چگونه با قانون جذب پولدار و ثروتمند شویم – قسمت دوم

2 comments
9 Min Read

چگونه با قانون جذب پولدار و ثروتمند شویم – قسمت دوم

آیا پولدار شدن یک هدف است؟! (قانون جذب)

دوستان عزیز سایت پرورش افکار در قسمت اول این مقاله به شرح برخی نکات مهم برای جذب پول و ثروت پرداختیم. در این قسمت به ادامه این مبحث خواهیم پرداخت. با ما در ادامه همراه باشید.

خوش بین باشید

ضمیر ناخودآگاه شما تنگ نظر و کور ذهن نیست. مجموعه ای پربار از ایده های گوناگون در اختیار دارد که در صورت نیاز آن ها را در ضمیر خودآگاه حاضر می کند و به موقع شما را از تنگنایی که در آن گرفتار شده اید، رهایی می بخشد. این روش را هم در مواردی که کیسه شما ته کشیده و آرزوهایتان دچار نوسان شده به کار خواهد گرفت.

جای هیچ نگرانی نیست. مال و ثروت شما به اندازه موجودی شما در بانک یا خانه، ماشین و میزان طلا و سکه هایی که دارید بستگی ندارید. اگرچه بدیهی است که تمام این ها در هر جامعه ای به عنوان نماد لازم و مفید ارزش دارند، اما فراموش نکنید که به جز نماد و نشانه چیز دیگری نیستند.

هدف این است که اگر بتوانید ضمیر ناخودآگاه خود را با این نکته متقاعد کنید که سرمایه وجودی شما در درون تان قرار گرفته و همین کافی است تا در تمام عمر از این عامل مهم بهره مند شوید و هیچ ترس و هراسی به دل خود راه ندهید. در هر وضعیتی که زندگی می کنید هیچ ترس و وحشتی از بی پولی و تنگدستی نداشته باشید.

حسادت یا تنگ نظری

حسادت یا تنگ نظری

همه ی ما در زندگی بارها به افرادی برخورده ایم که همواره در حال گله و شکایت از زمانه هستند و زمین و زمان را به باد ملامت و شماتت می گیرند و همگی را به یک تیغ می رانند. برای مثال می گویند: فلانی یک دزد به تمام عیار است و به صغیر و کبیر رحم نمی کند. آن دیگری هیچ رحم و مروتی ندارد. باید مواظب باشیم که نزدیک او نشویم وگرنه تا گردن سرمان را کلاه می گذارد!

روی سخن این افراد بیشتر با کسانی است که یک سر و گردن از دیگران بالاتر هستند و مردمی خود ساخته بوده اند که از اعماق اجتماع خودشان را بالا کشانده و به پست و مقام و ثروتی دست پیدا کرده اند. این منتقدان این گونه فکر می کنند که اگر افراد متکبر و موفق را از فراز شانس و اقبال به پایین بکشانند خودشان می توانند در جایگاه آن ها قرار بگیرند.

در صورتی که دلیل عمده بدبختی آنان محکوم کردن تمایلات، خواسته ها، آرزوها و نیازهایشان می باشد. بهترین دلیل که باعث می شود دوستان و آشنایان موفق خود را محکوم کنند همین است که خودشان مشتاق و حسرت به دل زندگی سرشار از موفقیت دیگران بوده اند. این افراد طوری رفتار می کنند که انگار با عیب جویی کردن از دوستان و آشنایان موفق خود می توانند به موفقیت و کامیابی برسند!

غبطه خوردن

احساسی که در اعماق دل و جان ما رخنه می کند و گاهی خودمان از وجود آن بی خبر هستم غبطه خوردن می باشد. برای مثال این خبر به گوشتان می رسد که یکی از دوستانتان چند میلیون تومان پول به حساب پس اندازش واریز کرده است، و شما این مقدار پول ندارید و همین موضوع شما را به غبطه خوردن وا می دارد.

برای از بین بردن این تعبیر نادرست از فکر و ذهن خود باید به خودمان بگوییم: «من از سعادت و رفاه این شخص خیلی خوشحال هستم. من همیشه برای او آرزوی خوشبختی بیشتری می کنم»!

بر اساس قانون جذب نشاندن افکار رشک آلود در ضمیر ناخودآگاه کار بسیار ناپسندی است که چون شما را در موقعیت های منفی قرار می دهد و به جای این که خودتان به سمت رفاه، ثروت و آسایش گام بردارید، خوشبختی و آرامش را از شما دور می کند.

پس به جای این که با دیدن مال و ثروت کسی دچار حسادت و احساس تنگ نظری شوید، بلافاصله برای او آرزوی سعادت و ثروتمندی بیشتر کنید و شکر خداوند را به جای آورید که لطف و رحمت خود را از شما دریغ نکرده است. این آرزو بر اساس قانون جذب هر نوع فکر و انرژی منفی را از سرتان بیرون می کند و ضمیر ناخودآگاهتان نیز شما را از ثروت مادی و معنوی برخوردار کرده است.

موانع ذهنی را از میان بردارید

اگر با کسی رو به رو شدید که اطمینان داشتید ثروت خود را از راه نامشروع به دست آورده، نگران نباشید و دست از انتقاد بردارید و بدانید که این فرد از اصول روحی و معنوی پیروی نکرده، بلکه همین اصل سرانجام او را به سزای خود خواهد رساند.

پس سعی کنید سخنانی به زبان جاری نکنید که موجب ناراحتی خودتان شود و اگر خودتان هم در صدد پیدا کردن راهی هستید تا از وضعیت بد مالی رهایی پیدا کنید، تنها تلاش کنید تا موانع و سدهای ذهنی خود را از پیش رو بردارید، وگرنه بد و بیراه گفتن به این و آن دردی را درمان نخواهد کرد، بلکه بر اساس قانون جذب اتفاقات منفی را وارد زندگی تان خواهد کرد.

شب ها زمانی که به رختخواب می روید کلمات رفاه، آسایش و خوش بودن را به آرامی و ملایمت چندین بار به زبان بیاورید تا در اعماق وجودتان ریشه بگیرد. چنان در آرامش دراز بکشید به گونه ای که انگار در گهواره ای خوابیده اید و مانند لالایی این کلمات را برای خود به زبان می آورید. مطمئن باشید که نتایج آن شگفت انگیز خواهد بود و با تمام وجود می توانید یکی دیگر از ترفندها و قدرت های ضمیر ناخودآگاه را ببینید.

راهکارهای عملی برای جذب ثروت

راهکارهای عملی برای جذب ثروت  

۱ – سعی کنید با کمک ضمیر ناخودآگاه فقر و بدبختی را از خودتان دور کنید.

۲ – برای به دست آوردن لقمه ای حلال کار خود را به اعمال شاقه تبدیل نکنید و شادی و نشاط را همواره با کارتان همراه کنید.

۳ – آسایش و رفاه یک تعبیر باطنی است. ایده آرامش را در ضمیر خود به وجود آورید.

۴ – بسیاری از افراد فقیر و نگون بخت از استعدادها و توانایی های نامرئی خودشان در جهت دستیابی به موفقیت و پیروزی بهره ای نمی برند.

۵ – شب ها قبل از خواب به مدت پنج دقیقه زندگی خود را در فردایی شاد و خوش تجسم کنید و مابقی کارها را به ضمیر ناخودآگاه تان بسپارید.

۶ – بر اساس قانون جذب احساس ثروتمند و غنی بودن، ثروت واقعی را به دنبال خواهد داشت. هرگز این فکر را از ذهن خود دور نکنید.

۷ – همواره باید بین ضمیر خودآگاه و ضمیر ناخودآگاه هماهنگی وجود داشته باشد. ضمیر ناخودآگاه آنچه را که واقعی می پندارید قبول خواهد کرد. بنابراین تمام افکار منفی را از ذهن و روح خود دور کنید.

۸ – همواره به خودتان تلقین کنید که روز به روز وضعیت زندگی ام از همه جهت بهتر می شود.

۹ – با نشاندن افکار موفقیت آمیز در ذهن خود، بهره آن را صد برابر دریافت خواهید کرد.

۱۰ – به یاد داشته باشید که ثروت واقعی هر انسانی در روح و ذهن او نهفته است، امکان دارد که شما صاحب افکاری باشید که میلیاردها تومان بیارزد، در این صورت ضمیر ناخودآگاه بر اساس قانون جذب ایده لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد تا به ثروت مورد نیاز خود دست پیدا کنید.

۱.۵/۵ - (۵۰ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

2 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
2
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx