پنج راز طلایی درباره قدرت جذب که به شما نگفته اند

3 comments
8 Min Read

تمام چیزهایی که باید در مورد قدرت جذب بدانید

تمام چیزهایی که باید در مورد قدرت جذب بدانید

دوستان عزیز سایت پرورش افکار درباره قدرت جذب این مقاله را به رشته تحریر در آورده ایم، برای اینکه متوجه شوید چطور از قانون جذب استفاده کنید تا بتوانید به اهداف و خواسته های خود برسید، مخصوصا زمانی که در ابتدا راه هستید. موارد زیادی راجع به قدرت جذب آمده که متاسفانه نکات مهم آن را به کسی نمی گویند تا در زندگی خود استفاده کنید و به بهترین شکل آن را بسازید.

اما نگران نباشید چون در این مقاله می خواهیم درباره قدرت جذب و ۵ راز طلایی آن صحبت کنیم که شما می توانید در همه مراحل زندگی مثل جذب پول، داشتن یک زندگی ایده آل، شغل مناسب و… به نحوه احسن از آن استفاده کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

۱ – قدرت جذب مدام در حال اجرا شدن است

یکی از موارد غلطی که پیش آمده این است که افراد فکر می کنند قدرت جذب را خودشان به وجود آورده اند و از آن در زندگی استفاده می کنند. ولی این باور اشتباه است؛ بلکه قدرت جذب مدام در حال اجرا شدن است و بر زندگی همه افراد تاثیر می گذارد.

قدرت جذب یک محرک است که در مقابل فکر و احساس ما عکس العمل نشان می دهد. در واقع به هر چیزی که فکر کنیم آن را می توانیم جذب کنیم. هر موضوعی که به ذهنتان خطور کند، همان ارتعاش را به کائنات می دهید و کائنات طبق آن ارتعاشی که دریافت کرده اند را وارد زندگی ما می کنند.

قدرت جذب به این صورت است که به هر چیزی که فکر کنید، می توانید آن را جذب کنید. آن چیز چه مثبت باشد چه منفی فرقی نمی کند. اگر به فقر فکر کنید، فقر را جذب می کنید. اگر به ثروت فکر کنید، ثروت را جذب می کنید. اگر به رابطه خوب فکر کنید، همان را جذب می کنید.

پس به هر چیزی فکر کنید، بر اساس قانون جذب کائنات آن را وارد زندگی تان می کنند. وقتی ذهنتان را در اختیار بگیرید مطمئنا می توانید به هدفتان برسید، ولی اگر نتوانید ذهنتان را در اختیار داشته باشید، همان طور باقی می مانید و پیشرفت نمی کنید. اما با تمرین کردن می توانید این کار را به راحتی انجام دهید و به تمام خواسته های خود برسید.

جذب ناخواسته ها به حالت اتفاقی

۲ – جذب ناخواسته ها به حالت اتفاقی

ممکن است به صورت ناخواسته اتفاق های بد را جذب کنید، مثل ترس، دلهره ، خشم، در کل هر چیزی که منفی باشد باعث می شود به چیزهای بد فرکانس بدهید و آن ها را تصادفی جذب کنید. مثلا اگر شما مدام ترس داشته باشید نه تنها به اهدافتان نمی رسید، بلکه همان ترس را وارد زندگی خود می کنید.

مثلا اگر دوست داشته باشید که به خانه دلخواهتان برسید، ولی با جملاتی مانند «من لیاقت ان را ندارم»، «هیچ وقت به آن نخواهم رسید»، «چطور امکان پذیر است» و…. امکان دارد چیزهایی را جذب کنید که برخلاف نظر و خواسته تان باشد. پس وقتی به خواسته تان فکر می کنید، هرگز به راه رسیدن به آن توجه نکنید. چون زمانی که در مدار خواسته خود قرار بگیرید، کائنات به راحت ترین شکل شما را به خواسته تان می رسانند.

۳ – چیزی که می خواهید را رها کنید

موضوع دیگر راجع به قدرت جذب رها کردن آن است، طبق قانون جذب زمانی که بخواهید به هدفتان برسید باید آن را رها کنید و به آن بچسبید. منظور از رها کردن این است که روی هدف خود وسواس نداشته باشید و به آن نچسبید؛ بلکه باید آن را رها کنید.

یادتان باشد که در همه این مراحل باید مطمئن باشید که به هدف خود می رسید. زمانی که خواسته ای دارید باید آن را با خونسردی به همراه حس خوب در جهت رسیدن سوق دهید و اینکه اصرار داشتن باعث نرسیدن به هدف می شود.

۴ – تعیین کردن اهداف و خواسته ها

مورد دیگری از قانون قدرت جذب که هیچ کس به آن اشاره ی نکرده، تعیین کردن اهداف است. کلید مهم قدرت جذب این است که اهدافتان را به صورت واضح بنویسید. زمانی که شما هدفتان را دقیق ننویسید، ارتعاش نامعلوم به کائنات می فرستید. زمانی که نتوانید ارتعاش درستی را برای کائنات بفرستید، چطور انتظار برآورده شدن آن را دارید. به همین علت بیشتر افراد فکر می کنند که با قدرت جذب نمی توانند به اهداف خود برسند.

شاید شما در ذهن خود یک خانه بخواهید، ولی همین که در ذهن خود این هدف را بخواهید کافی نیست؛ باید آن را به صورت دقیق و واضح روی برگه بنویسید. با این کار شما تمام درخواستتان را به کائنات می فرستید.

رسیدن به آن چیزی که می خواهید زمان زیادی می برد

۵ – رسیدن به آن چیزی که می خواهید زمان زیادی می برد

در این که شما با قدرت جذب این توانایی را دارید که قادر هستید به خواسته و اهداف خود برسید، هیچ شکی نیست و اینکه تمام اصول قدرت جذب و کائنات را بدانید و آن را مو به مو اجرا کنید، می توانید زندگی بسیار خوبی را برای خود فراهم کنید. همه این ها مستلزم زمان است شما برای رسیدن به خواسته تان باید صبر کنید تا به اهداهتان برسید.

برای اینکه بتوانید به بهترین شکل از قدرت جذب استفاده کنید، باید در استفاده از مواردی مثل تصور کردن، عبارت تاکیدی و… قوی شوید. باید به صورت خیلی دقیق روی اهدافتان تمرکز پیدا کنید. متمرکز شدن روی اهداف در شروع کار خیلی مشکل است؛ ولی در ادامه می توانید با تمارینی که در بالا گفته شد به مهارت برسید و راحت تر روی آن ها تمرکز کنید.

تمرکز کردن روی اهدافتان باعث می شود که فرکانس آن خواسته را به کائنات بدهید. تمرکز کردن یکی از راه های بسیار خوب برای فرستادن فرکانس است. باید به طور مداوم این کار را انجام دهید تا به خواسته خود برسید.

این را بدانید برای رسیدن به اهداف خود باید زمان بگذارید و صبر داشته باشید. ولی قسمت جالب این جاست که اگر تمارین را به درستی انجام دهید، به صورت درست می توانید به کائنات فرکانس بدهید و در مدت زمان کوتاهی آن خواسته مورد نظر وارد زندگی تان شود. نتایج به دست آمده باعث اشتیاق شما برای ادامه دادن این کار می شود.

شما اگر هر روز این تمارین را به درستی انجام دهید و برایش وقت بگذارید، به تدریج به جذب های کوچک و بزرگ می رسید و شادی وارد زندگی تان می شود و در آخر زندگی تان به شکل مثبتی تغییر می کند. پس این کار را هر روز انجام دهید و فقط صبر داشته باشید تا نتایج شگفت انگیز آن را ببینید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

3 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
3
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx