تکنیک های پیاده سازی تجسم خلاق با قانون جذب

نظرات 38
10 دقیقه مطالعه

تکنیک های پیاده سازی تجسم خلاق با قانون جذب

چگونه تجسم خلاق داشته باشیم

انسان موجودی است که آسان تر از آن چیزی که فکر می کند می تواند به هر چه می خواهد دست پیدا کند. ولی باید بدانید یک انسان آن قدر قدرت دارد تا به راحتی بتواند به هر آرزو و خواسته ای که دارد برسد. در این راه هیچ قدرتی بر روی زمین مانع و سد راه او نخواهد بود. جالب است بدانید نیروی ذهن انسان به قدری بالاست که با استفاده از آن می توانید بدون هیچ محدودیتی به هرچه می خواهید دست یابید، کافی است که فقط روی آن تمرکز کنید.

بر اساس قانون جذب خواسته های شما به صورت کاملا اعجاب انگیز به سمت شما جذب خواهد شد. به آرزوهای خود فکر کنید، هیچ وقت نباید در این زمینه قدرتتان را دست کم بگیرید. همواره این نکته را در نظر داشته باشید که می توانید با کنترل افکارتان تمام زندگی تان را در دست بگیرید. یعنی با داشتن افکار خوب می توانید به یک زندگی خوب و ایده آل دست پیدا کنید، و با پرورش افکار بد به طور کلی زندگی تان را نابود خواهید کرد حتی ممکن است به خود و اطرافیانتان آسیب برسانید.

یکی از عوامل مهم که قادر است به شما در داشتن افکار قوی و مثبت کمک کند و نقش تعیین کننده داشته باشد، «قدرت تجسم» است. شما با استفاده از این قدرت قانون جذب می توانید هر چیز غیرواقعی را ابتدا در ذهن خود ایجاد کنید و سپس با استفاده از قدرتی که ذهنتان در اختیار شما قرار می دهد، به هر آنچه می خواهید دست یابید. برای این که بتوانید از این طریق به موفقیت برسید کافی است فقط از قدرت تجسم خوبی برخوردار باشید، سایر عوامل به صورت آگاهانه یا ناخودآگاه به سمت شما جذب خواهند شد و می توانید از این راه برای ایجاد تغییرات در زندگی تان بهره مند شوید.

تجسم خلاق قدرتی فوق العاده است که با استفاده از قوه ی تخیل انسان ها شکل می گیرد. با بهره گیری از این قدرت می توانید تغییرات مثبتی را در زندگی خودتان جذب کنید و از آن ها حداکثر استفاده را ببرید. البته همیشه باید به این نکته توجه داشته باشید که هیچ زمانی این قدرت برای شما معجزه نخواهد کرد و شانس را به در خانه تان نخواهد آورد، ولی باعث می شود وضعیتتان طوری تغییر کند تا خودتان برای موفقیت آماده شوید و هر کاری که لازم است را برای رسیدن به آنچه می خواهید انجام دهید.

دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مطلب قصد داریم به معرفی چند تکنیک برای تقویت مهارت و قوه ی تجسم خلاق بپردازیم. با ما همراه باشید.

قدرت تجسم خلاق

قدرت تجسم خلاق

زمانی که بتوانید از تجسمتان به خوبی استفاده کنید دیگر لازم نیست نگران ابعاد مختلف زندگی تان باشید، زیرا به راحتی می توانید هر چیزی که لازم است و به آن نیاز دارید را به راحتی تغییر دهید. با استفاده از قدرت تجسم قادر هستید هر چه که برایتان مناسب و ایده آل است را به سمت زندگی تان جذب کنید و کاری کنید که تمام محیط اطرافتان طوری شوند که شما می خواهید. قدرت تجسم به شما کمک می کند تا قدرت تفکرتان را تقویت کنید و آن را در جهتی هدایت کنید تا برایتان بهره وری کاملی داشته باشد.

استفاده از قدرت تجسم خلاق باعث می شود تا انرژی ذهنی شما به سمت های دیگری سوق پیدا نکند و همه ی شرایط به گونه ای طوری پیش برود که بتوانید برای رسیدن به هدفتان حداکثر انرژی را داشته باشید.

تکنیک های پیاده سازی تجسم خلاق با قانون جذب

تجسم خلاق چیست؟

تجسم خلاق قدرتی است که با استفاده از آن ها قادر هستید برای رسیدن به یک سری نتایج مفید تصاویر ذهنی هدفمندی را ایجاد کنید. تجسم کاری است که شما به صورت خواسته یا ناخواسته در طی روز به طور مداوم انجام می دهید و گاهی از نتیجه ی آن بی اطلاع هستید.

تجسم خلاق تکنیکی است که به شما کمک می کند تا بتوانید اهداف و آرزوهایتان را در دنیایی دیگر به صورت واضح مشاهده کنید. با این کار مغزتان شرایطی را آماده می کند تا بتوانید به راحتی به این اهداف دست پیدا کنید. درواقع ذهن شما توانایی درک تفاوت بین دنیای واقعی و دنیای خیالی را ندارد، به همین دلیل ضمیر ناخودآگاه شما هر چه را می بینید به صورت خودکار خواهد پذیرفت که شما لیاقت چنین موقعیتی را دارید و می توانید به راحتی به آن دست پیدا کنید.

برای همین در زمان بروز مشکلات به شما کمک خواهد کرد تا با اشتیاق به راهتان ادامه دهید و در مسیر اهداف خود دلسرد نشوید. در صورتی که اگر قبل از انجام فعالیتتان از این تکنیک استفاده نکنید ممکن است با بروز کوچک ترین مشکل دلسرد شوید و نتوانید به خوبی زندگی کنید.

تجسم خلاق چگونه رخ می دهد؟

تجسم خلاق چگونه رخ می دهد؟

یکی از اثراتی که تجسم می تواند داشته باشد این است که ضمیر ناخودآگاه را تحت تاثیر خود قرار می دهد، به نوعی اثرات زیادی هم روی ضمیر ناخودآگاه می گذارد. علت اصلی آن هم عدم درک واقعیت و خیال توسط ضمیر ناخودآگاه است. برای همین است که اگر چیزی را به صورت مکرر تکرار کنید، بعد از مدتی خودتان آن موضوع را خواهید پذیرفت و زندگی تان بر اساس آن تغییر خواهد کرد.

برای رسیدن به اهداف خود باید دائما آن را در ذهنتان تجسم کنید تا ضمیر ناخودآگاهتان آن را بپذیرد و در خود ثبت کند. بعد از آن خواهید دید که اعتماد به نفستان به یک باره افزایش یافته و انرژی تان آن قدر افزایش پیدا می کند که تصور می کنید به هدفتان رسیده اید. بنابراین تمام استرس هایتان برای نرسیدن به هدف از بین خواهد رفت و به این فکر نخواهید کرد که چه مشکلاتی برایتان به وجود خواهد آمد. تنها چیزی که در این مورد فکر می کنید این است که به هدفتان کاملا دست پیدا کرده اید و لازم است آن را حفظ کنید.

چرا تجسم خلاق موثر است؟!

چرا تجسم خلاق موثر است؟!

دلیل اصلی این موضوع این است که تجسم به طور حتم قادر است انرژی فوق العاده ای را در درونمان به وجود بیاورد. این انرژی می تواند به ما در رسیدن به هدف موردنظر کمک فراوانی کند. همچنین با استفاده از این انرژی تمام ذهن و تمرکزمان به حالت آماده باش در خواهد آمد و ما را یاری می دهد تا به خواسته های خود آن طور که شایسته است دست پیدا کنیم.

زمانی که با این روند درونمان تغییر پیدا کند، خود به خود روی دنیای اطرافمان اثر خواهیم گذاشت و زندگی حقیقی را آن گونه که دوست داریم تغییر خواهیم داد. انسان موجودی بسیار قدرتمند است و قادر است به هر هدفی که داشته باشد دست پیدا کند، تنها کافی است که مقدمات آن را فراهم کند. تجسم یکی از این مقدمات است که می تواند ما را برای رسیدن به هر هدفی آماده کند.

چگونه تجسم کنیم؟!

چگونه تجسم کنیم؟!

خبر خوب این است که تجسم کار بسیار ساده ای است و برای یادگیری آن نیازی نیست زمان و هزینه ی زیادی را صرف کنید. ولی در عوض فوایدی در بر خواهد داشت که اگر بدانید، حاضر خواهید بود حتی برای آن هزینه هم پرداخت کنید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که در جایی آرام بنشینید، بهتر است مکانی را انتخاب کنید که آرام باشد. بعد از این کار زمانی را صبر کنید تا به آرامش برسید. بعد از رسیدن به آرامش، چشمانتان را ببندید و به هر چه آرزو دارید فکر کنید. تصور کنید به همه ی خواسته های خود رسیده اید. مثلا اگر آرزو دارید یک مدیرعامل موفق و ثروتمند شوید، تصور کنید در دفتر خود نشسته اید و در حال انجام دادن به امور خود هستید. طوری همه چیز را تصور کنید که انگار واقعا به هدفتان دست پیدا کرده اید. همه چیز باید در عین این که تصور است واقعی به نظر برسد. هیچ چیز نباید در این بین غیرواقعی باشد. باید تمام حواستان را به تصویری بدهید که در ذهنتان ایجاد کرده اید. برای این که به آرزوها و خواسته های خود برسید باید این تمرین را مرتب انجام دهید تا روح و جسم تان با آرزوهایی که دارید یکی شود.

ادامه دارد …

4.5/5 - (47 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

38 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
38
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx