پرسش و پاسخ های جذاب قانون جذبی با امیر شریفی – سری پانزدهم

نظرات 219
9 دقیقه مطالعه

پرسش و پاسخ های جذاب قانون جذبی با امیر شریفی – سری پانزدهم

پادکست پرسش و پاسخ های جذاب قانون جذبی با امیر شریفی – سری پانزدهم

آیا یک فکر یا ارتعاش منفی روی زندگی ما تاثیر می گذارد؟

دوستان عزیز سایت پرورش افکار با یک سری دیگر از پاسخ به سوالات شما در مورد قانون جذب در خدمتتان هستیم. شما می توانید فایل صوتی کامل این پرسش و پاسخ را در همین صفحه گوش دهید. لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

سوال: ارتعاشی که از افکار منفی به وجود می آید چه می شود؟ آیا آن ارتعاش از بین می رود؟

دوست عزیز یک فکر در یک لحظه قدرت چندانی ندارد، البته منظورم من این نیست که هیچ کاری در زندگی شما نمی کند؛ در مورد یک ارتعاش منفی در مورد روابط مثلا ممکن است اتفاقی در این حد برای شما بیفتد. مثلا زمانی که شما به خرید می روید و درخواست تخفیف می کنید فروشنده با لحن بد به شما جواب دهد، فکر نمی کنم خیلی این موضوع در روابط شما مهم باشد. پس تاثیر یک فکر و ارتعاش منفی در قانون جذب می تواند در همین حد باشد.

ممکن است شما ارتعاش مالی فوق العاده مثبتی داشته باشید و هر روز درآمدتان بیشتر شود، اما یک روز ماشین شما پنچر شود! مسلما این پنچر شدن خیلی مهم و پر رنگ نیست. به همین خاطر است که نمی گویم یک فکر و ارتعاش منفی هیچ تاثیری ندارد، اما قدرت آن کم است و این به خاطر خود قانون جذب است. قانون جذب این گونه است که شما وقتی فکری به ذهنتان می رسد، اول افکار مشابه را جذب می کنید، وقتی قدرتمند می شود جذب های بزرگ رخ می دهد. وقتی آن فکر کوچک است و فکرهای مشابه را جذب نکرده، مسلما اتفاقی نمی افتد.

رنگ چشم

سوال: آیا من می توانم از طریق قانون جذب رنگ چشمانم را عوض کنم؟ یا لک و خال های صورتم را محو کنم؟

یک فیلم هست که به همه شما عزیزان پیشنهاد می کنم آن را ببینید به نام Little Boy که محصول سال 2015 است و واقعا فیلم قشنگی است. قانون جذب این قدرت را دارد، ولی آیا شما هم این قدرت را دارید که بتوانید از قانون جذب تا این اندازه استفاده کنید؟ این دو تا کاملا با هم فرق می کند. مثلا فرض کنید کسی پیش من بیاید و بپرسد که آیا من می توانم رتبه 1 بشوم؟! شاید به طور مستقیم به او نه نگویم اما ممکن است که در دلم بگویم نه! اما بالاخره یک نفر در کنکور رتبه 1 می شود. چیزی که در اینجا مهم است این است که این شخص اندازه آن شخصی که رتبه 1 می شود هست یا نه؟!

بنابراین به شما می گویم که قانون جذب این قدرت را دارد. دوستانی که در دوره آموزش قانون جذب ما حضور دارند می دانند که من عکس های قبلی خودم را گذاشتم که بخشی زیادی از موهایم ریخته بود ولی الان خیلی بهتر است؛ به طوری که دیگر کسی به من نمی گوید که موهایم کم است. حضرت عیسی (ع) می فرماید: «اگر دعا کنید که این کوه جلویت نباشد و باور داشته باشید، این کوه نخواهد بود!» اتفاقا در فیلم Little Boy هم چنین اتفاقی می افتد. پس کوه هم با دعای ما می تواند از بین برود، به شرط آن که ایمان داشته باشیم. کسی می پرسد دعا می تواند این کار را انجام دهد؟ پس در جواب باید بگوییم دعا می تواند در صورتی که به آن ایمان داشته باشیم. بنابراین قانون جذب هم می تواند این کارها را انجام دهد.

خودتان بارها دیده اید افرادی هستند که بیماری های لاعلاج را درمان کرده اند. چیزی که در این جا اهمیت دارد این است که ببینید آیا شما همی می توانید یا نه؟! در مورد لاغری هم خودم تست کردم و به شما اطمینان می دهم که خیلی راحت جواب می دهد.

سوال: چه لزومی دارد آدم همیشه حس خود را خوب نگه دارد وقتی بیمار است و دوست دارد ناله کند؟! چون اگر حس خودش را خوب کند که کسی متوجه بیماری او نمی شود! و اگر حس خود را خوب کنیم بیماری مان بهبود پیدا می کند و برعکس؟

اگر زمانی که بیمار هستید شروع به آه و ناله کنید بدتر می شود. اگر هم حس خودتان را خوب کنید بیماری تان خوب می شود. فقط بگذارید من یک موضوع خیلی مهم را به شما بگویم. شما نیازی ندارید که کسی بفهمد شما بیمار هستید. ما نیاز نداریم که کسی به ما ترحم کند. جالب است بدانید که خیلی از بیماری ها از سر ترحم است.

در کتابی داشتم می خواندم که خانمی می گفت همسرم به من توجه زیادی نمی کرد تا این که روزی دچار یک بیماری پوستی شدم و همسرم شروع کرد به محبت کردن و توجه نشان دادن؛ بعد از آن من دائم مریض می شدم تا همسرم به من توجه کند. زمانی که من متوجه این موضوع شدم روی خودم کار کردم تا این احساس نیاز به توجه و ترحم را از بین ببرم. پس از مدتی به طور کامل خوب شدم و سلامتی ام را به دست آوردم.

پس ما نیازی به ترحم و توجه دیگران نداریم. یک پیشنهاد هم دارم که بروید روایات و احادیث را بخوانید که تا چه اندازه توصیه شده که وقتی مریض می شوید، ناله نکنید.

زمان

سوال: آیا باید برای اهدافی که تعیین می کنیم زمان بگذاریم؟

اگر نظر من را می خواهید من به شدت می گویم نه! خودم کتاب های زیادی را خوانده ام که در آن گفته اند زمان تعیین کنید. ولی من می گویم نباید این کار را انجام دهید؛ چون شما چیزی را به دست می آورید که آن را احساس می کنید. زمان را نمی شود احساس کرد. شما باید احساس دارندگی داشته باشید.

استر هیکس هم در این مورد می گوید وقتی که شما می گویید پس من چه زمانی به هدفم می رسم؟! یعنی این که بین خودتان و هدفی که دارید فرق قائل می شوید. شما زمانی به هدف خود می رسید که خودتان را با آن یکی بدانید. یعنی این که فرض کنید که الان به هدفتان رسیده اید. زمانی که می گویید من 2 ماه دیگر ماشین دارم، یعنی این که ماشین ندارید! قانون جذب هم می گوید که شما باید حس داشتن را در زمان حال داشته باشید. به خاطر همین من می گویم که زمان تعیین نکنید.

سوال: می شود در مورد قانون 68 ثانیه توضیح دهید؟ این که اگر تا 68 ثانیه کاملا متمرکز و بدون پرش روی هدفی متمرکز شویم، اون چیز پدیدار می شود؟

من خودم چند سال پیش این کار را تست کردم ولی به 68 ثانیه نرسیدم، دیگر هم آن را ادامه ندادم. چون واقعا 68 ثانبه بدون ذره ای پرش روی یک چیز متمرکز شدن واقعا کار سختی است. ولی از آن جایی که این حرف را استر هیکس می زند من اطمینان دارم که درست است. چون خود من کسی هستم که محال است کتابی را بخوانم و تمام گفته های آن را قبول کنم.

اما تا به حال نشده که چیزی از استر هیکس بخوانم و بروم ببینم که در دین ما خلاف این گفته شده باشد. یا این که خودم آن را امتحان کنم و متوجه شوم که اشتباه گفته شده باشد؛ واقعا تا به حال هر چی استر هیکس گفته از نظر من کاملا درست بوده است. به همین خاطر چون این حرف را هم استر هیکس زده است من می گویم درست است.  

4.4/5 - (11 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

219 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
219
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx