خوش‌ شانسی را با قانون جذب به تفکر خود تزریق کنیم

نظرات 5
3 دقیقه مطالعه

 خوش‌ شانسی را با قانون جذب به تفکر خود تزریق کنیم

راههای خوش شانس شدن با قانون جذب

بهترین فرصت های شغلی یا زندگی زمانی پیش می‌ آیند که با ذهنی انعطاف‌ پذیر به آنها نگاه کنیم. آنوقت مشاهده می کنیم که چطور از صف بدشانس‌ ها بیرون خواهیم آمد. بیایید چند مثال بزنیم:

روابط رمانتیک

تفکری که حالا داریم: ” آدمی می‌ خواهم که باهوش باشد، جذاب باشد، از وضع مالی خوبی برخوردار باشد، با قانون جذب رابطه خوبی داشته باشد، آشپزی دوست داشته باشد، از سگ‌ ها هم خوشش بیاد.”

تفکری که بد نیست امتحان کنیم: ” من لیست مشخصات خاصی ندارم. همین که آدم خوبی باشد کفایت می کند. وقتی ببینمش می‌ فهمم این همان آدمی است که می‌ خواستم.”

کار

تفکری که حالا داریم: ” باید این کار را تا ساعت ۱۱ تمام کنم. جلسه‌ ی تیم ساعت ۱۲ـه؛ ساعت ۱ میرم ناهار، تا عصری آن گزارش را تمام می‌ کنم،‌ ساعت ۶ هم دیگه آزادم برم منزل.”

تفکری که بد نیست امتحان کنیم: ” باید سعی کنم امروز این دوتا کار را تمام کنم، اما تو وقت آزادم چند تا ایده‌ ی دیگه پیدا می‌ کنم که برای شغل خودم و شرکت خوب باشد.”

خوش‌ شانسی را با قانون جذب به تفکر خود تزریق کنیم

دوستی

تفکری که حالا داریم: ” من همین حالا هم چندتا دوست خیلی خوب دارم. دیگه وقت ندارم دوستان بیشتری پیدا کنم.”

تفکری که بد نیست امتحان کنیم: ” من عاشق پیدا کردن دوستان تازه‌ هستم، حتی اگر رابطه‌ مان در حد یک گفتگوی ساده و دوستی فیسبوکی باشد.”

کارهای خانه

تفکری که حالا داریم: ” باید برم خشکشویی، بانک، بعدهم خرید. اما به موقع برای بازی میرسم منزل.”

تفکری که بد نیست امتحان کنیم: “این چند تا کار را باید انجام بدهم،‌ اما عجله نمی‌ کنم چون واقعاً نمی‌ دونم چه اتفاقی پیش میایید یا کی را سر راهم می‌ بینم. تا ببینیم چی پیش میاد.”

خوش‌ شانسی را با قانون جذب به تفکر خود تزریق کنیم

جلسات کاری

تفکری که حالا داریم: ” من قرار است با این آدم ها قرارداد ببندم، قرار نیست با آنها دوست بشم یا به آنها به چشم شرکای بالقوه نگاه کنم.”

تفکری که بد نیست امتحان کنیم: “من از جلسه داشتن با هر کسی در هر زمانی استقبال می‌ کنم،‌ آدم هیچ‌ گاه نمیداند چه در پیش است- حتی ممکن است ۵ سال دیگر نتیجه‌ آن را ببینم!”

5/5 - (1 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

5 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
5
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx