نظر امیر شریفی در مورد رفع مشکلات جسمی با قانون جذب

نظرات 13 1
10 دقیقه زمان مطالعه

نظر امیر شریفی در مورد رفع مشکلات جسمی با قانون جذب

پادکست نظر امیر شریفی در مورد رفع مشکلات جسمی با قانون جذب

چگونه با قانون جذب مشکلات جسمی خود را برطرف کنیم؟

دوستان عزیز سایت پرورش افکار با سری دیگری از پرسش و پاسخ های امیر شریفی در مورد قانون جذب در خدمت شما هستیم. لازم به ذکر است که فایل صوتی کامل این پرسش و پاسخ هم در همین مقاله موجود است که می توانید از آن استفاده کنید. لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

سوال: به دلیل مشکل جسمی از خواستگار می ترسیدم، اما با فایل های آموزش قانون جذب شما دیدم را عوض کردم. حالا می خواهم با آگاهی و بدون ترس همسرم را جذب کنم. مرا راهنمایی کنید

اینجا یک مسئله وجود دارد. شما که خودتان از خواستگار فرار می کردید، الان به شجاعتی دست پیدا کردید که می گویید می خواهید همسرتان را با ویژگی ها و یک شغل خاص جذب کنید و این واقعا جای تبریک دارد. در این مورد باید بگویم که ارتعاش پله ای است و کم کم باید به خورد پوست و استخوان ما برود. بگذارید با یه مثال به شما توضیح بدهم.

کسی که ۲۰ سال روی ذهن خود کار کرده، مثلا از امروز تصمیم می گیرد که دیگر هیچ تمرین قانون جذبی را انجام ندهد. و در مورد اتفاقاتی که پیش می آید حس خود را خوب نکند؛ مطمئن باشید که روابط، جذب ثروت، سلامتی و تمامی موارد این آدم در حالت عادی ۲۰ برابر بهتر از یک آدم معمولی خواهد بود. به این خاطر که ذهن او دیگر برنامه ریزی شده است. او پله پله به مدت ۲۰ سال بالا آمده و اگر یک مدت نخواهد تمرینات قانون جذبی انجام دهد، باز هم پله پله پایین می آید.

الان خیلی خوب است که شما به این مرحله رسیده اید، چرا بازی دیگری می خواهید؟ چون روش شما درست است و شما را پله پله به سمت خواسته ای که دارید هدایت می کند. جالب است بدانید ۹۹ درصد افرادی که می گویند از قانون جذب نتیجه نمی گیرند، آدم هایی هستند که به دنبال چیزهای عجیب و غریبی هستند. در صورتی که با قانون جذب قرار نیست برای شما اتفاق عجیب و غریبی بیفتد. چون روش ها و راهکارها در قانون جذب کاملا ساده و آسان است و مطمئن باشید که همین کارها شما را به نتایج دلخواه می رساند.

ریزش مو

سوال: من ریزش مو دارم و می دانم دیگر کسی با این شرایط با من ازدواج نمی کند. لطفا مرا راهنمایی کنید

مسئله ای که برای شما پیش آمده ریزش مو نیست، بلکه مسئله توجه روی ریزش مو است. فکر نمی کنم هیچ آدمی در کل دنیا وجود داشته باشد، که هیچ ایرادی در تمام بدنش نداشته باشد. بستگی دارد چقدر به آن توجه کنیم و این موضوع بسیار مهم است. من آدمی را می شناسم که قسمتی از صورتش سوخته است. ولی کارهایی که این آدم انجام می دهد که خود من را به تعجب وامی دارد. به اندازه ای بزرگ، با توانایی و اعتماد به نفس است که واقعا تحسین برانگیز است.

هرچند که شما می توانید جلوی ریزش موی خود را با دارو به اضافه تفکر مثبت و قانون جذب درست کنید. شما تجسم می کنید و بعد از یکی دو روز نشانه هایی را می بینید. مثلا تبلیغاتی در مورد رفع مشکل ریزش مو  به چشم شما می خورد. این یعنی سیستم مغزی دارد شما را حساس می کند. مجدد تفکر مثبت خود را ادامه می دهید و می بینید که مثلا دکتر حاذقی به شما معرفی می شود که می روید و از طریق آن جواب می گیرید. به همین سادگی!

در کل به شما می گویم که نباید انقدر حساس باشید، و مطمئن باشید این دیدگاه شما است که با این شرایط کسی با شما ازدواج نمی کند. در صورتی که بارها مثال نقض این موارد را دیده اید. فیلم راز یک جمله معروف دارد که می گوید: «اگر فکر می کنید می توانید یا نمی توانید در هر دو صورت درست فکر کرده اید» بنابراین این طور نیست که کسی واقعا نخواهد که با شما ازدواج کند، کسانی هستند که شما خیلی برای آن ها ارزشمند هستید ولی به خاطر طرز فکری که دارید، آن ها سر راه شما قرار نمی گیرند!

سوال: من اکانت اینستاگرامم را پاک کردم تا عکس های عشق از دست رفته ام را نبینم. آیا این کار درست است که به خاطر به دست آوردن حس خوب از نعمتی انقدر خوب بگذرم؟

مطمئنا این که اینستاگرام نداشته باشید، نعمت بزرگی را از دست نداده اید. ولی اگر فکر می کنید که نداشتن اینستاگرام مسئله بزرگ و مهمی است، پس مطمئنا به خاطر نداشتن آن در این راه ضرر می کنید.

سوال: من در روز نوزدهم بازی فراوانی هستم و کاملا احساس می کنم که ذهنم ثروتمندتر شده است. فقط زمانی که می خواهم واقعا چیزی را بخرم و پول کافی ندارم یه حس بد نداری به سراغم می آید. آیا این چند لحظه می تواند اثر بازی فراوانی را خراب کند؟

من به شما اطمینان می دهم که چند لحظه حس بد داشتن کاملا طبیعی است و باید باشد. باز هم برای شما مثال می زنم آیکه این حس بد شما مانند بوق زدن جی پی اس در زمانی که دارید مسیر را اشتباه می روید، است. شما در این شرایط چه کار می کنید؟

درستش این است که برگردید و از مسیر درست بروید. این احساس بد لحظه ای هم دقیقا همین طور است، شما چند لحظه احساستان بد می شود و سریع برمی گردید و آن را درست می کنید. اصولا در قانون جذب احساسات لحظه ای ما سازنده نیستند. مهم آن دسته از ارتعاش ها و احساسات غالب ما هستند.

سوال: با کسی سه سال رابطه داشتم ولی باهم دعوا کردیم. برای بهبود رابطه مان چه کار کنم؟

بارها گفته ام که در این شرایط به خوبی های آن فرد فکر کنید. به شما قول نمی دهم که رابطه تان خوب شود، ولی مطمئن باشید که بر اساس قانون جذب از این قضیه سود خواهید برد.

ارتعاش

سوال: چیزی که ما با آن ارتعاش می فرستیم ساخته می شود یا قبلا وجود داشته و ما با آن هم ارتعاش می شویم؟

دو تا بحث وجود دارد. یکی می گوید که ساخته می شود و شما با آن هم ارتعاش می شوید. و یکی هم می گویند که هست و شما با آن هم ارتعاش می شوید. در هر دو صورت هیچ فرقی نمی کند. یعنی این مواردی است که اصلا احتیاجی نیست که آدم در مورد آن تحقیق کند. مهم این است که مطمئنا شما باید با چیزی هم ارتعاش شوید تا به آن برسید.

هم ارتعاش شدن سخت ترین کار دنیاست. ساده است ولی خیلی سخت است. چون وقتی حس شما دائم بد شود و بخواهید آن را خوب کنید، واقعا کار سختی است. موضوع دوم این است که وقتی شما با چیزی هم ارتعاش می شوید، خود به خود مهارت به دست می آورید و کار می کنید.

من الان مطمئنم که صد در صد ذهن من ثروت را برایم می سازد. حداکثر درصدی که من به تلاش فیزیکی می دهم ۱۰ درصد است، ولی خود من هم تلاش فیزیکی زیادی می کنم. ولی به خاطر این که این تلاش را دوست دارم، برای من تلاش نیست.

ولی بدانید زمانی که ارتعاش چیزی را می فرستید، خودتان هم بلند می شوید. چون آن مسیر خودش سر راه شما قرار می گیرد. اگر ارتعاش درست بفرستید مطمئن باشید که مسیری که به آن علاقه دارید می آید. این خیلی مهم است. مطمئن باشید که شما با کمتر کار کردن و راحت تر کار کردن هم می توانید از درآمد ۵ میلیون به ۵۰ میلیون برسید.

۳.۷/۵ - (۳ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

13 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
13
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx