چگونه تاثیر قانون جذب را در زندگی خود بیشتر کنیم؟

نظرات 4
13 دقیقه مطالعه

افزایش تاثیر قانون جذب در زندگی موضوع بحث این مقاله است، لطفا با ما همراه باشید.

افزایش تاثیر قانون جذب در زندگی

به عبارت ساده تر معنی قانون جذب ،هر آنچه که ما روی آن تمرکز می کنیم ، وارد زندگی ما می شود. اعتقاد بر این است که ، صرف نظر از سن ، ملیت یا اعتقاد مذهبی ، همه ما مستعد قوانینی هستیم که حاکم بر جهان است ، از جمله قانون جذب. این قانون جذب است که از قدرت ذهن استفاده می کند تا آنچه را که در افکار ما است ، ترجمه کند و آنها را به واقعیت تبدیل کند. در اصطلاحات اساسی ، در نهایت همه افکار به چیزهایی تبدیل می شوند. اگر بر عذاب و غم منفی متمرکز شوید ، در زیر آن ابر خواهید ماند. اگر بر افکار مثبت متمرکز شوید و اهدافی را برای رسیدن به هدف خود داشته باشید ، با عملی گسترده راهی برای دستیابی به آنها خواهید یافت.

به همین دلیل است که جهان چنین مکانی بی نهایت زیبا است. قانون جذب می گوید که هر کاری را که می توانید در چشم خود تصور کنید و در ذهن خود نگه دارید قابل دستیابی است اگر در یک برنامه برای دستیابی به جایی که می خواهید در آن اقدامی کنید دست یافتنی است.

قانون جذب چیست؟

قانون جذب یکی از بزرگترین رازهای زندگی است. افراد معدودی کاملاً آگاه هستند که قانون جذب چه تاثیری در زندگی روزمره آنها دارد. چه ما این کار را آگاهانه و چه ناآگاهانه انجام دهیم ، در هر ثانیه از وجود ما ، ما به عنوان آهن ربای انسان عمل می کنیم و افکار و احساسات خود را بیرون می کشیم و بیشتر آنچه را که بیان کرده ایم ، دوباره به خود جذب می کنیم.

متأسفانه ، بسیاری از ما هنوز هم نسبت به پتانسیل هایی که در اعماق ما قفل شده اند ، نابینا هستیم. در نتیجه ، آسان است که افکار و احساسات خود را کنترل نکنید. این افکار اشتباه را منتقل می کند و احساسات و وقایع ناخواسته بیشتری را وارد زندگی شما می کند.

با گفتن این موضوع ، کشف اینکه قانون جذب در زندگی شماست باید دلیل بزرگی برای جشن باشد! هنگامی که قدرت جذب توسط شما درک شد دیگر مخفی نیست. بعلاوه ، شما آموخته اید که چگونه به طور مؤثر این موارد را در زندگی روزمره خود اعمال کنید ، کل آینده شما برای خلق شماست.

تاریخچه قانون جذب

قبل از شروع سفرهای باورنکردنی به سمت روشنگری واقعی در قانون جذب  و بررسی روش هایی برای افزایش تاثیر قانون جذب در زندگی ، مهم است که بدانید که می توانید آن را در زندگی خود اعمال کنید و در صورت استفاده از ابزارهای صحیح می تواند مؤثر باشد. رویه ها و اعتقادات موجود در این قانون باعث نادیده گرفتن زندگی افراد بزرگ در طول تاریخ شده است.

صدها سال پیش تصور می شد قانون جذب توسط بودا جاودانه به انسان تعلیم داده شده است. اعتقاد بر این است که وی می خواست که شناخته شود “آنچه شما شده اید همان چیزی است که شما فکر کرده اید”. این اعتقادی است که در قانون جذب کاملاً ذاتی است.

با گسترش این مفهوم در فرهنگ غربی اصطلاح “کارما” نیز آمده است، اعتقادی است که دربسیاری از جوامع رواج دارد.

در طول قرن ها، این درک مشترک در بین بسیاری از مردم بوده است که آنچه شما به جهانیان می دهید (چه عصبانیت باشد ، چه خوشبختی ، نفرت یا عشق باشد) در نهایت چیزی است که می تواند در پایان به زندگی شما بازگردد.

این مفهوم ساده و به راحتی قابل پیگیری است که برای تعداد زیادی از سالها در بین بسیاری محبوب شده است. این نشان می دهد که ایده قدرت جذابیت چیز جدیدی نیست. در حال حاضر برای بسیاری از ما از طرق مختلف قابل تشخیص است.

آیا قانون جذب واقعیت دارد؟

همانطور که قبلاً بحث شد ، قانون جذب و ارزش های آن در طول تاریخ دیده شده است. و بسیاری از زنان و مردان بزرگی که نشان خود را بر این جهان گذاشته اند ، نشان داده اند که قانون جذب یکی از بزرگترین قدرت های روی زمین است؛ با بسیاری از شاعران ، هنرمندان ، دانشمندان و اندیشمندان بسیار خوبی چون شکسپیر ، بلیک ، امرسون ، نیوتن و بتهوون ، همه این پیام را از طریق بسیاری از آثار خود انتقال می دهند. که خواندن آثار آنها میتواند به افزایش تاثیر قانون جذب در زندگی مان کمک شایانی کند.

چالش برانگیزترین بخش تأیید و پذیرش حقیقت آنچه قانون جذب دارد ارائه می دهد این است که بدانید که هر یک از تصمیمات شما در زندگی ، چه خوب و چه بد ، به تنهایی توسط شما شکل گرفته است. برای بسیاری ، این می تواند قرص تلخی برای بلع باشد ، به خصوص اگر احساس می کنید که شما یا عزیزانتان به برخی ضربات سخت در زندگی برخورد کرده اید.

با این حال ، هنگامی که واقعاً فهمیدید که کلید اصلی قانون جذب چیست ، می توانید با امید و شجاعت در دانش بیش از حد تجدید کنید که آزاد هستید که مسئولیت زندگی خود را بر عهده بگیرید و خود را برای همیشه از چرخه ترس آزاد کنید ، نگرانی یا فکر منفی که مدت طولانی شما را عقب نگه داشته است.

علم پشت قانون جذب: واقعیت ، نه داستان

کار فیزیکدانان کوانتومی طی سالهای اخیر به درخشش بیشتر در مورد تأثیر باورنکردنی که قدرت ذهن در زندگی ما و جهان به طور کلی دارد ، کمک کرده است. هرچه این ایده توسط دانشمندان و متفکران بزرگی به طور یکسان کاوش شود ، درک بیشتری در مورد چقدر نقش ذهن در شکل دادن به زندگی و دنیای پیرامون ما دارد.

فرقی نمی کند که شما تا به حال درک کاملی از فیزیک کوانتومی در پشت قانون جذب داشته باشید. با این حال ، این بدان معنا نیست که همه ما نمی توانیم از مزایای بسیاری که این قانون سخاوتمندانه می تواند به ما ارائه دهد ، برخوردار باشیم.

خوشحال باشید ، زیرا جهان همیشه در کنار ماست! هرچه وقت بیشتر به یادگیری چگونگی استفاده از قانون جذب به طور مؤثر اختصاص دهید ، زندگی شما تحقق و پاداش بیشتری خواهد داشت. هیچ محدودیتی وجود ندارد! ذهن خود را باز کنید و از فراوانی طبیعی جهان لذت ببرید.

نحوه استفاده و افزایش تاثیر قانون جذب در زندگی

وقتی متوجه شدیم که امکاناتی حیرت انگیز را که زندگی باید به ما ارائه دهد ، می توانیم درک کنیم که ما مانند هنرمندان هستیم. ما در حال ایجاد عکس هایی از زندگی مورد نظر خود هستیم و سپس انتخاب می کنیم و اقداماتی انجام می دهیم که آنچه را که پیش بینی کرده ایم تحقق یابد.

افزایش تاثیر قانون جذب در زندگی

پس اگر تصویر را دوست ندارید ، چه می کنید؟

تغییر دهید!

زندگی یک بوم خالی از امکان است. شما کنترل می کنید که تصویر نهایی چگونه می تواند به نظر برسد.

قانون جذب بسیار ساده است. کلیه قوانین طبیعت کاملاً کامل است و قانون جذب نیز از این قاعده مستثنی نیست. مهم نیست که به دنبال دستیابی یا رسیدن به آن هستید ، اگر بتوانید ایده خود را حفظ کنید و آن را برای خود در ذهن خود مشاهده کنید ، می توانید این مسئله را به خودتان تبدیل کنید … با کمی تلاش از طرف شما.

راه های موثر برای افزایش تاثیر قانون جذب در زندگی

1.تجلی عشق و روابط با قانون جذب

“آغاز عشق در پایان مقاومت است.”

-دانیل لایت

با ایجاد روابط جدید هر روز ، جای تعجب نیست که این یک هدف مشترک است. بسیاری از افراد آرزوی دیدار با عشق زندگی خود را دارند. اما آیا قانون جذب می تواند به زندگی عشق شما کمک کند؟

جواب کوتاه؟ آره.

بسیاری از تکنیک ها و تمرین های قانون جذب وجود دارد که می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس ، کاریزما و تمایل ناخودآگاه کلی برای دریافت عشق شود. به این ترتیب ، با استفاده از قانون جذب می توانید روح واقعی خود را جذب کنید.

دریابید که چگونه می توانید با استفاده  از قانون جذب برای زندگی عاشقانه بهبود یافته استفاده کنید

2.جذب پول و ثروت با استفاده از قانون جذب

“همیشه به یاد داشته باشید ، پول بنده است. شما استاد هستید. “

-Bob Proctor

یکی دیگر از اهداف مشترک در سراسر جهان فراوانی مالی است. ثروت مزایای بارز زندگی شما را به همراه دارد. پول می تواند یک سقف روی سر و مواد غذایی شما روی میز قرار دهد. به همین ترتیب ، این توانایی را دارد که خانواده و دوستان خود را فراهم کنید.

متأسفانه ، بسیاری از ما با ایده ثروت روابط دشوار داریم. مطمئناً حاکی از طمع و غرور است. برای جذب پول ، باید این الگوهای منفی فکر را از بین ببریم. جنبه اصلی قانون جذب این ایده است که مثبت بودن باعث افزایش قانون جذب می شود. بنابراین ، می توانید با کمک ابزارها و تکنیک های تجسم یاد بگیرید که چگونه عادتهای مثبت پول را به راحتی مهار کنید.

3.سلامت روحی و جسمی خود را بهبود بخشید

سلامتی فراتر از بدن جسمی ما است. این فقط مربوط به چیزی نیست که در بدن خود می گذاریم یا از آن خارج میکنیم ، بلکه در مورد احساسات ما و اینکه چگونه از نظر روحی نیز احساس می کنیم است. “

-کاترین هورست

با کارهای روزمره ، تعهد به دوستان و خانواده ، ما گاهی اوقات از سلامتی شخصی خود غافل می شویم. در حالی که استفاده از قانون جذب صرفاً نمی تواند رژیم سالم ، ورزش و معاینات منظم پزشک را جایگزین کند ، می تواند دامنه وسیعی از مزایا را برای سلامت روحی و جسمی شما ایجاد کند.

آموزش مغز خود برای دیدن مثبت در همه چیز ، امکان رشد روحی و شادی را فراهم می آورد ، که به نوبه خود می تواند سلامت جسمی شما را بهبود بخشد. به همین ترتیب ، وقت گذاشتن برای مراقبت از خود می تواند به مبارزه با طیف وسیعی از بیماری های روانی کمک کند.

5/5 - (1 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

4 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
4
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx