10 اصل کلیدی برای رسیدن به استقلال مالی با قانون جذب

نظرات 4
9 دقیقه مطالعه

10 اصل کلیدی برای رسیدن به استقلال مالی با قانون جذب

برای دستیابی به استقلال مالی رعایت این اصول مهم است (قانون جذب)

برای رسیدن به استقلال مالی چند اصل کلیدی و مهم وجود دارد. اولین اصل همان چیزی است که به آن قانون جذب می گوییم. قانون جذب می گوید شما یک مغناطیس و آهن ربای زنده هستید. بر اساس قانون جذب افکار شما میدانی انرژی ایجاد می کنند که از شما متصاعد می شود و افراد و شرایط هماهنگ با آن افکار را به سمت شما جذب می کند.

بنابراین هر فکری که دارید و هر کاری که انجام می دهید همراه با احساسات مربوط به آن، مثبت یا منفی از شما به بیرون متصاعد می شود و افراد، شرایط، ایده ها و موقعیت های هم راستا با آن فکر را به سمت شما جذب می نماید. دوستان عزیز سایت آگاه باشیم در ادامه به راهکارهایی اشاره می کنیم که با کمک قانون جذب و استفاده از آن ها بتوانید به موفقیت های مالی بزرگی در زندگی دست پیدا کنید. با ما همراه باشید.

1 – چگونه موفقیتی را که آرزویش را دارید جذب کنید

افراد زیادی احساس می کنند که شاید قانون جذب مهم ترین ذهنی است. این قانون می گوید اگر ایده ای روشن از اهداف مطلوب خود داشته باشید که ثروتمند شوید و بتوانید آن ایده را مدام در ذهن خود نگه دارید، بدون تردید منابعی را به زندگی خود جذب می کنید که برای رسیدن به آن آرزوها احتیاج دارید.

هر کسی که ثروتمند و موفق شده است، به این خاطر توانسته به ثروت و موفقیت دست پیدا کند که ایده ی ثروت و موفقیت را به مدت کافی و به شدت در ذهن خود حفظ کرده است. تا این که برای تحقق آن، منابع مورد نیاز به زندگی اش جذب شده اند.

دنیای شما بازتاب افکارتان است

2 – دنیای شما بازتاب افکارتان است

اصل دوم به قانون تطابق معروف است و این قانون ذهنی بسیار قدرتمند است. اصل تطابق می گوید دنیای بیرونی شما آیینه ای است که آن چیزی را بازتاب می دهد که در دنیای درون تان اتفاق می افتد. همچنین می گوید هر چیزی که بیرون از شما اتفاق می افتد، در تطابق کامل با چیزی است که در درون شما در جریان است. زمانی که می گوییم دنیای بیرونی شما بازتاب دنیای درونی تان است، منظور ما هر دو سطح آگاه و ناخودآگاه می باشد.

3 – تصویر روشن اهداف خود را در ذهن بسپارید

اگر آگاهانه باور داشته باشید که توانایی رسیدن به اهداف خود و استقلال مالی را دارید، و بتوانید برای مدت کافی و به شدت تصویری روشن از آن اهداف را در ذهن تان نگه دارید، ناگهان دنیای بیرونی شما با آن تطبیق پیدا می کند.

4 – سه بازتاب موفقیت

ما در سه موقعیت شاهد قانون تطبیق هستیم. نخست این که افراد در دنیای بیرونی با گرایش شما انطباق مستقیم دارند. همیشه بازتاب فکری خود را در چهره و رفتار افرادی که در اطرافتان هستند، می بینید. اگر گرایشی مثبت و خوش بینانه دارید، افراد بلافاصله به روشی مثبت و شاد به شما جواب می دهند؛ حتی قبل از این که دهان خود را باز کنید.

5 – ارتباطات شما نشان می دهند که چه کسی هستید

دومین حوزه ای که قانون انطباق را در آن می بینید، در زمینه ارتباطات شما است. ارتباطات شما همیشه بازتاب دقیق شخصی ست که هستید. وقتی شاد و خوش و آرام هستید، ارتباطات شما هم شاد و هماهنگ و پر از عشق خواهند بود. ولی هنگامی که افکارتان به هر دلیلی از هم گسیخته و منفی باشند، آگاهانه یا ناخودآگاه، این در ارتباطات شما انعکاس پیدا خواهد کرد.

6 – ثروت درونی یا بیرونی

سومین حوزه ای که قانون انطباق را در آن می بینید، به ثروت شما مربوط می شود. دنیای بیرونی شامل ثروت و اقدامات مالی، آیینه دنیای درون و آمادگی تان است. تنها بخش این معادله که می توانید روی آن کنترل داشته باشید، افکار آگاهانه تان است. اگر قادر باشید افکار آگاهانه خود را روی چیزی که می خواهید و روی تصویر ثروت و وفور نگه دارید، ناگهان دنیای بیرونی واقعیت ها و تجربیات تان، آن را به شما باز می تاباند.

دیگر هرگز نگران پول نباشید. شما باید هدف تان این باشد که به جایی برسید که پول کافی داشته باشید، به قدری که هیچ وقت مجبور نشوید که نگران پول باشید. خبر خوب این است که امروزه رسیدن به استقلال مالی بسیار ساده تر از گذشته است. باور داشته باشید که ما در ثروتمندترین دوران در تمام تاریخ بشر زندگی می کنیم؛ و بیشتر از قبل در محاصره ثروت و فراوانی قرار داریم. وظیفه شما تنها این است که سهم عادلانه خود را بگیرید.

7 – استقلال مالی تصادفی نیست

قانون علت و معلول برای پول هم به اندازه هر چیز دیگری کاربرد دارد. این قانون می گوید استقلال مالی یک معلول است. به این ترتیب که از علل خاصی ناشی می شود. وقتی این علت ها را شناسایی می کنید و از آن ها در زندگی و فعالیت های خود استفاده می کنید، همان معلولی را دریافت می کنید که صدها هزار و حتی میلیون ها شخص دیگر دریافت کرده اند.

اگر درست همان کاری را انجام دهید که افراد برای رسیدن به استقلال مالی قبل از شما انجام داده اند و به نتیجه رسیدند، شما هم می توانید به هر سطحی از فراوانی که می خواهید برسید. اما اگر این کار را نکنید به آن نخواهید رسید. همه چیز به همین سادگی است.

باورهای شما موفقیت شما را تعیین می کند

8 – باورهای شما موفقیت شما را تعیین می کند

شاید در هیچ حوزه دیگری مانند حوزه کسب ثروت و استقلال مالی قوانین جهانی تا این اندازه مشهود نباشند. امروزه میلیون ها زن و مرد وجود دارند که از هیچ کار خود را شروع کردند، یا به شدت زیر بار قرض بودند و به استقلال مالی رسیدند. رفتارها و گرایش های آن ها دقیقا مورد بررسی قرار گرفت. ما اکنون راه های خلق ثروت را بهتر از هر دوره ی دیگری می دانیم. چیزی که می دانیم این است که ارزشمندترین باورهای ما در مورد پول، تعیین کننده اصلی مقدار پولی است که کسب می کنید و مقدار پولی است که در زندگی کاری خود حفظ می نمایید.

9 – پیدا کردن هدف اصلی در زندگی

هدف اصلی هر انسانی در زندگی باید رسیدن به خوشبختی باشد. اما خوشبختی چیزی است که به صورت طبیعی زمانی که ترس و احساسات منفی وجود ندارد، اتفاق می افتد. یکی از عواملی که بیشتر از همه شما را از احساس خوشبختی باز می دارد، نگرانی داشتن در مورد پول است.

زمانی که در مورد پول صحبت می کنیم، منظور ما داشتن پول خیلی زیاد نیست. مشکل همیشه این است که مردم احساس می کنند پول خیلی کمی دارند و به همین خاطر در زندگی شان عذاب می کشند. و بر اساس قانون جذب نیز پول کمی به دست می آورند.

10 – برای خود یک قلعه مالی امن بسازید

شاید بتوان گفت بزرگ ترین و تنها ترسی که بیشتر از هر چیزی در شما باعث غم و پریشانی می شود، ترس از شکست است. در حوزه پول این حالت را در ترس از فقر و ترس از دست دادن تجربه می کنید. چون عمیق ترین نیاز طبیعی انسان امنیت است. بنابراین هر تهدیدی برای امنیت شما، واقعی یا خیلی می تواند استرس فراوانی برای شما به وجود آورد.

شما تنها با رسیدن به سطحی خاص از ارزش مالی و بعد، ساختن قلعه ای در اطراف آن به گونه ای که نفوذناپذیر باشید، می توانید ترس از فقر را از خود دور کرده و به استقلال مالی دست پیدا کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

4 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
4
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx