پاسخ های جذاب امیر شریفی به سوالات مربوط به بازی فراوانی و قانون جذب

نظرات 56
10 دقیقه مطالعه

بازی فراوانی و قانون جذب

پادکست پاسخ های جذاب امیر شریفی به سوالات مربوط به بازی فراوانی و قانون جذب

سوالات شما در مورد قانون جذب و بازی فراوانی و پاسخ های جذاب و کاربردی امیر شریفی

دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله به پاسخ های کامل استاد امیر شریفی به برخی از سوالاتی که شما در مورد بازی فراوانی و قانون جذب دارید، پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

سوال: وقتی بازی فراوانی را انجام می دهیم و هیچ نشانه و نتیجه ای نمی بینیم باید چه کار کنیم؟

چرا بعضی ها خیلی زود از بازی فراوانی نتیجه می گیرند، ولی من هنوز هیچ نشانه و نتیجه ای نگرفتم؟

دوستان عزیز، من همیشه در فایل های آموزش به شما می گویم که شما بعد از 10 روز صد در صد نشانه ای دریافت می کنید. همین طور هم احتمال دارد که از روز اول نشانه را بگیرید. همیشه این نکته را به خاطر داشته باشید که باورهای ذهنی شما با باورهای دیگران یکسان نیست. آن تغییری که شما باید داشته باشید، با تغییرات یک فرد دیگر به هیچ وجه یکسان نیست.

برای خود من هم بارها در طی این دو سال پیش آمده به کسانی آموزش قانون جذب داده ام، و آن ها درآمدشان از خود من به مراتب بیشتر شده است، در صورتی که درآمد آن ها از من خیلی کمتر بوده است! پس این دلیل اشتباه کار کردن من روی قانون جذب نیست. اگر حس شما خوب است و خیالتان راحت است، مطمئن باشید که دارید راه درست را می روید. باورها، طرز رفتارهای ما و ورودی هایی که می گیریم با همدیگر فرق می کنند. به خاطر این که ریشه های هر انسانی با انسان دیگر متفاوت است.

چگونه در بازی فراوانی متوجه شویم که یک مورد نشانه است یا اتفاق؟

سوال: چگونه در بازی فراوانی قانون جذب متوجه شویم که یک مورد نشانه است یا اتفاق؟

من زمانی که می خواستم بازی فراوانی را انجام بدهم، هیچ تراولی نداشتم. اما امروز سه تا تراول نو و تمیز به دستم رسید. این نشانه است یا اتفاق؟!

می دانید جنس نشانه و اتفاق چطوری است؟ شما می گویید زمانی که بازی را شروع کردید تراول نداشتید، اما فردای آن روز 3 تا تراول با هم به دست شما می رسد. اگر یادتان باشد من به شما گفتم سعی کنید تراول های شما نو و تمیز باشد تا احساس خوبی به آن ها داشته باشید. و شما می گویید الان سه تا تراول نو و تمیز دارید. این قطعا یک نشانه است.

اما کلا جنس نشانه و اتفاق را به شما می گویم. وقتی که ما در حالت عادی به بیرون می رویم، چیزی را از قبل در ذهن خود برنامه ریزی کرده ایم. این برنامه ریزی را خودمان یکی دو روز قبل گذاشته ایم. خودمان می دانیم که این برنامه ریزی چیست. اگر در راستای همان، یک چیزی از آن مقداری که باید، به صورت مشهود بیشتر دیدیم، آن مطمئنا نشانه است. مثلا من روزی سه تا بنز سفید از یک مدل خاص می دیدم، اما امروز چهار تا دیدم را می شود گفت اتفاق! ولی اگر مثلا هفت تا از آن ماشین را ببینم این صد در صد نشانه است.

وقتی یک موضوع نشانه است که اول تعداد و کمیت آن موضوع بالا برود، و دوم کیفیت آن بیشتر شود. مثلا من همیشه بنز سفید از آن مدل خاص را دیده ام. اما این بار کنار من توقف می کند و صاحب ماشین از من آدرس می پرسد و من می توانم حتی داخل آن بنز را کامل ببینم. در این حالت ذهن من به طور ناخودآگاه درگیر آن بنز و صاحبش می شود. به طوری که وقتی به خودم می آیم، متوجه می شوم که ساعت ها است ذهنم درگیر آن شده است. این ها مسلما نشانه است؛ و جنس نشانه ها مواردی از این قبیل هستند.

سوال: آیا در بازی فراوانی می شود مبلغی را به عنوان پرداخت قسط در نظر گرفت؟

به هیچ وجه! این کار صد در صد اشتباه است.

سوال: در بازی فراوانی حتما باید موارد را بنویسیم؟

اگر بنویسید تمرکز شما بیشتر می شود. در گوشی هم می توانید آن ها را بنویسید، با این روش هم تمرکزتان زیاد است.

سوال: آیا می توان با کمک قانون جذب جوش صورت را درمان کرد؟

عزیزی که این سوال را پرسیده اند گفته اند که با کمک قانون جذب موفق شده اند معده دردشان را درمان کنند. حالا می خواهند بدانند که می توانند جوش صورت را هم درمان کنند یا خیر؟! در جواب باید بگوییم که درمان معده با جوش صورت هیچ فرقی برای شما ندارد. مگر وقتی توانستید با کمک قانون جذب معده تان را درمان کنید، تخصص خاصی در این زمینه داشتید؟ شما تنها کاری که انجام دادید این بود که از ذهنتان خواستید، این ارتعاش را بفرستد تا خوب شوید و آن هم این کار را برای شما انجام داده است.

به نظر شما همین مغزی که توانسته با این روش معده شما را درمان کند، نمی تواند جوش های صورتتان را هم درمان کند؟! اما می دانید چرا بیماری های ظاهری دیرتر خوب می شوند؟ چون شما خیلی بیشتر به آن ها توجه می کنید. مثلا می روید جلوی آینه، جوش ها را با چشمان خود می بینید، یه آه بلند از ته دل می کشید و روی آن ها دست می کشید. یعنی سه تا حس را دخیل کرده اید. و این کار را بارها و بارها در طول روز انجام می دهید.

باید به شما بگویم که شما آن جوش را خودتان به وجود آورده اید! شما کاملا زیبا هستید، اگر فکر کنید که زیبا هستید. وگرنه آن جوش ها هیچ تاثیری روی زیبایی شما ندارد. اگر آن جوش ها بفهمند که هیچ تاثیری ندارند، مطمئن باشید که خیلی زود از بین می روند. بیماری های وحشتناک تری با کمک قانون جذب از بین می روند، پس جوش در مقابل آن ها چیزی نیست. بنابراین به زیبایی خودتان باور داشته باشید و مطمئن باشید با کمک قانون جذب جوش های صورتتان هم از بین می رود.

دعا کردن

سوال: از آن جایی که ما نمی توانیم با قانون جذب کسی را تغییر دهیم، پس تکلیف دعا کردن در حق دیگران چه می شود؟!

در روایات گفته شده دعاهایی که ما در حق دیگران می کنیم، بیشتر به خودمان بازمی گردد. یعنی بیشتر از آن که برای آن فرد سود داشته باشد، برای خودمان سود دارد. به این خاطر که وقتی ما برای کسی دعا می کنیم، ارتعاش آن را می فرستیم. حالا نکته ی جالب تری که وجود دارد این است که اگر شما برای کس دیگری دعا کنید، ارتعاش شما مثبت تر از زمانی است که برای خودتان دعا می کنید. در روایات به این هم اشاره شده است.

دلیلش آن است که انسان وقتی که برای کس دیگری دعا می کند، به راه رسیدن به آن فکر نمی کند. من اگر بگویم که خدایا سرشار از فلان کس را سرشار از نعمت و ثروت کن، دیگر نمی گویم که زندگی این فرد چطور می خواهد سرشار از نعمت و ثروت بشود. ولی انسان برای خودش این کار را می کند، یعنی به راه های رسیدن به آن موضوعی که برایش دعا می کند، فکر می کند.

به همین خاطر است که بارها در فایل های آموزش جذب می گویم، به نام خداوندی که آرزوها و خواسته های ما را می شنود، و اگر خودمان با ذهنمان جلوی آن را نگیریم، همه ی آن ها را برایمان برآورده می کند. چون ما با ذهن خودمان جلوی برآورده شدن خواسته ها را می گیریم. اما زمانی که برای دیگران دعا می کنیم، اصلا به راه آن فکر نمی کنیم. ولی برای خودمان برنامه ریزی می کنیم و می خواهیم ثابت کنیم که ما بیشتر از خدا می دانیم، به همین خاطر نمی خواهیم به خداوند توکل کنیم. بنابراین همین مسئله ای است که برای ما ایجاد مشکل می کند.

4.3/5 - (6 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

56 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
56
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx