آشنایی با قانون جذب از دریچه جدید

نظرات 8
5 دقیقه مطالعه

آشنایی با قانون جذب از دریچه جدید

آشنایی با قانون جذب از دریچه نو

اکثراً افرادی که حتی به قانون جذب اعتقاد دارن و از آن استفاده میکنند، هنوز مطمئن نیستند که آیا این قانون است که برای آنها کار میکند یا شانس و اتفاق؛ اما از امروز به بعد ما دیگر چنین سوال و شک و تردیدی در ذهنمان نخواهد بود. چون در این مقاله ما با مثالی ساده از دیدگاه دانش هیپنوتراپی، قانون جذب را برایتان اثبات خواهیم نمود.

البته شاید در ابتدا یک مقدار برایتان عجیب و غریب باشد و زیاد مطابق انتظارتان نباشد ولی دوست دارم کمی وقت بگذارید و این مقاله را به پایان برسانید تا از دیدگاه جدیدی، و از یک دریچه جدید با قانون جذب آشنا گردید، و بعد از آن به شما قول میدم بتوانید از این به بعد خیلی از مسائل زندگیتان را براحتی تغییر دهید.

آشنایی با قانون جذب از دریچه جدید

اثبات قانون جذب توسط یک آزمایش کوچک

اجازه بدید اول آزمایشی را انجام بدیم، لطفاً سریع به اطرافتان نگاه کنید و بعد از ۲ ثانیه چشمانتان را ببندید؛ حالا دقیقاً بشمارید که چند چیز قهوه ای در اطرافتدن دیدید.

حالا چشمانتان را باز کنید و دوباره به اطرافتان نگاه کنید، چیزهایی را دیدید که دفعه قبل ندیده بودید درست است؟؟؟

چه احساسی کردید وقتی که برگشتید و اطراف را نگاه کردین؟؟

احساس نکردید که هر چیزی که قهوه ای و یا حتی نزدیک به قهوه ای است یکهو جلو شما ظاهر میشود؟؟؟

این یک مثال خیلی ساده از قانون جذب بود.

آشنایی با قانون جذب از دریچه جدید

آیا قانون جذب یک نیروی ماوراء الطبیعه است؟

خیلی از افراد هستند که قانون جذب را نتیجه انرژی های خاصی در کائنات میدانند و اینکه یک نیروی ماوراء الطبیعه است که ما صدایش می کنیم و هرچیزی را که میخواهیم برایمان بوجود میاورد. اگر ما هم چنین اعتقادی داریم من کاملاً به آن احترام میگذارم و کاملاً باید این اعتقادتان را نگه دارید، چون ما اعتقادی را لازم داریم که این قانون با آن بکار بیوفتد و کار کند.

اما الان میخواهم با کسانی صحبت کنم که خیلی فکر میکنند و خیلی منطقی هستد. از دیدگاه من اثبات قانون جذب این است که این قانون و تجسم کردن چیزهایی که رویای ماست به طور مرتب کاری که انجام میدهد، این نیست که دقیقاً ما شروع می کنیم و آن وقایع را که میخواهیم به سمت خودمان جذب کنیم. اتفاقی که می افتد این است که ذهن ناخودآگاه ما یاد میگیرد که چطور آن چیزهایی را که لازم است بهتر مشاهده کنیم. یعنی اینکه به محض اینکه ما قصد کردیم که زندگیمان را عوض کنیم یا رشد شخصی پیدا کنیم، از فردایش زمانی که از جلوی کتابفروشی رد میشویم کتابی را میبینیم که عنوانش ذهنمان را میگیرد، یعنی جذبمان میکند و کتاب را برمیداریم و میخوانیم، یک دفعه اتفاق عظیمی در زندگیمان رخ میدهد. این به این خاطر نبوده که قبلاً کتاب آنجا نبوده یا چیزهای مشابه آن ، کتاب قبلاً آنجا بوده ولی ما ذهنمان باز نبوده است، و در واقع ناخودآگاهمان دنبال این نبوده که آن را پیدا بکند.

و اتفاق دیگر این که وقتی اهدافمان را مجسم می کنیم و مخصوصاً با تکنیک های هیپنوتراپی کار میکنیم، ذهن ناخود آگاه ما ۲۴ ساعته و بصورت مداوم دنبال جواب آن سوالات میگردد، آن جواب ها قبلاً آنجا بودند اما ما نمیدیدیمشان و ناخودآگاه ما به آنها توجه نمیکرد. اما زمانیکه این اتفاق برای ما بیوفتد ناخودآگاهمان جدی تر میشود، به آنها توجه کرده و جذبشان می کنیم.

از نظر من این قانون جذب را کاملاً توجیه میکند. یعنی اینکه قانون جذب این گونه اتفاق می افتد که ذهن ناخودآگاه ما به صورت اتوماتیک اتفاقات مثبت و آن چیزهایی که باید جذب بکند را میبیند و به ما میگوید که این خوب است، پس برویم سراغش، این همان چیزی است که من به آن فکر میکردم.

3.7/5 - (3 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

8 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
8
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx