چگونه با قانون جذب پولدار و ثروتمند شویم – قسمت سوم

نظرات 4
9 دقیقه مطالعه

چگونه با قانون جذب پولدار و ثروتمند شویم

جایگاه واقعی انسان در زندگی (قانون جذب)

دوستان عزیز سایت پرورش افکار با قسمت سوم از سری مقالات چگونه با قانون جذب پولدار و ثروتمند شویم در خدمت شما هستیم. در این قسمت می خواهیم کمی بیشتر در مورد جایگاه واقعی انسان در زندگی صحبت کنیم. لطفا در ادامه با همراه باشید.

یکی از اصول حقوق انسان استفاده از موهبت های مادی زندگی می باشد. آزاد بودن و شاد زیستن و خوشبخت زندگی کردن حق مسلم هر انسانی می باشد. ولی برای یک زندگی سرشار از خوشی و رفاه بایستی از حداقل ثروت برخوردار بود.

اصول زندگی

بشر به دنیا می آید تا از نعمت ها و برکت های زندگی لذت ببرید و از لحاظ مادی و معنوی در آسودگی خاطر عمر خود را سپری کند. هر انسانی باید بتواند با فراغ بال و در آسایش خیال زندگی کند و بر علم و کمال خود بیفزاید و از گذران روزگار سختی نبیند. نگاهی به دور و بر خود بیندازید و زیبایی های طبیعت را ببینید تا به صحت این ادعا پی ببرید. طبیعت بسیار سخاوتمند است و خلاف طبیعت نباید رفتار کرد.

اکنون که می توانید از غنای ضمیر باطن خود استفاده کنید، پس چرا بیهوده زحمت می کشید و در صدد جوش دادن و آشتی دادن دو ضمیر خویش تلاش نمی کنید؟ غنی شدن کار دشواری نیست، فقط باید بایستی از راه و روش آن مطلع باشیدو در ضمن نباید فراموش کنید که هدف زندگی انباشتن و جمع آوری ثروت نیست بلکه هدف داشتن یک زندگی شاد و خوش زندگی کردن است.

پول یک نشانه است

پول یک نشانه است

پول نشانه ی مبادلات است و اگر به درستی خرج شود، موجب رفاه و آسایش می شود. اصولا پول مظهر اقتصادی هر کشور است، اگر خون به طور صحیحی در عروق و شریان ها گردش پیدا کند، بدن از صحت و سلامت برخوردار خواهد شد و اگر پول گردش درست و آزادانه ای در زندگی داشته باشد، صاحب خود را از زندگی سالم اقتصادی بهره مند خواهد کرد.

برای این که دچار فقر نشویم چه کنیم؟

شناخت قانون جذب، نیرو و توانایی های درونی بهترین روش برای برخوردار شدن از انواع ثروت های مادی و معنوی می باشد. شخصی که درباره ی توانایی های درونی خود اطلاعاتی دارد و می داند چگونه از آن ها بهره مند شود، در هر موقعیت ناخوشایند مالی که قرار بگیرد و در هر وضعیت نامطلوب اقتصادی از قبیل پایین و بالا رفتن ارزش پول، جنگ و … می تواند به خوبی از پس آن بربیاید و به هیچ وجه درمانده نشود.

به این خاطر که ضمیر ناخودآگاه خود را ثروتمند کرده و تمام وجود خود را با اندیشه ثروت و فراوانی پر کرده پس در این شرایط قانون جذب به او کمک او می آید و در هر شرایطی اتفاقات را به نفع او رقم خواهد زد. چنین شخصی به خوبی می داند که می تواند با مقدار سرمایه ای که برایش باقی مانده کسب و کاری ایجاد نماید و آن را رونق دهد و به زندگی اش سر و سامان بدهد.

فرض کنیم برای چنین شخصی گرفتاری یا مصیبتی پیش بیاید، مثلا ارزش پول تا حد وحشت آوری سقوط کند. در این صورت مطمئن باشید او مانند افراد دیگر دست به خودکشی نمی زند، بلکه با همین پولی که دیگران آن را بی ارزش می دانند یک کسب و کار جدید راه می اندازد و زندگی اش را از این رو به آن رو خواهد کرد و قانون جذب دارایی و ثروت او را چند برابر می کند.

تاثیرات مخرب عقاید غلط در مورد پول

مطمئنا با مطالعه ای مقاله بعضی از دوستان با خودشان می گویند حقوقی که به دست می آورند ارزش کار آن ها را ندارد و حق آن ها خیلی بیشتر از این درآمد است. ولی باید بگوییم که اکثر کسانی که به خاطر این مسئله دست به گله و شکایت می زنند، در زمره کسانی هستند که برای نفس پول ارزش قائل نیستند و آشکارا یا مخفیانه آن را محکوم می کنند. البته لازم است بگوییم که احترام گذاشتن به پول یک مفهوم کاملا جداگانه از زراندوزی می باشد.

آن ها حتی گاهی کار را به جایی می رسانند که پول را چیزی کثیف قلمداد می کنند و اعتقاد دارند که همین پول سرمنشا بسیاری از دردها و مشکلات انسان ها است. با وجود چنین عقاید و احساسات منفی در مورد پول آیا ممکن است که پول به سمت آن ها بیاید؟! مسلم است که قانون جذب وارد عمل شده و پول و ثروت را از این افراد دور و دورتر می کند، به این خاطر که آن ها افکار خود را به این سمت هدایت کرده اند.

لازم است یک بار تاکید کنیم که اگر تنها رسیدن به پول و ثروت را هدف خودتان در زندگی قرار داده اید، انتخاب نامناسبی داشته اید. بعد از سال ها تلاش و دوندگی برای جمع آوری پول و ثروت اکنون که به هرحال به هدف خود دست پیدا کرده اید، تازه متوجه می شوید که هدف زندگی تنها پول نیست و اینجاست که خلا بزرگ و گرانی در وجودتان احساس می کنید. هرکس باید به استعدادهای باطنی خودش پی ببرد و جایگاه خود را در زندگی به درستی مشخص کند. همچنین از زیبایی، شادمانی و نشاط زندگی هم بهره مند شود و در خوشی و شادی دیگران نیز سهیم باشد و هرگز از کمک و یاری به همنوعان خود غافل نشود.

درک قانون جذب و ضمیر ناخودآگاه خودشان گنجینه ای هستند که با هیچ یک از ثورت های دنیا قابل مقایسه نیستند، زیرا در صورتی که توفیق ادراک این اصول را متوجه شدید به یک ثروت معنوی دست پیدا می کنید که با هیچ گوهر مادی قابل مقایسه نخواهد بود.

فقر ذهنی چیست؟

فقر ذهنی چیست؟

در فقر و تنگدستی هیچ لذت و لطفی وجود ندارد و آن هم مانند بیماری های دیگر ذهنی ممکن است افرادی را آلوده کند و واقعیت را از جلوی چشمان شخص دور نماید. هنگام بیماری به این فکر می افتید که نظم وجودتان به هم ریخته و در صدد یاری گرفتن از پزشک و … برمی آیید تا بار دیگر تندرستی و سلامتی را به بدن خود بازگردانید. این مثال در مورد پول هم صادق است که اگر در جریان زندگی گردش نکند، حیات اقتصادی شخص دچار اختلال خواهد شد که باید بلافاصله در رفع آن بکوشید.

گفتیم که اصالت زندگی به سمت شادی، رفاه و تندرستی متمایل می باشد. بشر به این جهان پا نمی گذارد تا در یک بیقوله زندگی کند و پوست درخت و علف بخورد. بلکه او در طلب رفاه خود تمدنی چنین شکوفا به وجود آورده است.

بنابراین سعی کنید که عقاید خود را از هرگونه باورهای خرافی پاک کنید. حال به این روی سکه نگاه کنید که آیا می توانید هنوز هم پول را کثیف و عامل بدبختی انسان ها بدانید؟! اگر چنین طرز فکری داشته باشید به با بال های خود از چنگال شما فرار کند و به یک آشیانه ی دیگر برود. فراموش نکنید با محکوم کردن پول، بر اساس قانون جذب خودتان را از داشتن آن محروم خواهید کرد و به عبارت واضح تر هرگز از چیزی که انتقاد می کنید به سوی خود جذب نخواهید کرد.

5/5 - (2 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

4 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
4
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx