پاسخ های امیر شریفی به رایج ترین سوالات بازی فراوانی و قانون جذب شما

48 comments
12 Min Read

بازی فراوانی و قانون جذب

پادکست پاسخ های امیر شریفی به رایج ترین سوالات بازی فراوانی و قانون جذب شما

پاسخ های استاد امیر شریفی به سوالات پرتکرار شما در مورد قانون جذب

دوستان عزیز سایت پرورش افکار با سری جدید پرسش و پاسخ های قانون جذب و بازی فراوانی در خدمت شما هستیم. لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

سوال: من بدهکار هستم و در بازی فراوانی نمی توانم با احساس خوب پول هایم را خرج کنم؟ باید چکار کنم؟

دوستان عزیز، شما اگر در زمان بازی فراوانی در حال فکر کردن به بدهی هایتان هستید، این یعنی این که اصلا بازی فراوانی را به درستی انجام نمی دهید. من به شما می گویم جدای از تمام اتفاقاتی که برایتان افتاده، فکر کنید روزانه یک میلیون تومان پول به شما داده می شود، تا خرج کنید و هر روز یک میلیون تومان به آن مبلغ اضافه می شود.

اشتباه دیگری هم که دوستان در بازی فراوانی مرتکب می شوند، این است که فکر می کنند هر روز فقط یک میلیون تومان دارند که آن را خرج کنند. شما روز اول بازی فراوانی، یک میلیون تومان دارید، روز دوم، دو میلیون تومان و روز پنجاهم بازی، مسلما پنجاه میلیون تومان خواهید داشت؛ که باید تمام آن را در همان روز خرج کنید.

این بازی فراوانی برای این است که شما در خرج کردن پول خلاقیت به خرج دهید و ذهنتان را برای این موضوع آماده کنید، تا بر اساس قانون جذب بتوانید مبالغ بیشتری پول به دست آورید. به همین خاطر است که می بینید، زمانی به مبلغ قابل توجهی می رسید، ذهن شما شروع به مقاومت می کند. به همین خاطر است که اغلب افراد وقتی برای اولین بار، بازی فراوانی را انجام می دهند نمی توانند به روز چهلم برسند.  

فروش بالا و مشتری های زیاد

سوال: من هر روز به فروش بالا و مشتری های زیاد فکر می کنم، اما هنوز هیچ تغییری در کار و درآمد خود احساس نکردم. لطفا مرا راهنمایی کنید.

اگر می خواهید واقعا ببینید که در حال فرستادن ارتعاش فراوانی هستید، باید چند کار انجام دهید. اول این که وقتی دارید به مشتری زیاد و فروش بالا فکر می کنید حستان خوب است یا خیر؟ دوم این که ببینید چقدر مطمئن هستید که الان برای شما مشتری زیاد می آید؟ گاهی پیش می آید که به مشتری زیاد فکر می کنید، ولی واقعا به این قضیه ایمان ندارید!

مثلا من مطمئنم که امروز می خواهم ۱۰ جفت کفش خوب هدیه بگیرم. اگر واقعا به این قضیه مطمئن باشم، آیا کفش های کهنه خودم را انبار می کنم؟ قانون خلاء همین است. آدم باید یک مقدار طبیعی باشد. اگر شما می گویید من هر روز فکر می کنم که مشتری خوب می آید و زیاد خرید می کند، باید ببینید که آیا واقعا رفتارتان هم منطبق با همین فکر هست یا خیر! مثلا برای مغازه تان جنس بیشتر خریدید، به خاطر این که می دانید قرار است مشتری بیشتری بیاید؟ یا وقتی مشتری می آید و از شما خرید می کند، همچنان تعجب می کنید که واقعا خرید؟

باید ببینید باورهای ریشه ای شما در مورد آن موضوع چه هستند. اگر باورهای ریشه ای شما خلاف جهت این موضوع هستند، پس باید خیلی احساستان را خوب کنید که روی مشتری های زیاد و فروش بالا بیشتر توجه کنید. مثلا بروید و کسانی که مشتری های زیادی دارند را ببینید و با آن ها صحبت کنید. و اگر مشتری از مغازه همکارتان هم خرید را انجام داد، خداوند را شکر کنید تا بر اساس قانون جذب به نتیجه دلخواهتان برسید.

سوال: اگر برای فراموش کردن یک فرد، از اهرم رنج و لذت استفاده کنیم و بدی های او را به یاد بیاوریم، این ارتعاش منفی است و بر اساس قانون جذب به خودمان باز می گردد؟

نباید بدی های آن فرد را به یاد بیاورید. اولا بین ارتعاش منفی و اهرم تفاوتی وجود دارد و فرق آن در هدف شما است. شما می دانید در اهرم رنج و لذت هدفتان چیست و به همان اندازه که ارتعاش منفی می فرستید، ارتعاش مثبت هم می فرستید. روی کاغذ یک جدول بکشید. بالا سمت راست بنویسید اگر با این فرد رابطه خود را ادامه دهم چه مشکلاتی پیدا می کنم؟ و بالا سمت چپ هم بنویسید اگر اجازه دهم این فرد برود و به جای او فرد بهتری بیاید چه اتفاقاتی خوبی برایم رخ می دهد؟

همین طور که می بینید ارتعاش های خوب و بد در اهرم رنج و لذت هم اندازه هستند. این موضوع هدف دار است و خیلی تفاوت دارد، با زمانی که شما از ته قلبتان از نبود فردی احساس غم و اندوه می کنید.

سوال: من زمانی که در مورد خواسته هایم تصویرسازی می کنم، هیچ احساسی خاصی مانند شادی و هیجان پیدا نمی کنم، باید چه کار کنم تا احساسم را خوب کنم؟

برای این که بتوانید واقعا رسیدن به خواسته های خود را احساس کنید، باید صد در صد داشتن آن ها را باور داشته باشید. ممکن است شما با این دید خواسته های خود را تجسم می کنید، که این تنها یک فکر است. چرا به شما می گویم که هنگام تجسم خواسته ها، حس شنوایی، بینایی و لامسه را دخیل کنید؟! مثال لیمو ترش را به خاطر دارید؟ وقتی به شما بگویم که تصور کنید یک لیمو ترش را از وسط قاچ کرده اید، آن را روی دندان هایتان گذاشته اید و فشار می دهید و مقداری از آب لیمو وارد دهانتان می شود، بزاق دهانتان با این تصور شروع به ترشح می کند!

به خاطر این که بدن به این تصویر ذهنی خیلی سریع واکنش نشان می دهد. عقل ما فرق بین یک چیز واقعی و یک چیز تجسمی را متوجه نمی شود، مگر این که شما حس خود را دخیل نکنید. یعنی این که خودتان به خودتان بقبولانید که این فقط یک تصویر است و واقعی نیست. در این صورت است که هیچ احساسی نسبت به تجسم های خود پیدا نخواهید کرد.

سوال: من بازی فراوانی را با همسرم انجام می دهم و هر روز به همسرم پیام می دهم که یک میلیون به حساب شما واریز شد. چند روز پیش ایده پرورش گیاهان آکواریومی به ذهنم رسید، و دو روز بعد با کسی آشنا شدم که این کار را انجام می دهد. آیا این یک نشانه است؟ و من باید این کار را انجام دهم؟

اول این که در بازی فراوانی هر روز یک میلیون تومان به مبلغ شما اضافه می شود. به این نکته توجه داشته باشید که بازی را اشتباه انجام ندهید. در مورد سوال دوم، این که شما بعد از دو روز با کسی آشنا شده اید که دقیقا همان کار را انجام می دهد، این به جرات خیلی فراتر از یک نشانه است. چون این موضوع بسیار خاص و نادر است و تا به حال برای خودم من اتفاق نیفتاده که کسی را ببینم که کار پرورش گیاهان آکواریومی انجام دهد! بنابراین این مورد شما قطعا یک نشانه است.

همسر دلخواه

سوال: برای جذب همسر دلخواه، اگر جزئیاتی که می خواهیم را بنویسیم مانند قد ۱۹۰ سانتی، آیا کائنات را محدود کرده ایم؟!

دوست عزیز این کار محدود کردن کائنات نیست. مطمئن باشید با نوشتن قد ۱۹۰ سانتی، هیچ گاه خداوند و کائنات محدود نمی شود. چرا که تعداد فراوانی آدم ۱۹۰ سانتی در این دنیا داریم. محدودیت در قانون جذب یعنی این که من فقط و فقط این شخص را می خواهم و تنها به او فکر کنید. این دقیقا محدود کردن کائنات است.

سوال: من یک سری چیزهای کوچک جذب کرده ام، آیا در آینده می توانم چیزهای بزرگتری جذب کنم؟!

من بارها گفته ام که برای خداوند هیچ فرقی نمی کند. همان طور که از دریا چه یک کاسه بردارید و چه یک استخر بزرگ، چیزی کم نمی شود. اما این موضوع برای باور ما فرق می کند. شما چیز بزرگ را سخت تر از چیزهای کوچک تر جذب می کنید، و این بزرگ و کوچک بودن را ذهن شما تعیین می کند، و بنا بر قانون جذب سخت تر آن ها را به دست می آورید. پس برای جذب های بزرگتر بهتر است روی باورهای خود کار کنید.

سوال: آیا هدف های خود را باید به زمان حال بنویسیم؟ تاریخی که برای رسیدن به آن ها مشخص می کنیم مربوط به آینده است، این تناقض داده را چگونه از بین ببریم؟!

بله در است. مغز متوجه این تناقض نمی شود. مثلا بنویسید من اعتماد به نفس خوبی دارم و روبه روی آن تاریخ موردنظرتان را بنویسید. اما نباید بنویسید که تا فلان تاریخ به آن می رسم!

سوال: زمان انجام بازی فراوانی باید بدانیم که فردا مبلغ بیشتری به دستمان می آید؟ یا این که تصور کنیم این آخرین پولی است که می آید؟!

از یک طرف باید احساس آرامش داشته باشید که من پول دارم و زمان خرج کردن پولتان هیچ استرسی نداشته باشید. از طرف دیگر هم نباید با این تصور بازی فراوانی را انجام دهید، که فردا پول بیشتری می آید، پس هر چیز نامربوطی را سرسری بخرید! سعی کنید چیزهایی را بخرید که واقعا به آن نیاز دارید و واقعا احساس دارا بودن هم داشته باشید که بر اساس قانون جذب پول همیشه می آید و شما به یک منبع نامتناهی وصل هستید.

۴/۵ - (۲ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

48 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
48
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx