پول و قانون جذب

نظرات 2
13 دقیقه مطالعه

قطعا در زندگی شما اتفاق افتاده است که عمیقا به چیزی فکر می کنید و بعد از مدتی آن را به دست می آورید. در واقع وقتی انسان طلب چیزی کند به آن خواهد رسید. اما این چه نیرویی است که انرژی مثبت و منفی را به سمت شما جذب می کند؟! اگر بتوان با استفاده از این نیرو پول را جذب کرد چه می شود؟ برای اینکه به رابطه ی بین پول و قانون جذب پی ببرید با ما همراه باشید.

شخصی که صبح از خواب بیدار می شود و تصمیم می گیرد یک تحول عظیم مالی در زندگی خود اتخاذ کند. اولین چیزی که به ذهن آن فرد می رسد، قانون جذب است. در نتیجه تحقیقاتی در این مورد به عمل می آورد. اگر شما همان فردی هستید که می خواهید طعم ثروتمند بودن را بچشید، در این مقاله همراه ما باشید.

همه افرادی که راه های رسیدن به پول و قانون جذب را خوب بلدند ثروتمند شده اند، یک فاکتور مشترک داشته اند و آن به دست آوردن پول بوده است. امروزه با شرایط اقتصادی که وجود دارد حسی شما را دعوت به پولداری و ثروت می کند.

هیچکس فقیر نیست

این باور غلط را از خود دور کنید که هیچ یک از افراد خانواده یا اقوام ثروتمند نیستند پس ریشه پول داری در ما نیست.

این گمان نادرستی است که فکر کنید افراد ثروتمند حتما ارثی به آن ها رسیده یا گنجی پیدا کردند و یا استعداد خارق العاده ای داشته اند یا حتی از راه نادرست به ثروت رسیده اند. بلکه شخص پول دار یکی است مانند شما اما با فکر مثبت!

در واقع فهم رابطه ی پول و قانون جذب در درجه اول به شما کمک خواهد کرد که پول دار شوید سپس از این رفاه نسبی، به یک آزادی مطلق و تکامل یافته برسید و تمام انرژی خود را برای آنچه که در زندگی به دنبالش هستید سوق دهید.

همه چیز به معنی پولدار بودن نیست

این نکته را هم در نظر بگیرید خیلی افراد غرق در پول هستند اما لذتی نمی برند. اما کسی که با درک رابطه پول و قانون جذب ثروتمند شده است، با تفکر مثبت پیش می رود و زندگی اش پر از آرمان و امید است. می توان گفت انرژی مثبت مانند ستون مستحکم و فولادی یک برج بزرگ است که تحت هر شرایط ناگواری پایدار است.

ابتدا باید نگاهی قاطعانه به ماجرا داشته باشید، سپس هدفی والا. هر دو در گرو ایمان و اعتقاد خواهد بود. ایمان به اینکه شما می توانید هزار برابر بالاتر به مغز فرمان دهید که کائنات را به سمت خود جذب کند. جهان به پا شده و در دستان شما است. می توانید با قدرت ذهن به این نقطه برسید که دنیا هر آنچه ذهن شما بخواهد برایتان مهیا خواهد کرد.

یک بار دیگر عنوان می کنیم که کسی که توانسته با درک رابطه ی پول و قانون جذب و عمل به آن ها ثروتمند شد و پول به دست آورد، هدف نهایی اش پول داری نبوده است به این معنی که فقط مبالغ نقدی در اختیار داشته باشد. زیرا هر شخص می تواند از راه هایی به ثروت برسد و این دلیل بر خوشبختی نهایی و آرامش نخواهد بود.

اگر می خواهید به جایگاه یک فرد ثروتمند برسید وارد ذهن او شوید. این یعنی قانون جذب. این فرد پولدار تنها هدفش رفاه مالی نبوده است بلکه اهداف بلند در کنار آن داشته است. مانند:

  • آرامش
  • عشق
  • خانواده
  • شغل
  • سلامتی و …

چگونه به کمک قانون جذب از تفکر منفی فقر جلوگیری کنیم؟

عده ای از کودکی شاهد این بوده اند که گفته اند فلان شخص چقدر پولدار است، ما مشکل مالی داریم، بدهکاری داریم، همیشه پول یک قدم از ما جلوتر است و ما عقبیم. پول برای دیگران است و … .

تمام این افکار در ذهن آن دسته از افراد از کودکی پرورانده شده و بار منفی وجودشان را فرا گرفته است و در سنین بزرگتر با اولین مشکل مالی که مواجه شوند به طور ناخودآگاه در ذهن مرور می کنند که بدهی دارند،  صورت حساب ها تصویه نشده است، ثروتمندان محدود هستند و او جزء آن ها نیست و ده ها فکر منفی دیگر که فریاد می زند فقدان مالی دارد.

قانون جذب زائیده ذهن شما است. اگر شما تمام ذهن خود را خرج افکار منفی کنید در واقع انرژی مثبتی که باید به محیط ساطع کنید را به حداقل رسانده اید.

یک تصمیم آنی بگیرید و تمام آنچه در ذهن شما از کودکی پرورانده شده دور بریزید و شکایت نکنید و با دید دیگر به زندگی بنگرید. زیرا قانون جذب نتیجه فکر و ذهن شما است. کسی که قانون جذب را برای پول و ثروت انتخاب کرده همه تمرکز خود را بر روی ثروت گذاشته است. آنقدر زیاد که پول، خود به خود به سمت او کشش پیدا می کند نه او به سمت پول!

رابطه بین پول و قانون جذب

در جهان قوانین زیادی حاکم است . اما قدرتمندترین آن ها قانون جذب است. در همین لحظه که در حال خواندن این مقاله هستید، قادر خواهید بودید تمام ذهن خود را متمرکز کرده و به ثروت فکر کنید و آن را در دستان خود ببینید. آینده زندگی شما با دستان خودتان ساخته خواهد شد. دستانی که با قدرت ذهن توان می گیرد.

قانون جذب و پول

دنیا به وجود نیامده است که فقط عده ای خاص پول دار باشند. کسب پول و ثروت فقط انرژی و قانون جذب است. پول در جهان به وفور یافت می شود و می تواند ازآن هر کسی باشد. فقط باید آن را مانند یک آهنربا جذب کرد. در واقع شانس پول داری برای همه برابر است. قانون جذب با قدرت ذهن و هدف والا انجام پذیر است. به همین سختی و به همین سادگی!

اگر درآمد کمی دارید شاکر باشید و انرژی را در ذهن خود پرورش دهید و هر بار این کار را تکرار کنید تا ذهن شما پر از افکار مثبت شود و سلول های فقیر در فکر شما ناتوان و ناتوان تر شوند. اینگونه به فکر مثبت خود بال و پر بیشتری داده اید و ذهن می تواند برای پول داری تا اوج آسمان پرواز کند.

بانکی به نام جهان هستی

بدانید جهان هستی تماماً یک بانک مرکزی است که تمام پول های آن ازآن شما خواهد بود و شما با قدرت فکر و نیروی ذهن می توانید آن را به دست آورید. بله! این قانون جذب است!

این تخیلی نیست. بلکه فکری حساب شده است. تصمیم بگیرید و هدف داشته باشید و سپس اقدام کنید. شما خالق هستید و می توانید خلق کنید. قانون جذب راهی است برای کسب موفقیت شما در هر زمینه ای خصوصا مالی.

رابطه ای که بین پول و قانون جذب حکم فرماست، بستگی به درک شما از نقشتان در جذب انرژی مثبت دارد. ارتباطی که بین پول و قانون جذب شکل می گیرد، انرژی است که شما متمرکز کرده اید که پولدار باشید و این انرژی مثبت به خودتان برگشته است. هر چه که ذهن شما معطوف آن شود مانند آهنربا به سمتتان خواهد آمد.

قانون جذب می تواند هم فکر منفی هم مثبت را به سمت شما جریان می دهد. اگر بگویید که پولدار نیستید و همیشه از کمبود پول و خستگی کار و … شاکی باشید، همان قدر نیز انرژی منفی به سمت شما جاری می شود و فکر منفی روز به روز قوی تر و ذهن شکوفای مثبت شما روز به روز ضعیف تر خواهد شد.

و برعکس! اگر شما حس خوب، شادی ، رضایت و شکرگزاری به مالی که به دست آورده اید، داشته باشید، جهان تمامی انرژی مثبت را به سمت شما سوق خواهد داد. اینگونه رابطه ای مثبت بین پول و قانون جذب صورت خواهد گرفت.

دنیا مانند یک کوزه است و قانون های جذب در آن شناور است. کافی است تا از بیرون کوزه آن نیرو را بطلبید تا به سمت شما حمله ور شود.” از کوزه همان تراود که در اوست.”

چگونه می توان برای به دست آوردن پول از قانون جذب کمک گرفت؟

انسان هر لحظه در حال تفکر و خلق است. خلق انرژی مثبت و منفی. کوچکترین افکار و احساسات شما چه منفی و چه مثبت فرکانسی از همان نوع را به سمت شما جذب خواهد کرد. در این قسمت راهکارهایی اساسی برای به رسیدن به پول و قانون جذب را بیان می کنیم :

مثبت فکر کنید

فکر منفی در مورد پول را از خود دور کنید و فکر مثبت را به مانند یک آهنربای مغناطیسی به سمت خود جذب کنید. شما قرار است مانند یک آهنربا پول را جذب کنید پس اولین قدم نگاه مثبت به پول است.

نگاه منفی ببشترین مقدار دارایی را نیز از بین خواهد برد و نگاه مثبت به پول، رود کوچک پول را به اقیانوس ثروت تبدیل خواهد کرد. با قدرت به خود بقبولانید که ذهنیت شما یک آهنربای پول ساز است. باور داشته باشید. زیرا باورهایتان سازنده آینده شما خواهد بود.

در نتیجه اولین مرحله رابطه پول و قانون جذب ، قبول کردن افکار مثبت درباره پول است. در شبانه روز چندین بار به خود بگویید” من آهنربای پولی هستم.” این یک تزریق بدون درد است!

زیاد بخواهید اما نه به هر قیمتی

با اندیشه خوشایند به خود بگویید که لایق هستید پول دار باشید و با قانون جذب ثروتمند شوید. هر چقدر قانع باشید همان قدر نصیبتان خواهد شد. اما اگر بیشتر بخواهید و احساس رضایت مندی شما متوقف نشود بیشتر پول به دست خواهید آورد.

این قانون جذب است که با هدف و انرژی همراه است و با حرص و طمع پول تفاوت دارد. وقتی می گویید من لایق پول داری هستم، ذهن شما پر از انرژی مثبت می شود و این انرژی را به بیرون منتقل می کند و مجددا به شما باز می گرداند.

صورت حسابتان را دوست داشته باشید

صورت حساب خود را دوست داشته باشید حتی اگر مبالغ آن کم باشد. بگذارید حس شما به آن منتقل شود و خودش دوست داشته باشد هر بار پر رونق تر شود.

از موفقیت دیگران خوشحال باشید

از خوشبختی دیگران در زمینه های مختلف و البته ثروتمند بودن احساس خوبی داشته باشید تا انرژی مثبت زندگی شان به زندگی شما هجوم آورد.

بخشنده باشید

بخشنده باشید تا قانون جذب، جهان را با ثروت به طرف شما سوق دهد. کائنات آماده بخشش هستند. خداوند بخشنده است. کائنات بخشنده هستند. انسان بخشنده است و این چرخش به سمت انسان بر می گردد. تکیه بر این ضرب المثل معروف معنوی نیز قانون جذب را بیشتر در ذهن می گستراند که:

                                “شکر نعمت نعمتت افزون کند     کفر نعمت از کفت بیرون کند”

4.3/5 - (6 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

2 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
2
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx