بخشش در قانون جذب از نگاه امیر شریفی

نظرات 7
11 دقیقه مطالعه

بخشش در قانون جذب از نگاه امیر شریفی

پادکست بخشش در قانون جذب از نگاه امیر شریفی

پاسخ های امیر شریفی به سوالات شما در مورد قانون جذب

دوستان عزیز سایت پرورش افکار با سری دیگری از پرسش و پاسخ های امیر شریفی در مورد قانون جذب با شما همراه هستیم. لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

سوال: دو تا از استادانم جلوی دیگران خیلی بد با من برخورد کردند و دلم را شکستند. آیا خودم این ها را جذب کرده ام؟ با این حال آن ها را بخشیدم، ولی از خدا می خواهم که جواب آن ها را بدهد.

این که شما بگویید او را بخشیدم ولی از خدا می خواهم که جوابش را بدهد به هیچ وجه بخشش نیست. ولی وقتی بگویید من که تو را بخشیدم ان شا الله که عاقبت به خیر بشوی، این می شود بخشش. مطمئن باشید که این نوع بخشیدن بر اساس قانون جذب برای خود شما خوب است؛ به این خاطر که آن بنده خدا چه او را ببخشید و چه نبخشید اصلا متوجه نمی شود.

دوم این که اگر می خواهید احساس تان خوب باشد، تا جایی که می توانید توقع خود را از مردم پایین بیاورید. هیچ توقعی از آن ها نداشته باشید. منظور من این نیست که هیچ کاری انجام ندهید. مثلا من اگر در دنیای واقعی بخواهم ارتباطم را با کسی قطع کنم، به او زنگ نمی زنم و رابطه ام را با او قطع می کنم. ولی دیگر پشت سر او نه حرف می زنم و نه در موردش فکر بد می کنم و تلاش می کنم که با او بجنگم.

شما تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که مردم را انتخاب کنید. این که می خواهید به این استادتان توجه کنید یا نه. ولی این که بخواهید آن شخص، آن گونه که شما می خواهید رفتار کند، این با هنر پذیرشی که استر هیکس می گوید خیلی متفاوت است.

هنر پذیرش می گوید شما با قانون جذب می توانید هر چیزی را که می خواهید جذب کنید، پس این اجازه را بدهید تا دیگران هم هرچه را که می خواهند با قانون جذب، جذب کنند. اصلا فرض را بر این می گذاریم که استاد شما، آدم بدی است و دوست دارد که با دیگران این طور برخورد کند. شما نباید در جذب او تاثیر بگذارید؛ بلکه تنها کاری که باید انجام دهید این است که آدم های دور و بر خود را انتخاب کنید.

شما باید تا جایی که می توانید به این استادتان کم توجه کنید. نه این که به خاطر رفتار زشت و توهین های او ساعت ها بنشینید و گریه کنید. از نظر من کسی که به دیگران توهین می کند تنها خودش را کوچک کرده است نه دیگران را!

آیا با قانون جذب می توانیم کسی را فراموش کنیم؟

آیا با قانون جذب می توانیم کسی را فراموش کنیم؟

با استفاده از اهرم رنج و لذت به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

سوال: آیا با خواندن آیه ها و سوره های قرآن می توانیم جواب بگیریم؟ یا حتما باید به آن ها اعتقاد داشته باشیم؟

در اینجا دو بحث وجود دارد. از یک طرف می گویند به چیزی که می خوانید باید اعتقاد داشته باشید. از طرف دیگر انگار در آیه های قرآن نیرویی وجود دارد؛ همان نیرویی که باعث می شود ادواردو آنیلی که فرزند یک میلیاردر ایتالیایی بود، دست از همه چیز بکشد و مسلمان شود. پس این آیه ها یک جاذبه و کششی دارند که می توانند این فرد را به سمت خود جذب کنند.

اما من علمی در این زمینه ندارم. ولی چیزی که واضح است این است که سوره های قرآن به شکل اعجاب انگیزی زیبا هستند. به همین خاطر من می گویم که خواندن آیات قرآن تاثیر دارد.

سوال: من می خواستم در جایی مشغول به کار شوم، اما لحظه آخر نشد! آیا این حکمت خداست یا به خاطر حسادت خانم استخدام کننده است؟!

حسادت همیشه در دنیا وجود دارد ولی این که وارد زندگی شما می شود، تقصیر خودتان است. ممکن است که من به خیابان بروم و کسی سنگی را بیندازد. آن سنگ به سر من برخورد کند و باعث شود که من بمیرم. مرگ دست خداست، ولی برای مثال می خواهم بگویم که پرتاب سنگ دست من نیست، ولی این که من دقیقا آن ساعت و آن لحظه از آن جا رد شوم که دست خودم بوده است.

بنابراین حسادت این خانم وجود دارد، ولی خودتان باعث شده اید که وارد مدار شما شود. به همین خاطر است که بارها در فایل های آموزش قانون جذب گفته ام که لازم نیست کسی را تغییر دهید، چون آن آدم همان شکلی است. ولی باید روی این که شما چرا او را وارد مدار خود کرده اید، فکر کنید.

مورد دوم این است که این نشانه ی خیلی خوبی برای شما بوده است. چون می گویید به دنبال یک کار پاره وقت بوده اید، احساس خود را خوب کرده اید و تا اینجا پیش رفته اید. شما یک ظرف آب را فرض کنید که آن را روی گاز می گذارید تا جوش بیاید. بعد از چند دقیقه بر می گردید و می بینید که آب هنوز سرد است. متوجه می شوید که جایی مرتکب اشتباه شده اید. مثلا زیر گاز خاموش است. این بار باز می گردید و می بینید که آب هنوز به جوش نیامده ولی داغ است. متوجه می شوید که کارتان را درست انجام داده اید، اما باید کمی دیگر صبر کنید تا آب به جوش بیاید.

در مورد کار شما هم باید بگوییم که شما نشانه ها را دیده اید و تا نود درصد قضیه را رفته اید و تنها مانده به هدفتان برسید. یعنی ارتعاش تان کاملا درست بوده، و باید مقداری آن را قوی تر کنید تا کار دلخواه تان را به دست آورید.

ازدواج

سوال: من 25 ساله و آذری زبان هستم. قدم 164 سانتی متر است و کسی با این شرایط با من ازدواج نمی کند. مرا راهنمایی کنید.

من خانمی را می شناسم که در دوره آموزش قانون جذب ما شرکت کرده و قد او 153 سانتی متر است و لهجه زیادی هم دارند، ولی توانست یک ازدواج ایده آل داشته باشد. ایشان خیلی برایشان مهم بود که با یک فرد ثروتمند ازدواج کنند و الان می گویند توانسته اند با کسی ازدواج کنند که اگر به جای هر کاغذ و دستمال کاغذی که در خانه لازم داریم، اسکناس 10 هزار تومانی استفاده کنیم، باز هم پول کم نمی آوریم. این دقیقا عین جمله ای بود که این خانم به من گفتند. من دوست داشتم با این خانم یک مصاحبه ترتیب دهم و آن را برای شما به اشتراک بگذارم، اما چون عجله دارید، همین الان پاسختان را می دهم.

شما این موارد و ویژگی هایی را که گفتید مشکل می بینید، در صورتی که اصلا این طور نیست. آذری زبان بودن یا فارس زبان بودن به هیچ وجه خوب یا بد نیست، فقط یک تفاوت ساده است. قد 164 سانتی متری هم کوتاه یا بلند نیست.

من کاملا از ایرادهایی که به خودتان می گیرید تعجب می کنم و برادرانه ناراحت می شوم. ما نباید این ها را عیب بدانیم. اگر واقعا این ها را عیب می دانید، مطمئن باشید که عیب هستند. چون این ها همه به ذهنیت شما بستگی دارند و اصلا مانعی برای یک ازدواج خوب و ایده آل نیستند.

سوال: من لیست خرید بازی فراوانی را آخر شب ها در حالت خواب و بیداری انجام می دهم، و گاهی بیشتر از پولی که دارم خرج می کنم. آیا این ها درست است؟

من از شما انتظار دارم که وقتی بازی فراوانی را انجام می دهید، این کار مهم ترین کار روزتان باشد. شما در یک صورت در قانون جذب موفق می شوید که این درک کنید، 99 درصد رسیدن به ثروت و روابط همه ذهنی است و 1 درصد مابقی کار است. ولی اساتید دیگر همه روی 80 درصد تاکید دارند. مهم این است ما همیشه سوالی که می پرسیم این است که باید چه کار کنم تا به این خواسته ام برسم؟ و هیچوقت نمی پرسیم که چه ارتعاشی بفرستم که خواسته ام را جذب کنم.

کسانی که به خوبی قانون جذب را یاد می گیرند می دانند که باید همیشه به دنبال پرسیدن این چنین سوالاتی باشند. زمانی که شما چنین سوالاتی را برای خود طرح کنید دیگر هرگز نمی پرسید که آیا در زمان خواب و بیداری می توانید بازی فراوانی را انجام دهید یا خیر. چون می دانید که با این بازی در حال فرستادن ارتعاش هستید. اگر مهم ترین کارهای روزانه شما تمرین های قانون جذب نیست، پس انتظار گرفتن نتایج بزرگ را نداشته باشید.

به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

7 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
7
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx