الهام گرفتن از قانون جذب برای راه اندازی کسب و کار

نظرات 4
8 دقیقه مطالعه

الهام گرفتن از قانون جذب برای راه اندازی کسب و کار

تمایل به موفقیت در موقعیت حرفه‌ ای یکی از مهمترین چیزهایی است که در آغاز افراد را مجذوب محتوای قانون جذب میکند. اگر تمایل داریم که یک کسب و کار جدید را شروع کنیم، و قبلاً با تمرینات و نکات کلیدی قانون جذب آشنا شده‌ ایم، احتمالاً اکنون دنبال توصیه‌ هایی هستیم که به کمک آنها، شانس تجلی موفقیت‌ مان را بیشتر افزایش دهیم. در ادامه توصیه‌ هایی برای الهام گرفتن از قانون جذب برای راه اندازی کسب و کار آمده‌ است.

رهنمود قانون جذب برای شروع یک کسب و کار ما را در مسیر مهم ترین گام هایی که می توانیم برداریم، هدایت میکند.

قانون جذب برای راه اندازی کسب و کار : آنچه را می خواهیم کاملاً و دقیقاً مشخص کنیم

هرچه هنگام تعیین اهداف‌ مان دقیق تر باشیم، بیشتر احتمال دارد به آنها دست پیدا کنیم. وقتی مقاصدمان برایمان واضح و روشن است، دنیا راحت تر میتواند با فرستادن آنچه نیاز داریم، به ما پاسخ دهد. زمانی که یک طرح کسب و کار یا بازاریابی را طراحی می کنیم، به این موضوع فکر کنیم، و مطمئن باشیم تمام جزییات مشخص را، که می‌ خواهیم بخشی از سرمایه‌ گذاری جدیدمان باشد، یادداشت می‌ کنیم.

هنگامی که این کار را انجام میدهیم، از خودمان بپرسیم کسب و کار ما بر پایه‌ ی کدام ارزش‌ ها و باورها بنا شده‌ است، و چه کسانی می‌ توانند در این زمینه، روی ما حساب کنند- این “پیمان برندمان” است و کمکمان خواهد کرد حتی بینش‌ مان را عمیق تر کنیم. بعد، به خودمان اجازه دهیم در خیالمان تصور کنیم وقتی کسب‌ و کارمان موفق شود چه‌ قدر فوق‌ العاده خواهدبود. با این حال، زمانیکه این کار را می کنیم مراقب باشیم در دام تمرکز روی آنچه نمی‌ خواهیم، گرفتار نشویم! بنابراین، اگر حس ترس به ما دست داده‌ است یا تصویر شکست به درون ذهنمان خزیده‌ است، عامدانه آنها را در مسیرشان متوقف کنیم و دوباره روی طرح مثبتی متمرکز شویم که برای کسب‌ و کار جدیدمان داریم.

الهام گرفتن از قانون جذب برای راه اندازی کسب و کار

قانون جذب برای راه اندازی کسب و کار : یک ذهنیت میلیاردر بسازیم

اگر می‌ خواهید کسب و کارمان رونق داشته‌ باشد، یکی از مفیدترین کارهایی که می‌ توانیم انجام دهیم، این است که یک “ذهنیت میلیاردر” پرورش دهیم. به عبارت دیگر، می‌ توانیم از ابتدا مانند صاحب یک کسب‌ و کار موفق بیندیشیم و احساس کنیم که به موفقیت مداوم و پاداش‌ های همراه با آن عادت دارد.

به یک دلیل باید ذهن‌ مان را خیلی باثبات به مقصود کسب‌ و کارمان، با هدفی معطوف کنیم که فعالانه دنیایی را که در آن زندگی می‌ کنیم بهبود می‌ بخشد. به علاوه، باید کاملاً خودمان را وقف آن کسب و کار کنیم، و بدانید برای رونق گرفتن کسب‌ و کارمان هر کاری لازم باشد می کنیم. باور بی قید و شرط بدون هیچ شک و تردید، کلید تجلی یک کسب و کار با استفاده از قانون جذب است.

از این گذشته، از آنجا که همه‌ ی ثروتمندان اول در ذهنشان آغاز میکنند، با ذهنیتی آغاز کنیم که حتی از آنچه آرزویش را داریم به‌ دست بیاوریم بزرگتر است. بنابراین، اگر یک کسب‌ و کار یک میلیون دلاری می‌ خواهیم، از نقطه‌ نظر کسی فکر کنیم که دارد یک کسب‌ و کار ۲ میلیون دلاری می‌ سازد- این رویکرد به کسب‌ و کارمان دو برابر پشتوانه‌ ی انرژی میدهد.

قانون جذب برای راه اندازی کسب و کار : فرکانس ارتعاش امواج مثبت‌ مان را بالا نگه‌ داریم

وقتی با نگرشی سرشار از ترشرویی یا اضطراب گام برمی داریم، انرژی منفی را جذب می‌ کنیم، این اتفاقی است که هنگام پایین بودن فرکانس ارتعاش امواج مثبت‌ مان می‌ افتد. ضمناً، اگر با لبخند و کنجکاوی به دنیا سلام کنیم، می‌ توانیم انتظار همان چیزها را در پاسخ داشته‌ باشیم.

مقصودمان را از آغاز یک کسب و کار جدید مانند انداختن یک توپ به سوی دنیا در نظر بگیریم، و تصور کنیم چگونه همین مقاصد به سوی ما انداخته میشود. این کمکمان میکند با امواجی مثبت با فرکانس ارتعاش بالا بفرستیم.

اگر بتوانیم شور و اشتیاق‌ مان را بسازیم، یعنی هیجان و خوشی بابت آنچه کسب و کار جدیدمان برایمان فراهم میکند، مشتریان‌ مان نیز همین احساس را خواهند داشت- و این انرژی مثبت را به مشتریان احتمالی دیگر هم منتقل میکنند. به علاوه، داشتن امواج مثبت با فرکانس ارتعاش بالا می تواند کمکمان کند از هر لحاظ زندگی بهتری را به تجلی درآوریم، که نه‌ تنها در کسب‌ و کارمان، بلکه در سلامتی و روابط‌ مان نیز موثر است.

الهام گرفتن از قانون جذب برای راه اندازی کسب و کار

قانون جذب برای راه اندازی کسب و کار : از ندای درون مان پیروی کنیم

بسیاری از صاحبان کسب‌ و کار که از قانون جذب به عنوان ابزاری برای موفقیت شان استفاده کرده‌ اند، اظهار می‌ کنند “نشانه‌ های” مختلفی از دنیا دیده‌ اند و آنها را دنبال کرده‌ اند. این یعنی باید حواس‌ مان به فرصت‌ های جدید یا رویارویی‌ های غافلگیرکننده‌ ای باشد که برای توسعه و ترقی کسب‌ و کارمان راه‌ هایی جدید می‌ گشاید.

آیا آگهی یک رویداد خاص برای شبکه‌ سازی با کسب‌ و کارهای دیگر چشم‌ مان را گرفته‌ است؟ آیا به تازگی درباره‌ ی کسی که سالها تماسی نداشته‌ است چیزهایی شنیده‌ ایم؟ وقتی قصد می‌ کنیم یک کسب و کار را به تجلی برسانیم، از ندای درون‌ مان پیروی کنیم و به مسیری برویم که به‌ طور طبیعی روی آن تمرکز کرده‌ ایم، احتمالاً به مسیری هدایت خواهیم شد که با مقاصدمان هم‌ خوانی دارد.

ضمناً، اگر حس مان می‌ گوید چیزی درست نیست و فکر کردن به آن ما را دچار تردید میکند یا انگار فرکانس ارتعاش امواج مثبت‌ مان را پایین می آورد، به این ندای درونی هم اعتماد کنیم! وقتی تمام توجه‌ مان به اهداف‌ مان معطوف است و خودمان را کاملاً وقف موفقیت‌ مان کرده‌ ایم، کم کم می‌ دانیم آیا یک گام خاص برایمان مناسب است یا نه.

قانون جذب برای راه اندازی کسب و کار : از این سفر لذت ببریم

نهایتاً، آغاز هر کسب و کار با ریسک‌ هایی همراه است، اما این فرآیند می‌ تواند بی‌ نهایت رضایت‌ بخش و جالب باشد. به خودمان اجازه دهیم واقعاً در تمام لحظات شکوفایی الهام، جاه‌ طلبی، و امید غرق شویم. همین احساسات است که به ما برای جست‌ و جوی زندگی‌ ای که خواهان آن هستیم انگیزه میدهد.

به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

4 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
4
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx