آینده شما با شکرگزاری و قانون جذب

نظرات 2
16 دقیقه مطالعه

آینده شما با شکرگزاری و قانون جذب

ترسیم زندگی آینده شما با قدردانی و شکرگزاری

دوستان عزیز سایت پرورش افکار به قسمت آخر سری مقالات شکرگزاری و قانون جذب رسیده ایم. در این مقاله می خواهیم زندگی آینده خود را با کمک شکرگزاری و قدرشناسی ترسیم کنیم. با ما همراه باشید.

این شما هستید که زندگی خود را می سازید و قدرشناسی در وجود شما وسیله ای است تا زندگی بسیار جالب و شگفت انگیزی برای خودتان رقم بزنید. دوستان عزیز سایت پرورش افکار تاکنون با اجرای تمرینات زمینه ای را برای خود فراهم کرده اید که با استفاده از نیروی عظیم شکرگزاری و قانون جذب، طبقات بیشتری را به این زمینه ها اضافه می کنید. این را بدانید که ساختمان زندگی شما هر روز بلندتر می شود و تا جایی پیش می رود که حتی می توانید به آسمان برسید و ستاره ها را لمس کنید. مطمئن باشید وسعت و بلندایی که به آن در اثر بهره گیری از نیروی شکرگزاری و قانون جذب به آن دست پیدا خواهید کرد، بی انتها می باشد و هرچه را که تجربه خواهید کرد مانند کهکشان بی نهایت خواهد بود.

مسیر ایده آل برای ادامه ی راه از همین حالا به بعد آن است که زمینه ی شکرگزاری و قدرشناسی را که فراهم کرده اید را به خوبی حفظ نمایید و رفته رفته بر آن بستر ساختمانی را بنا کنید تا به تمام اهداف موردنظر خود دست پیدا کنید. با تمرین و تکرار هر چه بیشتر شکرگزاری و قانون جذب می توانید آن را عمیق تر احساس کنید و این پروسه زمان کمتری را از شما می گیرد.

مثلا تمرین قدرشناسی را به یاد داشته باشید را به مدت سه روز در هفته انجام دهید، یا این که آن را با دو تمرین دیگر ترکیب نمایید. شما می توانید با نگه داشتن بستر فعلی به ساختن طبقات زندگی خود کمک کنید تا با کمک قانون جذب زندگی تان هر روز بهتر و بهتر شود. مثلا می توانید تمرین قدرشناسی را به یاد داشته باشید را در یک روز انجام دهید. فردای آن روز تمرین روابط صمیمانه را انجام داده و روز سوم تمرین ثروت پاداش شکرگزاری را اجرا کنید.

در طول هفته چهار روز را به تمرین قدرشناسی اختصاص دهید، یا به انتخاب خودتان ترکیب سه تمرین دیگر را انجام دهید که این کار باعث سرعت بخشیدن به کار و حفظ احساس قدرشناسی در شما خواهد شد. انجام دادن تمرین شکرگزاری قدرشناسی را به یاد داشته باشید را در پنج روز هفته و ترکیب آن با چهار تمرین دیگر به انتخاب خودتان سبب می شود که انرژی مثبت شما در سلامتی، شادی، ثروتمندی و یا هر زمینه ی دیگری از زندگی تان به صورت چشمگیری افزایش پیدا کند.

همین طور تکرار تمرین قدرشناسی را به یاد داشته باشید در شش یا هفت روز هفته و ترکیب آن با هر تمرین دیگری به انتخاب خودتان سبب می شود که شما به یک کیمیاگر واقعی بدل شوید و هر چیزی که بر سر راه زندگی تان قرار دارد را به طلای واقعی تبدیل کنید.

پیشنهادهای انجام تمرین شکرگزاری

پیشنهادهای انجام تمرین شکرگزاری قانون جذب

برای آن که بتوانید انرژی مثبت را در زمینه های مهم زندگی تان مانند سلامتی، شادی، روابط و دیگر چیزهایی که دارید همواره در جریان نگه دارید، می توانید تمرین های ویژه شکرگزاری را در هر زمینه ای روزی یک بار در هفته تکرار نمایید. هر چند اگر می خواهید که این انرژی را در هر زمینه ای از زندگی خودتان به خوبی افزایش دهید، مسلما باید آن تمرین را بیشتر انجام دهید، یا این که چند روز در هفته را به تمرین اختصاص دهید. اگر احساس می کنید که حالتان خوب نیست، شاید بخواهید که تمرین شکرگزاری و قانون جذب را برای دریافت سلامتی تان روزی یک بار و یا چند بار انجام دهید.

انرژی مثبت شکرگزاری در قانون جذب

شما می توانید تمرین انرژی مثبت مانند غبار همه را فرا می گیرد را به بخشی از زندگی روزانه خود تبدیل نمایید. به جز این که می توانید این انرژی را مانند غباری روی تمام افرادی که خدمتی را به شما ارائه می دهند بپاشید. حتی می توانید این تمرین را به شکل دیگری انجام دهید و گرد و غبار انرژی مثبت را روی همه کس و همه چیز بپاشید. مثلا اگر مدیرتان کمی ناراحت است می توانید غبار انرژی مثبت را روی او بپاشید، یا هرکسی که حال خوبی ندارد و شما با او برخورد می کنید و احساس می کنید که به کمک و یاری نیاز دارد، می توانید از این انرژی استفاده کرده تا به خوب کردن حس و حال او کمک کنید.

شکرگزاری و قدردانی انتها ندارد

ما هر روز شکرگزاری و قدردانی را تمرین می کنیم، چون قدرشناسی به بخشی جدانشدنی از زندگی ما تبدیل شده و در تمام سلول های ما وجود دارد و به الگویی در ضمیر ناخودآگاه مان بدل شده است. ولی اگر شما در برهه ای از زندگی گرفتار مشکلاتی شدید نباید تمرین شکرگزاری و قانون جذب را از یاد ببرید، چون انرژی مثبت بخار می شود.

شما می توانید از تمرین شکرگزاری به عنوان یک سنجش استفاده کنید و به بررسی زندگی تان بپردازید. مثلا اگر احساس می کنید به اندازه کافی احساس شادمانی ندارید، باید تمرین قدرشناسی خود را افزایش دهید. اگر مشکل کوچکی در بخشی از زندگی تان اتفاق بیفتد، به سرعت تمرین های قدرشناسی خود را بیشتر کنید تا تمام آن ها به راحتی حل شوند. دیگر با دیدن ظواهر چشمتان کور نمی شود و به جای آن دنبال خداوند هستید تا از او برای تمام شرایط زندگی خود قدردان و سپاسگزار باشید. خدایی که می دانید همیشه در کنار شماست و به شما کمک می کند تا تمام ناخواسته ها و مشکلات دود شوند و به هوا بروند.

قانون جذب، کائنات و شما

قانون جذب، کائنات و شما

با شکرگزاری و قدردانی می توانید به آن درجه ای برسید که فراوانی بی انتهایی را در زندگی تجربه کنید. راه رسیدن به این درجه از قدردانی، از مسیر ارتباط با کائنات و یا اگر ترجیح می دهید، روح یا پروردگار می گذرد. شما می توانید به جهان هستی به عنوان پدیده ای از معجزه های خودتان بیندیشید و زمانی که به آن فکر می کنید، سرتان را بالا بگیرید و به آسمان نگاه کنید. بدون شک عالم هستی و در راس آن پروردگار بزرگ و جهان آفرین بالاتر از شما قرار دارد، ولی در خانه، در هر چیزی و هر کسی نیز وجود دارد. یعنی این که عالم هستی در وجود شما نیز هست.

زمانی که به این اعتقاد و باور برسید که تمام جهان هستی برای شما خلق شده تا شما بیشتر زندگی کنید، سالم تر و زیباتر باشید و از هر چیزی که می خواهید بیشتر داشته باشید، سبب می شود که شما نسبت به خداوند و عالم هستی و هرچه در زندگی تان دریافت می کنید احساس خالصانه شکرگزاری داشته باشید و به این صورت شما یک رابطه شخصی بین خودتان و خداوند عالم هستی برقرار کرده اید.

به راستی که قدرشناسی و شکرگزاری راز هر موفقیتی است و درها را به روی ایده های جدید و کشف های تازه باز می کند. همان گونه که دانشمندان بزرگ مانند انیشتین و نیوتن اثبات کردند. تصور کنید که همه دانشمندان از آن ها پیروی می کردند، آن گاه جهان به سمت فهم، شعور و رشد و پیشرفت هدایت می شد.

بنابراین هر جایی که می روید قدرشناسی و شکرگزاری را همراه خود داشته باشید. تمام موقعیت های زندگی و کارهای خود را با نیروی شگفت انگیز شکرگزاری و قانون جذب در هم بیامیزید تا تمام رویاهای شما به حقیقت تبدیل شوند. هنگامی که شما در طول زندگی تان با قدرشناسی به وضوح از خداوند کمک و یاری طلب کنید، مطمئن باشید که شرایط اطرافتان در موقعیت های چالش برانگیز به صورت شگفت انگیزی تغییر می کند و دگرگون می شود.

قدردانی بابت داشته هایمان

هر روز کسانی را می بینیم که زندگی عالی و بی نقصی دارند و کسانی را می بینم که می توانند زندگی بهتری داشته باشند. زندگی کسانی که می تواند بهتر باشد یک نکته ی مشترک دارد : عدم قدردانی برای چیز هایی که هم اکنون دارای آن هستند. این دسته از افراد نمی توانند به چیز های بیشتری در زندگی برسند تا زمانی که قدر چیز هایی را که دارند،بدانند. عدم قدرانی جلوی آنها را از رسیدن به چیزهای بیشتر در زندگی می گیرد.

هرچقدر هم که زندگی یک فرد بد باشد همواره چیزی وجود خواهد داشت که بخاطر آن قدردان باشند. و هر موقع که آن را پیدا کنند زندگیشان بهتر خواهد شد.

گله و شکایت تمرکز ذهن را به سمت چیزی می برد که به نظر می آید دلیل مشکل باشد. جهان کائنات می داند که هیچ ایرادی در جهان وجود ندارد. همه چیز توسط خود شما به وجود آمده و شما می توانید همه چیزهایی که به وجود آورده اید را تغییر دهید.

اگر می خواهید تمام چیزهای خوب و شگفت انگیز زندگیتان را از دست بدهید … اگر می خواهید روزگارتان سخت تر شود … اگر می خواهید بیشتر تحت فشار برای خرج و مخارج زندگی خود باشید … اگر می خواهید احساس کمبود عاطفه کنید یا روابط خود را از دست دهید … تنها کاری که لازم است انجام دهید گله کردن است.

اگر می خواهید زندگیتان از هر نظر بهتر شود … اگر پول کافی می خواهید … اگر دوست دارید روابط عاطفی فوق العاده ای داشته باشید … اگر می خواهید خوشحال باشید و احساس کامل بودن کنید … تمام کاری که لازم است انجام دهید قدردانی است.

قدر دانی باعث فراوانی و گله باعث کاستی می شود.

قدردانی

از چیز هایی که در اطراف خود می بینید و چیز هایی که فکر می کنید مشکلات و اشتباهات زندگی شما هستند، شگفت زده نشوید.

زندگی که می خواهید داشته باشید را طوری تصور کنید که انگار هم اکنون وجود دارد.

تصور کنید زندگی شما از همه جهات رو به گسترش است.

احساس زنده بودن کنید و خوشحال باشید که همه چیز به سوی جلو پیش می رود تا زندگی شما را بهتر سازد.
شما به انرژی خالق جهان متصل اید . هر گونه که زندگی شما به نظر برسد . شما این قدرت را دارید که آن را بهتر کنید. این نکته نه تنها باید به شما انگیزه بدهد بلکه باید باعث شود برای تمامی نعماتی که دارید و قرار است داشته باشید ،قدردان و سپاس گذار باشید.

اگر واقعا می خواهید زندگی شما تغییر کند.

اگر واقعا می خواهید که به قانون جذب سرعت ببخشید.

اگر واقعا می خواهید سریع تر به اهداف خود برسید.

قدردانی می تواند زندگی شما را تغییر دهد. این یک انرژی سریع ،قوی و ساده است که می تواند نتایج لحظه ای و آنی داشته باشد.

قدر شناسی یکی از قوی ترین نیرو های تغییر، در جهان کائنات است . اگر شما هر روز برای پنج موهبت در زندگیتان شکر گذار و قدردان باشید، در عرض دو ماه ممکن است جور دیگری به زندگی خود نگاه کنید.

به تمام چیز هایی که هم اکنون دارید و برای آنها قدر دان هستید فکر کنید . مطمعنا از تعداد چیز هایی که دارید شگفت زده خواهید شد. برای کوچک ترین چیز ها قدردان باشید زیرا قدردان بودن برای آنها زندگی شما را بهتر از چیزی که الان است می کند.

توجه داشته باشید که برای تمام چیز هایی که قرار است به دست آورید نیز قدردان باشید. به تمام چیز هایی که ممکن است روزی داشته باشید فکر کنید و برای آنها قدردان باشید . عشق، پول، یک شغل جدید ،یک مسافرت، یک خانه جدید، آرامش درونی، خوشحالی ، یک ماشین و…

قدردان بودن برای چیز هایی که می خواهید به دست آورید به جهان نشان می دهد که آنها هم اکنون مال شما هستند و شما آماده ی دریافت آنها هستید . این امر باعث می شود شما زودتر به خواسته هایتان برسید.

شما باید از تمامی چیز هایی که برایشان قدر دان هستید استفاده کنید. همه مرز هارا بشکنید و برای کم ترین و کوچک ترین نعمات قدردان باشید.

بیایید این گونه شروع کنیم:

اگر رنگ مورد علاقه خود را دیدید تشکر کنید.

حتی اگر غذایی برای خوردن دارید تشکر کنید.

حتی اگر راه می روید، می خوابید ،رانندگی می کنید ،حقوق دریافت کرده اید یا مسواک می زنید تشکر کنید .

در مورد لباس هایتان چطور؟ آیا به اندازه کافی خوب نیست که به اندازه کافی لباس گرم داشته باشید تا در زمستان گرم بمانید ؟ پس تشکر کنید.

در مورد سقفی که بالای سرتان است وقتی باران می آید تا به حال فکر کرده اید؟

یک صندوق دار مهربان در فروشگاه؟

سگ خوشحال همسایه؟

پیر مردی که همواره به شما لبخند می زند؟

رو تختی تمیز؟

گل های بهار؟

یک آسمان آبی تمیز؟

همه ی این موارد ارزش تشکر و قدردانی از خدا را دارند. یک لیست درست کنید و آن را جایی بگذارید که آن را زیاد ببینید.
این کار به شما کمک خواهد کرد. خیلی چیز ها هست که شما می توانید برایشان قدردان باشید.

به آنها فکر کنید و قدرت جذب خود را به کار بیندازید !

۴.۲/۵ - (۵ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

2 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
2
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx