خلیل رفعتی پولدارترین کارتون خواب دنیا

نظرات 7
3 دقیقه مطالعه

خلیل رفعتی پولدارترین کارتون خواب دنیا

خلیل رفعتی چگونه پولدار شد

ماجرای خواندنی زندگی پر افت و خیز خلیل رفعتی کارتون خوابی که پس از تحمل سختی های فراوان تبدیل به یک مولتی میلیاردر شد را در این بخش بخوانید.

داستان زندگی کارتن خواب و معتادی که مولتی میلیاردر شد بسیار خواندنی و قابل تآمل هست چرا که اتفاقاتی که در زندگی این فرد موفق افتاده است این مرد پرانگیزه را تبدیل به یک الگو کرده است.

خلیل رفعتی، مالک 46 ساله آبمیوه فروشی زنجیره ای “سانلایف ارگانیکس” می باشد که علاوه بر موفقیت فعلی از سختیهایی که متحمل شده تا به یک مولتی میلیاردر تبدیل شود، می گوید.

خلیل رفعتی ایرانی است؟

خلیل رفعتی پولدارترین کارتون خواب دنیا

خلیل رفعتی در شهر “تولِدو” در ایالت اوهایوی امریکا متولد شده و برای فرار از سو استفاده های جنسی از آنجا به لوس آنجلس رفت. خلیل رفعتی مدتی در زمینه فروش اتومبیل به مشتریان پولدار مشغول به کار شد اما زندگی او به سرعت به دلیل مصرف مواد “هروئین” رو به قهقرا رفت.
در سال 2001، او به دلیل اُوردوز عمدی در یک میهمانی در مالیبو تا آستانه مرگ پیش رفت. خلیل رفعتی تا چندین ماه پس از آن اتفاق تلاش کرد تا اعتیاد را برای همیشه ترک کند که این مهم سرانجام در سال 2003 و پس از آشنا شدن با “سوپرفودها” یا همان غذاهای سالم رخ داد.

زندگی یک فرد موفق

خلیل رفعتی پولدارترین کارتون خواب دنیا

اما عزم او برای ترک اعتیاد زندگیش را متحول می کند و پس از بستری شدن در یک کمپ برای رهایی از زندگی نکبت بارش تصمیم به تهیه یک نوشیدنی از چند میوه مختلف میگیرد که همین امر باعث شد وی به تأسیس آبمیوه فروشی های زنجیره ای در آمریکا روی آورد و هم اکنون جزو میلیونرهای این کشور نیز محسوب میشود او که هم اکنون صاحب بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای آبمیوه فروشی در آمریکا یعنی سانلایف ارگانیکس است.

خلیل رفعتی در گفتگو با روزنامه تایمز گفت:”به آخر همه چیز رسیده بودم. دیگر چیزی نبود که انجام ندهم،نابودیم نزدیک بود. تمام پل های پشت سرم خراب شده بودند. کارم تمام شده بود.” خلیل رفعتی سرانجام یک مرکز ترک اعتیاد به نام “ریویِرا ریکاوری” در مالیبو کالیفرنیا را تأسیس کرد و در آنجا به ترکیب اسموتیِ منحصر به فردش به نام “ولورین” دست یافت.

آقای رفعتی در ادامه میگوید: “قرار بود آن اسموتی انرژی و جانی تازه به بیماران بدهد.” او معتقد است که روزهای اول پس از ترک، تنبلی و سستی بدن مشکلی بسیار بزرگ است، به ویژه اگر آن شخص دوران اعتیاد طولانی را تجربه کرده باشد.

3.5/5 - (6 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

7 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
7
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx