید از این تضادهایی که به وجود می آید کمک بگیریم تا بترسیم؛ زیرا با استفاده از تضادها می توانیم ایده های جدید را با آرامش رونمایی کنیم.

دید و تعالیم استر هیکس

باید در زندگی فقط به احساستان توجه کنید، مسیری که درست کردید درست است یا خیر. اگر می خواهید به ثروت برسید کلید داشتن آن «احساس خوب» است. هر چیزی که در زندگی داریم حاصل تمرکز ما بر روی آن است.

استر هیکس اعتقاد دارد کائنات خواسته هر فرد را می دانند و به آن ها پاسخ می دهند. پس ابتدا باید تمام خواسته های مان را قبل از قبول شدن انتخاب کنیم و به آن ها اجازه دهیم تا ظهور کنند.

کتاب های خانم استر هیکس

1: آفرینش والا

2: سارا قانون جذب را یاد می گیرد

3: قدرت جذب و سلامتی

4: شروعی جدید

5: پول و قانون جذب

6: قدرت شگفت انگیز آرزوی شما

7: بخواهید تا به شما داده شود

4.5/5 - (28 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

4 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
4
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx