قانون جذب ثروت ؛ میلیاردرها چگونه پول جذب می کنند؟!

نظرات 9
10 دقیقه زمان مطالعه

ناگفته ها درباره قانون جذب ثروت

ناگفته ها درباره قانون جذب ثروت

جالب است بدانید طی تحقیقاتی ۱۱۰۰۰ نفر در دوره قانون جذب ثروت شرکت کردند. محققان در این دوره که به صورت غیر حضوری برگزار شده بود به نکته جالبی برخوردند. آن هم این بود که حدودا ۹۵ درصد شرکت کنندگان مشکل مشترکی داشتند. مشکلی که بین آن ها رایج بود این بود که همگی فکر می کردند حتما باید پدر ثروتمندی داشته باشند یا در کشور ثروتمندی به دنیا آمده باشند تا بتوانند ثروتمند باشند!

اگر شما هم چنین تصوراتی در مورد ثروتمند شدن دارید، پیشنهاد می کنیم که در این مقاله با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چگونه در زندگی قانون جذب ثروت را یاد بگیرید و به آهنربای پول و ثروت تبدیل شوید.

چه کنیم تا به آهنربای جذب ثروت تبدیل شویم؟

در نظر اول شاید کمی مسخره باشد، ولی چه کسی دوست دارد که پول جذب او نشود! لازم است بدانید که بیشتر افراد پول را دفع می کنند تا جذب. این ادعا را می توانم به شما ثابت کنم.

این موضوعی که عنوان کردم فکر من نیست؛ بلکه آن را طبق نتایج تحقیقاتی که از ثروتمندان صورت گرفته است بیان کردم. حدود فقط یک درصد از افراد کره ی زمین واقعا ثروتمند هستند. اگر می خواهید بدانید که چه چیزی مانع جذب ثروت می شود در ادامه همراه ما باشید.

دو دلیل وجود دارد که مانع جذب ثروت می شود:

دو دلیل وجود دارد که مانع جذب ثروت می شود:

اولین دلیل این است که ذهن خود را به مقدار مشخصی از ثروت محدود می کنیم. طبق قانون جذب ثروت نیز همان قدر دریافت می کنیم.

دومین دلیل این است که در ضمیر ناخودآگاه خود ثروت را باور نداریم و دوست نداریم ثروتمند باشیم.

باورهایی در ذهن ما شکل گرفته است که فکر می کنیم ثروت دنیا محدود به رقم خاصی است و کسی که ثروت فراوانی را به دست می آورد، از سهم دیگران کم می شود. این باور پنهانی باعث می شود که ثروتی را دریافت نکنید.

لازم به ذکر است که ثروت در دنیا نامحدود است. احتمال دارد که فکر کنید منابعی مثل نفت یا طلا در حال اتمام هستند، ولی منابع دیگری جایگزین آن شده اند. جالب است بدانید که ما فلزات گرانبهاتر از طلا هم داریم. یا به این موضوع فکر کرده اید که اینترنت یا کسب و کارهایی که مربوط به فضای مجازی هستند، چندین برابر نفت و طلا درآمدزایی می کنند. لازم به ذکر است که حدود بیست سال پیش نمی توانستیم تصور کنیم که امروزه با گوشی و برنامه تلگرام می توانیم حقوق بیش از ۱۰۰ کارمند را در خانه کسب کنیم.

ممکن است تا دو سال دیگر با پیشرفتی که به سرعت پیش می رود، اتفاقی رخ دهد که درآمد شما چندین برابر شود. محدودیت هایی که به آن فکر می کنید فقط در فکر شما می گذرد، در صورتی که در دنیای واقعی این محدودیت وجود ندارد.

جالب است بدانید که در قانون جذب ثروت یک موضوع وجود دارد و آن مربوط به کائنات است که ماموریت آن ها از سمت خداوند رساندن بنده خدا به آرزوهایش می باشد؛ زیرا بندگان برای خداوند بسیار ارزش دارند.

حالا این سوال مطرح می شود که چگونه می توانیم با قانون جذب ثروت، پول بیشتری جذب کنیم؟

مطمئن باشید در زندگی هیچ وقت به پول نمی رسید اگر فکر می کنید که ثروت دنیا محدودیت دارد و این باورهای منفی را حتی در صحبت های روزانه خود نیز ممکن است استفاده کنید. این افکار پنهان در شما پول را جذب نمی کند.

احتمال دارد در طول روز جملات مثبت را تکرار کنید، ولی چون به آن ها باور ندارید؛ این جملات هم تاثیری روی شما ندارد. باورهایی که در ضمیر ناخودآگاه شما ثبت می شود، همان دنیای حال شما را تشکیل می دهد. بنابراین سعی کنید ضمیر ناخودآگاه خود را با تکرار جملات تغییر دهید و باورهای خوب را جایگزین باورهای قبلی کنید تا بتوانید پول و ثروت را به راحتی جذب کنید.

یکی از قانون های جذب ثروت

یکی از قانون های جذب ثروت این است که به هرچیزی در زندگی بیشتر فکر کنید همان جلوه می کند

جالب است بدانید که در دوره کارشناس جذب شوید، در جریان قانون جذب ثروت کوچک ترین افکاری را می بینید که به صورت پنهانی ذهن شما را درگیر کرده است و از شنیدن آن شگفت زده می شوید. این باورها عمر شما را هدر داده است. در واقع کاری کرده است که با افکار محدود کننده به پول نرسیده اید.

اگر بی پولی شما را اذیت می کند و دوست دارید ثروتمند شوید، کافیست فکر خود را از باورهای منفی که دارید پاکسازی کنید. این افکار همان باورهای منفی هستند که مانع رسیدن شما به ثروت شده اند. برای رسیدن به ثروتی که پایان ندارد، باید در طول روز یک ساعت باورهایتان را تربیت کنید و از نو بسازید. باید برای رسیدن به فراوانی فکرتان را نیز مثبت کنید.

طبق تحقیقات صورت گرفته بر روی قانون جذب ثروت، منابعی که در دنیا وجود دارد محدود نیست و بی نهایت است؛ ولی هر فرد رقم ثابتی را از سهم دنیا می خواهد. بدین معناست که اگر تمام ثروت جهان در یک جا جمع شود و به طور عادلانه بین افراد تقسیم شود، مبلغی از پول دوباره به افراد کمی برمی گردد. این افراد همان یک درصد ثروتمند هستند که موسسه آکسفام اعلام کرده بود که ثروت یک درصدی ثروتمندان دنیا بیشتر از مبلغ کل پول مردم جهان می شود.

این مبلغ بر اساس تحقیقات صورت گرفته از بانک کردیت سوئیس اعلام شده است. لازم به ذکر است که این بانک در ادامه اعلام کرده است که جمع ثروت آن ها در سال ۲۰۱۴ رقم ۲۶۳ تریلیون دلار بوده است. در ادامه باید گفت که این مبلغ رقم خالص درآمد آن هاست؛ یعنی هزینه ها از رقم درآمد کسر شده است.

طبق آماری که بانک کردیت سوئیس ارائه داده علاوه بر بیل گیتس، مارک زاکربرگ و وارن بافت حدود ۴۷ میلیون فرد دیگر در جهان هستند که ثروت آن ها ۷۹۸ هزار دلار بیشتر است. ۱۸ میلیون نفر از این افراد در آمریکا، ۳.۵ میلیون نفر در فرانسه قرار دارند، ۲.۹ میلیون نفر در کشور انگلیس و ۲.۸ میلیون نفر در آلمان زندگی می کنند.

جالب است بدانید که تنها ۲ کشور در قاره آسیا وجود دارد که یک میلیون از افراد آن جزء ثروتمندان جهان محسوب می شود. آن کشورها ژاپن با آمار ۴ میلیون نفر و چین نیز با آمار ۱.۶ میلیون نفر هستند. جالب تر این است که کشور سوئیس نسبت به جمعیتی که دارد، درصد ثروتمندان آن بیشتر است. می توان گفت از هر ۱۰ شهروند سوئیسی، یک نفر جزء ثروتمندان دنیا است.

ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که چرا پول به صورت عادلانه تقسیم نشده است؟!

در قانون جذب ثروت یک موضوع وجود دارد که باورهای جمعی نیز باعث تولید ثروت می شود. این آمارها بر اساس آب و هوا و شرایط تقسیم نشده اند. بلکه این افکار است که باعث رشد ثروت در کشورها می شود. افکار منفی یا مثبت در جذب پول می تواند آن را جذب یا دفع کند.

در قانون جذب ثروت این نکته اهمیت دارد که باید نسبت به پول حس خوبی را داشته باشید. اگر شما خود را لایق ثروت بدانید ثروتمند می شوید.

یک سری جملات محدود کننده وجود دارند که باعث فقر می شوند:

من به اندازه کافی لیاقت ندارم.

به دست آوردن پول سخت است و باید زیاد کار کنم.

هر چه درآمد کمتری داشته باشی در نزد خداوند عزیزتری!

پول دنیای آخرت مومن را به خطر می اندازد!

این جملات مخرب تنها با جایگزین جملات مثبت می تواند اثر خود را از دست بدهد وگرنه فقیر خواهید ماند.

در کلام آخر باید گفت که در قانون جذب ثروت آموخته ام که باید خود را لایق ثروت و فراوانی بدانیم و ذهن و فکر خود را نسبت به پول مثبت کنیم تا بر اساس قانون جذب به آنچه می خواهیم دست پیدا کنیم.

۴.۸/۵ - (۴۸ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

9 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
9
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx