رابطه قانون جذب و مبارزه با ترس های زندگی به چه صورت است؟ | پرورش افکار

یک نظر اضافه کنید
12 دقیقه مطالعه

در این مقاله به بررسی رابطه قانون جذب و مبارزه با ترس ها زندگی خواهیم پرداخت.

قانون جذب به طور خلاصه می گوید که آنچه شما فکر می کنید همان چیزی است که شما جذب می کنید. طبق این قانون ، اگر دائماً از فقیر بودن شکایت می کنید ، فقط فقر بیشتری را به خود جلب خواهید کرد. طرفداران قانون جذب توصیه می کنند که طوری رفتار کنید ، فکر کنید و صحبت کنید که گویا شرایط مورد نظر شما در زندگی شما وجود دارد. به عنوان مثال ، اگر دوست دارید پول بیشتری داشته باشید ، مانند اینکه قبلاً بیش از حد پول داشته اید ، رفتار کنید.

ایده کلی این است که افکار جذاب هستند. انرژی آنها انرژی مشابهی را به خود جلب می کند ، و هر آنچه را که تمایل دارید روی آن تمرکز کنید ، به سمت شما جلب می کند.

ثروت بیشتری می خواهید؟ روی ثروتمند شدن تمرکز کنید.

اگر زندگی خود را طبق قانون جذب انجام دهید ، ممکن است هنگامی که خود را در وضعیت بدی قرار می دهید کمی عصبی شوید ، که مطمئنم بعضی اوقات این کار را می کنید. افکار می توانند اهداف را منتقل کنند ، زیرا ما می توانیم آنچه را که فکر می کنیم انتخاب کنیم.

از طرف دیگر ، احساسات در سیستم لیمبیک ، زیر سطح آگاهی و کنترل آگاهانه سرچشمه می گیرند. بنابراین نمی توانیم احساسات خود را انتخاب کنیم. بنابراین اگرچه افکار می توانند هدفمند باشند ، اما احساسات هرگز چنین نیستند.

از احساسات به اصطلاح “منفی” نترسید.

مثالی می زنم تا نکته را نشان دهم.

شخصی از من سوالی پرسیده :

من در مورد قانون جذب سوال دارم. من با تمرین LOA شاهد برخی نتایج مثبت بوده ام. اما به دلیل تحقق قدرت ذهن و توانایی آن در جذب و ایجاد ، کمی از ذهن خودم می ترسم.

ترسیده ام که تمام افرادی که دوستشان دارم را از دست بدهم ، یا افرادی که به آنها اهمیت می دهم بمیرند. این بسیار وحشتناک است. این افکار ترسناک دائماً در ذهن من پرت می شود. دانستن اینکه با احساس مداوم و تفکر آن افکار ترسناک ، آنچه را می ترسم جذب خواهم کرد ، باعث ترس بیشتر من می شود. متاسفم اگر احمقانه به نظر می آید – شما اینطور نیستید ، اما لطفا به من در درک کلی کمک کنید. آیا شرایط ترسناک را به زندگی خود جذب خواهم کرد؟ به دلیل این امر اضطراب زیادی دارم.

قانون جذب و مبارزه با ترس

ما واقعاً قدرتمند هستیم.

کشف اینکه واقعاً چه کسی هستیم و اینکه از همان نیروی خلاق که همه چیز را در جهان به وجود آورده است غافلگیر شده ایم بسیار جالب است. اما واقعاً ترسناک است ، درست است؟

ما بسیار عادت کرده ایم که احساس ناتوانی کنیم. عادت کرده ایم آنچه را که می خواهیم به دست نیاوریم. ما عادت داریم عمیق ترین خواسته های خود را به قلمرو فانتزی منتقل کنیم.

ما عادت کرده ایم با تمام درد ، پشیمانی ، ناامیدی ، نارضایتی و سایر مواردی که به خاطر نداشتن یک زندگی معتبر با آنچه را که فکر می کنیم باید انجام دهیم ، مقابله کنیم ، زیرا ما تصور می کنیم زندگی دقیقاً چنین است.

احساس بسیار بدی است که فکر کنیم در مورد زندگی، ما حرفی برای گفتن نداریم ، اما این یک طرز تفکری است که به آن عادت کرده ایم.

ما به افرادی نگاه می کنیم که تمام چیزهایی را که می خواهیم دارند ، از داشتن والدین ثروتمند گرفته تا «خوش شانس بودن» ، و اینکه سوال پیش می آید چرا فقط برای ما ممکن نیست؟

اکنون برای خنثی کردن ترس ها ، درک این نکته مهم است …

طبیعت واقعی قدرت شما

قدرت ذهن ما بدان معنی است که ما می توانیم کنترل کامل بر واقعیت بیرونی خود داشته باشیم و چیزهایی را فقط به دلخواه خود بسازیم. ذهن ما دوست دارد ما را کنترل کند و سمت چیزهایی می رود که ما را خوشحال می کند. از حس های منفی مانند ترس و استرس دوری می کند.

رابطه قانون جذب و مبارزه با ترس

قانون جذب باعث می شود هرآنچه را می خواهیم با فکر کردن به آن و رعایت قوانین جذب آنرا جذب کنیم. بنابراین اگر به خود تلقین کنیم  که از ترس های خود نمی ترسیم و به نترسیدن راجب آن فکر کنیم کم کم ترسمان ریخته می شود. کافی است با خود تکرار کنید من نمی ترسم ، من می توانم این کار را انجام دهم و نتیجه بگیرید. البته اگر کاری که می خواهید انجام دهید خیلی خطرناک باشد بهتر است پشیمان شوید.

آیا بعضی اوقات موارد دقیقی را که تجسم کرده اید یا حس می کنید اتفاق می افتد؟ کاملا و دلیل آن این است که نمایانگر آرزوی شما بوده است. شهود شما را به سمت چیزی می کشاند که در حال آشکار شدن بود و در واقع در واقعیت جسمی شما اتفاق افتاد. اگر عشق را به وجود می آورید ، انواع و اقسام چیزهایی را به شما جذب می کند که با احساس دوست داشتن می کنید. اگر به وفور در حال تولید هستید ، انواع و اقسام چیزهایی مثل پول جذب خواهید کرد.

اما ، شما نمی توانید شخص خاصی را تبدیل کنید به کسی که به شما عشق می ورزد. شما کاری کنید که رییستان به شما حقوق بیشتری دهد.

قانون جذب و مبارزه با ترس از مرگ

 شما نمی توانید در واقعیت شخص دیگری آشکار شوید. و این حتی در مواردی که شخص دیگری در مرگ یک شخص دست داشته باشد صادق است .یعنی اینکه شما فقط میتوانید اهداف خودتان را جذب کنید و اهداف دیگران را با قانون جذب نمی توانید تغییر دهید.

اگر اتفاقاً احساس بدی نسبت به شخصی داشته باشید ، او را در معرض خطر قرار نمی دهید. جهان نمی خواهد برای از بین بردن او قراری ترتیب دهد تا حال شما بهتر شود و یک بلوک بالقوه را برای خوشبختی خود حذف کند.

آیا من به تمام چیزهایی که درباره آنها احساس می کنم جذب می شوم؟

با درک قدرت یا ذهن ما ، معمولاً برای کسانی که در حال مطالعه مفهومی مانند قانون جذب هستند ، می توانند از همه افکار خود آگاه شوند. ما وسواس و نگرانی داریم که هر فکر منفی اکنون به نوعی حاصل خواهد شد.

اینکه ما آنچه را که درباره آن فکر می کنیم جذب کنیم ، راهی کاملاً دقیق برای توصیف نحوه عملکرد قانون جذب نیست. افکار ما مطمئناً نشان دهنده انرژی ، اعتقاداتی است که ما داشته ایم ، و غیره … اما در مورد تمام افکاری که دقیقاً همانگونه که هستند بیان می کنیم ، این درست نیست.

بنابراین ، اگر در رابطه تان مدام می ترسید که خیانت کنید این بدان معنی نیست که شما واقعا قصد خیانت دارید.

معمولا نگران چیزی نیستید که به معنای واقعی اتفاقی برای شما رخ ندهد. اما ارتعاش غالب ما بر آنچه نشان می دهد تأثیر می گذارد و اگر این ارتعاش وجود داشته باشد پر از افکار ، احساسات و عقاید است که شامل ترس ، اضطراب ، احساس ناامنی ، بی اعتمادی به دیگران است ، همه چیز همیشه اشتباه می شود و غیره … ما قصد داریم یک سری مطالب را جذب کنیم که همه احساسات را تحریک می کند ، و بدیهی است که احتمالاً خیلی دوست نداریم احساسات منفی را جذب کنیم.

قانون جذب و مبارزه با ترس از افکار منفی

– این فقط به آنها قدرت بیشتری می دهد. این شانس خوب وجود دارد که شما انواع اعتقادات و انرژی هایی را داشته باشید که از چیزهای “خوب” که حتی از آنها آگاه نیستید پشتیبانی می کنند ، و این به متعادل سازی ارتعاشات “بد” کمک می کند. همانطور که به طور آگاهانه روی انرژی خود کار می کنید ، پشت آن انرژی مثبت حرکت بیشتری می کنید و در آنجا قدرت زیادی وجود دارد.

یک فکر منفی تصادفی نشان نمی دهد که شما واقعاً باور دارید که این اتفاق برای شما می تواند رخ دهد – به عنوان مثال ، ممکن است نگران باشید که در هوای بد دچار تصادف شوید ، این یک فکر قابل درک است؛ اما تجربه کلی شما در زمینه رانندگی خوب بوده است ، و احساس امنیت می کنید ، و این فکر باعث نمی شود شما تصادف کنید.

اما اگر از چیزهای بدی که برای شما نمایان می شود ترس بیش از حد دارید ، بسیار مهم است که آن ترس ها و اعتقادات را با دقت بیشتری بررسی کرده و برای تغییر آنها کارهایی را انجام دهید.

اجازه ندهید این ترس شما را عقب نگه دارد ، نترسید که واقعاً همان کسی باشید که هستید.

قانون جذب و مبارزه با ترس از دست دادن عزیزان

این اتفاقی است که ممکن است رخ دهد … نمی توان دروغ گفت و نمیشود به این دلیل که میترسید زمانی دوست خود را از دست بدهید هرگز با کسی دوست نشوید. شانس خوبی وجود دارد که انرژی و فکر خود را تغییر دهید. این احتمال وجود دارد که وقتی انرژی خود را در اولویت قرار می دهید ، برخی از مرزها را تعیین کنید، دیگران ممکن است آنچه را که برای گرفتن از شما عادت کرده اند ، بدست نیاورند ، و این می تواند باعث ناراحتی آنها شود.

دکتر جفرز می گوید: «برای موفقیت، باید بتوانید جرات و جسارت خود را تقویت کنید و با افکار منفی خود مبارزه کنید.» او همچنین اعتقاد دارد، افراد می توانند با خطر کردن در زندگی خود، استرس هایشان را کاهش دهند. در نتیجه باید گفت، تنها راه غلبه بر ترس، روبه رو شدن با آن است. سعی کنید ترس های خود را کنار بگذارید و کارهایی که در ذهن دارید را انجام دهید.

طوری وانمود کنید که انگار می خواهید کاری را انجام دهید که برای شما ساده است. اما اگر فوبیا دارید یاحالتان بد می شود این کار را انجام ندهید.

 امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx